לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מכתב פתוח לדומ מתחיל

Lady Vamp​(שולטת)
לפני 15 שנים • 25 בנוב׳ 2008
Lady Vamp​(שולטת) • 25 בנוב׳ 2008
מאוד יפה ונכון לגבי שולטים ושולטות כאחד!
ramosi
לפני 11 שנים • 26 בספט׳ 2012
ramosi • 26 בספט׳ 2012
Lady Vamp כתב/ה:
מאוד יפה ונכון לגבי שולטים ושולטות כאחד!

ובהמשך לזה , לדעתי צריך להיות שירשור מיוחד לשולטות בשם: "מכתב פתוח לדומית המתחילה" או משהו דומה לזה.
כמעט כל המאמרים שתחום הבדס"מ מדברים על השולט והנשלטת ושוכחים שדווקא על ניצול של שולטת את הנשלט אין שום בקרה ואין שום שיפוט והכל מותר.
hipoo​(שולט)
לפני 11 שנים • 14 בנוב׳ 2012

Re: אני מקווה שהתגובה שלי בכלל קשורה לכאן

hipoo​(שולט) • 14 בנוב׳ 2012
shuki boy כתב/ה:
SSC כלכך ברור לי שיש בי פחד אפילו לנסות.
בתור הצד השולט, כאשר "מכתב פתוח לדומ המתחיל" ללא ספק מופנה אלי icon_smile.gif התנועות שלי עדינות מידי, מהוססות מידי, המילים נתקעות לי בגרון. יוצא לי סקס ונילה, כשכל הבדס"מ פחות או יותר נמצא רק בראש שלי (ואולי שלה).

ברור לי, לפחות ברמה השיכלית, שהצד השני מעוניין בזה, אבל עדיין, זה לא ברור לי ברמה הריגשית, יש בי דאגה בלב שחלילה וחס ההשפלה תעליב, המכות יפגעו, זה משהו שמאד קשה לי לעשות. אולי צריך לעשות יותר משא ומתן מראש (שגם זה לא בא לי בקלות).

כל-כך הרבה מדברים על הSSC, אבל זה כל-כך מובן מאליו עבורי, שאני לא רואה שום טעם לדון בזה לגבי עצמי, אבל לא ברור לי איך להתחיל באמת. האם בהכרח צריך להיות סאב כדי ללמוד איך להיות דומ? האם בהכרח צריך להיות בקשר עם סאב מנוסה? אולי זה פשוט בא עם הזמן וצריך סבלנות?

עם הצד הטכני עוד איכשהו אפשר להסתדר, אבל ממש להתחיל?
זה תקוע.

אתה צריך להבין שכל העניין הוא הדדי.
אף אחד לא מכריח אותה לעשות דבר שהיא לא רוצה (אולי רק למתוח גבולות).
היא רוצה להיות נשלטת בדיוק כמו שאתה רוצה לשלוט...
הכל מבוסס פה על הדדיות

עצות?
טלי35​(שולטת)
לפני 4 שנים • 16 בדצמ׳ 2019

Re: מכתב פתוח לדומ מתחיל

טלי35​(שולטת) • 16 בדצמ׳ 2019
Dan_Kap כתב/ה:
הייתי פעם בדיוק במקום שבו אתה נמצא.

יום אחד גיליתי שכל הסיפורים שאני קורא ברשת מכילים סיווגים כמו S&M, BONDAGE או BDSM.

והלכתי לחפש מה זה.
כפי שהיה מקובל ברשת בימים ההם, לכל נושא היתה רשימת תשובות לשאלות נפוצות - FAQ.
וככה מצאתי את מקור המידע הראשון על בדסמ:-
http://www.unrealities.com/adult/ssbb/faq.htm

הרגשתי כאילו שמצאתי את החתיכה החסרה בפאזל שלי - את מה שמסביר את מה שאני מרגיש, את הפנטזיות, הצרכים, המחשבות ואפילו התנהגויות בעבר שנראו לי לא הגיוניות.

גיליתי שאני לא לבד, ושיש עוד אנשים מוזרים כמוני.

וכך התחלתי לגלות עולם חדש ומדהים. עולם שלמידה והתנסות בו הם דרך חיים עבורי.

אני משער שגם אתה מרגיש את אותה התרגשות של הגילוי של הצד הזה באישיות שלך.

אני בטוח שיש בך רצון בוער לממש את כל הפנטזיות והחלומות, את כל מה שקראת, ראית ודמינת במשך שנים - עכשיו שאתה יודע שיש עוד אנשים שעושים את זה בחייהם הפרטיים, ולא רק ככוכבים בסרטים.

בוא נתחיל ביסודות:-

icon_question.gif מה זה בדסמ?
בדסמ הוא העברה מודעת של שליטה בהקשר אירוטי הנעשית בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.

icon_exclaim.gif נשמע מפחיד? בוא נפרק את ההצהרה הגדולה הזו לגורמים...
העברה מודעת של שליטה פירושו שצד א' מעביר את העצמה שלו/ה לצד ב'.
הצד המוסר את השליטה נקרא סאב/ית, נשלט/ת, עבד/שפחה.
הצד המקבל את השליטה נקרא דומ/ית (מלשון Dominant), שולט/ת, אדון/גברת.
[ כן, ישנם הרבה מונחים, והרבה ממקורות המונחים עדיין באים מאנגלית. ריבוי המקורות לעיתים מראה לנו אילו סיפורים קרא כל אדם שבוחר לעצמם אותם, אך אין להסיק רק מבחירה בכינוי מסוים שאתם שותפים לאותה פנטזיה ]

בהקשר אירוטי ההקשר האירוטי מבדיל בין מה שאנחנו עושים בבדסמ לבין מה שאנחנו עושים בהקשרים אחרים.
יש הבדל בהקשר של "כן, גבירתי הנערצת" לבין "כן, גבירתי מנהלת הבנק", "כן, גבירתי, השוטרת" , "כן גבירתי הבוסית" ו-"כן כבוד השופטת" (ונא להוריד את החיוך הזה מהפנים, ברורררר!?).
ההבדל הוא בהקשר שבו אנחנו והשותפים שלנו פועלים. אנשים משתמשים במונח סשן או משחק כדי לתאר מצב שבו הם משחקים בבדסמ זה עם זו (או כל צירוף מינים אחר).

