לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

פוסט טראומה ושליטה.

Into​(נשלטת)
לפני שבועיים • 3 במאי 2024
Into​(נשלטת) • 3 במאי 2024
teacher כתב/ה:
Into כתב/ה:
אני בעד, מה כבר יכול להשתבש

אל תהיי סתומה
אל תגיד לי מה לעשות, אתה לא הדאדי האמיתי שלי!
סווריןן
לפני שבועיים • 4 במאי 2024
סווריןן • 4 במאי 2024
היא צחקה... ג'יזס...

קשר זוגי/מיני מיטיב, עשוי לתקן כל מיני דברים. אבל זו לא הסיבה להיות בו. קשר חברי טוב עשוי, למשל, להניב הצעות עבודה רווחיות. לא בגלל זה מחפשים חברים.
--Nir--
--Nir-- • 4 במאי 2024
אצלי יש הלימה בין מתח ולחץ בחיים האישיים לבין הרצון לשחרר את השליטה לטובת פרטנרית, כך שזו בהחלט יכולה להיות חוויה משחררת.
וכמו שאמרו פה - בזהירות, ולא במקום טיפול מקצועי ולא כתחליף לכלום ולשום דבר רציני.

יכול להוסיף ששתי היציאות האחרונות שלי הביתה נפלו על סופ״ש שכלל ליין פמדום שאני אוהב.

בראשונה התפרקתי שם (בקטע טוב) כמו שלא קרה לי אף פעם בפומבי. כשה״כוסאומו שיש פה אנשים ושמסתכלים מי יודע מה יהיה מחר״ שיחק תפקיד מרכזי בזה שמצאתי את עצמי לראשונה מסושן די באמצע המועדון.

בפעם השנייה לפני שבועיים הכל שם היה נראה לי פאתטי ולא חשוב ואפילו קצת התעצבנתי על כל הלבוש האידיוטי והמכות והחשיבות העצמית של המלכות והעבדים בעיניי עצמם בזמן שבפנים יש מלחמה וחברים שנהרגים וכו׳ והעפתי את עצמי משם מהר מאוד משיעמום.
וזה למרות שהחשק עצמו קיים וקיים חזק.

או בתמצית - השחרור הזה קרה אצלי פעם אחת וזה היה נפלא ומרגיע וריחפתי יומיים אחר כך. אבל זה לא באמת שינה משהו מהותי מבחינת ההתמודדות עם המתח. אחלה פורקן, ממש לא כלי טיפולי.

טראומה נוספת היתה לי לפני יומיים כשמישהו ביקש להחליף את הסלולרי שלי בשלו בחיבור לגנרטור כדי להטעין ומול העיניים שלו בדקתי כמה סוללה יש לי והאינטרנט היה פתוח על הכלוב.
kishon​(נשלט)
kishon​(נשלט) • 4 במאי 2024
יכול להעיד על עצמי שלי זה מעט עזר, למדתי להזיל דמעות לייד אדם שהוא לא אני..

למדתי לחזור לבטוח באנשים, למדתי לשחרר

שוב כל מקרה לגופו, אבל בתור אחד שעשה דבר או שניים יותר ״מהנורמלי״ כל דבר שתמצא לנכון שעושה לך קל יותר ויכול להיות ״חוויה בארגז הכלים״ שלך להתמודדויות ברגעים קשים נחשב מבחינתי שווה .

בהצלחה