אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יוצא לכם מהשליטה?

amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 11 ביולי 2003

מה יוצא לכם מהשליטה?

amy_​(נשלטת) • 11 ביולי 2003
טוב, זו שאלה מאוד כללית עבור דומים ודומיות, אולי כללית מדי...
ברור לי מה מקבלים הנשלטים ממערכת היחסים (אני משתמשת במושג "מערכת היחסים" כדי למקד את ההתייחסות ליחסים שהם ארוכי טווח יותר מסשנים מזדמנים). אבל... לפעמים השליטה נראית לי כמו עבודה ממש קשה ומעייפת... icon_smile.gif
אז שולטים, שולטות, מה אתם מקבלים מהשליטה שגורם לכם לרצות לעשות את זה? icon_confused.gif
mr. hyde​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 ביולי 2003
mr. hyde​(שולט) • 11 ביולי 2003
אהבה ללא תנאי איימי
אהבה כזו שלא תמצאי בשום מערכת יחסים וינילית
ה"העבודה הקשה" שאת קוראת לה זו האהבה שאנחנו מחזירים בדיוק באותו האופן
וכן כל זה נכון למערכת יחסים לא לסשנים חד פעמיים
יעל34​(נשלטת){ג}
לפני 20 שנים • 13 ביולי 2003
יעל34​(נשלטת){ג} • 13 ביולי 2003
איימי יקירתי
מצטערת שאני זו שעונה לך פה ולא אחד הדומים. אבל נראה לי שאם לא ענו לך זה אולי סימן שהנושא לא נמצא במיקום המתאים לו. icon_rolleyes.gif
נראה לי שהוא בכל זאת היה צריך להופיע ב"על בנים ועל בנות".
הוא בכלל לא כללי.
ואולי בזכות זה שעניתי עוד מישהו חוץ מ- mr. hyde יענה לך...
מגיעה לך תשובה לדעתי.
וגם אותי מעניין מה יענו לך על זה icon_redface.gif
יעל
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 13 ביולי 2003
יעלי... icon_happytogether.gif
תודה יקרה. זה בסדר. אני לא נעלבת בכלל שלא ענו לי icon_cry.gif . אני מסיקה מכך את המסקנה המתבקשת- שלא אוהבים אותי icon_cry.gif .

יעל, אולי זו שאלה כללית מדי, שקשה לענות עליה במסגרת הפורום הזה. לא יודעת.
אבל שמתי אותה פה, כי התעניינתי גם במניעיהן של נשים לשליטה.
יעל34​(נשלטת){ג}
יעל34​(נשלטת){ג} • 13 ביולי 2003
חבל, אני דווקא חושבת שגם על שאלות יותר חודרניות כדאי לנסות לענות.
לא חוכמה לענות רק על מה שקל להתמודד איתו.

ונכון שאני לא צריכה להגיד לך כמה אוהבים אותך פה???
נכון??????????????
שוקולית​(שולטת)
שוקולית​(שולטת) • 13 ביולי 2003
איימי דרלינג
אני מדברת על,שליטה אך ורק בסשן.
אני מקבלת מזה סיפוק,אנרגיות,פשוט חיים.

וואו,שאלה שאלה שאלת....
T O M​(שולט)
T O M​(שולט) • 13 ביולי 2003
איימי דארלינג
(אני בעד לשנות את שמה לאיימי דארלינג,זה כינוי שתפס)

כולם מחפשים סיפוק

ויש דרכים שונות להגיע לסיפוק (במקרה הזה סיפוק שקשור לתחום)
יש כאלה שמגיעים לזה מהצד השולט
ויש כאלה מהצד הנשלט.

אך לבסוף , זו המטרה הנכספת
שיקי​(נשלט)
לפני 20 שנים • 14 ביולי 2003
שיקי​(נשלט) • 14 ביולי 2003
אני מתנצל שלא יצא לי להגיב בזמן....

