בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

אחריות של השולט

אשת לוט​(אחרת)
לפני 8 שנים • 26 בספט׳ 2015

אחריות של השולט

אשת לוט​(אחרת) • 26 בספט׳ 2015
שאלה דווקא לשולטים המנוסים שחלקם אפילו מביעים "אכזריות" בכתיבתם -
שולטים מסוימים פה דורשים התמסרות טוטאלית וכניעות..
טוב ויפה...
הם יהפכו אותך מאשה דומיננטית ודעתנית לאשה מתמסרת שמתחננת שישתמשו בה ו ... (תשלימו את היתר)
השאלה היא - מה אחרי הסשן המסעיר? את הפוכה כולך, הגעת למחוז לא מוכר...
והוא? הוא לא בעניין של לפנק אותך ולאסוף אותך בין זרועותיו. לשאול אותך יום למחרת איך את..
זה לא קצת חסר אחריות? מה דעתכם?
neter​(נשלטת)
neter​(נשלטת) • 26 בספט׳ 2015
את לגמרי צודקת אשת לוט, הציפיה ממי שמכנה את עצמו"שולט"  היא שיגלה אחריות ויכולת איסוף
כלפי הנשלטת, גם אם מרוקן בעצמו ואפוס כוחות  מהסשן ואם לא באותו רגע אז קצת אחרי כן.

התמונה של הגבר מסתובב אל הקיר  ונרדם בקריקטורות של סקס וונילי, לא אמורה להתקיים בזירה
שלנו, כי הרי החוזה הסמוי הוא "שקעים לכל קמרייך", היינו סיפוק צרכים הדדי.

הסימטריה הזאת נעצרת או מסתיימת במקום אחד מסויים.

כדברי הפתגם " עם כוח גדול באה אחריות גדולה"

הבאת את הנשלטת ברוב כישרון למצב של  התמסרות רגשית ופיזית?

הסבת לה עונג? הצפה רגשית? טלטלה פיזית?

אז  תגלה אחריות גם כלפי היום שאחרי!   לא בשביל להשקיע בזיון הבא , פשוט כדי להיות בן אדם ושולט ( אין סתירה).

שולט שלא מתנהג כך, אינו ראוי בעיני לתואר אדון.

וכאן אני יכולה כבר לשמוע את העדה מקוננת.. אוי לא!!  שוב דיון   על ה"שולט האמיתי" ו"הלא- אמיתי",

אני אגיד לכן משהו בענין הזה, חברותי.

זה בדיוק כמו הדוקטורטים  הקנויים מלטביה ומאוניברסיטת  כבול באפגניסטאן, לא שווים את הנייר עליהם הודפסו,

רק שפה אין עסקינןבתואר שלישי אלא

ב"מאסטר".

אשת לוט, הניק שלך  קצת עצוב בעיני, זה סיפור על אישה שנסה מעיר בוערת  עם בעלה והילדים, היא

נעצרת להביט אחורנית, ואולי  סתם כושלת או מועדת.  

לא נדע לעולם כי הוא לא מסתובב אחורנית  להיוודע מה עלה בגורלה. .. וביננו, אם זה מה שהוא שווה, טוב לה שזה נגמר.

ותודה שהחיית את הפורום, נהייה מה-זה יבש פה לאחרונה.  כמעט שייחלתי לאיזו מריבה עסיסית.

התגובה האהובה בשרשור
Luna Sol​(נשלטת){Loki the t}

אז ככה

Luna Sol​(נשלטת){Loki the t} • 26 בספט׳ 2015
בעיניי, זה קצת מורכב יותר.
האם את מתייחסת בשאלה שלך למערכת יחסים בדסמי? סטוץ בדסמי? קשר עמוק?
בכל מצב אני מאמינה באפטרקייר, כזה שכולל חוסר התעלמות והשקעה בנשלט/ת אחרי סשן אקסטרימי (אני מניחה שאת מדברת כרגע על סשנים מהסוג הזה).
יחד עם זאת, אני גם מאמינה בתאום ציפיות, בעיקר במצב של סטוץ.
זאת גם אחריות של הנשלט/ת לשמור על עצמם (במיוחד אם הם יודעים שהם יצטרכו אפטרקייר "גדול" יותר אחרי הסשן), הם צריכים לדעת לא להיכנס לסשן "אקסטרימי" אם אין להם הבטחה של השולט/ת שהם יהיו שם גם אחרי הסשן.
ברור שזה לא מונע את הסיכון לגמרי (תמיד אפשר להפר הבטחה למשל) אבל זה כן מגביר את הערנות ואת הזהירות במצבים האלה.
אם את מדברת על מערכת יחסים, בעיניי, זאת לא שאלה בכלל - ברור שהשולט/ת צריכים לעשות לדאוג לנשלט/ת אחרי הסשן (אלא אם ההסכם בין אותם בני זוג הוא שונה מראש ואז זה כבר ביניהם)

