שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

לפעם הבאה שמישהו יטען שהשמאל אלים בדיוק כמו הימין

pointBreak​(אחר)
לפני 3 שנים • 8 בינו׳ 2021

תגובה

pointBreak​(אחר) • 8 בינו׳ 2021
neter כתב/ה:
הבעיה היא דווקא בשיח הזה שמתאמץ למצוא סימטריה בין השמאל לימין

בארץ

ב א ר ץ !

בארצנו, הקטנטונת והיפה.

כאן ו פול פוט עוד לא קיבל אזרחות והשמאל הרוסי או זה של הקומנדנטה אינו מקומי.

ובספירת מלאי כאן.

הימין הישראלי אלים ובהמי.

לא כולם!

ראינו את בני בגין ודן מרידור וחזינו בא/נשים ישרים, מאופקים ומלאי השראה.

אבל הם היו נדירים ויש להעלותם מאוב כדי להזכר.

לעומת זאת, תופעות כמו בית"ר ירושלים שמרביצה למנקה השירותים באיצטדיון כי הוא ערבי, של אברושמי שהטיל רימון להפגנת שלום עכשיו

ושל רצח רבין, ראינו רק בימין.

גם אין מקבילה בשמאל למירי סיבוני רגב ואסנת מרק.

ועוד נקודה, לא רק שיש קורלציה בין נטייה להצביע שמאלה או ימינה עם שנות השכלה, ממה שאני מתרשמת

אנשי הרוח של ישראל: דוגמת דליה רביקוביץ, נתן זך, עמוס עוז, א.ב.יהושוע.... נמצאים בצד שמאל של המפה.

אז לא, אין שום סימטריה.

ושיח הפוליטיקלי קורקט שאוזכר כאן שמחייב להגיד "קיצונים מימין ומשמאל" הוא פשוט שקר ואחיזת עיניים.

אויש הורדת את הרמה של השיח לגן ילדים נו באמת,
תגובה אליטיסטית ומתנשאת.

ומה עם הציבור הדתי לאומי ? ומה עם החרדים? כולם טפשים?
האלימות של השמאל הקיצוני מתבטאת בסתימת פיות ובgroup identity
כל מי שלא מסכים עם המחנה הרדיקלי השמאלני נחשב ביביסט מטומטם בור חסר השכלה. וכן יש קיצוניים בשני הצדדים.

אני לא שייך למחנה מרץ מבחינה מדינית אבל וואלה הם עושים המון עבודה פרלמנטרית .
בנט ושקד הם אנשים ישרים , ואמנם אידיאולוגית את יכולה לא להסכים איתם אבל בשום פנים באופן הם לא מתקרבים לשחיתות השלטונית שקיימת בבלפור שגובלת במאפיה. וכן יש
כבר רשמתי לביבי לא אכפת לא מהשמאל ולא מהימין ויעשה הכל כדי להישאר בשלטון, והוא רק יוצר פילוג בין העם.

״ועוד נקודה, לא רק שיש קורלציה בין נטייה להצביע שמאלה או ימינה עם שנות השכלה, ממה שאני מתרשמת״
ומה עם אנשים בפריפריה שאין להם אמצעים ללמוד באוניברסיטה ״מדעי הרוח״ אז הם טיפשים יותר ?

אישית ברגע שיגיע בנאדם מתאים שיוכל להנגיד את המדינה למקום טוב יותר לא אכפת לי מאיזה מחנה אני אצביע לו . ולצערי כרגע אין אלטרנטיבה טובה וגנץ כבר פוליטית גמור
arikbad
לפני 3 שנים • 9 בינו׳ 2021

צודק

arikbad • 9 בינו׳ 2021
כל האירועים האלימים נגד יהודים שחורים וזרים בארה"ב בארבע שנות נשיאותו של הכתום, נעשו ע"י אירגוני ווייט סופרמיסי למיניהם.

"אלימות קטלנית של יהודים היא נחלתו הבלעדית של הימין.
לעומת זאת, אין אלימות קטלנית של שמאלנים - יש הפגנות נגד הגדר, יש סרבנות גיוס, יש ארגוני זכויות שפועלים נגד הצבא והמדינה - אבל אין הרג ורצח."

בימין ובכת הביביזם מנסים בכח לטפול מעשי אלימות על השמאל. המטרה כמובן היא לייצר טענה ובה הימין מתגונן מול אלימות השמאל.
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 9 בינו׳ 2021
השמאל ענפים והימין עלים
זה מזמן לא רלוונטי . מי ה"רע" מי ה"טוב".
אין ממש צדדים. הכל נזיל ונתון לאופורטוניזם ואינטרסים.
אין מצע ואין מחוייבות לציבור כלשהו.

