סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

פנטזית אלף לילה ולילה

zipi62
לפני 19 שנים • 5 בינו׳ 2005

פנטזית אלף לילה ולילה

zipi62 • 5 בינו׳ 2005
פנטזיית אלף לילה ולילה

חלק ראשון

מתעוררת במיטה נזכרת מיד שהיום זה היום בו ניפגש. מרגישה את התגובה שמחשבה זו מעוררת בגופי. כבר כמה זמן שאנחנו בקשר של שליטה בכל מיני דרכים והנה הגיע הרגע של המפגש עצמו.. פנים אל פנים, עין מול עין... כיצד זה ישפיע על המשך הקשר ?

מושכת עוד כמה דקות של פינוק מתת לשמיכה... אוהבת את הבקרים שאני לא ממהרת לשום מקום, את הדקות הנמשכות לאין קץ, חושבת על הפגישה...

רוצה אותך חזקה, אצילית, מושכת אותי לכבד אותך ללא מילים, לרצות ליפול לרגלך בהתמסרות אין קץ, ולא רק בגלל שאת דורשת זאת אלא בגלל שאת וחזותך הבטוחה מחברת אותי ישירות למקום הזה, לצורך הזה בתוכי לתת, להיות שייכת, להיות שלך בלי גבולות...

את יושבת מולי, גופך ופניך מדברים אלי, ואני נמסה מולך, רוצה לצעוק את מה שאני מרגישה, אך נותנת לגוף לדבר במקומי, נותנת לצעקה ביטוי עוצמתי ביותר בעזרת השתיקה... ואני רואה את ההתרגשות בעינייך, רואה את הרעידות שלך בישיבה הזקופה שלך, רואה את הצורך ואת ההתרגשות, ומגיבה לשדרים שלך, חשה את ההתרגשות שמתגברת בתוכי, חשה את המשיכה, את הרצון, את הצורך... ואת מדברת מסבירה, לפעמים לוחשת לפעמים קולך מתגבר, יודעת בתוכי שאם תרצי אותי אני שלך, כי אותך חיפשתי הרבה זמן, כי את מחברת אותי למקומות נסתרים בתוכי, המשיכה עתיקת הימים לרוך של אישה, משהו שלא נתתי לו אף פעם ביטוי, נזכרת בעבר כמה נמשכתי לאישה שהייתה מלאה בביטחון עצמי, ולא הסתירה את הנשיות והמיניות שלה כלפי חוץ. פעמים ספורות בעבר נתתי לעצמי לממש את הצורך הזה להתחבר לאישה ולמיניות שלה.
נזכרת לפני כמה חודשים נכנסתי למועדון, רוקדת נהנת מתמזגת עם המוסיקה ולפתע ראיתי אותך לבושה בגדי עור שחורים, ביטחון מופגן כלפי חוץ ומיניות מתפרצת החוצה, כן.... כך רציתי להיות ולא היה לי האומץ, כן כך גרמת לי לרצות אותך אך לא העזתי, אליך להתקרב לתת ביטוי למה שאני מרגישה..
בפנטזיה שלי אני נמצאת בהרמון מוקפת בנשים קרובות יותר וקרובות פחות, הרבה התעסקות סביב המראה והרצון להבעה עצמית, מוסיקה, ריקודים, צבעוניות מדהימה מסביב, בגדים שמלות ממלאים את החלל, ואני אי שם זורחת, מאושרת, פורחת, מחכה, מחכה שיבואו שירצו אותי שיבחרו בי.... ואת מגיעה, כולך שחורה, רצינית, מהורהרת, אצילית, שערך מתנפנף עם כל צעד, מגפיך מסתירות כמעט את כל אורכה של הרגל, ואת מסתובבת לך באולם בוחנת כל אחת במבט חודר, עד שמבטך נפגש בשלי, והמסר ברור, אי אפשר לטעות אני הנבחרת, ואני נופלת לרגליך, מחבקת את רגלך הימנית נצמדת כולי ולא רוצה לעזוב, כמה זמן חיכיתי לרגע הזה, ואת בקולך התקיף והרך כאחד אומרת לי לקום וללכת אחריך, קושרת סביב צווארי את הסמל שלך המראה את השייכות שלי אליך, ואני גאה כל כך, גאה להיות שייכת אליך, להיות חלק ממך ואפילו לזמן קצר, לשעה, לדקה לשנייה העיקר להרגיש להיות מחוברת....
הולכת אחרייך במסדרונות הארמון, מדי פעם מעיפה מבטים לצדדים רואה את הפאר וההדר, את היופי ואת הפראות, את השקט הנצחי ואת המיניות המתפרצת, את היופי של החיתיות שבאה לידי ביטוי...
והדרך מתארכת....
אנחנו מגיעות לחדר מופלא ביופיו... חדר עגול מוצף באור המגיע מחלונות קטנים עשויים פסיפס של זכוכיות צבעוניות. קטע קטן של קיר היה ישר כאילו נעשה בהזמנה מיוחדת כדי להכיל את המכשיר המיוחד והגבוהה שבמבט ראשון לא ברור למה הוא משמש... לידו לא רחוק תלויים שוטים משוטים שונים... החדר המוקף ומלא בחפצים שונים והחלונות הצבעוניים שיצרו אווירה מאוד מיוחדת של מסתורין ומתח...
נופלת על הרצפה, המומה, מרוגשת, כולי התמסרות אחת גדולה, מאושרת על ההזדמנות שניתנה לי לתת להביע, להיות כפי שאני צריכה....
עוקבת אחרי כל תנועה מתנועותיך מנסה לראות על פניך את רצונך, רוצה כל דבר שתרצי...
melody
melody • 5 בינו׳ 2005
ציפיל'ה,
את לא מפסיקה להפתיע icon_smile.gif

מחכה להמשך.

}{
קליבר​(שולט)

למלודי ....

קליבר​(שולט) • 5 בינו׳ 2005
מה שאת לא יודעת זה שבעצם .. ציפי זו ההפתעה האמיתית ..
zipi62
zipi62 • 5 בינו׳ 2005
מלודי תודה
אני מצליחה לפעמים גם להפתיע את עצמי icon_wink.gif

קליבר גרמת לי icon_redface.gif

והאמת שאני לא בדיוק מבינה על מה אתה מדבר....

zipi58
Anan-Sagol​(שולט)
לפני 19 שנים • 8 בינו׳ 2005

צ י פ י ........ אהבתי

Anan-Sagol​(שולט) • 8 בינו׳ 2005
המשיכי להפתיע אותך ואת כולנו
ענן-סגול
אשה לבדה
לפני 19 שנים • 14 בינו׳ 2005
אשה לבדה • 14 בינו׳ 2005
זה פשוט יפה!
ואת כותבת כל כך יפה ---וואו איך ננגעתי