סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

אתמול בפאב...

PsychoDemi
לפני 20 שנים • 8 במרץ 2004
PsychoDemi • 8 במרץ 2004
ואני אציין לשבח (בנוסף לטיפוס האישה שאף אחד לא זיהה) את האחות הסקסית שהגיע עם סטטוספוק אמיתי כזה ואני כמעט גמרתי כשהיא הצמידה לי אותו ללב (אלק לב אבל נגיד...)
ואני עוד העזתי לשכוח בבית את המחטים.............

נ.ב.
השומר בכניסה לא היה באמת כזה מפחיד
הוא רק החזיק קיין ארוך ומפחיד שגם היה בשימוש בהמשך הערב..... icon_wink.gif
ים_yam​(לא בעסק)
לפני 20 שנים • 9 במרץ 2004

ובקרוב התמונות...

ים_yam​(לא בעסק) • 9 במרץ 2004
לכל מי שהפסיד ולכל מי שרוצה לראות שוב...
השימוש בקיין של הדורמן השרמנטי הונצח ויוכנס לכלוב, אנחנו רק מתלבטים אם להכניסו ל"תאווה לעיניים" או ל"הבליינים" שכן היה זה בילוי שהוא גם תאווה לעיניים (ככה שמעתי, העיניים שלי היו קשורות icon_wink.gif )
טיפוס, תודה על ערב נפלא ועל עירבוב משובח של הרבה דברים טעימים (פעם הבאה רק שני דובדבנים, כך שישאר לי גם דובדבן לאחר ההחרמה של המאסטר האהוב שלי, ABYSS, שדובדבנים מסוכרים עושים לו את זה... בעצם, אני כבר אביא קופסת דובדבנים מהבית, אהבתי את ההשפעה שלהם עליו... icon_rolleyes.gif )

Tיפוס​(שולט)
לפני 20 שנים • 10 במרץ 2004
Tיפוס​(שולט) • 10 במרץ 2004
חברים יקרים ,
התודות מגיעות רק לכם !
אתם עשיתם את הערב הנפלא הזה icon_lol.gif

ולמי שלא היה ולא שמע .:
הערב התחיל עם מיסטרס ובעלה דארק - מחופשים לשני מכשפים גותיים, ניו בוי חברי היקר - שכל הופעתו אומרת DOM שהגיע עם עבד צעיר וחתיך , והמכשפה - מחופשת לאחות חרמניה, יוסיל 57- בתחפושת מקורית מאוד !! (עצמו icon_twisted.gif )שהגיעו בדיוק בזמן !!!
(הם לדעתי נהנו הכי הרבה - ביחוד מכיוון שיכלו להציק לעומר הדי-ג'יי בבקשות לשירים)
שאקטי , פוג ומעריץ הגיעו אחריהם ,
עד כאן הספקנו לשוחח עם החברים ולהנות מהתחפושות המעניינות והמקוריות...
אחריהם הגיעו ליידי שירה הסקסית ודום קורליאוני ( שקצת נבהלו מכך שעדיין אין ממש תנועה ופרשו לסיבוב קצר , עד יתמלא המקום, וחזרו יותר מהר משהלכו ... icon_wink.gif ).
ואז החלו גלים של חברים להגיע , דמי ,שעמד בדלת הכניס את כולם למצב הרוח המתאים בנפנופיי קיין במבוק איימתני למראה,
במקום , המוזיקה הגותית שפתחה את הערב התחלפה לאיטה למוזיקת ריקודים סוערת שבקעה מיידיו האמונות של עומר ה DJ.
סחרחרת של אנשים שחלקם הכרתי וחלקם לא , החלה לסחרר במיקצבים אפריקאים פאגאניים,
פנתרה בבגדי תלמידת תיכון , פאם, מאיה כרקדנית סטפס, מאי מאי כחתלתולה, אוליב -כפליט מהסרט התפוז המיכני וחברו - כישו באדום, סליפר, ציידת, דומדומינה והדומינה מחופשת לקוסמת, FLOW במכנסי עור ונצנצים בלבד על פלג גופו העליון, יערה- כנערת פלמנקו ספרדייה וסימאסטר, בלקפלין,ועוד כמה שבטח אדי האלכוהול מחקו אותם זמנית מזכרוני...

