סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

הולך ופוחת הדור...

האור בקצה המנהרה​(שולט)
לפני 16 שנים • 14 באוג׳ 2007

שרשור מדהים

במקרה נכנסתי היום לפורום אותו התחלתי לפני שנתיים והופתעתי ממגוון התגובות.

מה שאני רוצה להוסיף הוא ,והפעם לא בהקשר של נשואות דוקא הוא, מדוע בעצם מרבית הנשלטות צעירות מאוד, ואם הן כבר מבוגרות יחסית 40 פלוס, ברוב רובם של המקרים הינן מאותגרות במשקל עודף.
למשהוא הסבר מושכל לכך.
קליבר​(שולט)

Re: שרשור מדהים

קליבר​(שולט) • 14 באוג׳ 2007
אדון סטייל כתב/ה:

מה שאני רוצה להוסיף הוא ,והפעם לא בהקשר של נשואות דוקא הוא, מדוע בעצם מרבית הנשלטות צעירות מאוד, ואם הן כבר מבוגרות יחסית 40 פלוס, ברוב רובם של המקרים הינן מאותגרות במשקל עודף.
למשהוא הסבר מושכל לכך.

ואללה אחי התחלת מלחמה , מזל שלא הרבה קוראות את החלק הזה בפורומים .
לגבי גיל הנשלטות , הצעירות , יש לזה המון הסברים הגיוניים , אחד מהם הוא שהצעירות מחפשות את מקומן בחיים .
ערגה

כי...

ערגה • 14 באוג׳ 2007
כל מה שייכתב כאן אינו אישי נגד אף אחת, זו דעתי הצנועה והיא גם לא כוללנית, התייחסתי לרוב שאני מכירה.

הצעירות?
לדעתי האישית ביותר, הן מחפשות עצמן בעולם הגדול, שמציע יותר מדי ומוקדם מדי ומבולבלות ולא תמיד באמת יודעות מה הן מחפשות. חבל כי ההתנסות בדרך חשובה מאוד.
מעבר לכך יש איזה "סטייל" מלאכותי בעולם העיצוב והדוגמנות שמשדר קינקיות ובאים כי זה "אופנתי".
ומי שלא סיימה את גיל ההתבגרות גם תמצא משהו רומנטי בלהיות "אחרת" וכו'... או לצערי הרב, בעידן הטכנולוגי המודרני גם בחורה צעירה חתיכה ויפה בקלות מפתחת סנדום דימוי עצמי ירוד וחושבות שהן לא "שוות" ותוכלנה להיות "רק" שפחות, שזה המקום הכי שגוי ורע לבוא ממנו לעולם הזה.
והנשים הבשלות והבוגרות?
(נשואות או לא... כל אחת ומה שהספיקה לפני שגילתה את העולם הזה)
הן "כאלו" אולי כי אחרי גיל ארבעים המשקל שמתיישב קשה יותר להסרה,
ואולי כי הן הבינו סוף סוף שהן יפות וטובות עם עצמן כפי שהן
ולא צריכות להרזות בשביל סטייל זה או אחר?
"מאותגרות? פפפפפפפחחחחחחחח!!!

בהתחלה חשבתי להתעלם מההודעה שלך, פשוט כי היא באמת תת רמה בשיפוט המכוער שלה. וקליבר צודק ואני מקווה שתקום פה מלחמה.
ואני עוד יותר מקווה כי מי שכן מבין עניין יקום ויבוא כדי שנדע מי יכול לראות יותר פנימה...

המהות, היופי הפנימי והאמת האמיתית הם החשובים, ולא מלבושים אלו ואחרים.
walking dead
walking dead • 14 באוג׳ 2007
הנושא של סטטיסטיקות מרתק ביותר.

הייתי רוצה שתפנה אותי למחקר המדעי המדויק בו הוסקו המסקנות הללו שלך.

בתמורה, אני מבטיחה להפנות אותך למחקר מדעי אחר (שאולי אפילו נערך באותה האוניברסיטה), בו נמצא כי מרבית שולטי הצעצוע המלינים על כמות מאותגרות המשקל בקרב הנשלטות הם גרושים מתוסכלים בסביבות גיל ה- 50.
    התגובה האהובה בשרשור
Josephin​(לא בעסק)

Re: שרשור מדהים

Josephin​(לא בעסק) • 14 באוג׳ 2007
אדון סטייל כתב/ה:

למשהוא הסבר מושכל לכך.

לא קראתי את כל השרשור , זה ארוך ומעייף .
לכן אני בוחרת להגיב החל מהודעות "ההתחדשות" שלך.
אתה שוכח שרוב הנשים הנשואות או גרושות מעל גיל 40- 35 ילדו ילדים וגם עם היו טוויגי (דומגנית אנורקסית משנות ה- 70 ,אני חושבת ) ל]פני ההריונות , מן הסתם בעקבות שינויים הורמנליים ובלה בלה בלה (אני לא רופא) אחרי הלידות הגוף לא חוזר להיות כפי שהיה.

ש לנו עוזראד חדש

הגם דפקת וגם ירשת!!!!!
מושכת בעט​(מתחלפת){שלו}
לפני 7 שנים • 26 באוג׳ 2016

אסתכן במלחמת "האור "

ובכל זאת, מי שמחפש רק נשים בשלות וסגורות על עצמן, במידות 38-40, שייגש לחנות הבובות הקרובה.
והאור האמיתי לא זורח מהתחת של אף אחד 
ובקצה המינהרה יש רק אורות של רכבת שתתנגש בעוד... 5...4..3..2...