הנעשית בצורה בטוחה, שפויה ובהסכמה הדדית.
מה מבדיל בין מי שמשחק בדסמ עם בן/ת זוג לבין אנשים המנצלים או תוקפים אדם אחר?

שלושה דברים, שבלעדיהם אין בדסמ - בטוח, שפוי ובהסכמה הדדית.
[ ובאנגלית Safe, Sane and Consensual, הלא הם השילוש הקדוש של SSC שעוד תשמע עליו רבות ]

icon_idea.gif בטוח - פירושו שהדבר הראשון בסדר העדיפויות שלך כשולט הוא הבטיחות הפיזית והנפשית של הסאבית שאיתה אתה נפגש.
- פירושו שאם יש לך ספק קל שבקלים שמה שקורה כאן עלול להיות בעיה עבורה, כרגע או מאוחר יותר - אתה עוצר.
- פירושו שאתה יודע שעדיף להשאיר סאבית עם רצון לעוד מאשר עם פגיעה קלה שבקלות.
- פירושו שהבטיחות שלה עומדת הרבה לפני הזין שלך, או כל איבר אחר בגוף שלך, ולפני הרצונות והצרכים שלך.
- פירושו שמהרגע שבו מתחיל סשן - אתה האדם שבידיו היא מונחת, גוף ונשמה, ושעליו האחריות למה שקורה או עלול לקרות.
- פירושו שאתה מסכם איתה על מילת ביטחון ברורה, ואתה מבהיר לה שחשוב לך שהיא תשתמש בה אם יש בעיה במהלך הסשן, גם אם זה כדי לבקש חיבוק כאמצע קטע קשה.
- פירושו שכאשר היא תשתמש במילת ביטחון, אתה לא תגער בה, לא תנזוף בה, לא תגרום לה להצטער על שבטחה בה. מילת ביטחון נובעת מחוסר היכולת של מרבית בני התמות לקרוא מחשבות - ולא כביקורת על מידת אדוניותך.
- פירושו שלפני שאתה הולך להתנסות בפעילות בדסמית שאין לך ניסיון בה, אתה מברר, חוקר את הנושא ולומד אותו. פירושו שאתה מתאמן בו במידת האפשר וכנה מול הסאבית שלך לגבי הניסיון שלך בפעילות הזו. סביר להניח כאן תמצא אנשים יכולים לעזור כמעט בכל נושא, או שידעו להפנות אותך הלאה.

icon_idea.gif שפוי - פירושו שאתה אדם שמסוגל לשקול מעשים, תוצאות אפשריות של המעשים ותגובות.
- פירושו שאתה מסוגל לקלוט את המציאות של מה שקורה בתוך הסשן, ולהגיב לה, גם כשרוב הדם בגוף זורם לראש האחר שלך.
- פירושו שאתה לא משחק כדי לפגוע במישהי, אלא כדי לגרום לשניכם הנאה.
- פירושו שאתה לא משחק כי פעם פגעו בך, ועכשיו אתה סוגר את החשבון הזה איתה.
- פירושו שאתה אדם אחראי, שמודע למגבלות ולפיוזים הקצרים שלו, יודע לזהות מתי הם מתעוררים, ויודע לעצור את הסשן כשאתה מגלה שאתה באטרף - כי שולט קודם כל יודע לשלוט בעצמו, לפני שהוא מנסה לשלוט באחרים.
- פירושו שאם אתה יודע שיש לך בעיה, אתה דואג לטפל בה ולמצוא לה פיתרון, במקום להוציא אותה על הסאבית שלך.

icon_idea.gif בהסכמה הדדית - פירושו שאתה מברר מראש עם השותפה שלך מה הגבולות שלה. מה היא מוכנה לעשות בסשן, ומה לא.
- פירושו שאתה לא תתמרן ותפעיל לחץ עליה בסגנון של "סאבית אמיתית/טובה מוצצת לי את הזין בצורה אלוהית" אם היא הגדירה מין אוראלי מחוץ לתחום.
- פירושו שאתה תברר מראש אם אפשר להשאיר על העור שלה סימנים - אולי היא מתפרנסת מדוגמנות של בגדים תחתונים ועכשיו אתה פוגע בפרנסה שלה לחודש הקרוב.
- פירושו שאתה מודע לכך שיש לה זכות לעצור את הסשן איתך, לומר לך לא ולנתק איתך את הקשר - ושאתה לא תרדוף אחריה בצורה אובססיבית או תאיים עליה כדי שתחזור אליך.

ואם משהו משלושת הדרישות הללו נראה לך יותר מדי עבודה כדי להשיג זיון - אולי לא מתאים לך כל הבדסמ הזה.

[ המשך יבוא ]

[[ וגם אתם מוזמנים לכתוב עוד לדומ/ית מתחילים ]]

מקורות מידע נוספים
http://www.castlerealm.com
http://www.cuffs.com
ומאתרים אלו ניתן למצוא קישורים נוספים.

זה מעולה!
צריך עוד כאלה