על רקע ההתערבבות וחילופי השלום , נצפה לפתע ניו בוי ששם את רגלו בנעל עור שחורה על הבר , ועבדו החדש החל ללקקה במרץ , לפי העובדה שלאחר מכן העבד החמוד שימש גם כמאפרה אנושית לאפר סגרייתו של הדום האימתני , הנחתי שמקצת האפר נפל על נעלו ...

האלכוהול החל לפעם בורידי החברים , - אחרת אין לי הסבר אחר לעובדה שמיסטרס נצפתה עם ראש שחרחר באזור מרכז גופה ... icon_twisted.gif icon_twisted.gif , בעוד דארק בעלה שותה בנונשלנטיות ...

גל נוסף של אנשים החל להגיע , התפרצות מאסיבית של בלאק לוטוס גם בבגדי אחות (דמי , תעזוב לה את הסטטוסקופ ) , ים המדהימיה, אביס (כם קיין מתכת גמיש בידו ותיק מלא אביזרים על גבו),לארה השחרחרת מלווה בגברבר שרירי למראה , קליבר הענק ,אדון אכזר (מחופש לאריק)ועוד כמה אנשים שלא הספקתי לקלוט....

באזור השעה שתיים החלה נהירה החוצה , סיבת הנהירה התבררה כסשן פומבי של אביס וים ,
ים נקשרה ב X עם רצועות שחורות לסורגי המתכת של משרד סמוך , ברחוב , עיניה כוסו בפרווה סגולה (ברוח החג ), ואביס אימץ , בנוסף לציודו גם את קיין הבמבוק של דמי ,
את מה שנעשה לאחר מכן , לא ישכחו לעולם כנראה מס' עוברים ושבים שהחלו להתקהל בחצי גורן סביב המחזה "המוזר" ... icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
כמו שים אמרה , התמונות יפורסמו ברגע שיוחלט היכן ... icon_smile.gif

בלטו בחסרונם כלובי ומלכתו לירז - שמסיבות מובנות לא יכלו להגיע icon_evil.gif

אני שוב מודה לכל החברים שבאו לחגוג באווירה שונה , ושתרמו לשימחת החג ,
אם שכחתי לציין מישהו אני מתנצל על ההשמטה (לא בכוונה, פשוט היו כל כך הרבה ...)
תודה תודה תודה !!!
[/color]
כלובי
כלובי • 10 במרץ 2004
נשמע מדהים טיפוס, אנחנו היינו עסוקים בלתת שוקים חשמליים לכלוב ובתפילות לריבון עולם שיעלה אותו בחזרה לאויר, לכן האוירה הפורימית קצת פסחה עלינו ונאלצנו להשאר בבית.
אבל שמחים לשמוע שהצלחתם להנות אפילו בלעדינו icon_wink.gif

בשמחות ושיהיו רבות!
ים_yam​(לא בעסק)

שידור חוזר מחר באחת וחצי?

ים_yam​(לא בעסק) • 10 במרץ 2004
אין לי בעיה להיקשר שוב לסורגים האלו icon_wink.gif
Tיפוס​(שולט)
לפני 20 שנים • 11 במרץ 2004

Re: שידור חוזר מחר באחת וחצי?

Tיפוס​(שולט) • 11 במרץ 2004
ים_yam כתב/ה:
אין לי בעיה להיקשר שוב לסורגים האלו icon_wink.gif

מתי את באה ??? icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif icon_twisted.gif
ים_yam​(לא בעסק)

זה לא תלוי רק בי ...

ים_yam​(לא בעסק) • 11 במרץ 2004
הרי אתה יודע שאני קשורה (תרתי משמע) לאביס ולבטי בכל מה שתלוי וקשור icon_wink.gif
Tיפוס​(שולט)

Re: זה לא תלוי רק בי ...

Tיפוס​(שולט) • 11 במרץ 2004
ים_yam כתב/ה:
הרי אתה יודע שאני קשורה (תרתי משמע) לאביס ולבטי בכל מה שתלוי וקשור icon_wink.gif

יודע גם יודע .....
אז איך , איך , איך , איך בטי לא היתה ???? icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif