שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

פרטי הכניסה לכלוב

מל(ק)ה​(שולטת)
לפני 5 שנים • 1 ביולי 2018

יש בזה משהו

מל(ק)ה​(שולטת) • 1 ביולי 2018
Ollie כתב/ה:
הסיסמא שלו פותחת פתח לפרטיות של אנשים אחרים. מבחינתי זה בלתי נסלח.

זה לא היה העניין. העניין היה להראות מסירות.ביקשתי משהו - תעשה אותו. בטח כשאתה על תנאי.לא הייתי עושה שום שימוש בדף שלו.
ozslave
ozslave • 1 ביולי 2018
אני מבין את שני הצדדים.
לדעתי במידה וליבך נקי.. אפילו בזמן שתהיו יחד חשוף בפניה את הסיסמא ותן. לה לראות ולקבל את תחושת האמת שבך.

מעבר לכך, אני חושב שחשוב קודם להגיד כן ולבצע, ולאחר מכן לדון בזה.. במידה וזה יצר אצלך תחושה של אי נוחות לשתף את מלכתך.. מלכה איכותית זאת מלכה שתתחשב ותבין אותך.
מל(ק)ה​(שולטת)

אני כל הזמן אומרת לו

ozslave כתב/ה:
אני מבין את שני הצדדים.
לדעתי במידה וליבך נקי.. אפילו בזמן שתהיו יחד חשוף בפניה את הסיסמא ותן. לה לראות ולקבל את תחושת האמת שבך.

מעבר לכך, אני חושב שחשוב קודם להגיד כן ולבצע, ולאחר מכן לדון בזה.. במידה וזה יצר אצלך תחושה של אי נוחות לשתף את מלכתך.. מלכה איכותית זאת מלכה שתתחשב ותבין אותך.

קודם כל תגיד כן. ואז תבקש לפתוח את זה לדיון.
Ollie​(נשלטת)
Ollie​(נשלטת) • 1 ביולי 2018
אני צריכה אמון קיצוני באדם כדי להסכים לתת לו אפשרות לקרוא דברים שאנשים כתבו לי באמונה שרק אני קוראת, ולסמוך עליו שלא יקרא.
קשה לי להאמין שיהיה לי אמון כזה באדם שאין לו אמון בי (ולכן דורש ממני את הסיסמא).
מל(ק)ה​(שולטת)

לא הייתי קוראת

Ollie כתב/ה:
אני צריכה אמון קיצוני באדם כדי להסכים לתת לו אפשרות לקרוא דברים שאנשים כתבו לי באמונה שרק אני קוראת, ולסמוך עליו שלא יקרא.
קשה לי להאמין שיהיה לי אמון כזה באדם שאין לו אמון בי (ולכן דורש ממני את הסיסמא).

רק רציתי לשמוע כן.
Ollie​(נשלטת)
חוץ מזה, כמה זמן אתם יחד? לכל אדם יש דברים להסתיר. טוב שלכל אדם יהיה מקום פרטי משלו. אם היה טכנולוגיה שמאפשרת קריאת מחשבות, הייתם חושבים שזו דרישה לגיטימית בין בני זוג? בין שולטת ונשלט?
חשוב שנשלטת תוכל לדבר עם אנשים (נשלטים אחרים, למשל) על חוויות ההישלטות שלה, על קונפליקטים מול השולט שלה ועוד - בלי חשש שהוא יקרא את זה יום אחד. בעיניי זה קריטי.

אם יש חשש לבגידה זה משהו אחר.
הטיפול הוא אחר. לא הפרת הפרטיות שלו ושל אחרים, אלא בניית אמון או ויתור על הקשר.
AloneAgain
AloneAgain • 1 ביולי 2018
אם לא הייתי בוטחת, הייתי רוצה לקרוא ולבדוק לפני שאני נותנת למישהו שאכזב צאנס שני.
ולמה בכלל הדיון?
אם אתה נשלט והיא המלכה זה אמור להיות בהכל.
אתה גם אמור לבטוח בה שלא תעשה לך בלאגן בחשבון. אם אתה לא בוטח, אז אין קשר בכלל.
מל(ק)ה​(שולטת)

אולי

Ollie כתב/ה:
חוץ מזה, כמה זמן אתם יחד? לכל אדם יש דברים להסתיר. טוב שלכל אדם יהיה מקום פרטי משלו. אם היה טכנולוגיה שמאפשרת קריאת מחשבות, הייתם חושבים שזו דרישה לגיטימית בין בני זוג? בין שולטת ונשלט?
חשוב שנשלטת תוכל לדבר עם אנשים (נשלטים אחרים, למשל) על חוויות ההישלטות שלה, על קונפליקטים מול השולט שלה ועוד - בלי חשש שהוא יקרא את זה יום אחד. בעיניי זה קריטי.

אם יש חשש לבגידה זה משהו אחר.
הטיפול הוא אחר. לא הפרת הפרטיות שלו ושל אחרים, אלא בניית אמון או ויתור על הקשר.

רשמתי כמה פעמים - לא הייתי נכנסת.
הוא אמר שהוא מתמסר
אמרתי כן? תוכיח.
אמר לא.
Ollie​(נשלטת)

Re: לא הייתי קוראת

מל(ק)ה כתב/ה:
Ollie כתב/ה:

רק רציתי לשמוע כן.

תבקשי דברים אחרים, תקבלי כן. אני בטוחה.

ברגע שיש סיבה טובה למה לא (וכתבתי פה בפוסט שתיים), הסירוב כבר לא מעיד שום דבר רע על הנשלט, לא מעיד על פגם בקשר שלכם.
הוא לא צריך לומר כן לכל דבר.
הוא צריך לומר כן לכל דבר שלגיטימי לדרוש.
מל(ק)ה​(שולטת)

לא מסכימה אולי

קודם תגיד כן. אחר כך תבקש לפתוח את זה לדיון.