סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

מועדון הדאנג'ן-מבט מבפנים

עש לילה​(שולט)
לפני 9 שנים • 14 בנוב׳ 2014

מרגיש קצת כתבה מוזמנת

עש לילה​(שולט) • 14 בנוב׳ 2014
הכותבים קצת יותר מדי מתלהבים
ומציגים רק צד אחד חיובי ונהדר של העסק
מרגיש קצת כמו כתבה מוזמנת/ פרסומת
Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ}
לפני 9 שנים • 15 בנוב׳ 2014

Re: אני שמח שהדובר של הדנג'ן התייצב

Dan_Kap​(שולט){f,yt,D,תכ} • 15 בנוב׳ 2014
gimme gimme gimme כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
אולי באותה הזדמנות תספר לנו כיצד עמוס וגיא עוזרים למורה שפוטרה בעקבות הצילום שלה בדנג'ן כמי שהדריכה במסגרת עוד ניסיון של הדנג'ן לפרסם את עצמו?

icon_evil.gif

אני אענה לך. לא רק שלא עזרו גם הפנו לה עורף והשיא היה שלא עצרו עיתונאי שעובד איתם ורצה להמשיך להכפיש אותה בטלוויזיה ורק צו של המחוזי שהוציאה עצר את ההתעללות בה.
וכן היא ממשיכה לבלות בדנגן לעיתים לא קרובות כי היא אוהבת את הסצינה ויש לה חברים שם.

http://www.mynet.co.il/articles/0,7340,L-4493261,00.html

מסתבר שגם קטסטרופה לא מעודכן מדי פעם...

icon_twisted.gif
kakleta​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 21 בנוב׳ 2014

שמאקו? איך תרגיש אם זה יקרה לך?

kakleta​(לא בעסק) • 21 בנוב׳ 2014
לפני שנים, כשעוד לא היה לי שיער לבן והייתי יותר ביישנית, ישבתי בפינת הבאר בדאנג'ן ביפו וצפיתי ב"משחקי הילדים הגדולים". כל הילדים אז היו צעירים ונראו טוב, אפילו לדן_קפ היה יותר שיער על הראש. עמוס היה מתרוצץ ודואג לעוד קרח או וודקה, ולרוב המוזיקה הייתה לטעמי.

באותה התקופה החמימה, בתחילת שנות האלפיים, היה מוזר להעלות על דעת שמישהו "משלנו" לא יהיה דיסקרטי. או פתאום ימסור מידע על מישהו אחר מחוץ ל"קהילה". או סתם ירצה למחוק אותך מקבוצת לימוד קשירות. "למה מישהו שהוא 'סוטה' כמוני יהיה לי לאויב? הרי אנחנו רק כמה מאות אנשים דומים שבאים לכאן כדי ליהנות, למצוא תמיכה ואהבה", אמר לי מישהו על הבאר. "את חושבת שאנחנו מוגנים פה?"

אז לא הבנתי את שאלתו.

היו לי כמה שנות חסד עד שנתקלתי השנה באירוע חברתי בדן_קפ – איש בעל חשיבה שהיא בו-זמנית נפוליאונית וגם קטנטנית, איש המסוגל לארגן מקום וזמן, אך להיכשל מול אישה אחת (כי מי יכול להסכים לדיקטטורה הלא-מוסרית שלו). איש שהיושר והאמינות בגדו בו, וההסתה והעוול תפסו את מקומם. האיש שכל כך מפחד "להיחשף", אך לא מפסיד שום ריקוד דם של חשיפה כואבת ומכוערת של אחר/ת דוגמת השרשור הנ"ל. האיש שחולם להיות בקדמת הבמה, אבל גם להישאר אנונימי ובידיים נקיות. נשמע פרדוקסלי? בשביל זה יש לו אוסף נשים – חומת מגן שתמיד עובדת.

שאלה לדן_קפ (ממש לא חייב לענות): איך תרגיש אם ביום קיץ אחד 60 אלף כלוביסטים יפתחו שרשור המצטט כתבה בשמאקו ("ישראל ישראלי הנו השולט הכי אהוב ויפה. הוא בעל ותק, נחשב לשולט הכי מוביל בארץ וידוע בכינוי דן_קפ. בלה בלה בלה... טוב טוב... בלה בלה... טוב... טראאאאח")? תרגיש שסוף סוף הגעת להכרת הקהילה, להישגים מסויימים בחייך? שיש במה להשוויץ/לספר לחברים? תהיה מוכן שהרשומים באתר הכלוב ישמחו עבורך (או להפך, יֵרדו עליך בעילגות ואכזריות)?

יכול להיות שאתה, דן_קפ, הראשון שמעדכן את הכלוביסטים בכל הפרטים המלאים של גב' טל עוזר, הפכת לרכלן/מסית המוביל בכלוב ולא סיפרת לי?!
בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 21 בנוב׳ 2014

במקומך,

בלוסום​(לא בעסק) • 21 בנוב׳ 2014
לאור כך שלא רק היתי בארועים של דן_קפ, אלא גם עזרתי לפעמים בלארגן אותם,
ולאור הכרות אישית עם האדם... היתי אומרת שכדאי לך לבדוק את ה"עובדות" שהצגת.
אנימה
לפני 9 שנים • 22 בנוב׳ 2014

Re: אני שמח שהדובר של הדנג'ן התייצב

אנימה • 22 בנוב׳ 2014
קטסטרופה כתב/ה:
Dan_Kap כתב/ה:
אולי באותה הזדמנות תספר לנו כיצד עמוס וגיא עוזרים למורה שפוטרה בעקבות הצילום שלה בדנג'ן כמי שהדריכה במסגרת עוד ניסיון של הדנג'ן לפרסם את עצמו?

icon_evil.gif

עיניים שלי,
אני לא יכול לספר כי אני לא יודע.
אני כן יכול להגיד שהיא עשתה את זה מרצון ובהכרה מלאה של הסיכונים בכך וכן בהסכמה מלאה.
מה שעוד אני יכול לספר לך שראיתי אותה עוד מספר פעמים אחרי המקרה שהיא "נתפסה" כך שאני מעריך שהכל הסתדר בסוף.

אשמח לענות לך על כל שאלה, הזויה וקנטרנית ככל שתהיה.

תעשה חיים ואל תשכח דבר אחד:
בדסמ זה לא פשע, אז תפסיק לפחד.

קטה ברור שהיא עשתה את מה שהיא עשתה ברצון ובהסכמה אבל היא לא
ידעה את מה שדן קפ יודע כבר המון שנים- אם יש לך מה להפסיד אתה צריך
לגלות זהירות. המנייסטרים יכול להיות מאוד אכזרי כשזה מגיע לסאדו מאזו.
אני לא חושבת שדן קפ מתבייש במה שהוא עושה, הוא פשוט מתריע כשהוא
מזהה פרצות שעלולות לגרום להמון בעיות לכאלו שיש להם כן מה להפסיד.
הוא כבר עושה את אגב המון שנים, ועל כל אחד ששם זין על החברה ושלוחותיה
יש ארבעה שירצו לנהל את עניינם בדיסקרטיות ולמזלם יש כאן מישהו שמנופף
בשבילם במקומות המועדים לפורענות ״זהירות בור״

וחוץ מזה שהוא אחד האנשים הכי הגונים וישרים שהכרתי.