אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

רק רציתי להגיד ש....

רויטל
לפני 20 שנים • 20 ביוני 2003

רק רציתי להגיד ש....

רויטל • 20 ביוני 2003
הרגשתי צורך לכתוב לכם...משהו מבפנים
שמחתי כל כך לראות את אלה שמעבר לכתיבה המדהימה שלכם
אנשים שואלים אותי ממה אני פוחדת... כנראה שלא קראו ת הפרופל שלי נכון...
אין בי פחד..אני חיה על פחד..אבל לא ידעתי אם זה מתאים לי ( BDSM)
ניכנסתי אתמול בגאווה למועדון, ויצאתי ממנו באותה הדרך...הכרתי אנשים מקסימים
מי ששם לב אני אדם חופשי, לא ביישנית, ומתחברת מהר טו נו גם מנומסת מאוד
כנראה הצד של האינטלגנציה אצלי חזק בקטע של הנימוס
אני לא אציין שמות של מי שהקסים אותי
אבל אני רוצה לספר לכם את ההרגשה שהיתה בתוכי כאשר הגעתי לפתח המועדון ברשותכם..

רכובה על אופנוע אדום הגעתי לפתח הדנג'ן שני חברים טובים חיכו לו עוד בחוץ.. משהו שיוסיף לביטחון שלי..ניכנסתי במעברוהתחלתי לרדת במדרגות..עם סנדלי עקב של 15 ס"מ מכנס עור שחור...ויורדת עם הרבה חששות עד הכניסה.. הדלת נפתחה לי ורעש המוזיקה הנאים לי את האווירה שחלחלה בתוכי ( רק שתבינו זה היה מאוד חדש לי ) אבל עיני קלטו על הסורגים שהיו שם ההמון שכאילו תכנן מראש כאן לובשים שחור ( אהבתי ביותר כי הרגשתי שייכת ולא לטשו בי עינים בגלל ביגוד מוזר לכהנה וכהנה ) והתחילו להכיר לי אנשים חלקם מכאן וחלקם מהצאט בו אני מסתובבת... ואואו לראות את אלה שאני משוחחת איתם המון זמן.. היתה אחת החויות שהכי ריגשה אותי..
רקדתי השתוללתי הרבה.. אבל גם ישבתי בצד , ושם ראיתי לראשונה בחיי מה שנקרא סשיין.. לא עוד תמונה, לא עוד סיפור או אגדה.. חי באמת.. חי במציאות.
אני חייבת לציין שכאשר ראיתי הצלפה.. סובבתי את מבטי הצידה ודימעה זלגה מעיני
וכאן ידעתי שזה לא אני...סופית.
היתה לי ציפיה כל שהי כאשר אראה את זה חי..זה יגרום לי לרטיבות קלה תחתוני..אבל לצערי ( אולי כן אולי לא ) זה ממש לא גרם..אבל היה שם קטע שריגש אותי במיוחד
אחת המלכות ( לא אציין את שמה, מה שגיליתי שאנחנו מכירות רק בניק אחר.. ולצערי לא הספקתי לאמר לה מי אני ) ישבה לידי ולטשה בי עינים, כמו שאני בה..ואז היא החדירה את ידה לשערי ומשכה לי קלות בשיער לראות את עיני.. מה שהם מדברות ( ועיני מדברות הרבה ) המבט בעיניה כאשר פגשו בעיני והמשיכה בשיער גרמו לי להרגיש משהו שהרבה זמן גבר לא נתן לי להרגיש..
מוזר לעולם לא הרגשתי משיכה מינית לאשה, ולא חשבתי שאני עלולה להרגיש
אחרי היציאה שלי מהמועדון חשבתי הרבה..ואני יודעת לחשוב!!
אבל חשבתי על כך..שזה לא הדרך לחפש אדון, אלא להפוך מהגבר שלך אדון לפי הגבולות והעדפות שלי...להפוך פסיכולוגית מישהו כפי שאני אוהבת, חושקת, ורוצה אותו במיטה!!!

אז לסיום אומר לכם.. תודה רבה על העונג שנתנתם לי להגיע, על ההרגשה שהרגשתי כמו בבית
ואם אתם עדין רוצים שאני אשאר בפורום שלכם למרות שציינתי שזה לא אני..אשמח מאוד ולא אהיה כמוני מאושרת.. אבל אם תחליטו שאיני מתאימה לכאן אקבל את זה יפה ובכבוד
שאו לברכה אנשים יקרים

נ.ב
ולך אימי יקירתי.. הבטחתי לתת לך נשיקה ...נתנתי.. אני מקיימת תמיד הבטחות חוק ברזל שלי!!
לוחצת לך יד והיה נעים לי מאוד ושמחתי לפגוש אותך
C.U
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 20 ביוני 2003
זו באמת הייתה נשיקה מתוקה מאוד icon_biggrin.gif .
*מחזיקה את פוחדת חזק* אל תלכייייייייייייי!!!!!!!!! תשארי פה. אנחנו אוהבים אותך kiss.gif
DomDomina​(שולט)

Re: רק רציתי להגיד ש....

