שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תודה

Nick​(שולט)
לפני 20 שנים • 31 ביולי 2003

תודה

Nick​(שולט) • 31 ביולי 2003
אני מודה לכל מי שעשה לי כאן ניתוח פסיכולוגי מעמיק כל כך, בלי להכיר אותי בכלל, ושעלה על זה שהבעייה היא רק רק אצלי. במיוחד לשפחה הישראלית האינטליגנטית שאומרת שהכל בגלל שאני שמן, ועוד מעז לשים תמונה עם הכרס שלי בפרופיל שלי. אילו רק הייתי מוחק את הכרס, או עושה דיאטה, היו עומדות כל הסאביות בתור! נכון?!
אני לא מתפלא שכל כך כעס\ה מי שכעס\ה, אילו כל מה שכתבתי היו שטויות בלי בסיס - הרי אף אחד לא היה מגיב, נכון?! מי טמבל להגיב על שטויות?!
ולכן, עצה קטנה:
מדי פעם, כשאתם במרתפים שלכם, או בארונות שלכם - תביטו טוב טוב בראי!!!
אגב- עוד לא אנסתי ולא הכרחתי אף אחד\אחת בחיי, ומי שרמז רמיזות מכוערות כאלו - שיסתכל בראי שלו ממש בתשומת לב!!!
icon_eek.gif
nerissa​(אחרת)

ישששש. חזרת!

nerissa​(אחרת) • 31 ביולי 2003
כבר חששתי שנשברת.

ניק הנקניק..אה. אופס. המדליק. תקשיב.

אתה בארץ. בישראל. השפחות כאן שונות. זה לא כל כך פשוט.
בארץ, הסאביות גידלו ביצים ביחד עם הביציות. קשה להשיג אותן, קשה להכניע אותן.
הן סנוביות, דעתניות, חצופות, מרדניות, אינטליגנטיות (השם ישמור.. טפו טפו..), אסרטיביות.. נשבעת לך - אם הן לא היו שפחות, הן בטח היו דומיות icon_rolleyes.gif

כדי להכניע שפחות ישראליות צריך.. צריך שוטים, קיינים, חגורות, סטירות מידי פעם - אל תשאל!

אבל.. כיוון שיש כאלו סאביות, זה דורש גם דומים אמיתיים בסביבה. והדומים צריכים ביצים יותר גדולות. כל דום אמיתי בארץ הולך בפיסוק רחחחחב.. כי יש להם ביצים של בת יענה שם. לא רגילות. (גם הדומיות הולכות עם פיסוק רחחחחב.. אבל זה כי לעבדים בארץ יש לשון פי שתיים גדולה יותר מהרגיל בעולם. אבל זה כבר סיפור אחר icon_wink.gif )..

אבל מה? אם הצלחת לגדל את הביצים המתאימות (ע"ע בצי יענים),אולקוס ונשירת שיער מתקדמת - זכית! הנה הגעת לסיכוי הקלוש לזכות בעלמת חן צברית כנועה!

וכשילידות המקומיות כנועות - חבל"ז. אין לך מושג מה הן יודעות!
אתה יכול להגיד להן לרדת על ארבע ולנבוח! והן לא נושכות חזרה..
אתה לא תאמין - אבל לפעמים הן עונות ב"כן אדוני" כשקוראים להן זונה. והן לא דורשות כסף בתמורה.

אז מה השורה התחתונה בכל ההרצאה המיותרת הזו?
צריך כמה פריטים למתכון של הצלחה:

1. דום אמיתי
2. שפחה ישראלית
3. בדיקת כולסטרול חצי שנתית קבועה (עם כל הביצים האלה..)

אבל קצת קשה להצליח כשאתה נכשל כבר בשלב הראשון. קשה.

בבקשה תישאר בסביבה. אתה משעשע icon_chickkiss.gif
כלובי
כלובי • 31 ביולי 2003
האמת, אם אתם שואלים אותי

זה כבר דפוס התנהגותי לרדת על מי שנכנס לפורומים בפעם הראשונה בטענה שהוא לא מבין ב-BDSM.

