גרביוני
נשלטת

איזור
מרכז
מי אני
כמה דברים על עצמי:
* אני אחת שמתקשה לחיות עם הדיסוננס הקשה בין חיי הגשמיים כגבר נשוי (אומרים שאני נראה מצוין כגבר. אני חושבת שאני נראית נפלא עוד יותר כאישה) לבין מוח שחושב ומפנטז כמעט בכל רגע נתון על נשיות ועל להיות אישה. טרם הבנתי אם אני קרוסדרסרית או טרנסג'נדרית. אני "מטעינה מצברים" די מהר אחרי הפורקן ומיד חוזרת למוד הנשי שלי, בניגוד אולי לקרוסדרסר הממוצע שאחרי שגמר, שואל את עצמו: "מה לעזאזל אני עושה בבייבי דול הזה? מה נסגר איתי?".
* כשאני מתניישת אני מקפידה על הפרטים הקטנים - חזה סיליקון, מחוך וריפוד באזור הירכיים לקבלת מבנה גוף נשי, ממש כל החבילה (מעלי אקספרס, תודה ששאלתם...). אוהבת מאוד לעשות בבית אימוני כושר בבגד גוף וגרביונים. אוהבת במיוחד לישון עם חזיה ותחתונים (כשמתאפשר כמובן).
* אני מגדירה את עצמי כ"מבזבזת סדרתית של ילדים במקלחת", מאוננת ומפנטזת, אבל לא יותר מכך בשלב זה. וזה עצוב. כל כך עצוב לי. אני יודעת שאם לא אעשה עם עצמי משהו, "אתעורר" בגיל מבוגר ואצטער שלא הגשמתי את הפנטזיה שלי כשעוד יכולתי והייתי צעירה. אחשוב מה היה קורה אם הייתי מוצאת את האומץ לעשות את הצעד, להיפגש עם גבר/אישה ולרוקן את הבאקט-ליסט הפטישיסטי שלי אחת ולתמיד.
ולא שלא ניסיתי, כן? הייתי קרובה בעבר, בימים הטובים יותר שלי (אני לא זקנה או משהו - רק בת 31) הייתי מגלחת את הגוף, מני-פדי וכל הג'אז הזה, אבל זה היה לפני כמה שנים... כשהייתי רווקה שגרה לבד. היום זה הרבה יותר קשה, בעיקר כשכל גבר שאני מדברת איתו באתר רוצה לדעת אם אני חלקה. אז לא, אני לא מגלחת, אני לא יכולה. אמנם אני ממש לא קוף שעיר או משהו אבל אני לא חלקה כמו שרוצים שאהיה, כמו שהייתי חולמת להיות. סקס איתי, אם וכאשר, יהיה בעודי לבושה, להסתיר את הבושה... :)
לכן הגעתי למסקנה שאין יותר מדי טעם לשוחח כאן עם גברים, שכאמור לא רוצים להיות עם מישהי כמוני, שלא יכולה להתמסר לענייני הטיפוח עקב אילוצי חיי הנישואין. כאישה אני נמשכת לגברים יותר מאשר לנשים אבל אשמח דווקא להיפגש עם אישה. נשים הן המין החזק, המכיל, המבין, אין לי ספק בכך. מקווה לפגוש כאן אחת שמתחברת ונמשכת למה שתיארתי ותרים את הכפפה. (חשוב לי להגיד שאני לא פוסלת להכיר כאן גם גברים אינטלגנטיים, בוגרים, אנשי שיחה, אך ידוע לי מראש מה תהיה הדעה של רובם. גברים שקראו את הפרופיל ובכל זאת מעוניינים ליצור קשר, מוזמנים בהחלט).
למי שטרח לקרוא עד כאן - אני מעריכה את זה. חפרתי קצת מעבר לדרוש אבל הייתי חייבת להעביר את מה שרציתי להגיד. אני מתנצלת על חוסר הקוהרנטיות המסוימת במה שכתבתי. ככה זה כשחיים עם הפרעת קשב וריכוז רצינית.
השקפות על עולם השליטה
אני לא מחזיקה מעצמי פילוסופית של עולם השליטה. קטונתי מרוב חברי האתר, הן בניסיון שלי והן בהבנה שלי את העולם הזה. מה שאני כן יכולה להגיד הוא שאני בעיקר נמשכת להשפלה ואקטים גופניים. גם השפלות מילוליות ושליטה נפשית זה נחמד, אבל אני יותר בעניין של אקטים פיזיים: להיקשר, להיחדר, לשרת את הגבירה או האדון בבגדי משרתת, דברים כאלה.
ייתכן שיהיו כאלה שיתנגדו לקישור שעשיתי בין השפלה לבין היחדרות (שהרי ברוב המקרים האישה היא הנחדרת). אני לא חושבת שלהיות אישה זה משפיל. להיפך!!! נשים הן המין המשובח והמפותח יותר. אני חושבת שאין קשר בין המשיכה שלי להיות מושפלת לבין המשיכה שלי להרגיש אישה. במקרה יצא שאני מתלבשת שמפנטזת על למלא את תפקיד האישה המסורתי בסקס "רגיל" ונמשכת לגברים כאישה, וגם, בנוסף, מתגרה מלהיות מושפלת.
גבולות
כמו שאמרתי, אני גיבורה גדולה בפנטזיות ובדיבורים, אבל פחות במעשים (עד עכשיו, לפחות). אז אם נשים בצד את הגבולות ה"רגילים" (צואה, מחטים, אלימות מוגזמת, סימנים על העור שאשתי תבחין בהם), אני די פתוחה. תרתי משמע :)
תאריך עדכון
20 בדצמבר 2017
תאריך הצטרפות
11 במרץ 2012
  שלחי הודעה