Tinderella

מודעה
דרוש פרטנר למסיבות פטיש
דרוש דייט למסיבה. הייתי ברובן אבל תמיד עם חברים טובים, ובא לי לחוות מסיבה עם בן זוג – גם אם זמני. לא מדובר בבליינד דייט – אם זה יתאים לשנינו, ניפגש לפחות פעם אחת לפני המסיבה ובטח נדבר לא מעט עד אז (בחורה של הרבה מילים, עד שגורמים לי לסתום). אני לא מבטיחה כאן כלום חוץ מבילוי של כמה שעות באווירה מחרמנת עם בחורה שופעת, סקסית, מעניינת, מצחיקה וחמודה. כמו בכל דייט, מה שיקרה תלוי בכימיה ובתקשורת בינינו מן הסתם. בהתאמה, לא מצפה ממך לשום דבר. גם לא שתשלם על הכרטיס שלי או אפילו תזמין אותי לדרינק. דרישות התפקיד: קריאת הפרופיל שלי (קצת ארוך אבל זו דרישת סף). היכרות עם תכני הבלוג – יתרון. גברים בלבד, גילאי 30-45 (יש ועדות חריגים לערב זה ספציפית. אבל אני בת 37, ולא בא לי להרגיש כמו אימא או ילדה של אף אחד). אני לא מחפשת נשלט או מישהו בזוגיות לא מאפשרת. אינטליגנט, מעניין, מצחיק, מכבד, מכיל ומתקשר והכי חשוב – גבר שמבין שאנחנו בסופו של דבר שני אנשים שווים, גם אם אחד מאיתנו בוחר להנמיך את עצמו בתוך הסיטואציה. אם פנית, בבקשה תן כמה שיותר פרטים עליך בהודעה. אז מה אתה אומר, אולי זה אתה?
מין / מגדר
אישה
איזור
מרכז
גיל
37
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
בת 37 מאזור המרכז, רווקה. אחרת, סקרנית, מתפתחת. מתחברת לצד הנשלט בסקאלה, פחות להגדרה, ולאחרונה בוחנת גם צדדים אחרים בעצמי.

בחיפוש מתמיד אחר הגביע הקדוש החמקמק הזה – קשר זוגי רומנטי (על כל המשתמע מכך) עם בן זוג קבוע, דומיננטי, מכיל, מכבד ובעל ראש פתוח, לחוויות מרגשות של איבוד שליטה והתמסרות, בחינת גבולות וגבהים חדשים, וגם ארוחות שחיתות ובינג'ים על הספה מול נטפליקס.

עם זאת, אני גם מאוד אוהבת להכיר אנשים חדשים, נשים וגברים, פנויים ולא פנויים, מכל קצוות הסקאלה והפטישים, למטרות של ידידות אפלטונית, שיחה מעניינת ושותפות למסע. אוהבת מסיבות, מאנצ'ים ואירועי קהילה, נקשרתי בעבר בסדנאות שיבארי ולגמרי התאהבתי.
השקפות על עולם השליטה
אנחנו שווים. זו נקודת הפתיחה. אם אתה לא מסכים איתה, לא משנה באיזה צד של הסקאלה אתה נמצא, כנראה שלא נסתדר.
אין שולט ללא נשלט. השליטה ניתנת על ידי הצד הסאבי.
היא נמסרת למי שמוכיח את עצמו ראוי לאמון, שהוא הבסיס בכל מערכת יחסים בדסמית בעיניי.
ההתחלה תמיד תהיה ונילית, אפלטונית ומכבדת. אם יש משיכה והתאמה, דברים יקרו.
גבולות
לא לנשואים/בזוגיות (גם לא בזוגיות פתוחה), למאונני מקלדות, לנשלטים, לעבדי ניקיון, למחפשי סטוצים, לנשים ולפסיכופתים מאובחנים.
רק גברים, רווקים ושפויים בגילאי 31-45. 
ועדת חריגים: https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=910987&blog_id=113537

*פניות מכבדות ונעימות (גם אם פחות רלוונטיות) ייענו לרוב. פניות מזלזלות וקופי-פייסטים לא ייענו. ניג'וסים יובילו לחסימה. תודה על שיתוף הפעולה :)
האתר שלי
חדשות
רוצים לתרום לקהילה?
דרושים מתנדבים לתפקידי מפתח ב"מרכז למיניות אלטרנטיבית" במגוון תחומים: אדמיניסטרציה, משאבי אנוש, כספים, כתיבה, עריכה, שיווק, מדיה, עריכת דין, תפעול, סיוע ועוד!
לפרטים נוספים:
https://yahasim.org.il/volunteer/
תאריך עדכון
6 במרץ 2020
תאריך הצטרפות
25 בדצמבר 2018
  שלחי הודעה