בנוסף...אני די בטוח שלא חיפשת את הצד שלי בעניין, שהרי הנני כמוך - סאב שכמותי וקשה לי מאוד לראות ולהבין מה מפיק הצד השני...

למרות זאת, נושא זה העסיק את מוחי הקודח ולא אחת - עניין אותי - מה באמת יוצא לשולטת מהאנרגיה, המאמץ העצומים המושקעים על ידה - בי.

כפי שנאמר לעיל - שאלה באמת קשה, ואולי בשל כך אף אחד לא ענה עליה בצורה מקיפה וממצה...
אקדים ואומר שגם תשובתי אינה כזו, ואבקש מראש את סליחתך על כך.

דעתי בעניין, היא שכפי שאנחנו כנשלטים מקבלים כל כך הרבה מחווית השליטה, מוסרים את השליטה בשימחה לשולטת- ומתחברים לשולטת ברמה הגבוהה ביותר - ומפיקים מכך המוןןן - כמעט בכל מישור של החיים, כך לצד השני יש את הצורך להעניק - להעניק בין היתר כאב, ולקבל את השליטה עלינו לידיו - אותה שליטה אותו אנו מעניקים לו.

אך למרות שהתשובה שלי (לעיל) אולי נשמעת הגיונית, התשובה האמיתית לעניות דעתי היא - שאין תשובה חד משמעית...שהרי כל דומית מפיקה משהו אחר מהשליטה - ואותו משהו המופק מתורגם בראש לאושר מופלא.

אותו אושר מופלא...תוכלו לכנות אותו גם אהבה - כן אותו מושג מופשט שכל החיים אתם מנסים להבין ואף פעם לא ממש מצאתם לו את ההגדרה...(יווו שיקי רומנטי היום...)

בשולי הדברים יוער, שאל מישהו מקודם....אם קיים סיכוי לאהבה בקשר שליטה - לדעתי זו שאלה רטורית...ברור שכן.

שכן אם קיים קשר בו יכולה לצמוח אהבה ענקית נדירה ושאינה מושתתת על תנאים - זה יכול לקרות רק בקשר כזה בו לכאב יש משמעות אחרת לגמרי - נפשית, בו התמסרות היא טוטאלית, בו לנתינה יש פרשנות אחרת לחלוטין מזו שמוכרת בעולם הונילי, בו מה שנראה לצופה מהצד פיזי - הוא בכלל רוחני.

וכידוע...אהבה זה עניין דו צדדי - כאשר צד אחד מוסר נשמתו וגופו ללא כל תנאים, ללא כל חוטים ומגבלות והצד השני מוכן לקבל אותה - אני סבור שניתן להגיע לשם - לפסגה הגבוהה כל כך, עליה תמיד חלמתם.

הכרתי פעם זוג אנשים - מדהימים שחולקים את החיים שלהם ביחד ולא מדובר בשנה אחת - מספיק להיות במחיצתם שעה כדי לספוג חלק ממה שאמרתי למעלה, ואם גם מבינים מה היסוד הנפשי המסתתר מאחורי זה, מבינים שזה אפשרי, אמנם נדיר - אך אפשרי.

שיקי
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 14 ביולי 2003
וולה שיקי- אם זו התשובה הלא "מקיפה וממצה" שלך, אני כבר סקרנית לקרוא אחת שהיא כן כזו icon_biggrin.gif . תודה על ההתייחסות המעמיקה -תודה לכולם דרך אגב). בעקבות ההענות לאתגר דווקא מצד הנשלטים/ות, אני פותחת את השאלה שלי גם לצד הנשלט- השערות, רעיונות, הבנות... ?
שיקי​(נשלט)
שיקי​(נשלט) • 14 ביולי 2003
...בדיוק עכשיו סיימתי סיכומים באורך 50 עמודים...תרצי שאשלח לך העתק icon_rolleyes.gif ?...זה בטוח פעם יהפוך לרב מכר...אבל לפחות עכשיו אנחנו מדפיסים את זה רק בשלושה העתקים...