לגבי "עם כח גדול באה אחריות גדולה" - אני אוהבת את המשפט הזה, אבל במקרה הזה הוא פחות רלוונטי בעיניי. אחריות יש לשני הצדדים.
alona.
alona. • 26 בספט׳ 2015
האחריות היא של שני הצדדים אבל במקרה הזה היא שונה.
רק מהסיבה אולי שפיזית קורים דברים והורמונים מסוימים משתחררים בעוצמה גדולה וגורמים לתחושות בעוצמות  שמחייבות איזושהי "שמירה" . כך שהשולט נושא ברוב האחריות פה.
פרומיתאוס

אחריות

פרומיתאוס • 26 בספט׳ 2015
מגרד את הראש מול הסוגיה הקשה...
איני אוהב את המונחים הנוהגים כאן.
לטעמי מדובר בחיבור של שניים שאחד מהם הדומיננטי = "דום" לוקח אחריות על המרחב
וזה לא נעצר רק ב"אפטרקייר" אחרי הסשן.
לפני שנים קבעתי לעצמי כלל לעניין זה
אני יכול לשחק במגרש הזה רק בתנאי ש"החיבור חייב לאפשר צמיחה לשניים".

ואם מדובר במפגש מזדמן = סטוץ, גם שם אתה אחראי לה.
הגם שמטבע הדברים אינך מכיר אותה לעומק ,
והניגון שלך על מיתריה עלול להביאה למקום לא טוב אם לא תיזהר.
A v​(שולט)

את צודקת.

A v​(שולט) • 26 בספט׳ 2015
אבל..

רוב השולטים ש"נבחרים" לא בדיוק נבחרים

בגלל כישורים בדסמיים.

או נסיון או יידע.

וראוי לא לשכוח לרגע. מול כל פוסט בכייני מזיל דמעות ו"נשמה" של נשלטות שנזנחו נפגעו או כל דבר אחר..

שהאחריות שלהן בבחירה לא פחות חשובה.
Wild and Free​(שולט)
Wild and Free​(שולט) • 26 בספט׳ 2015
לא מאמין, ומקווה גם, שאף אחת לא מתמסרת באופן טוטאלי עד שהיא לא מכירה את הפרטנר שלה.
אני יכול להעיד רק על עצמי - הקשר שלי עם בת הזוג הוא לא בדס"מי 24/7 ולכן ההתמסרות היא לא טוטאלית לחלוטין,
אלא בהקשר המיני ששם כמובן זה 100%.
בעבר, כשהייתי ללא נסיון או עם נסיון מועט בהחלט לא הקדשתי מחשבה לעניין הדאגה וגם הפינוק לאחר הסשן.
עם הנסיון באה התבונה, וגם בסשנים חד פעמיים או במפגשים של מס' פעמים עם אותה נשלטת הקפדתי
לתת בשבילה את תשומת הלב הראויה, כי זה בהחלט מגיע לה.

היום במערכת היחסים עם בת הזוג שלי אני מקפיד על כך ביתר שאת. קודם כל כי היא נותנת עבורי כ"כ הרבה
מעצמה, בכל מובן שהוא, והמינימום הוא שאראה אנושיות ואכפתיות כלפיה. מעבר לכך, אני פשוט אוהב אותה מאוד,
אז זה מובן מאליו מבחינתי לא רק לדרוש ממנה כל מיני דברים אלא גם להעניק לה מעצמי כל המ שהיא זקוקה לו, באופן
כללי וכמובן אחרי סשנים.
Discipline
לפני 8 שנים • 27 בספט׳ 2015
Discipline • 27 בספט׳ 2015
אשת. 
את לא יכולה לצפות מאדם להיות מה שהוא לא.
אני אגלה לך סוד קטן שלא הרבה כאן יודעות ואני משוכנע שהוא יעורר כאן סנסציה גדולה  - כלובי לא באמת בודק לפני שהוא מאשר לנו לשים את הכותרת "שולט". 
(מצטער כלובי אבל הרגשתי שזו חובתי המוסרית לחשוף את זה)
ולכן, מאחורי ה"שולט" יש לפעמים "גבר גבר" ומענטש אמיתי אבל לפעמים מסתתר שם גם איש קטן ורע או סתם חסר רגישות.