DomDomina​(שולט) • 20 ביוני 2003
פוחדת כתב/ה:
אז לסיום אומר לכם.. תודה רבה על העונג שנתנתם לי להגיע, על ההרגשה שהרגשתי כמו בבית
ואם אתם עדין רוצים שאני אשאר בפורום שלכם למרות שציינתי שזה לא אני..אשמח מאוד ולא אהיה כמוני מאושרת.. אבל אם תחליטו שאיני מתאימה לכאן אקבל את זה יפה ובכבוד
שאו לברכה אנשים יקרים

פוחדת יקרה,בטח שתישארי איתנו,אנחנו צריכים אנשים "שפויים" כמוך לידנו.
ונסיים בשיר האהוד על אוהדי כדור רגל/סל לפי המנגינה:תישאר,תישאר,תישאר.
תישארי,תישארי,תישארי
רויטל
לפני 20 שנים • 21 ביוני 2003

תודה לכם

רויטל • 21 ביוני 2003
תודה לכם יקיריי...אני אשאר כאן עד שהתבקש ללכת
מכשפה גם אני שמחתי להכיר אותך ..ובכלל את כולכם
שבת מקסימה לכם
}}}}}}}}}{{{{{{{{{{
רויטל

אממממממ

רויטל • 21 ביוני 2003
אני בטוחה שהיא יודעת למי התכוונתי..
אני לא מציינת שמות.. שומרת על כבוד המקום
כמו שאומרים " לא יורקים בצלחת שאתה אוכל בה"

שבת שלום לך ליידי מקבת
009​(אחר)
009​(אחר) • 21 ביוני 2003
לא מבין בכלל איך יכולתי לפספס אותך?
009 מתחנן שבפעם הבאה נעשה הכרה פנים אל פנים .

009
עבד הבית ומפיק המופעים של המועדון
רויטל

ראיתי אותך שם :-))

רויטל • 21 ביוני 2003
ואתה אותי.. רק לא ידעת שזאת אני
מאיה​(נשלטת)
מאיה​(נשלטת) • 21 ביוני 2003
היי
אני לא מכירה אותך , אמנם הייתי במועדון אבל היו שם הרבה מאוווד אנשים.
רק רציתי להגיב לך על משהו שגם אני עברתי בצורה זו או אחרת.

זה שלא התחברת מהחשיפה הראשונה שלך לבדסמ זה לא אומר ישר שאת לא שייכת.
קודם כל גם אני לא ישר התחברתי , כי סשנים במועדון נראים אחרת מאיך שנראים בבית.
ולא רק זה לפעמים המציאות נראית אחרת לגמרי מהפנטזיה , לכן צריך מאוד להיזהר מהחשיפה הראשונה שיכולה להיות מטעה מאוד. גם חויה טובה אפשר לקחת אותה בערבון מוגבל.
יכול להיות שאת כן מתחברת לזה אבל באוירה יותר אישית. יכול להיות שתצליחי להתחבר לזה רק מתוך ספייס ולוקח זמן להיכנס לספייס. יכול להיות שבבדסמ על כל תחומיו דווקא הצלפות זה לא הקטע שלך.
תאמיני לי שפשו תזרמי ואל תחליטי החלטות , זה גם מאוד עניין של בן אדם. לדוגמא לי אישית הצלפות לא מזיזות את התחת (טוב את התחת הן דווקא כן icon_lol.gif ) כלומר מינית זה לא גורם לי להרטיב , מה שכן גורם לי זה כאשר אני עושה את זה עבור מישהו שמיוחד לי , אדוני. עצם העניין גורם לי להרטיב ולא השוט עצמו.
לראות סשן במקום המוני זה לא אומר כלום , כי מאוד קשה ובטח בטח ביום חמישי הזה כאשר היה כל כך הומה אדם לראות את הרגש , את הרצון לכניעה , באמת מאוד קשה. דברים יכולים להיראות מאוד טכניים ולא מושכים.

כל זה אני כותבת כדי שלא תיסגרי , אלא תמשיכי בחיפושייך. כי גם אני הייתי במקום הזה , כמו שאמרתי בצורה זו או אחרת בעיתוי זה או אחר.

בהצלחה

מאיה