בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה להעדיף?

Rocco​(שולט)
לפני 20 שנים • 24 ביוני 2003
Rocco​(שולט) • 24 ביוני 2003
ברוב המקרים שנתקלתי הנשלטת לא הביעה דעה שלילית
בנושא הרי סה"כ היא נשלטת ומה שאדונה רוצה כך יעשה
אבל זה לא בהכרח צריך להיות טאבו.
סה"כ כמו במערכת ונילית לא כולם פתוחים לנושא צרוף פרטנרים נוספים
אומנם בשנים האחורונות הנושא תפס תאוצה מסוימת או יותר נכון קצת פרץ
לתודעה.
אבל...בכל זאת צריך לדבר על כך לשאול ולא לכפות

נ.ב
אני דרך הגב בעד צרוף נשלטת נוספת
אבל בינינו רוב השולטים חושבים כך
כלובי
לפני 20 שנים • 25 ביוני 2003
כלובי • 25 ביוני 2003
אני חושב שגם במסגרת של BDSM יש אפשרות לקיים זוגיות מונוגמית בדיוק כמו בואנילה!

וכמו ששם יש סווינגרים, גם כאן.

בואו לא נקרא ל-BDSM סטיה נפשית מצד אחד ובואו לא נשתמש בו כתרוץ לביגמיה מצד שני.

לא רק BDSMים, גם ואנילים מפנטזים וממשים שלישיות ואורגיות, יש כאלה שבוחרים לעשות את זה ויש כאלה שנשארים אדוקים למערכת יחסים מונוגמית.

חשוב להדגיש שזה לגיטימי לחלוטין עבור כל אחד - שפחה או עבד, אדון או מלכה לדרוש ולכבד מונוגמיות. ואף להציב את זה בתור תנאי מקדים (גבול) לבניית מערכת יחסים.

אני לא חושב שיש איזו שפחה שצריכה להרגיש רע בגלל שהיא רוצה את האדון שלה רק לעצמה, וכנ"ל לגבי עבדים, מלכות ואדונים.

בכל מקרה - איש הישר בעיניו יעשה, לכל סיר יש מכסה וכו' אתם יודעים..

וזה לא שאני מנסה להטיף לכאן או לכאן, אלא פשוט לאזן קצת..
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 25 ביוני 2003
את מיסוד מערכת היחסים מתחילים מתקופת התאמה. בקרב הונילה התקופה נקראת חברות, בקהילה קוראים לה קולר אימונים. וכמות שאיננו נכנסים לחופה טרם הגענו למסקנה כי בן הזוג בו בחרנו, אכן מתאים לנו, כך ואף יותר מכך, אנו לא עונדים קולר על צווארה של שפחה, טרם אנו יודעים כי היא מתאימה לנו.
מה שאומר, מן הסתם, שיש לבדוק את הדברים הללו בתחילת הדרך ולראות מה הוא העיקר ומהו הטפל בעקרונותיהם של השניים ובמקרה ואין התאמה פשוט להיפרד לפני שייגרם נזק לצדדים.

אין דעתו של מי חשובה יותר. בכדי שמערכת היחסים תהיה בריאה ונטולת עגמת נפש, דעותיהם של שני בני הזוג צריכות להיות חשובות.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 25 ביוני 2003
פט, את חכמה icon_chickkiss.gif . אני אוהבת את הדרך הפשוטה והבהירה בה את מסבירה דברים.
DomDomina​(שולט)
DomDomina​(שולט) • 25 ביוני 2003
תשובה יפה פט
קבלי ליטוף icon_wink.gif
ושוב לעניין,הייתי אומר שדיי נדיר למצוא בקהילה זוגות או אנשים מונוגומים.
ואם נשווה את זה לעולם הוונילי, אז שם יש רוב ברור ליחסים מונוגומים.
תסתכלו סביבכם,אין כמעט בכלל זוגות כאלה(חוץ מכלובי ידידי)ואין מלכה בלי לפחות 2 עבדים,
או אדון עם לפחות 2 שפחות.
אז דעותיהם של שני בני הזוג צריכות להיות חשובות,זה נכון ויפה.
אבל צר לי,זה לא עובד ככה בקהילה. queen.gif whip.gif
תודה על הליטוף, אך לצערי הוא היה נגד כיוון גדילת הפרווה שלי.

מאסטר ואני חיים ביחד ולא מחליפים ולא מצרפים ולא חולקים. וטוב לנו כך.

תשומת הלב אותה דורשת אני ממאסטר, המושלמות ביחסים, אותה דורש הוא מעצמו, אינם מותירים זמן ו/או כח לתוספות בחיי המשפחה שלנו.