יש רק אנשים שלא חינכו אותם כמו שחינכו אחרים
יש אנטילופות ויש זאבים
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 9 בינו׳ 2021
לא היה לי כוח להיכנס לדיון הזה שוב והנה הוא כבר 7 עמודים.

עובדתית מספרית בישראל הימין יותר אלים.

1. יותר ראשי ממשלה ואזרחים נרצחו או הותקפו על ידי ימנים מאשר שמאלנים לאורך ההיסטוריה.

2. יהודים אזרחים שתוקפים אזרחים אחרים, זו תופעה שקיימת כמעט אך ורק בימין. רק במחאה האחרונה עשרות מקרים של קללות, יריקות, דקירות ודריסות. מתי ימנים יוצאים להפגנה, או שמים סרט על הרכב או לובשים חולצה כזו או אחרת וחוששים מאלימות? הם לא מכירים בכלל את התחושה הזאת. לא מדבר אפילו על ראשי ממשלה, אנשי תקשורת או שוטרים שאלימים כלפי כולם. אלימות מצד אזרחים.

3. ימנים הם היחידים שדואגים לדחוף את הטענה שקיצונים משני הצדדים אלימים באותה המידה, בגלל החשש להכיר באמת שהם בעצם אלימים יותר. אמת מספרית כמותית כאילו לא בקטע של רגשות בקטע של נתונים יבשים.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
הוא כתב/ה:
השמאל ענפים והימין עלים
זה מזמן לא רלוונטי . מי ה"רע" מי ה"טוב".
אין ממש צדדים. הכל נזיל ונתון לאופורטוניזם ואינטרסים.
אין מצע ואין מחוייבות לציבור כלשהו.

יש רק אנשים שלא חינכו אותם כמו שחינכו אחרים
יש אנטילופות ויש זאבים

האמת, למרות שיצא לך קצת מוגזם, אני מסכים עם לא מעט ממה שאתה אומר.
וזה עצוב לכל המעורבים, לשני המחנות
starduskonfire
starduskonfire • 9 בינו׳ 2021
כן אבל זה לא אשמת הימנים ש0מלנים נמושות, וכמו נמושות האלימות שלהם באה בדרכים עקיפות ופאסיב אגרסיביות.
בכלל יש זהות מאוד מסקרנת בין ריבים בין מחנות פוליטיים לבין ריבים ביחסי זוגיות.
יהיו נשים שיחתחו לבן זוג את הזין עם סכין מתבח, וכמו טרורוסטים 0מלנים שיזרקו פצצה במלך, התופעה נדירה יותר.
בזמן שהאלימות הפיזית של גברים וימניים תהייה שכיחה יותר, קאזואל יותר.
מה שיהיה שכיח יותר בקרב 0מלנים ונשים זה התעללות ובוליינג חברתי מילולי.
להפוך את הצד השני למנודה, ללא לגיטימי, לסכסך מאחורי הגב, לדרוך על נקודות רגישות כדי לעורר ריאקציה.
עבד משועבד{עבד}
עבד משועבד{עבד} • 9 בינו׳ 2021
דרקן ראהל כתב/ה:
מתהפך,
כבר אמרתי שלשמאל יש דרכים משלו להיות חרא, וברור שיודעים להשיג מה שרוצים.
רק תסביר את מה שאתם אף פעם לא מצליחים, כי אין איך להסביר - אם השמאל כזה כל יכול, איך ביבי עדיין ראש ממשלה? השמאל יכול לחסל כל אחד, השמאל יכול הכל - אז איך זה לא קורה?
ההסבר היחיד הוא שאתה מדבר שטויות. אם השמאל יכול היה לעשות את כל הפלאים האלה, לא היה ביבי.
אז בבקשה, תסביר איך השמאל גם יכול הכל וגם לא מצליח כלום. כי אין. כי זו סתירה שלא יכולה להיות, וגם ילד בן שש רואה שדבר כזה לא אפשרי.
ביבי ראש ממשלה, השמאל לא הוריד אף אחד. מסקנה? השמאל לא יכול. למה? כי הוא רק עוד מחנה פוליטי, כמו הימין. ואין לו שום כוחות מיוחדים שלימין אין. מפלגות שונות עם בוחרים שוהים. ולימין יש יותר, שזה יותר כח, וזהו. זאת המציאות, ומה שאתה אומר קשקוש.
ולכל זה אין קשר לאלימות הפיזית של הימין, שאינה ברת השוואה לשמאל, וכולם יודעים את זה. מה הבעיה לקחת אחריות? אין לך ביצים להתמודד עם האמת הפשוטה, שהמחנה שלך אלים יותר פיזית? אז סבבה, תתבייש ותכחיש, שלא יתפסו אותך חס ושלום. זה לא ישנה את המציאות, זה רק עושה אותך פחדן שחי באשליות.

