ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

כל הזמן בכלוב או לשחררו לסירוגין

ידיים קשורות לרווחה​(נשלט)
לפני 21 שנים • 22 בפבר׳ 2003

כל הזמן בכלוב או לשחררו לסירוגין

האם הייתם מעדיפים יחסי שליטה 24/7 או שהייתם מעדיפים שזה יישאר במיטה ,צינוק, גרדו או כל מקום יצירתי אחר. אבל שזה יהיה מוגבל לשם.
לולי​(נשלטת){אדון ברוך}
לפני 21 שנים • 25 בפבר׳ 2003

זה לא מעשי 24/7 אלא אם מדובר בזוג נשוי.

זה לא מעשי. צריך להיות נשואים כדי לממש כאלה יחסים.
לפני 21 שנים • 1 במרץ 2003

24/7 או הכלוב

icon_redface.gif אני מאוד שמח לקבל תשובות משני בנות יפהפיות כמוכן. אבל נראה לי שלא הבנתן את השאלה שלי.
אני לא התכוונתי לקשור אותו לכלוב. התכוונתי האם הייתם מעדיפים יחסי שליטה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע או שהייתם מעדיפים להשאיר את הסאדו לחדר המיטות ואז אחרי הסשין יוצאים לובשים בגדי שבת מעל העור ומתנהגים כמו זוג "רגיל", או שאתם מעדיפים מקרה שבו \את מצווה עליו מה לעשות ולאן ללכת. ולולי למה זה לא מעשי אם יש לך חבר והוא בעור(כינוי חדש למי שבקטע של סאדו מאזוכיזם) אז למה זה בלתי אפשרי לצוות עליו מה לעשות.
תהנו.
נעמה
לפני 21 שנים • 1 במרץ 2003
נעמה • 1 במרץ 2003
אני הייתי מעדיפה יחסים של 24/7
אך במציאות זה לא קיים ואם כן זה אחד למיליון
בתור אישה שתלטנית אני משיגה זאת אבל בדרכי מרמה ובכוח
במציאות שום גבר לא מוכן להיות סמרטוט 24/7
גברים מעדיפים להיות סמרטוטים רק במיטה ובכל הקשור לסשן

אבל אני רוצה לראות גבר שיעמוד ויבשל וינקה ויעבוד מחוץ לבית ויהיה משרת בבית
ויבין שהוא פראייר ואשתו תתעלל בו ותשפיל אותו ותסתלבט עליו ובנוסף תשתעשע לה עם גברים נוספים
ואם קיים אחד כזה בעולם אז הוא שווה מיליון דולר

בקיצור אני לא מאמינה באופציה הזאת של 24/7
למרות שיש זוגות שטוענים שזה קיים אצלהם
אני לא ממש מאמינה .
כלובי
לפני 21 שנים • 2 במרץ 2003

שאלה טובה..

כלובי • 2 במרץ 2003
שאלת מליון הדולר אולי, 24/7 או רק בחדר המיטות..

לדעתי הטעות בשאלה שהופכת אותה לכמעט בלתי אפשרית למענה היא הנחת הבסיס כאילו שרק שני המצבים האלה - או כל הזמן או רק בחדר המיטות אפשריים.

עד כמה שזה הורס את הפנטזיה, כולנו בני אדם - עבדים, אדונים, מלכות שפחות וחיות אחרות.

כבני אדם יש לכל אחד מאיתנו צרכים שונים ומגוונים, חלקם אפילו סותרים לחלוטין.

הפנטזיה האולטימטיבית בדרך כלל היא 24/7, גם שלי.. אבל בזוגיות תמיד מופיעים גם צרכים אחרים. הצורך בתמיכה הדדית, בעידוד, בקרבה, באינטימיות, בספייס.. זה קצת הורס את הפנטזיה אבל לדעתי אם מנסים להתעלם ממכלול הצרכים של בני הזוג ולהתייחס רק לצד הבדס"מי בעזרת חוקים נוקשים ודיסטנס, קשה מאד לקיים זוגיות, וגם לי באופן אישי זוגיות כזאת נראית לא מתאימה ומדכאת חלקים גדולים באישיות.

לדעתי שמירה על דיסטנס קבוע בין השולט לנשלט גם עלולה להביא לבעיות כי גם מי ששולט צריך לפעמים כתף להשען עליה, כמעט כל מי שנשלט ירגיש הרבה יותר טוב לדעת שהוא גם מוערך באיזה שהוא מקום. זה אולי לא מוחלט וקיצוני כמו בפנטזיה אבל זה משהו יותר מתאים לטבע האנושי בעיני.

