סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

המלצות לחנות

נבט{marlena}
לפני 20 שנים • 14 במרץ 2004

המלצות לחנות

נבט{marlena} • 14 במרץ 2004
למישהו יש המלצות לחנות טובה בתל-אביב? לצערי עוד לא מצאתי בעירנו חנות BDSM טובה, כמקובל בעולם הגדול. אני יודע שיש חנות כאן באתר, אבל בשבילי אין תחליף למגע האישי והריח.
נבט{marlena}

שוט ובאט פלאג

נבט{marlena} • 14 במרץ 2004
הבעיה בעיקר עם השוט. אני חייב להתאהב בו במבט ראשון.
כלובי
כלובי • 14 במרץ 2004
את המוצרים מהחנות של הכלוב אתה יכול להזמין בדיסקרטיות, תקבל ציוד מקצועי ואם לא תתאהב בו תוכל להחזירו (אם לא השתמשת בו) ותקבל את כספך בחזרה.

ובקשר לריח, מדובר בריח של עור או גומי, תלוי במה שתבחר icon_wink.gif
נבט{marlena}
לפני 20 שנים • 16 במרץ 2004

האם כלובי קשור חנות של הכלוב?

נבט{marlena} • 16 במרץ 2004
אני מעריך את הדיסקרטיות, אבל פשוט לא יכול לקנות שוט לפי תמונה. אני טיפוס שמרן שמעדיף עור ולכל מוצר עור יש את הריח היחודי שלו.
נבט{marlena}
לפני 20 שנים • 17 במרץ 2004

מתי כלובי יפתח חנות מחוץ לאתר?

נבט{marlena} • 17 במרץ 2004
קראתי את הכרטיס של כרובי וברצוני לחזור בי מההודאה הקודמת. אשמח לקנות בחנות של כלובי ולתרום להמשך קיומו של האתר. תודה לך כלובי על המקום הנהדר הזה שבנית בשבילנו.
הייתי רוצה להבהיר את שאלתי. ברוב העולם קיימות חנויות BDSM ייעודיות מלאות כל טוב. בעירנו מצאתי חנויות מין עם מדף המוקדש לנושא. מאד מאכזב. חשבתי אולי קיימת חנות BDSM או לפחות חנות עם התמחות מסוימת בנושא. להסתכל על הפריטים, לעבור עליהם אחד-אחד, להריח את הריח הנפלא של העור, לנסות על עצמך איזה הצלפה קטנה, למדוד קולרים על בת זוגתך, כל אלה חוויות חסרות תחליף עבורי. באט פלאג לא היה איכפת לי לקנות באתר. אין לי כלפיהם אוריינטציה רגשית. כלפי השוט כן.
מהיכרותי הקצרה למדי עם האתר, התרשמתי שמטרתו העיקרית לשרת את הקהילה. לכן גם הרשיתי לעצמי לשאול כאן לגבי המלצות לחנות, למרות הניגוד עם האינטרסים הכלכליים של האתר.
כלובי
כלובי • 17 במרץ 2004
אין שום בעיה לשאול כל דבר באתר כל עוד זה בתום לב ולא איזו פרסומת סמוייה, ככה שמה שכתבת לגיטימי.

ובאשר לחנות, אני יודע שהיו חנויות כאלה, קמו ונסגרו, הקהילה פשוט לא מספיק גדולה בארץ לחנות כזאת. (לחנות ממשית יש הוצאות הרבה יותר גדולות על אחזקת המקום ארנונה וכו', לכן המוצרים בחנות ממשית צריכים להיות יותר יקרים מה שמקשה עוד יותר).

היום הרבה עסקים עוברים לרשת כמו חנויות תקליטים ובנקים, אבל באמת בביגוד ובדברים שצריך לגעת בהם כדי לראות את מה שקונים יש חסרון בחנות וירטואלית. על החסרון הזה אנחנו מפצים בעזרת מחיר נח, ושירות כמעט עד הבית icon_smile.gif
XimXam​(שולט)

למה אין חנות?

XimXam​(שולט) • 17 במרץ 2004
זו אכן שאלה טובה

כשאין חנות (אמיתית לא וירטואלית) אז כולם בוכים על למה אין חנות כמו בערים אחרות בעולם
וכשהיתה חנות אז כולם בכו שזה יקר והעדיפו מחירים זולים על פני איכות וגם כמו שכלובי אמר מקודם הסצנה בארץ לא מספיק גדולה ומפותחת בשביל שחנות בדסמ תוכל לפעול ולהתפרנס בכבוד

זה לא שלא היתה חנות היא פשוט לא החזיקה מעמד
{dOmCruise{A
לפני 20 שנים • 11 באפר׳ 2004

יש כמה אלטרנטיבות

{dOmCruise{A • 11 באפר׳ 2004
אכן קשה להחזיק חנות יעודית לציוד.

בדקתי את הנושא לעומק, וכדי שיהיה כדאי מבחינה כלכלית המחירים צריכים לעלות גבוה מאד.

בשיטת אתר ו/או חנות ברשת הרבה יותר קל לשמור על רמת מחירים סבירה מאד, אפילו יחסית לחו"ל.

אתה מוזמן לבקר באתר שלי ולהתרשם, למשל ממגוון נוסף מעבר למה שיש בחנות הכלוב.

בברכת חג שמח.