אהבה ופטיש
אחר

מצב משפחתי
גרוש
מי אני
איש של ניגודים, גברי ועדין גם יחד. אדם טוב. יוצר. אינטליגנטי באורח יוצא דופן. מלא אהבה, רב תשוקות ותחומי עניין מעמיקים. מחפש אישה דומה במובנים הנ"ל, כנה, תמה וטובת לב, לא שגרתית, נשית ויפה, עדינה ומעודנת, לא גדולת ממדים, חכמה, מעניינת ועמוקה, שחיה מוזיקה ואמנות כמוני, ובעיקר משתוקקת גם כן לאהבה אמיתית הדדית.
כדי להסיר ספק: בחיים עצמם לא שולט ולא נשלט. נשמה חופשית וצעירה. בן אדם דומיננטי מאד, אוהב בלי גבול, מלך שבאהבתו סוגד לאישה מופלאה, מלכה בעצמה. ר' בהמשך...
לי לא משנה גילך, אם את בת בלי גיל כמוני. בכל אופן אני באמצע שנות החמישים לחיי.
השקפות על עולם השליטה
רק בתוך אהבה אמיתית. בעל פטיש רב תשוקה לנעלי ומגפי עקב ומשחקי שליטה איתם. כביטוי אינטימי בלבד לסגידה, לאמון, להליכה עד הסוף, ולשילוב הנפלא בין יופייך הנשי ועצמתך.
מחפש את הנדירה שמצד אחד אוהבת את זה מאד, ומצד שני חכמה, עמוקה, עדינה, מעניינת, יפה ומלאת אהבה. בהתמסרות ההדדית בינינו, אין דבר מסעיר כמו להשתחוות בפני אישה נפלאה, נשית, יפה ומעודנת - לנשק וללקק את נעלייך ומגפייך, ולחוש באותו הזמן את התענגותך האלוהית על שכרון עצמתך באותו הרגע וכאשר את מניחה עליי באדנות את עקבייך. רצוי עם מגפי סטילטו סקסיים ומנצחים כמו בלינק המצורף... עם אותה אדנות, אבל קצת יותר בעדינות!
ומכיוון שזה הכל אינטימי, אין בעיה אם ביומיום את מעדיפה בלי עקבים, למרות שכל פעם שתרצי לפתות ולהשיג את רצונך... fine with me :)
גבולות
אהבה, אהבה, ושוב אהבה. כמה יש לתת ולקבל בתוכה.
גם בתוכה, אני בעניין מה שצוין לעיל. אבל בתוך אהבה ישנה כמובן גם פתיחות. בכל אופן, לא דברים דוחים וגסים, וללא שום כאב משמעותי.
חדשות
אם זה מה שעושה לך את זה, אוהב גם להתחלף. כאמור אני אדם מאד דומיננטי.
לינקים אהובים(3)
תאריך עדכון
30 במרץ 2019
תאריך הצטרפות
4 במאי 2010
  שלחי הודעה