אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

likeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:שרשור שיתעדכן ממעת לעת.

בלוסום​(לא בעסק)
לפני 9 שנים • 4 באוק׳ 2014
בלוסום​(לא בעסק) • 4 באוק׳ 2014
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.אני לא מאמינה בלשנות התנהגות רק בגלל תאריך שרירותי שמבחינתי הוא ממילא חסר משמעות.זה קצת כמו העבריינים שכל השנה מבצעים פשעים אבל ביום כיפור פתאום חובשים כיפה והולכים לבית כנסת.

2.אני לא אכנס איתך לפמיניזם ובטח שלא למהות הפמיניזם.אני רק אגיד כך:להגיד למישהי שהיא מוזנחת כי היא לא עונה על ציפיות החברה זה לא רק אנטי פמיניסטי,זה גם מאוד מטומטם.

לקרוא לדעתה של מישהי/למישהי מטומטמת רק כי היא שונה ממך זה הו כה בוגר icon_smile.gif
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2014
זונת סושי אייכן כתב/ה:
1.אני לא מאמינה בלשנות התנהגות רק בגלל תאריך שרירותי שמבחינתי הוא ממילא חסר משמעות.זה קצת כמו העבריינים שכל השנה מבצעים פשעים אבל ביום כיפור פתאום חובשים כיפה והולכים לבית כנסת.

2.אני לא אכנס איתך לפמיניזם ובטח שלא למהות הפמיניזם.אני רק אגיד כך:להגיד למישהי שהיא מוזנחת כי היא לא עונה על ציפיות החברה זה לא רק אנטי פמיניסטי,זה גם מאוד מטומטם.

1. לא מזיק להיות בני אדם בכ ל יום של השנה, אם זו כוונתך.

2. לא דיברתי על מה שאתן אומרות אחת לשניה אלא על כך שמי שרוצה שתוריד ומי שרוצה לא. שניהם פמיניסטיים באותה מידה. בעיני, פמיניזם זה הזכות לבחור- אם זה להוריד את כל שיער הגוף, כי ככה בא לך, ואם זה לגדל שיער בבית השחי.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 4 באוק׳ 2014
העניין הוא שהבחירה נובעת מחיברות לא?
הרי לפני 20 שנה, אף אחת לא גילחה את הכל, ונשים לא נחשבו למוזנחות
אין מוסכמות לגבי גברים להוריד, זה לא משהו שהחברה דורשת מגבר.
זה שאני ואת היום בוחרות להוריד ממש לא קשור לפמיניזם, זה קשור למסרים שהחברה מטמיעה בנו, זה שאת חושבת שזה פמיניזם עצוב בעייני אפילו יותר מנשים שחושבות שהמראה הטבעי הוא מוזנח.
הרי השערות נועדו להגן על האזור הכי עדין שלך, לקחו איבר מין נשי והפכו אותו למשהו מוקצה, הריחות שלו לא טבעיים, המראה שלו מכוער.
אתן יודעות מה הסיבה מספר אחת לפטריות וגנאליות ?
תחתוניות, סבונים וכו..

* אגב אני מורידה הכל לצערי כי היום להבדיל מלפני 20 שנה אני חושבת שזה מכוער.
המלט
המלט • 4 באוק׳ 2014
בטי בום כתב/ה:

דווקא יש. דורות של אסיסטנטים דקי-גו ועדיני-מבט של עורכות כוחניות של ירחוני אופנה מובילי דעת-קהל קבעו כי גבר שעיר זה אאוט. בשנות השישים שון קונרי, גבר-גבר לכל הדעות, הצטלם בחזה חשוף ושעיר לג׳יימס בונד וכל הבנות אהבו את זה, כולל האסיסטנטים דקי הגו ועדיני המבט. היום מכונים להסרת שיער מלאים בגברים שרוצים להיפטר משיער הגוף - על הגב, על הכתפיים וגם על הזרועות והחזה. אז כן בטי, החברה דורשת מכולם להיפטר מהשיער שלהם. ותראי את האירוניה - מישהי שמתיימרת להיות פמיניסטית ודוגלת בזכותה לגדל שיער כאוות נפשה - משתמשת בביטוי ״גבר שעיר״ בתור גנאי -- עד כדי כך זה מושרש.
פייה{O}
פייה{O} • 4 באוק׳ 2014
amy כתב/ה:
לא דיברתי על מה שאתן אומרות אחת לשניה אלא על כך שמי שרוצה שתוריד ומי שרוצה לא. שניהם פמיניסטיים באותה מידה. בעיני, פמיניזם זה הזכות לבחור- אם זה להוריד את כל שיער הגוף, כי ככה בא לך, ואם זה לגדל שיער בבית השחי.