השמאל לא צריך להשתמש באלימות ולא ללכלך את הידיים, יש את הממסד החוקי שעושה את העבודה בצורה נקייה. מקרה ביבי זה דבר חריג. ההתנקשות הפוליטית המתוכננת של הפרקליטות השתבשה מפני שעמד מולם אחד קצת יותר חכם ועם כוח פוליטי גדול וגם הקדים אותם בכמה צעדים כשהכניס אנשי ימין בתקשורת שחשפו את השקרים שלהם.
לפרקליטות שבתוך הפרקליטות יש תפקיד חשוב.
לנטרל גורמים שירצו לשנות את המשטר ולהוריד אותם באמצעות תפירת תיקים. אבל בגלל שאין גוף שיבקר אותם הם יכולים לטעות בגדול כמו במקרה ביבי.
דרקן ראהל​(נשלט){מית}
מתהפך
אז תביא בבקשה את כל מקרי החיסול המוצלחים. תביא את הרשימה של אלה שהשמאל כן הצליח להתנקש בהם דרך מערכת המשפט. אם ביבי מקרה מיוחד, אז הוא לא יכול להיות בסיס לטענות שלך. אתה לא יכול לטעון לשמאל כל יכול על בסיס יריב שניצח אותם. אתה צריך רשימה ארוכה של הצלחות, והן צריכות להיות דרך הפרקליטות ובתי המשפט, כי טענת שזה מה שהשמאל עושה.
אז יאללה, תשכנע אותי. תוכיח את השמאל הכל יכול שלך. או שתודה שהוא לא קיים מחוץ לדמיון שלך, שזו רק דמגוגיה זולה שאנשים מגעילים כמו ביבי מפעילים כדי לתמרן את ההתנהגות שלך. זה לא נעים להודות בכזה דבר, שעבדו עליך. אז תביא את כל התיקים התפורים שיצרו בעבר לאנשי ימין, ובית המשפט חיסל. אני מחכה
-X-
-X-
-X- • 9 בינו׳ 2021
לילית חדשה
לילית חדשה • 9 בינו׳ 2021
starduskonfire כתב/ה:

מה שיהיה שכיח יותר בקרב 0מלנים ונשים זה התעללות ובוליינג חברתי מילולי.
להפוך את הצד השני למנודה, ללא לגיטימי, לסכסך מאחורי הגב, לדרוך על נקודות רגישות כדי לעורר ריאקציה.

זה לא מסתדר לי.
יש לא מעט ארגוני ימין שערכו קמפיינים של הפחדה והשנאה ודה-לגיטמציה של השמאל,
להערכתי מספרית זה באותה המידה ואולי אף יותר מאלו של הימין.

לכל היותר להיות ימני יהיה להיות פאשיט, שוביניסט (על כלל סוגי השובניזם) ובור.
לעומת זאת להיות שמאלני יהיה להיות בוגד, מחבל, תומך טרור, שונא צה"ל, סכנה למדינה, אוהב מסתננים ויש עוד לא מעט תארים שקושרו לשמאל.

-JOKER- כתב/ה:
לגבי השאלה על בתי המשפט, אני לא באמת יודע, כמו גם כל אחד אחר כאן מה הסיבה שבגללה לא רצו לדון בתביעות של טראמפ,
אבל אני מביא כאן פוסט של מישהי שגרה שם ומטיבה לתאר את מה שאני גם חושב שקורה בארה"ב ובמידה רבה גם בישראל -

מיהו אותו סוג מסויים של אנשים?
כלומר אם ניקח את כל המקרים והפעמים בהן מערכת אכיפת החוק של ארה"ב לא עשתה כלום לאנשים מסוג מסויים שעברו על החוק, על כל עבירה שהיא- עבירת תנועה, גניבה, אונס, אלימות או רצח- ונחלק גם את מבצעי העבירה וגם את אלו שהחליקו אותה לפי פילוחי אוכלוסייה שונים
(מין, מגדר, גיל, זהות פוליטית, מצב סוציואקונומי, מצב חברתי, זהות מינית, גזע וכן הלאה)
איזו תמונה תתקבל לנו?

והאם חברה שלך (או אתה) אומרת שגם אם הנשיא טראמפ עודד, תמך והסית את ההמונים המשולהבים עד למצב בו הם פורצים לבניין הקפיטול
וסרב לחתום על הצו להפעיל את המשמר הלאומי - סגן הנשיא פנס חתם עליו- כדי להשתלט חזרה על הבניין ולהמשיך,
עדיין לא צריך להדיח אותו?