סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אל תשחקי במילים

G-O-L-D​(שולט)
לפני 19 שנים • 11 במרץ 2005

שמע, אני לא חושב שאי פעם הגבתי לך, אבל...

G-O-L-D​(שולט) • 11 במרץ 2005
תגיד,
אם "תנשור" מהאתר הזה, זה אומר שאנחנו יכולים לבקש משאלה?
נ.ב.
בכוח המוח, אני מתחיל לאהוב את הכתיבה שלך יא שועלה.
icon_smile.gif
פסיבית

היתכן

פסיבית • 11 במרץ 2005
שאיבדת שליטה? icon_question.gif
גלתיאה
גלתיאה • 11 במרץ 2005
ריס היקר, יש כאן אנשים שאין להם שמץ על מה אתה מדבר. אין טעם אפילו לאכול אותם רייר icon_wink.gif הבינוניות ריס.. ... הבינוניות...

icon_chickkiss.gif
המלכה לירז​(שולטת){כ}
לריס, אוסקר ווילד אמר פעם שכשהמבקרים חלוקים בדעתם, הכותב שלם עם עצמו icon_smile.gif אז קח בקלות.

לפסיבית, לגיטימי שלא אהבת את השיר, ולגיטימי בהחלט להביע את דעתך. עם זאת כל כתיבה כרוכה בחשיפה אישית, ולפעמים ביקורת מכאיבה קצת יותר מהמתוכנן.

בואו נשאיר את זה ככה. מספיק נאמר. אל תהפכו את זה למלחמת אגו.
בהט​(נשלטת)

לירז היקרה,

בהט​(נשלטת) • 11 במרץ 2005
מה פתאום אגו? הבן אדם צודק, ניכר אצלה מחסור חמור במה שאמור לאכלס את הפנטהאוז.
על הרעה אני חולקת, רוע מצריך אינטיליגנציה מסויימת שאני בספק האם בנמצא.

גם אני לא מתחברת תמיד למה שריס כותב, אני גם לא מהססת להגיד את זה קבל עם ועולם - אבל להתנגח כך? מיותר ולא מחמיא (פאתטי, זו המילה, פאתטי).
פסיבית

הנה

פסיבית • 11 במרץ 2005
עוד תרנגולת מקרקרת דברי אלוהים חיים icon_eek.gif
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 11 במרץ 2005
ריס....

הקטע הזה מעביר תחושה של דרישה. ודברים כאלו לא דורשים. אתה צריך לגרום לה להרגיש כך אליך ולא לדרוש את זה. דורשים בבית מדרש, אמר לי חבר פעם, באהבה מוכיחים שמגיע לך.

אז אולי משיחה אישית אתך, תדע לספר שאתה יכול, אבל מהקטע הזה רואים רק דרישות. )-: חבל לי פשוט. כי אני אישית, להבדיל, לא "רוצה ככה", אלא ככה למי שמצליח לגרום לי להיות "ככה" עבורו לנצח.

סליחה.
RIS
RIS
לפני 19 שנים • 12 במרץ 2005

על עוצמה ואהבה

RIS • 12 במרץ 2005
פט,
נדמה לי שאת מבלבלת אותי עם אחד מאותם אנשי הסחורה המשומשת.
מה שאת קוראת "רשימת דרישות" איננה רשימת דרישות.
והסדר הוא אמנם הפוך בדיוק כמו בסיפא של דברייך.

היא נמצאת שם בדין לא רק בגלל שהיא רוצה ושואפת להיות שם.
היא נמצאת שם בדין כי זה היעוד שלה. זו ליבת הקיום שלה. והוא נמצא שם כדי להגשים אותו עבורה, עבורם.
(כשם שהיא נמצאת שם כדי להגשים עבורו את יעודו. עבורם).

אחת אחרי השניה הוא מפרק את המילים שהפכו כבר שחוקות ומנסה להגיע אל המהות מאחריהן, בדרך אל העוצמה.
הוא לא יכול לעשות את זה רק עבורה. להגיד שאני טוען כי הוא שם כדי לקחת ממנה זה לייחס לי טיפשות.

אין שם עלה, נים, שערה אחת, שאיננה משותפת לשניהם.
שהרי זו דרך משותפת לשניהם.

ואם לא זה בדיוק המקום שהיא שואפת להיות בו, מולו וכלפי עצמה, ואם לא זו בדיוק האחיזה שהיא רוצה שיאחזו בה ואם לא זו בדיוק האהבה שהיא רוצה להתעטף בה – מה, לעזאזל, היא עושה שם??
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL}
SubFlower​(נשלטת){Mr. SL} • 12 במרץ 2005
לצערי אין לי מה לחדש לך מעבר לתגובתי הקודמת, אך מפאת הכבוד הרב אותו אני רוחשת לך אני אשוב ואומר:
כל זה ברור וידוע לי, ואולי לעוד מספר אנשים ששוחחו אתך על הקטע וכיום גם לאלו שקראו את הסבריך, לפחות לאלו שטרחו.

אך מהקטע עצמו, כל זה אינו משתקף. ממנו מתיזות הדרישות בלבד וזו הסיבה, לדעתי, שחלק מן המגיבים קראו חמס והחלק אחר "גם אני רוצה".

ולכן אמרתי "חבל".
כמו שאתה יודע, ואתה יודע, היצירה הזו, בתוספת הסבריך היא בין האהובות עלי ולכן אני קצת קנאית לגבי הבנתה על ידי אחרים.

ברשותך לא אגיב בפומבי עוד.
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 12 במרץ 2005
ריס,

את דעתי על הכישורים שלך אתה יודע icon_smile.gif (הספרותיים, סוטה! הסיפרותיים!!! icon_lol.gif )

בכל אופן, קראתי את הקטע הזה במחוזות אחרים. אני כבר לא זוכרת אם הגבתי ומה הגבתי. זה לא חשוב.
אני קוראת אותו עכשיו. בנקודת הזמן הזו שלי.. ואני לא רואה עצמי שם. עבורי זה "סרט". פנטזיה הרסנית. כבר אמרו לפני - אולי בגלל שהתחושה המתקבלת מהקטע היא מחיקה מוחלטת של הצד הכנועה.. זה מה שמרגיש לי וזה מקומם אותי איפשהו.

ומצד שני, יש בקטע הזו רומנטיות קיצונית. ממש צעקת תחינה למוחלטות.. דווקא של הצד הדומיננטי כלפי הכנוע.. כי הרי אנחנו לא "שומעים" אותה אלא רק אותו כאן.
אולי עבורה זה שם וקיים ומובן.. וה.."הנחתות" המצליפות האלה מהצד הדומיננטי הן לשם ספיגה עצמית של הסיטואציה..
אין לי מושג.

אני יודעת שלפני שנתיים שלוש זה בדיוק איפה שרציתי להיות.. היום - אין סיכוי.

כנראה שעם הזמן והניסיון האישי לכל ובכל אחד הבדסמ מבשיל פנימה אחרת icon_smile.gif

offtopic.gif
פט - כל כך שמחה לראות אותך icon_chickkiss.gif ד"ש לחתיך icon_wink.gif