כנ"ל לגבי חברינו וכנ"ל לגבי האנשים בהם השתחקתי בחו"ל. כך שאולי אתה מתכוון לאלו הסובבים אותך, אך אנא אל תכלול את הקהילה כולה. לא כולם הולכים למועדון, לא כולם עושים סשנים פומביים ולא כולם טורחים לחלוק את חייהם הפרטיים עם אחרים, וכל זה עדיין לא סותר את השתייכותם הסולידית והנאמנה לקהילת הבדס"מ.
DomDomina​(שולט)
SubFlower{Mr.SL} כתב/ה:
תודה על הליטוף, אך לצערי הוא היה נגד כיוון גדילת הפרווה שלי.
מאסטר ואני חיים ביחד ולא מחליפים ולא מצרפים ולא חולקים. וטוב לנו כך.

תשומת הלב אותה דורשת אני ממאסטר, המושלמות ביחסים, אותה דורש הוא מעצמו, אינם מותירים זמן ו/או כח לתוספות בחיי המשפחה שלנו.

כנ"ל לגבי חברינו וכנ"ל לגבי האנשים בהם השתחקתי בחו"ל. כך שאולי אתה מתכוון לאלו הסובבים אותך, אך אנא אל תכלול את הקהילה כולה. לא כולם הולכים למועדון, לא כולם עושים סשנים פומביים ולא כולם טורחים לחלוק את חייהם הפרטיים עם אחרים, וכל זה עדיין לא סותר את השתייכותם הסולידית והנאמנה לקהילת הבדס"מ.

ראשית מאחל לכם הרבה שנות אושר ביחד וחיים נפלאים.
מה שרציתי לומר ואני אצטט מתגובה קודמת:
"ואם נשווה את זה לעולם הוונילי, אז שם יש רוב ברור ליחסים מונוגומים."
את לקחת את זה אישי חמודה.
ולא יעזור,מה שנכון נכון. icon_lol.gif
יש חיים אחרי הדנג'ן

המועדון הנפלא הזה אינו מחייב את חברי הקהילה. בדס"מ היה קיים גם לפני שנולדו הפורומים הפזורים ברחבי האינטרנט. ישנם אנשים המשתייכים לקהילה ואינם מעונינים לבצע "סשנים" לעיני כל, בגלל חוסר רצון לחלוק עם עיניים זרות את יקר מכל – האהבה.

מאחורי בדס"מ עומדת פילוסופיה עמוקה ומעניינת (מומלץ) אשר אינה מסתכמת בזיונים ומכות. להיות אדון זו אחריות אדירה ולהיות שפחה זו מטלה לא קלה. לא פשוט להחזיק שתי שפחות.

נכון! ישנם אלו המשחקים בדס"מ ואני מכבדת אותם בבחירתם. אך אנא, אל תשכחו שיש גם אלו, שהבדס"מ עבורם זהו אורח חיים.
DomDomina​(שולט)
מה הקשר למועדון.
ואין לי מושג מה את רוצה ממני.
אם את ואדונך חיים יחסים מונוגומים,ובדסמ הוא אורך חיים בשבילך יופי לך,תהנו.
את כנראה לא קראת את תשובתיי.
ציטוט: ושוב לעניין,הייתי אומר שדיי נדיר למצוא בקהילה זוגות או אנשים מונוגומים.
ואם נשווה את זה לעולם הוונילי, אז שם יש רוב ברור ליחסים מונוגומים.
תסתכלו סביבכם,אין כמעט בכלל זוגות כאלה(חוץ מכלובי ידידי)ואין מלכה בלי לפחות 2 עבדים,
או אדון עם לפחות 2 שפחות.
אז דעותיהם של שני בני הזוג צריכות להיות חשובות,זה נכון ויפה.
אבל צר לי,זה לא עובד ככה בקהילה.

שונאת להשתמש בציטוטים כי זה סתם תופס מקום.

לא, לא ממך ולא נגדך.

ובמיוחד משפטך האחרון לגבי מה עובד ומה לא עובד בקהילה.

הקהילה מגוונת באנשים בעלי דיעות רבות ושונות. אתה שופט, מן הסתם עפ"י אלו הסובבים אותך, אני עפ"י אלו הסובבים אותי. בסביבתי, האדון והשפחה הם זוג מן המנין כמו כל זוג ונילי. לצערי, הכללות גורפות שלך מעוררות אצל שפחות מתחילות תהיות לגבי מקומן בקהילה וחבל. גרוע מזה, הן מחייבות אותן להתפשר.

מדוע הזכרתי את המועדון.
רוב הנוכחים במועדון משתייכים לקבוצת בדס"מ ה"משחקת" בסשנים. אנשים המנהלים אורח חיים מונוגמי, מלא, סגורים יותר בעצמם, בינתיים לפחות, אך הם בהחלט קיימים ולא מאטים יותר מאלו המשחקים. ולכן איני מבינה מהיכן שלפת את הסטטיסטיקה של הרוב והמיעוט.

icon_smile.gif זהו.