אז אני מסכים שמטבע הענינים כאן לשולט יש הרבה יותר אחריות מאשר לנשלטת מכיוון שיש לו הרבה יותר שליטה במה שקורה ובהרבה סיטואציות הנשלטת יכולה לכל היותר להגיב למשהו שכבר נעשה, אבל עם כל זה יש לנשלטת זכות אחת מאוד משמעותית שנושאת בחובה אחריות שהיא כולה שלה - מותר לה לפטר את השולט שלה בכל רגע, בלי לספק הסבר ובלי לתרץ תירוצים.

ולכן, במידה ומשהו מהותי בקשר עושה לך לא טוב (אין לדוגמא אפטר קייר או שבכלל אין קייר שאת מאוד זקוקה לו) או שהשולט שמולך מתגלה כמתעלל/חסר רגישות/ או משהו אחר ממה שחשבת - האחריות שלך  היא לא לעצום עיניים ולא לקוות שהוא ישתנה כי פרסמת כאן פוסט על העניין או כי את מעבירה לו סדרת חינוך בנושא, אלא לקחת החלטה ולהפסיק את הקשר. 
' ' ' '
לפני 8 שנים • 27 בספט׳ 2015

האחריות המלאה היא על השולט אולם גם לנשלטת ישנן נקודות החלטה

' ' ' ' • 27 בספט׳ 2015
השולט הוא האחראי באופן מוחלט על מהלך הסשן ועל כל מה שקורה, כמו שהוא יודע לתכנן את הכאב או ההשפלות ואת כל מה שיקרה בעת הסשן עליו לתכנן את מה שהוא עושה בחלק השני של הסשן כדי להשיב לנשלטת שלו את כוחה את כבודה ואת עצמה ולתת לה את כל תשומת הלב, התמיכה וההכלה שהוא יודע ומסוגל עד שהיא תחזור לעצמה באופן מלא. האפטרקייר צריך לכלול גם בדיקה של מצבה וטיפול בה גם לאחר מכן, למחרת ובכל שלב שהוא.

האחריות של הנשלטת היא בשתי נקודות מרכזיות. הראשונה היא בעת הבחירה, החשיבות של הכרת השולט שלו היא מוסרת את עצמה קריטית.
למרות זאת, אני יודע שקשה מאוד לעשות את הבחירה הנכונה שכן לא תמיד האינטואיציה עובדת נכון ולעיתים הנשלטת עלולה למצוא את עצמה בסשן של מתעלל או של אדם חסר יכולת הכלה ורגישות שלא שמע או לא יודע או לא מסוגל לעשות אפטרקייר אמיתי, מכיל ואוהב. כאן מגיעה הנקודה השנייה בה מתבטאת האחריות של הנשלטת, עליה לקבל את ההחלטה ולעזוב את השולט הזה לאלתר, הוא לא ישתנה ויהפוך להיות איכפתי ותומך ולכן אין מה לחכות אלא לעזוב אותו מיד. עצתי לנשלטת היא שתהיה לה חברה שתלווה אותה לאחר הסשן הראשון שני ותעזור לה לקבל את ההחלטה במידה והתגלה שולט בעייתי ומזיק שכן לא תמיד לנשלטת יש את היכולת הנפשית במצב בו היא נתונה לקבל החלטה לגבי עזיבת השולט הבעייתי.

בכל מקרה לצערי אני רואה יותר מדי מקרים של נשלטות שנפגעות על ידי שולטים חסרי יכולת או חסרי אחריות גם כאן בכלוב וגם במקומות אחרים.
ג'ינג'ר41
לפני 8 שנים • 28 בספט׳ 2015

שליטה

ג'ינג'ר41 • 28 בספט׳ 2015
בעיניי אינה רק בסשן עצמו,
אינה רק בטווח השעות הקטן של המפגש.
שולט אשר אינו דואג לשלומה ואיסופה של זו שמתחתיו אינו שולט בעיני. מאד פשוט.
יש מקומות מאד נמוכים בסשן, חזקים, מטלטלים.
יש פעמים שהכל בסדר בסוף הסשן, למראית עין, אך יום אחרי יש דאון וטלטלה שלילית וזה המקום בו השולט צריך לדאוג לנשלטת שלו, לא רק כשהכל ורוד מנצנץ.
כן, האחריות היא גם על הנשלטת ליידע אותו על המצב אך זה לא מסיר מן האחריות שלו לשאול לשלומה. להכיל אותה גם כשפחות טוב.