חורים למילוי
נשלט

מודעה
מחפש אדון סוטה ונייד
שלום. אני זונה שרמוטה, בת בלכה, מחפשת אדון שיקלל אותי, ילביש אותי כמו זונה, ישתין עליי מלא, יצחק עליי, ידחוף לי עמוק לגרון, יגרום לי לרייר וייתן בי מאחור. שייתן לי מטלות משפילות, שיגרום לי להרגיש כמו הפסולת שאני. חשוב! 1. באיזור עפולה בלבד 2. אני עם מסכת ראש כל הסשן 3. ללא בליעה במפגש הראשון (אפשר על הפנים והגוף הכל) 4. מין מוגן
איזור
צפון
גיל
33
מצב משפחתי
רווק
מי אני
הפרופיל שלי הוא לא כדי שיכירו אותי, אלא כדי שידעו מה אני מחפש. אני עבד שמחפש להיות כלבה מתלבשת ומיוחמת של מלכה או אדון. מפנטזת על הלבשה, השפלות, מילוליות ופיזיות, שימוש ופורקן מיני, אנאלי וגרון עמוק, יריקות, שתן ועוד ועוד... אני רוצה שהמלכה או האדון שלי ילבישו אותי עם מגפי עקב גבוהים, גרביונים, שמלת מיני, אני אלבש מסכת ראש מלאה ושפשוט ישתמשו בי.
השקפות על עולם השליטה
אני מחפשת משהו מיני בלבד. לא ידידות, היכרות, שיחה, לא מחפש הארות או תובנות או חוויה עמוקה.<br />אני לא רוצה בכלל שנראה את הפנים אחד של השני כל הסשן (מסכות).<br />חומרי לחלוטין!
גבולות
<strong>בליעה</strong> של שתן, חרא וזרע. שלושתם מתקבלים אך בלי לבלוע. <br />כאב וסימנים לא עושים לי את זה, אין צילומים והדיסקרטיות מעל הכל!!!!<br />מין בטוח!
לינקים אהובים(2)
תאריך עדכון
23 בספטמבר 2019
תאריך הצטרפות
4 במרץ 2018
  שלחי הודעה