קלמזית חיננית
נשלטת

איזור
השפלה
גיל
26
מצב משפחתי
רווקה
מי אני
מידע טכני:

בת 26, רווקה, מאיזור השפלה (קארמה במיטבה), סטודנטית, עובדת במשרה חלקית.

מידע פחות טכני:

בחיי היום יום שלי אני בחורה דומיננטית, חולת שליטה, אירגון, סדר וניקיון (אני הייתי חייבת לדחוף את זה איפשהו). אני אובססיבית גם לפרטים הקטנים וחייבת שהכל ייעשה כרצוני. לעיתים הגבולות קצת מטשטשים והצד הדומיננטי (קונטרול פריק) שבי יוצא ממני ללא כל שליטה, נא לקבל זאת בסבלנות, בהבנה, בהכלה ובאהבה, אני מצפה ממך לעטוף אותי - לכל הגרוע תוכל להעניש אותי על כך והרי שזו הנאה לשנינו (מה טוב). אני בחורה עצמאית, שקטה, ביישנית (עד לרגע שבו אני נפתחת), עדינה, חייכנית, בטוחה בעצמה, בוגרת, ישרה, כנה, מעדיפה יותר מעשים ופחות דיבורים, מעדיפה לשמוע תמיד את האמת הכואבת מאשר את השקר המלטף, מתעסקת בעיקר ולא בטפל, יוזמת, קינקית, מזוכיסטית, טוטאלית, מתמסרת, נאמנה, תלותית, חמה, מעריצה ו- DDLG.

תחביבים:

מוזיקה קלאסית, תיאטרון, שחמט, ספרי פילוסופיה, ספרי התפתחות אישית, העצמה, מודעות וספרי עידן חדש. ספורט (תקף גם לגבי ספורט אקסטרים), ריקוד, טבע, חיות (אני טבעונית), בישול, מלאכת יד (פיסול בחימר), תפירה וצילום (חובבנית).
השקפות על עולם השליטה
האדם מנסה ליצור לעצמו עולם קטן משלו, כך שיהנה מהאשליה שיש לו שליטה מוחלטת על כל הקיום שלו, למרות שהוא יודע בוודאות גמורה שאין לו שליטה כזו.
גבולות
נשואים ו/או גברים שנמצאים בזוגיות - אני מחפשת מישהו שיהיה שלי כפי שאני שלו.
נשלטים ו/או מתחלפים - תודה רבה על פנייתכם אך אינני שולטת ולכן אין התאמה.
חדשות
אני מחפשת קשר זוגי נטול מסיכות שכולל בתוכו BDSM.
תאריך עדכון
8 ביוני 2019
תאריך הצטרפות
6 בספטמבר 2016
  שלחי הודעה