ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הגבירה, השפחה ותת העבד (פנטזייה)- שוקו, אינפי ואני

slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 8 ביולי 2003

הגבירה, השפחה ותת העבד (פנטזייה)- שוקו, אינפי ואני

slave for ever​(נשלט) • 8 ביולי 2003
הדמויות: סלייב אפס, שוקו ואינפיניטי.

תמיד שמעתי מידידיי ערן ואינפי עד כמה שוקולית היא ה-מלכה המושלמת, נראית טוב, מצחיקה, חכמה ושנונה יודעת להיות רעה שצריך להיות קשוחה וחברותית וחמה כאשר צריך להיות נחמדה.

תמיד קראתי מהודעותיה של שוקו על איך שהיא יודעת לקרוא את העבד ולהפסיק מתי שהוא במצוקה וכמה שהיא מתחשבת בקיצור הפיה הטובה (:

גם בשיחות עמה באייסיקיו ובמייל שוקו הייתה נחמדה, מתחשבת ותומכת, לכן במסגרת עבודתי כעיתונאי בעיתון "ידיעות חיפה", נתנו לי להכין כתבה על שוקולית ועל עבדיה כולל ראיונות כי כידוע שוקולית היא אחת המלכות המוכרות שהסכימו להיחשף בפומבי. אחרי שעשיתי את כל הווידואים עם שוקו ואינפי קבענו שנפגש בביתה של שוקו ביום שישי. התרגשתי נורא שכן אני הולך לפגוש את המלכה שוקולית, את אינפי פחות התרגשתי שכן נפגשנו כבר בעבר. הימים חלפו להם תוך שאני מדבר עם עבדה ערן אשר הדריך אותי כיצד לנהוג בנוכחותה של שוקו: " כאשר אתה נפגש ישר תרד על ברכייך ותנשק את מגפיה של שוקו- היא מצפה לזה אבל היא לא תגיד לך בכלל לנשק, לאחר-מכן תחכה עד ששוקו תיתן לך רשות לשבת על הספה ואז תוכל להתחיל בראיון. אח"כ תבוא אינפי ותנשק את נעליך אל תנסה להתנגד כי ככה היא תודרכה בידי שוקו ואם אתה רוצה שיהיה ראיון מוצלח עם אווירה טובה אל תפשל".

למרות שלא מצא חן בעיניי הרעיון שאינפי, ידידתי, תנשק את נעליי לא רציתי לבזבז את ההזדמנות לראיין את שוקו ואת אינפי שכן רבים מתדפקים על דלתות ביתה של שוקו ומנסים להשיג ראיונות אך כיוון ששוקו לא ששה כ"כ מהר להתראיין לא רבים מצליחים להשיג ואני הצלחתי בעזרת קשרי הידידות עם שוקו, ערן ואינפי.

כאשר הגיע יום שישי המיוחל רמות ההתרגשות שלי נסקו לגבהים חדשים. נסעתי למשרד כדי לארגן דברים אחרונים, ערכתי מספר שיחות אחרונות כולל שיחה עם שוקו אם היא לא התחרטה אך היא אמרה: "חמוד, נתראה ב21:00 תשתדל לדייק". לאחר שהשיחה הסתיימה חשבתי לעצמי שזה לא ייתכן ששוקו אמרה לי תשתדל לדייק ולא תדייק שכן ערן עבדה אמר לי ששוקו אוהבת דייקנות, הייתכן שלא שמעתי טוב? בכל-מקרה, לא לקחתי סיכון והחלטתי להגיע קצת יותר מוקדם ומקסימום אמתין.

הגעתי הביתה בסביבות השעה 13:00 והיו לי 7 שעות להתכונן. דבר ראשון, נכנסתי לאימייל לבדוק אם ישנו מייל חדש ואכן הייתה שם הודעה מאינפי בו היא כותבת לי כי שוקו והיא כבר מצפות להיפגש איתי והן שלחו לי נשיקה. אח"כ נכנסתי לאתר "סוכנות ארוטיקה" והתחלתי לכתוב בפורום "חוויות כואבות" תחת הכינוי סלייב אפס על הפגישה הצפויה עם שוקו ואינפי.

לאחר שסיימתי להעלות את ההודעה והגבתי לכמה תגובות וסיפורים כולל אחד של אינפי עצמה, הלכתי להתקלח, להתבשם להתגלח ומשסיימתי הלכתי לישון.התעוררתי ברבע לשבע הדלקתי רדיו שמעתי מוזיקה מרגיעה והתקשרתי לערן לשיחה אחרונה בה הוא איחל לי הצלחה ואמר לי שכדאי שאכנס
לחוויות כיוון שהגיבו לי ואכן הגיבו: עתליה, העבד של נעמה, ערן עצמו, דניאלי, דנה דום ועוד. שמחתי והלכתי לחטוף משהו לאכול
ולהתכונן.

