שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

תופעה של גלורי הול או גוקקון בארץ

omuom​(נשלט)
לפני חודשיים • 20 בפבר׳ 2024
omuom​(נשלט) • 20 בפבר׳ 2024
גלורי הול היה בעבר לפני הרבה שנים בכל מיני שירותים ציבוריים כמו בתחנה מרכזית בת"א (לקהילה הגאה בלבד) וכל מיני כאלה אבל מזמן כבר לא קיים שם. אם אני לא טועה כרגע רק קיים בסאונות גייז.
חייב להגיד שהפנטזיה לשניהם קיימת גם אצלי אבל בצד ההפוך - המקבל (למרות שהיה קיים בעבר בארץ, בתקופה הזאת הייתי ביישן יותר ולא יצא לי להתנסות במשו כזה).
לגבי "גוקקון" הבעיה היא בעיקר במחלות מין, אבל מאמין שאפשר למצוא גם בחורה שאולי תסכים לזה עם כל מיני בדיקות וכאלה לפני.
FootJunky
FootJunky • 20 בפבר׳ 2024
בקהילה הגאה, בניגוד למה שחלק כותבים פה, בוקקה וגמירה חברתית כולם-על-אחד מתקיימים בהחלט, במסגרות פרטיות.
אפשר לראות בגריינדר ובסקראף פרופילים של התארגנויות כאלה, תמיד בערבי חמישי ושישי, וזה באמת ממש כמו סרט פורנו.

לגבי סטרייטים, זה מתרחש, כמו אצל הגייז, במסגרות פרטיות.
יש חשבונות טלגרם שבהם מתארגנים ערבי גנג-בנג ובוקקה של סטרייטים (כולם-על-אחת). לפי הבנתי, אצל הסטרייטים, בניגוד לגייז,
זה כרוך בקניית דרינק יקר מאוד בכניסה. לא בטוח, לא נכחתי בערב סטרייטי כזה, מן הסתם.
חפש קצת ותגיע לאן שצריך.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 20 בפבר׳ 2024
FootJunky כתב/ה:
בקהילה הגאה, בניגוד למה שחלק כותבים פה, בוקקה וגמירה חברתית כולם-על-אחד מתקיימים בהחלט, במסגרות פרטיות.
אפשר לראות בגריינדר ובסקראף פרופילים של התארגנויות כאלה, תמיד בערבי חמישי ושישי, וזה באמת ממש כמו סרט פורנו.

יש חשבונות טלגרם שבהם מתארגנים ערבי גנג-בנג ובוקקה של סטרייטים (כולם-על-אחת). לפי הבנתי, אצל הסטרייטים, בניגוד לגייז,
זה כרוך בקניית דרינק יקר מאוד בכניסה. לא בטוח, לא נכחתי בערב סטרייטי כזה, מן הסתם.
חפש קצת ותגיע לאן שצריך.

בנוגע לסטרייטים.
בארץ?
חידשת לי. מעניין.

לגבי גייז.
הייתי מעורב בעבר בכמה ניסיונות לארגן כאלו מפגשים.
בכמה וכמה פלטפורמות ברשת.
אף פעם זה לא הצליח ולא התקיים. כי הרוב בסוף
הם רק דיבורים.
Gagggger​(שולט)
לפני חודשיים • 21 בפבר׳ 2024
Gagggger​(שולט) • 21 בפבר׳ 2024
אם אתה באמת רוצה, ג׳ים תומפסון בגרמניה משלמים משהו כמו 100 יורו למשתתפים בסרטים שלהם. ועוד 20 יורו על כל גמירה או מקלחת זהב שתצליח לשחרר מול המצלמות.

אפשר עם פנים מכוסות.

כדי להשתתף אתה צריך לטוס לברלין ולעבור בדיקות מסודרות למחלות מין (ולבדוק מועדים של צילומים, כדי שלא תגיע בימים שאין ״מסיבה״).

אם תגמור מספיק פעמים אולי זה יכסה לך חלק מהוצאות הנסיעה icon_smile.gif

לפרטים:
https://www.ggg-film.de/en/registration/

בהצלחה.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 בפבר׳ 2024
Gagggger כתב/ה:
אם אתה באמת רוצה, ג׳ים תומפסון בגרמניה משלמים משהו כמו 100 יורו למשתתפים בסרטים שלהם. ועוד 20 יורו על כל גמירה או מקלחת זהב שתצליח לשחרר מול המצלמות.

אפשר עם פנים מכוסות.

כדי להשתתף אתה צריך לטוס לברלין ולעבור בדיקות מסודרות למחלות מין (ולבדוק מועדים של צילומים, כדי שלא תגיע בימים שאין ״מסיבה״).

אם תגמור מספיק פעמים אולי זה יכסה לך חלק מהוצאות הנסיעה icon_smile.gif

לפרטים:
https://www.ggg-film.de/en/registration/

בהצלחה.

וואו. מדליק.
מארגנים משלחת מאורגנת מהכלוב?
icon_smile.gif
שנאוצר​(נשלט)
שנאוצר​(נשלט) • 21 בפבר׳ 2024
סליחה על הבורות. מה זה גוקקון? כי מחיפוש בגוגל לא הבנתי. זה בוקקה?
Gagggger​(שולט)
Gagggger​(שולט) • 21 בפבר׳ 2024
שנאוצר כתב/ה:
סליחה על הבורות. מה זה גוקקון? כי מחיפוש בגוגל לא הבנתי. זה בוקקה?

Gokkun
פורנו יפני בעיקר. שתיית זרע בכמויות גדולות.
omuom​(נשלט)
לפני חודשיים • 22 בפבר׳ 2024
omuom​(נשלט) • 22 בפבר׳ 2024
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

חפש קצת ותגיע לאן שצריך.

בנוגע לסטרייטים.
בארץ?
חידשת לי. מעניין.

לגבי גייז.
הם רק דיבורים.

מעניין, אשמח לדעת באילו פלפורמות ברשת מצאת ניסיונות כאלה למפגשים?
bondman​(נשלט){FLR}
לפני חודשיים • 22 בפבר׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 22 בפבר׳ 2024
omuom כתב/ה:
bondman כתב/ה:
FootJunky כתב/ה:

חפש קצת ותגיע לאן שצריך.

בנוגע לסטרייטים.
בארץ?
חידשת לי. מעניין.

לגבי גייז.
הם רק דיבורים.

מעניין, אשמח לדעת באילו פלפורמות ברשת מצאת ניסיונות כאלה למפגשים?

הייד פארק
IOL
וואלה
אטרף
MyBf
לא חסר.