אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

קולר חשמלי

הקפטן​(שולט)
לפני 12 שנים • 21 באוג׳ 2011

קולר חשמלי

הקפטן​(שולט) • 21 באוג׳ 2011
אם לא מדובר על קולר לכלבים-סוסים, מתח גדול מדי הם לא יוכלו לייצר
http://www.ebay.com/itm/4-1-Remote-Dog-Training-Vibra-Electric-Shock-Collar-/150651142735?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item231382024f#ht_3668wt_1398

מה דעתכם? אם זה עוזר לאלף כלבים, זה בהחלט יכול לעזור באילוף של עבד/שפחה סוררים
עוֹלָם
לפני 12 שנים • 22 באוג׳ 2011

Re: קולר חשמלי

עוֹלָם • 22 באוג׳ 2011
הקפטן כתב/ה:
אם לא מדובר על קולר לכלבים-סוסים, מתח גדול מדי הם לא יוכלו לייצר
http://www.ebay.com/itm/4-1-Remote-Dog-Training-Vibra-Electric-Shock-Collar-/150651142735?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item231382024f#ht_3668wt_1398

מה דעתכם? אם זה עוזר לאלף כלבים, זה בהחלט יכול לעזור באילוף של עבד/שפחה סוררים

בסרט The Pet (2006) משתמשים בקולר שוקר חשמלי על הכלבה.
זה עבד שם מעולה icon_wink.gif

ללא ספק רעיון מחרמן, אבל ממש לא חדש...
BelGoat​(שולט)

הרעיון מעולה

BelGoat​(שולט) • 22 באוג׳ 2011
הרעיון מעולה ורץ לי בראש הרבה זמן
הבעיה היחידה היא שאם מישהו ישים על השפחה/עבד שלו/ה מוצר שצריך לחשמל שנקנה ב20$ באיביי מסתכן במוצר שיכול להזיק.

צריך לעשות מחקר ולבדוק כמה השוק חזק - האם זה משאיר סימנים על הצוואר ועוד.

בכל מקרה אין כמו לשים על השפחה שלך דבר כזה ללכת הצידה בזמן מסיבה ולהתחיל לחשמל אותך תוך כדי שהיא מדברת עם אחרים icon_smile.gif
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 22 באוג׳ 2011
לא הייתי שם אלקטרודות בכמה מקומות בגוף:
ראש- צוואר- איזור הלב.
יכול להיגרם נזק בלתי הפיך, אפילו עד פגיעה מוחית ומוות במקרה של רגישות לעניין .
אם למשל יש במבנה הביולוגי פוטנציאל לאפילפסיה, חישמול לא מבוקר יכול לגרום להתפרצות המחלה, וזה לא הפיך.
אותו דבר בעניין הלב, קל מאד לשבש את הסדירות שלו אצל אנשים מסויימים.
כמו שנאמר: מחרמן עד מוות...
    התגובה האהובה בשרשור
the rain song
the rain song • 22 באוג׳ 2011
איש אחר כתב/ה:
לא הייתי שם אלקטרודות בכמה מקומות בגוף:
ראש- צוואר- איזור הלב.
יכול להיגרם נזק בלתי הפיך, אפילו עד פגיעה מוחית ומוות במקרה של רגישות לעניין .
אם למשל יש במבנה הביולוגי פוטנציאל לאפילפסיה, חישמול לא מבוקר יכול לגרום להתפרצות המחלה, וזה לא הפיך.
אותו דבר בעניין הלב, קל מאד לשבש את הסדירות שלו אצל אנשים מסויימים.
כמו שנאמר: מחרמן עד מוות...

חשמל זה לא משהו שעובר בכל הגוף?
הרי כשמחשמלים מישהו כל הגוף מתעוות
או שמא אני טועה?
איש אחר​(אחר)
איש אחר​(אחר) • 22 באוג׳ 2011
חשמל מחפש את הדרך הקצרה ביותר והמוליכה ביותר בין האלקטרודות, ולא משנה אם זה בגוף או בכל מכשיר
Mary Jane
Mary Jane • 22 באוג׳ 2011
ההגיון הבריא וחוש אחריות בסיסי אומרים שמכות חשמל לצוואר אדם זה לא משהו להתעסק איתו. נראה לי שזה המקום לגלות מידה של שכל ישר, וגם אם ישנם אנשים שמוכנים לשים את חייהם בעבור מישהו או משהו, זה לא אומר שצריך לשתף פעולה ולקחת בחזירות.
בנוסף, אני חושבת ששולטים צריכים לנסות זוועות מלבבות ושנויות במחלוקת ראשית על עצמם.