תארו לעצמכם בחור סימפטי שרוצה להיות אדון, הוא מפנטז על זה ויום אחד מגיע לכלוב, נכנס לפורומים, ורוצה להכנס בסטייל של אדון..

אז מה הוא יתחיל להגיד: שלום סאבים וסאביות יקרים אני מעריך ומכבד את הגבולות שלכם שלום אדונים נכבדים שאני לא מפקפק במוסר שלכם, אני אוהב את כולכם גם אם לפעמים אני עושה פרצוף קשוח, עכשיו אתם מאמינים לי שאני מבין ב-BDSM?

במקום זה הוא רוצה לדפוק הופעה, להתאים את עצמו קצת לעניינים, קצת לפנטזיה ואולי גם קצת לעשות רושם
אז הוא נכנס...
דופק איזה פוזה, שם איזה כובע קאובוי, בוחר ציורון אכזרי במיוחד בגלריה וכותב:
"שלום שפחות, אדון חדש הגיע, הראשונה שתגיע למגף שלי תזכה בלק"

ואז מתחילים להכנס בו...
למה לא אמרת שלום לאדונים
למה לא למלכות
מה עבדים זה זבל?
מה זאת אומרת הראשונה?
למה אתה מתייחס אלינו כמו לזבל?
מ ה א ת ה מ ב י ן ב BDSM
א ם ה י ו פ ח ו ת א ד ו נ י ם כ מ ו ך ל א ה י ו פ י ג ו ע י ם..

מה אתכם, חלאס icon_smile.gif
לא צריך לקפוץ על כל אחד שמגיע לפורום סאדו ומדבר קצת בקשיחות ולהאשים אותו בתקיפה..
קצת סבלנות, תנו לו את הצ'אנס שלו - מקסימום יתברר אחר כך שאכן מדובר בפוץ, כמו שידוע לכולנו, אף פעם לא מאוחר לריב או לרדת על מישהו.
נסו קצת להכנס לראש של מי שמגיע לכאן ואולי יווצר משהו טוב, אולי העניינים יתחממו קצת...

איזה ישבן אדום של איזו שפחה מנוצלת...

סתם סתם.. לא לקפוץ עלי icon_wink.gif
nerissa​(אחרת)
nerissa​(אחרת) • 31 ביולי 2003
ממש לא נכון, כלובי.

תראה לדוגמה את טארה. נכנסה, אמרה כלבלבים, נשכו אותה, התנצלה כמו אישה דגולה ובשניה נעטפה על ידי כולם.

כולנו טועים.
אתה יודע מה? גם מה שאמרת על דום שנכנס ועושה שרירים - מקובל עלי. זה משעשע אותי, אבל אני לא "אכנס" בו.

אבל איש שנכנס, תוקף מקלל ומשמיץ בהכללה גורפת את השפחות רק משום שלא הולך לו - סלח לי, אין סיכוי שאחבק אותו, אקבל אותו בסלחנות ואגיד לו "לא נורא, אחשלי. אתה מה-זה צודק. כולן נבלות. לא יודעות להעריך אדון אמיתי בלה בלה בלה, לה לי לה לו.."

אני חושבת שהייתי די נחמדה לאיש. התקשורת איתו התחילה בפרטי, עניתי בנימוס והבהרתי משהו לגבי שאלה שלו.. ואז הוא התחיל להתבהם ונענה בהתאם. חד וחלק.
כלובי
לפני 20 שנים • 2 באוג׳ 2003
כלובי • 2 באוג׳ 2003
לדעתי טארה לא היתה צריכה להכנס, לכתוב משהו עם כוונות טובות
ואז לחטוף על הראש, ולהתנצל,

אנשים חדשים - טבעי שלא יכירו בדיוק מה מקובל כאן ומה לא
ואולי יש להם טעם ייחודי או צבע ייחודי או צורת התבטאות ייחודית להביא איתם?

