פאלוליטה
שולטת

איזור
צפון
גיל
26
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
שולטת שמנה ויפה. חדשה בתחום מגיעה להתנסות ולהינות ;)  נראה לי אני בעיקר סקרנית, חולה על לדעת דברים חדשים ולהתרגש מהכי פשוט. וגם אומרים לי שאני איכפתית, לפעמים מדי.
השקפות על עולם השליטה


אני נמשכת הכי הרבה לשליטה מנטאלית. אוהבת לדעת שהנשלט חושב עלי ושהוא רוצה רק להיות תחתי. אוהבת לטפל גם בנשלט. אם הוא מחליט להיות שלי אני אדאג לו, בכל מיני דרכים.
אני לא בוחרת בני אדם סתם. אם עניתי לך או כתבתי לך אתה מעניין אותי באמת.  מאוד חדשה בתחום, מגיעה להתנסות ולהכיר דברים חדשים. מחפשת קשר רציני, אולי לזוגיות, ובן אדם שאוכל לפגוש הרבה.
גבולות
אני לא בקטע של כאב רציני, דם, או משהו מאוד קיצוני. אני לא מישהי שתשפיל אותך ממש, אז אם זה מה שאת-ה מחפש-ת זה לא אני. אני לא שוקלת לפעמים להיות נשלטת אז פליס לא לנסות לשכנע אותי, זה לא יצא טוב. נשוים, עם בת זוג, נשלטים שכבר שייכים למישהי אחרת: חמודים אני מכבדת הקושי שלכם להתמודד עם מה שקורה בקשרים שלכם, ומאוד מקווה שתצליחו מתישהו להיות כנים עם עצמכם ועם הבחורה שלכם ותוכלו לבנות משהו בריא מחדש. אבל אחרי מחשבה ארוכה, אני לא מסוגלת לעשות כזה נזק לבחורות שלכם, פשוט כי אם אני הייתי באותו מצב הייתי רוצה שיגידו לי את זה בפנים. אז לא, אם אתם בקשר כלשנו, נא לא לפנות אלי. אני גם לא משתפת נשלטים.  בחורים 30 +: בינתיים אני מחפשת מישהו יותר בגילי אז נא לא לפנות אלי אם אתם מעבר ל30.
תאריך עדכון
6 בנובמבר 2019
תאריך הצטרפות
8 במאי 2019
  שלחי הודעה