ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מילת ביטחון

אדון האור​(שולט)
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003
אדון האור​(שולט) • 21 ביוני 2003
yoni- כתב/ה:
מילת ביטחון או סימן ביטחון חשובים רק בתחילת מערכת יחסים כאשר שני הצדדים אינם מכירים עדיין ומסכמים אותם לפני תחילת הסשן .
כאשר יחסי העבד מלכה אינם טריים ואנו מכירים , המלכה מכירה את גופי ויכולתי, לא צריך שום מילת ביטחון או סימן ביטחון והרי מערכת היחסים ניבנית כלבנה על לבנה ואל בבת אחת.
אני מפקיד את עצמי בידי מלכתי,סומך עליה ,סומך על שיקול דעתה שתקרא את שפת גופי ולפי שפת גופי תדע מה לעשות,איך לעשות וכמה לעשות.

מה קורה אם ביום מסויים היא לא כל כך מרוכזת?
את פשוט ממשיכים?

מילת ביטחון תמיד חשובה, כי היא רשת בטחון אופציונלית על כל מקרה.
Demi
Demi • 21 ביוני 2003
אדון האור
אני ברוב מוחלט של המקרים בלי מילת ביטחון עד היום לא קרה שהיא המשיכה אחרי שביקשתי לעצור.... ורק פעם אחת ביקשתי---->>> המבט בעיניים, גוון הקול, מי שלא מרגישה את זה לא תעצור גם במילת ביטחון.
ומה אם שחכת את המילה?
ומה אם אתה בספייס עמוק ולא מסוגל להוציא כלום מהפה?
ומה אם אתה בספייס עמוק ובכלל לא מסוגל לחשוב או להגיב?
מילת ביטחון לא באה על חשבון רגש והבנה מה שצריך להיות לכל דומית/דום, ואם יש רגש והבנה אז אני צריך מילה?
כן, אני מכיר את ההרגשה שרק לייתר ביטחון בואו ונקבע מילת ביטחון. מבחינתי אין לזה אחיזה במציאות, בטח לא כשמגיעים לשיאים, בטח לא כשיש התמסרות מוחלטת.
זאת דעתי בלבד, אני יודע שאולי אני במיעוט אבל שוב זאת דעתי.
אדון האור​(שולט)
demi כתב/ה:
אדון האור
אני ברוב מוחלט של המקרים בלי מילת ביטחון עד היום לא קרה שהיא המשיכה אחרי שביקשתי לעצור.... ורק פעם אחת ביקשתי---->>> המבט בעיניים, גוון הקול, מי שלא מרגישה את זה לא תעצור גם במילת ביטחון.
ומה אם שחכת את המילה?
ומה אם אתה בספייס עמוק ולא מסוגל להוציא כלום מהפה?
ומה אם אתה בספייס עמוק ובכלל לא מסוגל לחשוב או להגיב?
מילת ביטחון לא באה על חשבון רגש והבנה מה שצריך להיות לכל דומית/דום, ואם יש רגש והבנה אז אני צריך מילה?
כן, אני מכיר את ההרגשה שרק לייתר ביטחון בואו ונקבע מילת ביטחון. מבחינתי אין לזה אחיזה במציאות, בטח לא כשמגיעים לשיאים, בטח לא כשיש התמסרות מוחלטת.
זאת דעתי בלבד, אני יודע שאולי אני במיעוט אבל שוב זאת דעתי.

דמי,
מתוך הדברים שכתבת מבין שלא קראת את מה שניכתב בללינק שהכנסתי אז הינה הדברים :
"מילת הבטחון היא מהדברים החשובים ביותר במהלך סשן
ויש לה מספר תפקידים :

1. לתת לנשלטת את הבטחון שיש פתח הצלה או התייחסות שאינו מוגדר כשליטה מלמטה
2. להסב את שימת ליבו של השולט לנשלטת.