איימי ברגע שהחברה מפמפמת לך לראש איך בדיוק צריכה להראות אישה, אין לך בחירה.
כולנו עברנו אינדוקטרינציה מאסיבית ואנחנו מתוכנתים לחשוב שאישה אמורה להיות שדופה, עם בטן שטוחה אבל דדיים מרשימים ובלי אף שיערת גוף.
בערך כמו ילדה בת 14 (רק עם יותר ציצי).
כמובן שאף אחת לא מסוגלת להראות ככה באופן טבעי, וכולנו נדונו לחיי תסכול, חוסר שביעות רצון מעצמנו, והשקעה אינסופית בזמן, כסף וסבל ע״מ להראות ״לא מוזנחות״.
׳הזכות לבחור׳ נשללה מאיתנו כבר בברבי הראשונה שקיבלנו ובערך בכל תוכנית טלוויזיה בה אנחנו צופות.

כך שאין שום דבר פמיניסטי במריטת שיער, וגם אם עושים את זה,
אפשר לפחות להיות מודעות ולהודות בכך.
בטי בום​(שולטת)
בטי בום​(שולטת) • 4 באוק׳ 2014
המלט כתב/ה:
בטי בום כתב/ה:

דווקא יש. דורות של אסיסטנטים דקי-גו ועדיני-מבט של עורכות כוחניות של ירחוני אופנה מובילי דעת-קהל קבעו כי גבר שעיר זה אאוט. בשנות השישים שון קונרי, גבר-גבר לכל הדעות, הצטלם בחזה חשוף ושעיר לג׳יימס בונד וכל הבנות אהבו את זה, כולל האסיסטנטים דקי הגו ועדיני המבט. היום מכונים להסרת שיער מלאים בגברים שרוצים להיפטר משיער הגוף - על הגב, על הכתפיים וגם על הזרועות והחזה. אז כן בטי, החברה דורשת מכולם להיפטר מהשיער שלהם. ותראי את האירוניה - מישהי שמתיימרת להיות פמיניסטית ודוגלת בזכותה לגדל שיער כאוות נפשה - משתמשת בביטוי ״גבר שעיר״ בתור גנאי -- עד כדי כך זה מושרש.

נכון שזה הרבה יותר נפוץ ועדין מה החלק היחסי של הגברים שמסיר שיער?
עדין רוב הגברים לא מסירים שיער, אין שיחות ליד מכונת הקפה במשרד על הסרת שיער ביין הבחורים.

ומעט מאד נשים (לא שולטות) ידרשו מהגבר שלהן להיות חלק.
אגב באופן אישי אני מעדיפה את שון קונרי שעיר על רוב הגברים החלקים
amy​(נשלטת)
amy​(נשלטת) • 4 באוק׳ 2014
נכון, אנחנו אחרי מאות בשנים של חיברות, לפחות. וכבר אי אפשר לדעת מה יפה באמת ומה אנחנו רואות/רואים כיפה כתוצאה של חיברות. אבל זה המצב הנתון. אפשר בהחלט להיות מודעות למצב, ועדיין לבחור להוריד שיער, מכל מקום שהוא, מכל סיבה שהיא. זו זכותנו, וכן, אני רואה גם בכך בחירה פמיניסטית. אף אישה לא צריכה להיות מגוייסת בכוח למאבק ולשלם את המחיר, או לחילופין להמנע מלעשות דברים שגורמים לה לחוש יפה יותר, ולא חשוב מאיזו סיבה. פמיניזם הוא זכות החשיבה, והבחירה.
בלוסום​(לא בעסק)

מה שאיימי אמרה.

בלוסום​(לא בעסק) • 4 באוק׳ 2014
amy כתב/ה:
נכון, אנחנו אחרי מאות בשנים של חיברות, לפחות. וכבר אי אפשר לדעת מה יפה באמת ומה אנחנו רואות/רואים כיפה כתוצאה של חיברות. אבל זה המצב הנתון. אפשר בהחלט להיות מודעות למצב, ועדיין לבחור להוריד שיער, מכל מקום שהוא, מכל סיבה שהיא. זו זכותנו, וכן, אני רואה גם בכך בחירה פמיניסטית. אף אישה לא צריכה להיות מגוייסת בכוח למאבק ולשלם את המחיר, או לחילופין להמנע מלעשות דברים שגורמים לה לחוש יפה יותר, ולא חשוב מאיזו סיבה. פמיניזם הוא זכות החשיבה, והבחירה.
פייה{O}
פייה{O} • 4 באוק׳ 2014
amy כתב/ה:

הקטע של רזון והעדר שיעור גוף ממש לא בן מאות שנים אלא חדש יחסית.
רק פתחי תמונות של מרלין מונרו שהיום בטח היו עוברות ריטוש מאסיבי להסרת כל השומנים, אם בכלל איזשהו סוכן היה מתייחס אליה.

אבל מעבר להכל, יש לך טעות בסיסית בשימוש במושג הפמיניזם, והחופש בכלל.