אני חושב שבמקרים כאלה אפשר לספוג איזה "כלבלבים" אחד או שניים..
ומי שזה נראה לו לא הולם להגיד לה בנימוס בפרטי.

בעניין ניק, בקריאה נוספת נראה לי שאת באמת יותר צודקת.

אבל כל הסיפור מעלה אצלי שאלה נושנה - האם אנשים שמתעסקים ב-BDSM ונהנים מלהשפיל/להיות מושפלים הופכים בעקבות זה בחייהם ה"חיצוניים" להרבה יותר רגישים כלפי השפלות, אפילו מרומזות?
Nick​(שולט)
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003

Re: ישששש. חזרת!

Nick​(שולט) • 5 באוג׳ 2003
נריסה היקרה
לא, לא נשברתי, ואפילו מול נשים כל כך דעתניות ואסרטיביות שכמותך אני לא נשבר בקלות
ובאשר לכל המילים היפות שכתובות למטה (וזה מקומן וכן! גם מקומך שלך!) - כשאני אראה בעיניים שלי - אני אאמין. מה לעשות לדיבורים אני מאמין הרבה פחות!

nerissa כתב/ה:
כבר חששתי שנשברת.

ניק הנקניק..אה. אופס. המדליק. תקשיב.

אתה בארץ. בישראל. השפחות כאן שונות. זה לא כל כך פשוט.
בארץ, הסאביות גידלו ביצים ביחד עם הביציות. קשה להשיג אותן, קשה להכניע אותן.
הן סנוביות, דעתניות, חצופות, מרדניות, אינטליגנטיות (השם ישמור.. טפו טפו..), אסרטיביות.. נשבעת לך - אם הן לא היו שפחות, הן בטח היו דומיות icon_rolleyes.gif

כדי להכניע שפחות ישראליות צריך.. צריך שוטים, קיינים, חגורות, סטירות מידי פעם - אל תשאל!

אבל.. כיוון שיש כאלו סאביות, זה דורש גם דומים אמיתיים בסביבה. והדומים צריכים ביצים יותר גדולות. כל דום אמיתי בארץ הולך בפיסוק רחחחחב.. כי יש להם ביצים של בת יענה שם. לא רגילות. (גם הדומיות הולכות עם פיסוק רחחחחב.. אבל זה כי לעבדים בארץ יש לשון פי שתיים גדולה יותר מהרגיל בעולם. אבל זה כבר סיפור אחר icon_wink.gif )..

אבל מה? אם הצלחת לגדל את הביצים המתאימות (ע"ע בצי יענים),אולקוס ונשירת שיער מתקדמת - זכית! הנה הגעת לסיכוי הקלוש לזכות בעלמת חן צברית כנועה!

וכשילידות המקומיות כנועות - חבל"ז. אין לך מושג מה הן יודעות!
אתה יכול להגיד להן לרדת על ארבע ולנבוח! והן לא נושכות חזרה..
אתה לא תאמין - אבל לפעמים הן עונות ב"כן אדוני" כשקוראים להן זונה. והן לא דורשות כסף בתמורה.

אז מה השורה התחתונה בכל ההרצאה המיותרת הזו?
צריך כמה פריטים למתכון של הצלחה:

1. דום אמיתי
2. שפחה ישראלית
3. בדיקת כולסטרול חצי שנתית קבועה (עם כל הביצים האלה..)

אבל קצת קשה להצליח כשאתה נכשל כבר בשלב הראשון. קשה.

בבקשה תישאר בסביבה. אתה משעשע icon_chickkiss.gif
y​(נשלטת)
לפני 20 שנים • 5 באוג׳ 2003

ניקו, אולי תסביר את עצמך?

y​(נשלטת) • 5 באוג׳ 2003
יקירי
אולי אם תנסה להסביר את עצמך בצורה טיפהפחות עוינת וקצת יותר מפורטת יהיה אפשר לפתח את דבריך בצורה עניינית במקום לקפוץ אחד על השני. אותי אישית מעניין לשמוע מה אתה מחפש בצורה כל כך היסטרית ועדיין לא מצליח למצוא