מצד שני אני לא חושב שאספקט הבדס"ם במערכת היחסים צריך להדחק אל תוך חדר המיטות בלבד..אני למשל מכיר את עצמי כאדם נורמלי שהעבד שבו תמיד חי ותמיד קיים באיזה שהוא רובד, ואני מרגיש מאד טוב בחברת בת זוג שמכירה את הצד הזה שבי ונהנית ממנו.

אמנם תמיד קשה באיזה שהוא מקום לוותר על הגאווה הגברית או הנשית או האנושית ולהתחבר לצד הכנוע, ויותר קל לחשוב על זה כשזה סגור במסגרת חדר השינה, אבל בדרך כלל זה לא המצב.

לכן בקשר עם בן/בת זוג שמכילים את המורכבות הזאת אפשר בעזרת תקשורת טובה לממש גם את הפנטזיות הקשות ביותר וגם לתת תמיכה הדדית ולחיות בידידות ובאהבה. אספקטים טקסיים שמעידים על יחסי 24/7 עלולים לדעתי להלחיץ או להרתיע כשלא רגועים ולא מוכנים להם מספיק, והם יכולים להתווסף לאורך הקשר כשהתקשורת בין בני הזוג הופכת להיות טובה והבטחון של אחד באהבתו של השני מספיק גבוה כדי לא להרגיש מאויימים מהכניעה, מהדיסטנס או מההשפלה.

עם זאת לאנשים שונים יש צרכים שונים, אני לא חושב שיש נוסחה אחת שמתאימה לכולם, זה בכל אופן מה שמתאים לי icon_cool.gif
נעמה
לפני 21 שנים • 2 במרץ 2003
נעמה • 2 במרץ 2003
לדעתי שמירה על דיסטנס קבוע בין השולט לנשלט גם עלולה להביא לבעיות כי גם מי ששולט צריך לפעמים כתף להשען עליה, כמעט כל מי שנשלט ירגיש הרבה יותר טוב לדעת שהוא גם מוערך באיזה שהוא מקום. זה אולי לא מוחלט וקיצוני כמו בפנטזיה אבל זה משהו יותר מתאים לטבע האנושי בעיני.
=====================================================
כן אהבתי מאוד את מה שכתבת כלובי icon_lol.gif
אני יכולה להזדהות עם קטע שקרה לי ולעולם לא שיתפתי אף אחד
אז באחד ממפגשיי עם העבד שלי
הייתי שרויה במצב רוח זייפטי עם מ'ס קשיים
אומנם הצלחתי לנהל את הסשן כמו תמיד
וממש בסוף דקה אחרי שגמרתי
התפרצתי בבכי של ילדה קטנה בכי קורע לב
רגלי קופצות מהאורגזמה מצד אחד ועיני מלאו דמעות והתפרצתי ללא יכולת לשלוט על עצמי
העבד שלי התרומם וחיבק אותי אליו ואמר לי נעמה תבכי כמה שאת רוצה אני פה בשבילך
כמובן שבאותם השניות נגמר הסשן !

למחרת חזרתי להיות אותה הגברת אבל באותם רגעים הרגשתי חלשה והייתי זקוקה לכתף להשען עליה וסתם להוריד דמעות ....
dobi​(נשלט)
לפני 21 שנים • 9 במרץ 2003
dobi​(נשלט) • 9 במרץ 2003
אני מסכים עם כלובי
וזאת על בסיס ניסיוני האישי
הלוואי והייתי יכול לפרט יותר...
DomDomina​(שולט)
לפני 21 שנים • 9 במרץ 2003

24/7 או חדר המיטות

DomDomina​(שולט) • 9 במרץ 2003
שלום
גם אני חושב שכמעט כל הגברים ,מעדיפים להיות סאבים במיטה,ולא כל היום וכל יום.
לכן יש לעשות הבחנה בין פנטזיה בדסמית לבין בדסמ כצורת חיים.
ונעמה,אני מאמין שאת יכולה למצוא מישהו שינקה יבשל,יכבס......וכל מה שתרצי.
אולם לדעתי,במערכת יחסים זוגית,זה לא יעבוד לאורך זמן.
פשוט תחפשי לך ריגושים אחרים.
כלובי,אחלה תשובה queen.gif whip.gif
לפני 21 שנים • 15 במרץ 2003

צורת חיים בדסמי"ת

אוקיי לכן אני חייב לשאול מה ההבדל בין בדסם כצורת חיים לבין פבטזיה
בדסמית queen.gif icon_spank.gif
ואנח אם אתן את הדעה האישית שלי חושב שצורת חיים בדסמ"ית היא בלתי אפשרית כי כולם רוצים כבוד. יש קטעים שנחמד להיות מושפל אבל כדרך חיים, אני חושב שזה קשה מדי להיות מושפל כל הזמן. יש דרך לחיות 24/7 S&M.