הגיעה השעה לזוז. פתאום קיבלתי שיחה שאני צריך דחוף להגיע לכפר גלים, מגרש האימונים של מכבי חיפה, כי אני העיתונאי היחיד שיודע ספרדית ואני חייב לתרגם את שחקני מכבי חיפה החדשים מפרגוואי שמדברים ספרדית בלבד. סמדר, שהיא המתרגמת של העיתון חטפה דלקת גרון. מחיתי שאני בדרך לשוקולית ולמרות שאני אוהד מכבי חיפה אני לא רוצה להחמיץ זאת. לאחר דין ודברים הוחלט שאגיע לתרגם אותם ואודיע לשוקו שאאחר. למזלי הרב שוקו הסכימה לדחות את הראיון בשעה וכך הספקתי לתרגם וגם להגיע לשוקו.

סיימתי לתרגמם ומיהרתי לביתה של שוקו. הגעתי חמש דקות לפני הזמן וצלצלתי בפעמון ביתה.

המשך יבוא..
    התגובה האהובה בשרשור
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 8 ביולי 2003
יפה. אינפורמטיבי, עם קצב בעלילה. אבל... איפה ההמשך?!
slave for ever​(נשלט)
ביקשת המשך קיבלת:

הדלת נפתחה ושוקו עמדה על מפתן הדלת, מבלי לחשוב פעמיים ירדתי מהר על הברכיים ונישקתי את המגפיים עד ששוקו אמרה שאני יכול להפסיק. "אז אתה הוא סלייב אפס המפורסם והחמוד", פתחה שוקו את השיחה, " נעים מאד, הגיע הזמן שניפגש, אל תחשוש, בטוחני שתהנה ואנחנו יותר (מחייכת)". המשיכה. " הכנס, תרגיש כמו בבית, אל תתבייש לבקש דבר, אתה יכול לשבת על הספה. מיד אינפי תגיע". התחלתי לדבר: " תודה לך, שוקו על שהסכמת שניפגש ושאני אראיין אותך. זהו כבוד גדול ואני מעט מתרגש אז מקווה שתתחשבי".

" רק מעט מתרגש?" שאלה בחיוך ולפני שהספקתי לעשות משהו אינפי הגיעה. לבושה בשמלת מיני קצרה ומכנסוני עור ויחפה. בקיצור מדהימה כרגיל. אינפי התקרבה אליי עם חיוך ומהירה לנשק את נעליי כמו שערן צפה. נרתעתי מעט בלבי אך לא ניסיתי להתנגד.

אינפי הפסיקה לנשק את נעליי וישבה על הברכיים למרגלותיה של שוקו והבנתי לבד שזה סימן עבורי להתחיל בראיון. התחלתי פותח את התיק בכדי להוציא את הדף והעט והכי חשוב את הרשמקול אך לפני שהספקתי להוציא משהו שוקו אמרה לבדי: "עצור!", לא הבנתי מה לא עשיתי טוב ושוקו, שקראה את מחשבותיי המשיכה: "כיוון שדחינו את הראיון החלטתי עם אינפי שאת הראיון נקיים יותר מאוחר ועכשיו אנחנו מזמינות אותך לצפות בסשן שלנו ולהצטרף. אתה יודע משהו: כבר הרבה זמן שאינפי רוצה שיהיה לה עבד להשתעשע איתו ואחרי שקראנו בפורום שזו פנטזיה שלך החלטנו להגשימה, לכן, מרגע זה, אתה העבד של אינפי ואתה תהיה התת-עבד שלי. מסכים?" באמת איזו שאלה זו אם אני מסכים מי לא היה רוצה להיות העבד של אינפי ותת העבד של שוקו? "מסכים!" אמרתי כמעט צועק.

" יופי, לך למטבח עם אינפי שתה משהו ואחר-כך אינפי תיקח אותך לחדר השינה ותתפשט שם".

אינפי לקחה אותי ושאלה אותי איך אני מרגיש ואמרה לי לא לדאוג, נתתי לה נשיקה מהירה על היד ואחרי ששתיתי הלכנו לחדר שם התפשטתי. חזרנו לסלון, ומצאתי את שוקו יושבת על כיסא גדול, שנראה כמו כיסא של מלכות והיא הורתה לאינפי להתחיל.

אינפי תפסה אותי והדביקה לי נשיקה צרפתית ואז היא השכיבה אותי על הרצפה. היא לקחה אזיקים ואזקה אותי בהם. לאחר-מכן, שוקו התקרבה אליי כשהיא בלי תחתונים והתיישבה על פרצופי והורתה לי ללקק. ליקקתי כמי שמלקק גלידה . בינתיים אינפי התיישבה על הבטן שלי והחלה מטפטפת שעווה על החזה, הבטן, ועל הביצים. גופי רעד והתפרפר וניסיתי לזוז אך שוקו לא נתנה לי לזוז וציוותה עליי להמשיך ללקק למרות שרציתי לצרוח מרוב כאבים.