יצא חמור סבר משהו...
icon_smile.gif
kasandra​(מתחלפת){jegularis}
kasandra​(מתחלפת){jegularis} • 22 באוג׳ 2011
אני נגד זה לכלבים וגם לבניי אדם.
כמו שאמר כאן מישהו לפניי וצדק זה יכול לעשות נזק בלתי הפיך באזור הצוואר לכיוון הראש ואני לא הייתי סומכת על זה שהחרמנים ב 20 דולר ידעו להתמודד עם זה .
אני באופן אישי ראיתי איך בעליי כלבים טוביי לב שמים את זה על כלביהם , נכון לרוב זה בסדר הם לא מתפגרים מזה .
רק למה שהוא זה תמיד מזכיר לי את ההורים שמחליטים לבסוף שהדרך היחידה לחנך את הילד זה בלהחטיף לו , כי הריי ברור ששום דבר אחר לא עובד, כך שכנראה אין ברירה .
אז זהו שיש , וממש לא חייבים יש אמצעי חינוך טובים ויעילים הרבה יותר מזה גם לכלבים וגם לשפחות .
רוב השולטים הגאונים כשמתרחשת להם תאונת שליטה פיזית עם הנשלטת והם צריכים להגיע למיון מאוד לא אביריים מול ההסברים המקצועיים לרופא , ובטח שלא בטיפול משקם לאחר מכן.
Grey / Green

בקצרה

Grey / Green • 22 באוג׳ 2011
אל תעיז. אל תחשוב על זה זה בכלל.

ופחות בקצרה:
1. שום כלי שנועד לחנך כלב לא מתאים לבני אדם. לכלבים יש פיזיולוגיה (וסף כאב) שונים מאוד משלנו.
לבני אדם יש עור חשוף ודק יותר, שרירי צוואר חלשים יותר ומבנה עצמות עמיד פחות מאשר לכלבים. מלבד הנזק הברור שבכוויות לעור, יש חשש אמיתי להתכווצות מהירה של שרירי הצוואר שעלולה לגרום לנזק לשרירים ולכלי הדם. מה שיכול למוטט לך את קנה הנשימה, לא יזיז לכלב שלי. הדבר הבא שנראה זה סאביות מסתובבות במסיבות עם צ'וק צ'יין.

2. Having said that, הכלי שפרסמת, בטיחותו לגבי כלבים מאוד מוטלת בספק. בוא ננסח את זה בצורה ברורה יותר: קולרים כאלו גורמים למגוון פציעות מתועדות אצל כלבים, החל בכוויות וכלה בפרפור חדרים ובמוות. וזה בכלבים - מי שהקולרים האלו תוכננו עבורם. אני מכיר מעט מאוד בעלי כלבים שיעזו לשים דבר כזה על הכלב שלהם (וגם אז, ההעדפה תהיה לקולרים שמייצרים רטט כבד, לא נעים, ולא שוק חשמלי).

ראה עוד כאן:
http://en.wikipedia.org/wiki/Shock_collar#Criticism

3. משחקי חשמל הם עניין מחרמן וכיף. לפני שאתה עוסק בהם ודא שיש לך ביד ובין האוזניים את הציוד הנכון. ביד: כלים בטוחים, לא בעשרים דולר, שתוכננו לבני אדם; בין האוזניים: ידע טוב, בעיקר במה עושים כשדברים משתבשים.
הקפטן​(שולט)

..

הקפטן​(שולט) • 22 באוג׳ 2011
תודה לכולם על התגובות, בכל מקרה לא תכננתי על מוצר ב20$ למי שהיה ספק, הלינק היה רק בשביל לתת דוגמא על מה מדובר
אם היה משהו עם תוצאה דומה לשל סוללת 9 וולט על הלשון זה יכל להיות נחמד
וכמו שנאמר, הצוואר הוא לא המקום לכך, יותר מדי דברים חשובים עוברים שם
ולכן, תוצאה כמו שתוארה, במיקום פחות אסטרטגי, זה הרעיון הכללי