אישית משתמש ב-2' מילות בטחון כאשר האחת תפקידה לגרום לי לשנות את סוג הפעילות המתרחשת
ברגע זה או לשים לב לכך שמשהו קורה שכדאי שאתייחס אליו.

השניה עוצרת את הסשן ומברר עם הסאבית שלי מה קורה.

הסיבה לשני מילות בטחון באה ממספר סיבות
כאשר קיימת רק מילת בטחון שעוצרת סשן יש מצב לכך שהסאבית לא תשתמש בה
מחשש לתגובה שתביא לשבירת האינטנסיביות ויציאה מסאבספייס.

לפעמים פעילות מסויימת שהתאימה לסשן מסויים לא מתאימה היום (רגישות יתרה לכאב
באזור מסויים וכדו').

למרות קיומם של מילות הבטחון, בזמן סשן על השולט לגלות רגישות רבה לשפת גוף
לעובדה שסאבספייס יכול להביא למצב שהנשלטת אינה משדרת את שעובר עליה
ולכן מידי פעם (למרות שיש בזה מעט משבירת רצף) שואל "את בסדר"
אם לא מקבל תשובה תוך פרק זמן סביר מפסיק את הסשן מיד
זה אומר לי שהנשלטת לא יודעת מה קורה איתה, מצב מאד מסוכן
בסשן פיזי חזק."

דמי מאמין שעל רוב הדברים אנחנו מסכימים אחד עם השני.
ההבדל הוא שמשתמש בשני מילות ביטחון וזה עוזר כדי לא לשבור מתח סשן icon_smile.gif
Demi
Demi • 21 ביוני 2003
לא כל סאב יודע מתי הוא רוצה לעצור לחלוטין ומתי להפסיק לחלוטין, זה משתנה מיום ליום ממצב למצב, בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הכל יכול להיות.
כבר קרה שאמרו לי אדום (נו פעם אחת זה קרה) ואחרי זה המשכנו (בהסכמה כמובן).
תאוריה זה יפה אבל המציאות אצלי שונה, אם סאבית רוצה מילה בבקשה אני בטח שאתיחס אבל היא גם יכולה בלי זה מצד שני אמון מקבלים לא לוקחים.
חכה ליום שמישהו יגיע לבית חולים בגלל שהוא לא היה מסוגל להגיד מילת ביטחון ואז תגיד לו - אבל היתה לך מילת ביטחון למה לא אמרת.
כאילו שסאב מסוגל להבדיל בין אדום לצהוב כשמחטים תקועים לו בפיטמות.
נסה פעם להיות סאב תבין מה אני אומר, אין פוקוס, אתה יוצא מיזה אתה גם תמצוץ לכלב אם יגידו לך באותו הרגע.
אדון האור​(שולט)
demi כתב/ה:
לא כל סאב יודע מתי הוא רוצה לעצור לחלוטין ומתי להפסיק לחלוטין, זה משתנה מיום ליום ממצב למצב, בארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות הכל יכול להיות.
כבר קרה שאמרו לי אדום (נו פעם אחת זה קרה) ואחרי זה המשכנו (בהסכמה כמובן).
תאוריה זה יפה אבל המציאות אצלי שונה, אם סאבית רוצה מילה בבקשה אני בטח שאתיחס אבל היא גם יכולה בלי זה מצד שני אמון מקבלים לא לוקחים.
חכה ליום שמישהו יגיע לבית חולים בגלל שהוא לא היה מסוגל להגיד מילת ביטחון ואז תגיד לו - אבל היתה לך מילת ביטחון למה לא אמרת.
כאילו שסאב מסוגל להבדיל בין אדום לצהוב כשמחטים תקועים לו בפיטמות.
נסה פעם להיות סאב תבין מה אני אומר, אין פוקוס, אתה יוצא מיזה אתה גם תמצוץ לכלב אם יגידו לך באותו הרגע.

