גבר עם מילה

מין / מגדר
גבר
הקלטה קולית
איזור
צפון
גיל
51
מצב משפחתי
גרוש
מי אני
(לא מתאים לכל אחת) אני לא רוצה להשתמש בנשים. אני לא רוצה שישתמשו בי. אני רוצה לפגוש את כל המכלול ואת החיבור הנכון, סקס עם מכשירים במקום עם נשים זה משעמם כבר. זה היה נחמד, למדתי הרבה על עצמי ועל בדסמ ועל כל מיני פרקטיקות ודינמיקות. זה כבר לא מספיק. זה לא מספיק עמוק.
אני רוצה להאמין שאמצא לפחות אישה אחת באמת מחוברת ומתחברת.

אני רוצה להאמין שקיימת אישה שלא תצטרך "להיות שלי" או ש"אהיה שלה", כדי להסכים להרגיש חיבור שלא תצטרך את התבנית של "זוגיות" כדי להצליח להיפתח ולפתוח. שתהיה חזקה מספיק בכדי להיות איתי מתוך חופש.

אני רוצה להאמין שיש אישה שיכולה לראות אותי, ולהיחשף בפני, ולהיות מחויבת ואחראית לנפשי, ולדרוש ממני להיות מחויב ואחראי לנפשה. ושלא תברח, ולא תיבהל, ולא תשפטי ולא תשקרי, ולא תהיי רכושנית.

אני רוצה לא לפחד מזה שאני "לא נורמלי" בדברים שאני רוצה, שזה לא אומר שלעולם לא תהיה לי שזה לא אומר שאני לא יודע מה אני רוצה.

אני רוצה להצליח להיות חשוף מול אישה. לא לשקר. לא לשחק תפקיד. לא להקטין את עצמי או את הרגשות שלי, לשחרר את האסטרטגיה והטקטיקה ופשוט להיחשף. לא לפחד לשלוח את ההודעה. מי שנבהלת מהמשיכה שלי אליה, אין שום סיבה שאכניס אותה לחיים שלי. בעניי זו המתכונת המדוייקת והנכונה.
השקפות על עולם השליטה
שילוב מנצח לזוגיות בריאה....
גבולות
נדבר עליהם
חדשות
הגעתי....
תאריך עדכון
20 באוקטובר 2019
תאריך הצטרפות
12 באוקטובר 2016
  שלחי הודעה