סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מה יוצא לכם מהשליטה?

זאלופון​(שולט)
לפני 20 שנים • 18 ביולי 2003
זאלופון​(שולט) • 18 ביולי 2003
אני סבור כי הסיבה למיעוט התגובות היחסי אינה שלא אוהבים אותך (ונראה מישהו מתווכח עם זה) אלא שהשאלה ששאלת צורתה הטבעית הפוכה, כלומר - לרוב נראה מובן מאליו מה הצד השולט מקבל מהקשר, והתהיה נשמעת לגבי תועלתו של הצד הנשלט, המשרת, הסוגד. במה זוכה הוא עבור מסירותו.
אבל גם לשאלות הפוכות יש תשובות ישרות, ואחת כזו אנסה לתת.

ראשית, נחטא בצביעות איומה אם לא נזכיר את הסיפוק המיני. בדסמ ומיניות קשורים זה בזה בעבותות שלא ניתן לנתק, וכשם שהשפחה זוכה בקתרזיס מיני מעצם היותה נשלטת, כך האדון חווה את אותו האפקט מעצם היותו שולט.

אלא שלא רק בסיפוק מיני מדובר. כתבת כי "ברור" מה מקבלים הנשלטים ממערכת היחסים, ולא פירטת. לא נותר לי אלא להעריך בעצמי למה התכוונת. הנשלט זוכה (תלוי כמובן באופי היחסים) במטריה ובמגן, במורה ובמדריך, באוזן ובכתף. יש לו מי שידאג לו, שיטפל בו, שיידע מה טוב. הדברים הללו כשלעצמם הם בעלי ערך רב, וכשמקורם אהבה ומסירות מצד האדם השולט, הרי שערכם לא יסולא בפז.

וכך בדיוק קיים צד שני למטבע. סיפוק עצום ניתן לשאוב מלהורות, לדאוג, לגונן, להקשיב, להדריך. ושוב, כאשר מדובר באדם אהוב ואוהב עבורו מבוצעים הללו, ערכם גדל עשרות מונים.

אם כלל ה"ברור" שלך תועלת נוספת עבור הסאבית ששכחתי לציינה, סביר שיש לה תועלת משלימה מצד האדון. סירים ומכסים של ממש אנחנו. צרכי הצד האחד משלימים את אלה של הצד האחר. אולי זו דרכו של הטבע לדאוג שגם הגזע שלנו יתרבה...
amy_​(נשלטת)
amy_​(נשלטת) • 18 ביולי 2003
נהנית מהתשובות שלך זאולפון icon_biggrin.gif .
amy_​(נשלטת)
הי, גנבת לי את החיוך! icon_wink.gif (נראה, נראה אם תגנוב לי גם את הקריצה!)
זאלופון​(שולט)
זאלופון​(שולט) • 18 ביולי 2003
נעשה עסק. אני אתן לך להחזיק בקריצה, אבל את החיוך שלך אני שומר לעצמי ותולה אותו על הקיר בסלון כי קצת אפלולי שם כרגע.
amy_​(נשלטת)
כמו שתום23 אומר- טוף.

You got yourself a deal!
Lolita​(שולטת)
לפני 20 שנים • 19 ביולי 2003
Lolita​(שולטת) • 19 ביולי 2003
זאלופון , יפה אמרת , חושבת ממש כמוך ,
תרשה לי להוסיף ולהציג את דעתי באופן מעט שונה .
באיזשהו מקום אני רואה בעיני רוחי את אלה המגדירים עצמם כשולטים
כמו המכשפים , המרפאים שמתעסקים בוודו ,
אלה שמרפאים אנשים תוך כך שהם מוציאים את החולי מגופו של זה שמונח לפניהם
ומקבלים אותו אל תוך גופם שלהם.
הם יכולים להרשות לעצמם מעשים כאלה , יש להם היכולת "להמיס" את הרוע והחולי שקיבלו לתוכם
לפרק אותו ולהוציא אותו מתוכם .
זהו צורך בוער ובלתי נשלט , סוג של נתינה שלא ניתן להתכחש לה ,
זו לא מתת אל או כל סוג אחר של יכולת על טבעית ,
אני חושבת שזו תוצאה של עבודה קשה , יכולת ניתוח והבנה נכונה של כל הכרוך בכך , בטחון עצמי , ואהבה גדולה ,
כאלה שמספקים את הרצון והיכולת , להלחם ולנצח ומכאן מקבלים את כוחם חזרה.
amy_​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 19 ביולי 2003
amy_​(נשלטת) • 19 ביולי 2003
לוליטה, זו לא תגובה- זו פואיטיקה! טוב, תגובה פואטית (או שאולי פואטיקה תגובתית? icon_wink.gif )
בכל אופן- מאוד אהבתי. כתיבה יפיפיה והבנה מדהימה.