בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

היה שלום Cb6000, עברנו להולי טריינר

Property of Dame R​(נשלט)
לפני 8 שנים • 21 באוק׳ 2015

היה שלום Cb6000, עברנו להולי טריינר

Property of Dame R​(נשלט) • 21 באוק׳ 2015
עברו שנתיים-שלוש מאז הפעם הראשונה שהיא סגרה אותי במה שאנחנו מכנים חגורת צניעות. למרות שכל קשר בין זה לבין חגורה מקרי בהחלט.

זה היה Cb6000 בדגם הסטנדרטי שהולבש  עליי לפי רצונה, לפעמים ליומיים שלושה, לפעמיים לשבוע-שבועיים. 

כשהייתה נוסעת לכמה לילות היא דאגה להשאיר אותו עליי. 

היא קראה לו קובי ובכל פעם שהייתה לא מרוצה איימה להלביש עליי את קובי. לרוב קיימה. 

הלילות איתו היו סיוט. הייתה קערת מים עם קרח ליד המיטה ומגבת קטנה. כל שעה וחצי הייתי מתעורר מזיקפה שנלחצה לתוך הטבעת. החלק החיובי היה שהכאבים הרגישו כמו היד שלה מתהדקת ולוחצת סביב הזין. 

עם הזמן התרגלתי ועברתי לטבעות קטנות יותר. בעיקר כדי שלא יפול. 

אבל החסרונות היו ברורים. הוא היה בולט מתחת לרוב זוגות המכנסיים שלי והפריע ליום-יום - אבל בעיקר נטה לאבד אחיזה אחרי כמה ימים.
באחת הפעמים, בזמן  ששטפתי לה את הבית,  קובי  פשוט נפל. הצליח להחליק את עצמו החוצה ברגע של רכיכות מוגזמת. 

גם לעשות איתו פיפי לא היה פשוט. כשהזין היה מכווץ הזרם יצא בצורה לא אחידה והייתי נרטב ממנו. המלכה שלי אהבה את זה. צחקה עליי כשסיפרתי לה. כך שאני לא בטוח אם זה יתרון או חסרון. 

אבל בקיץ האחרון, כשהיא נסעה לחו"ל והשאירה אותו עליי לשבועיים, אחרי כמה ימים התחילה בעיה אמיתית - הרגשתי משהו שורף על הזין. 
היא אישרה לי להוריד אותו (הוא ננעל במעין מנעול אזיקון ממוספר למעקב) וראיתי שריטה. שלחתי לה תמונה ומכיוון שלא היה דם היא הורתה לי להחזיר אותו, לשים מנעול חדש ולשלוח לה תמונה. הפעם הכאב היה בלתי נסבל. הסתבר שחתיכת פלסטיק נסדקה ויצרה שריטה נוספת. 

היא לקחה את הזמן עד שענתה  אבל אישרה לי להוריד אותו. וכמובן למצוא לו תחליף. 

אחרי חיפושים וקריאה כאן הוזמן ההולי טריינר. הפעם עם צינור קטן ובצבע שחור. אתמול בבוקר היא שלחה אותי להרכיב אותו עליי לראשונה. 

לעומת הcb6000 הוא הרבה פחות מורכב. אין מלא חלקים וגדלים אלא  שני חלקים, טבעת וצינור, ומנעול שמשחילים בניהם. 

אלא שלא פשוט להחליק את הטבעת הסגורה (הזמנתי את הטבעת בגודל הבינוני מבין שלושה). צריך להעביר דרכה את הזין ואת האשכים והכל צריך להיות מאוד מכווץ בשביל זה. 
עכשיו, אחרי לילה בו היא עשתה לי טיזינג,  נתנה לי להכנס אליה  והוציאה אותי שוב ושוב רגע לפני שגומר... 
ובין לבין בדקה כמה אני מיילל מכאב כשהיא מכה את האשכים שלי... 
אפשר להגיד שמכווץ הוא לא היה. 
קצת תרגילי מתח וריצה במקום הרגיעו את 
זרימת הדם והצלחתי להרכיב אותו עליי. 

היא אוהבת את הצבע השחור. את הצינור הקטן ואת איך שזה מתלבש.
בצהריים נפגשנו בבית. לפני שיצאנו לאכול היא הורידה לי את המכנסיים ובדקה עם האצבעות והציפורניים את האיזור. היא אישרה שהיא מחבבת את הצעצוע החדש. 

בלילה הלכנו לישון צמודים. היא נרדמה מהר ואני קצת אחריה. התעוררתי כמה פעמים בלילה מהזקפה אבל זה לא כאב. בטח לא כמו שכאב להתעורר מהcb6000.

בבוקר, לפני שיצאה לעבודה היא שלפה מהארון שמלת עור שחורה קצרה וצמודה. אמרה שזה מזכיר לך את חגורת הצניעות השחורה שעוטפת את הזין שלי. 
היא נתנה לי לרדת לה. לגעת בה ושלחה אותי להכין לה כוס תה לפני שהיא יוצאת לעבוד. 

מתחיל יום שני עם החגורה החדשה. אולי היא תוריד אותה היום אולי עוד כמה ימים. אולי יותר. אבל אני פחות מודאג משהייתי עם הcb6000 כי  ההולי טריינר יושב שם נכון יותר ונראה שעוצב  כך שיהיה נסבל גם לתקופות ארוכות. 

אז עברו רק 24 שעות מאז שיצא מהשקית. אבל בינתיים מדובר בהצלחה. 

התגובה האהובה בשרשור
evedon4​(נשלט)
לפני 8 שנים • 22 באוק׳ 2015
evedon4​(נשלט) • 22 באוק׳ 2015
ואווו. 
אין על קשר עם חגורת צניעות.
Property of Dame R​(נשלט)
לפני 8 שנים • 26 באוק׳ 2015

עדכון

Property of Dame R​(נשלט) • 26 באוק׳ 2015
היום השביעי שהוא עליי. לא ידוע עד מתי היא תשאיר אותו. 
באחד הלילות היא דאגה לחלוב אותי עם כלי החליבה שהזמנו עם ההולי טריינר. זו הייתה הפעם הראשונה אי פעם בה היא עשתה לי את זה. וזו הייתה תחושה מדהימה. גם התחושה, וגם העובדה שאם היא דואגת לרוקן מאגרים, היא לא תמהר להוריד אותו.