דמי את זה קראת?
"למרות קיומם של מילות הבטחון, בזמן סשן על השולט לגלות רגישות רבה לשפת גוף
לעובדה שסאבספייס יכול להביא למצב שהנשלטת אינה משדרת את שעובר עליה
ולכן מידי פעם (למרות שיש בזה מעט משבירת רצף) שואל "את בסדר"
אם לא מקבל תשובה תוך פרק זמן סביר מפסיק את הסשן מיד
זה אומר לי שהנשלטת לא יודעת מה קורה איתה, מצב מאד מסוכן
בסשן פיזי חזק." "

זה חלק ממה שכתוב בהודעה שעליה אתה מגיב.

דמי כדי להיות אדון ע"פ מישנתי עצרתי הכל והתמסרתי לסאביות במשך 3' חודשים
והאמן לי התנסתי.

מכיר את כל הצדדים, בודק על עצמי כל דבר שאפשר לפני שמגיע לסאבית או עבד ואין זהיר ממני.
kamor​(נשלט)
kamor​(נשלט) • 21 ביוני 2003
פוסי , האמת הכינוי שלך נשמע כמו מילת ביטחון .

בכל אופן , אין לי ממש ניסיון , אבל מילת ביטחון נראה לי מיותר . לדעתי השולטת צריכה לדעת מתי להפסיק. אבל מצד שני בעצם , אולי יש אנשים צרחניים וזה יכול לבלבל את השולטת .

אבל זה קצת מפריע , עצם זה שיש לעבד אפשרות להפסיק מתי שהור רוצה , זה מראה שיש לו קצת שליטה. אתם לא חושבים ככה ?

.
Demi
Demi • 21 ביוני 2003
אדון האור, אין לי כח להגיב יותר על העניין הזה יצא לי מכל החורים לא מהפורום הזה איתך הסליחה, רק מספר מילים
לא שואלים אם היא בסדר
מדברים איתה בצורה שונה שלא תוציא אותה מהספייס, שומעים אותה מדברת זה חשוב אבל לא פוצי מוצי
לגבי הרוב אנחנו מסכימים
שמור על הסאביות שלך איך שנוח לך ולה כל יחד ישמור על שלו ועל עצמו והכל יהיה בסדר
masterhaifa​(שולט)

אצלי מילת ביטחון היא תמיד משהו ביזארי בפני עצמו

masterhaifa​(שולט) • 21 ביוני 2003
משהו שתמיד תזכור כי זה כלכך לא מציאותי ובא ממש בניגוד לסשן
לדוגמה - היתה לי מישהי שלא סבלה ריקודי עם לכן מילת הביטחון עבורה היתה :" אקורדיון"
למרות שזה רק ביטוח
הייתי צריך פעם לבדוק אם היא זוכרת אותה באמצע סשן והיא ממצב של עלפון חושים (אקסטזה לא משהו אחר ישר קפצה איתה לבקשתי)
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 21 ביוני 2003
מאסטרחיפה, מזל טוב על האייקון החדש. עכשיו אתה נראה קצת פחות מאיים icon_biggrin.gif
ובקשר למילת ביטחון, אולי אפשר לראות אותה לא כניסיון לשליטה (כי הרי בלאו הכי כאשר אני קשורה ומכוסת עיניים, אין הרבה שאני יכולה לעשות כדי לשלוט במצב, האדון/מלכה הם השולטים בפועל) אלא פשוט כתקשורת בריאה?
לא חושבת שמדובר בזלזול ביכולותיהם וברגישותם של האדון/מלכה אם מבקשים מילת ביטחון.
זה פשוט שאף אדם לא מושלם תמיד, גם לא אדון או מלכה. אין אדם החסין לחלוטין מפני טעויות. לכן אנחנו אנושיים, ולכן מילת הביטחון.
יונק הדבש
לפני 20 שנים • 22 ביוני 2003
יונק הדבש • 22 ביוני 2003
דומית שלא תעביר לי מילת בטחון לפני הסשן תפחיד אותי בחוסר אחריות והבנה שלה icon_smile.gif