שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

ביזאר קל וכבד

מתחלף-ביזארי
לפני 4 שבועות • 27 במרץ 2024

ביזאר קל וכבד

מתחלף-ביזארי • 27 במרץ 2024
יכול להגיד על עצמי שאני כבר הרבה שנים עם הפטיש הזה וככל שעובר הזמן זה רק מתעצם
כמובן שגולדן היה חוויה ראשונה ולפני המון המון שנים, עוד כשזה היה ממש טאבו אבל עם הזמן נכנס לתמונה גם הביזאר הכבד יותר.

הביזאר הכבד הוא עדיין טאבו רציני וכך כנראה ישאר.
באירופה יש הרבה יותר מודעות והרבה נשים פתוחות לזה (ככה לפחות נראה לי).
בארץ כמעט ולא יצא לי לדבר עם מישהי שזה הקינק שלה.

פרקתי icon_smile.gif)))
    התגובה האהובה בשרשור
שנאוצר​(נשלט)
לפני 4 שבועות • 29 במרץ 2024
שנאוצר​(נשלט) • 29 במרץ 2024
זה פטיש יחסית נדיר, אפילו טאבו בעולם הבדס״מ, מאוד גברי וכמעט תמיד מגיע מהצד של הנשלט או הנשלטת.

אני לא מאמין שבחו״ל יש הרבה נשים שולטות שביזאר כבד זה הקינק שלהן. יש מדינות בחו״ל שיותר פתוחות מינית וסביר באמת שיהיה קל יותר לממש את הפנטזיה הזו שם, עם מישהי שולטת/מלכה בתשלום/ונילית ליברלית.
VirginForever​(נשלט)
VirginForever​(נשלט) • 29 במרץ 2024
נדיר מאד בישראל. אפילו בין המלכות בתשלום יש רק כמה בודדות שעושות את זה (תמורת סכום לא מבוטל). חלום חיי זה להכיר מישהו רגילה במציאות שפתוחה לזה, וללא ספק זה גם הרבה יותר טבעי ואמיתי. יש לי ניסיון מועט עם מלכות בתשלום ולמען האמת זה מוריד קצת מההנאה שצריך לשלם בשביל זה, מרגיש מלאכותי.
הרבה נשלטים גברים דווקא בקטע, זה הרוב הייתי אומר. בחו"ל יש הרבה יותר פתיחות לזה, וגם אפשר לראות את זה בבירור על נשים יוצאות מדינות בחו"ל.
זה הרבה עניין של פתיחות מחשבתית, וכאן בארץ הרוב המובהק הוא נורמי / ונילי. זה בא לידי ביטוי בעוד תחומים, לא רק בדס"מ.
כפותרגליים
כפותרגליים • 29 במרץ 2024
יצא לי לשתות שתן של מלכות עם שלוש בחורות שונות אני חושב (שתיים מהן היו מלכות בתשלום). בביזאר כבד התנסיתי פעם אחת בחיים (כשהייתי הרבה יותר צעיר וגם הרבה יותר חרמן) ביקשתי ממנה לחרבן לי על כפות הרגליים icon_smile.gif זה היה גם מחרמן וגם מגעיל בו זמנית, אבל אני לא ארצה לנסות את זה שוב.

למרות שגרתי בחו"ל שנים רבות, דווקא שם בקושי יצא לי ללכת למלכות בתשלום, אז אני לא ממש יודע לגבי ההבדלים. אבל אם אתה לא מגביל את עצמך לישראל בלבד, באתר כמו FetLife ,תוכל למצוא קבוצות (שיש בהן גם נשים) כמעט לכל פטיש אפשרי.
כפותרגליים
כפותרגליים • 29 במרץ 2024
אגב, כשכתבתי את ההודעה הקודמת נזכרתי במשהו אחר שבכלל ברח לי מהראש (ולכן גם ערכתי אותה, כדי לתקן לגבי המקרה הזה). כשהייתי צעיר מאוד, בשנות העשרים המוקדמות לחיי, הרבה לפני שהיה אינטרנט, היה בעיתון העיר בעמודים האחוריים מדור הכרויות שכלל גם מודעות שקשורות ביחסי שליטה.

הכרתי שם פעם איזו בחורה שהפטיש העיקרי שלה היה השתנות, נפגשנו כמה פעמים ובכל פעם אני ניסיתי לקחת את זה יותר לכיוון של כפות רגליים והיא התמקדה בהשתנות (ברור שכל אחד מאיתנו "התחשב" בפטיש של השני/ה).

בסוף אני ניתקתי את הקשר, כי די נמאס לי מזה (לא שאין בהשתנות שום דבר שמגרה אותי, אבל זה בטח לא הפטיש העיקרי וזה התחיל לשעמם אותי כבר). אני מתאר לעצמי שבשביל חובבי ביזאר להכיר את הבחורה ההיא היה כמו לזכות בלוטו.
מתחלף-ביזארי
מתחלף-ביזארי • 29 במרץ 2024
כפותרגליים כתב/ה:
אגב, כשכתבתי את ההודעה הקודמת נזכרתי במשהו אחר שבכלל ברח לי מהראש (ולכן גם ערכתי אותה, כדי לתקן לגבי המקרה הזה). כשהייתי צעיר מאוד, בשנות העשרים המוקדמות לחיי, הרבה לפני שהיה אינטרנט, היה בעיתון העיר בעמודים האחוריים מדור הכרויות שכלל גם מודעות שקשורות ביחסי שליטה.

הכרתי שם פעם איזו בחורה שהפטיש העיקרי שלה היה השתנות, נפגשנו כמה פעמים ובכל פעם אני ניסיתי לקחת את זה יותר לכיוון של כפות רגליים והיא התמקדה בהשתנות (ברור שכל אחד מאיתנו "התחשב" בפטיש של השני/ה).

בסוף אני ניתקתי את הקשר, כי די נמאס לי מזה (לא שאין בהשתנות שום דבר שמגרה אותי, אבל זה בטח לא הפטיש העיקרי וזה התחיל לשעמם אותי כבר). אני מתאר לעצמי שבשביל חובבי ביזאר להכיר את הבחורה ההיא היה כמו לזכות בלוטו.

היום יש יחסית הרבה נשים שאוהבות גולדן כי זה כבר מזמן לא טאבו, במיוחד שהרבה ״משפריצות״. כותב ״משפריצות״ כי לא כולן משפריצות באמת אלא פשוט משתחררות ומשתינות באורגזמה. לא שיש לי בעיה עם זה שזה שתן ולא השפרצה... כן icon_smile.gif))
בקיצור היום יש המון נשים, באופן יחסית כמובן, שאוהבות או מוכנות לנסות שתן.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 29 במרץ 2024
ביזאר קל זה בריא כי שתן הוא חומר סטרילי.
( כמובן שרק אם המעניק בריא )

ביזאר קשה זה אף פעם לא בריא.

ממליץ להמנע.

טוב אולי זה שאני בתור אחד שמלקק ברעבתנות ישבנים לפני מקלחת כותב את זה, זה קצת מגוחך.
אבל עדיין יש דבר כזה שנקרא עומס נגיפי ועומס חיידקי.
כך שזה לא באמת אותו דבר.

( אבל עדין מגוחך. חחחח )