אינפי לקחה קוביות קרח והחלה מעבירה אותן על גופי הכואב והדואב וממשיכה במריחת קרם אלוורה ובטפטוף השעווה בו-זמנית. אז החליטה אינפי שמגיע לי גם טיפול ביצים. היא תפסה את שני רגליי והחלה מועכת את הביצים. מרוב כאבים הגברתי את פעולת הלשון עד ששוקו גמרה עליי. שתיתי את נוזליה הקדושים עד שנרגעה.

כיוון שאני חייב לזוז לשיעור נהיגה המשך הסיפור היום או מחר, תלוי איך יסתדר.
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 8 ביולי 2003
תנהג בזהירות, סלייב אפס... בלי יותר מדי מחשבות שאולי יגרמו לך לאבד את הריכוז... icon_lol.gif
slave for ever​(נשלט)
חחחח

למזלי הצלחתי לא לחשוב יותר מדי על דברים שיפריעו לי.

(:
slave for ever​(נשלט)
לפני 20 שנים • 9 ביולי 2003
slave for ever​(נשלט) • 9 ביולי 2003
הנה ההמשך:

חשבתם שנגמר? חה חה חה הצחקתם את הדג זהב של שוקו. איזה נגמר ואיזה אליניב ברדה. זה רק התחיל!

שוקו ואינפי הפכו אותי, לקחו שני שוטים והחלו מצליפות בי אחת אחרי השנייה כל אחת בתורה על התחת שנעשה אדום מרגע לרגע והחל לרתוח. זעקותיי נמאסו על אינפי שקירבה את פיה לפי, הוציאה את שפתיי והדביקה נייר דבק. הן המשיכו להצליף עוד כחצי שעה עד שלאינפי התחשק לעבור לקצת קשירה אומנותית.

אינפי הלכה מהר לחדר השינה, הוציאה משם חבלים וחזרה במהירות. היא הפכה אותי עם רגלה והתהפכתי לשכב על הגב. שוקו דרכה על בטני בזמן שאינפי החלה לקשור אותי קשרים באלכסון, כפי שקושרים שרוכי נעליים. לאחר שסיימה התיישבה על פרצופי וציוותה ללקק עד שתגמור ואיימה שעד שהיא לא תגמור לא אוכל לנשום וכך היה.

אחרי שגמרה ונרגעה משחקי השעווה המשיכו. אינפי טפטפה עליי מהשעווה הרותחת ומרגיעה עם קרח וליטופים, שעווה, קרח וליטופים וחלילה. רעדתי, רטטתי, ולא יכולתי לעשות דבר.

לאחר-מכן, שוחררתי מהחבלים, מהאזיקים ונייר הדבק הוסר מפי. נשמתי לרווחה ונרגעתי. שוקו ואינפי אמרו שאני תת-עבד מצויין ושהן מאד נהנות ומקוות שגם אני. לא הספקתי להוציא הגה מפי וכבר שוקו אמרה שכעת היא רוצה לזיין אותי עם הדילדו שלה ומיהרה לחדרה.

אינפי החלה לשוחח עמי, הרגיעה אותי שלא אפחד ששוקו תרחם עליי כמה שאפשר ושכדאי שארגע וארגיע את שרירי יישבני אחרת זה ייכאב לי נורא. השתדלתי להרגע ובינתיים אינפי נתנה לי ללקק את רגלייה.

כאשר שוקו חזרה היא ראתה אותי באמצע ליקוק הרגליים ואמרה שיש לי רשות להמשיך ללקק עוד 5 דקות ואז נתחיל בזיון. המשכתי ללקק בתאווה ובשקיקה עד שעבר הזמן. כעת, שוקו נתנה לי דקה ללקק את רגליה ואז היא החלה להכין אותי לקראת הזיון.

שוקו הורתה לאינפי למרוח על אצבעותייה כמות נכבדה של KY ולמרוח אותה בתוך חור התחת שלי וכך היה. אינפי, אחזה בשק אשכיי והחלה מחדיר את אצבעותיה ומסובבת אותן בתוכי וגורמת לי להאנח ולגנוח עד שכמעט גמרתי אבל אינפי שראתה זאת שיחררה את אחיזתה והוציאה את אצבעותייה מתוכי ואמרה לשוקו שאני מוכן לחדירה.

אשמח באם תגיבו, מקוווה שאתם נהנים, המשך מחר..
שוקולית​(שולטת)
לפני 20 שנים • 12 ביולי 2003
שוקולית​(שולטת) • 12 ביולי 2003
זכור לי,שרשמתי תגובה לאחר הפרק הראשון,לאן זה נעלם?
לא משנה.

סלייב אפס.
כישרון יש לך ללא ספק,אין בכלל ויכוח.
פנטזיונר?
אוהה זה בטוח.

אבל,רוצה לומר לך שאהבתי מאוד,יש משפטים שמאוד ריגשו אותי ונתנו לי לחייך.

האם זה יהיה,במציאות?
ממממממ

חחחח
לא נראה לי.
אבל,תמשיך לכתוב כי זה מעניין.
}{