סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

ערב אלטרנטיבי

המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 18 במרץ 2004

ערב אלטרנטיבי

בעוד עמוק עמוק במרתפי הדנג'ן מתקיים לו ערב הפם-דום המדובר, התכנסו אי שם במקום כלשהו באיזור גוש-דן (הפרטים המלאים שמורים במערכת) פליטים אשר מסיבות אלו ואחרות מנועים מהערב המדובר (היותם דומים גאים)

ערב זה, אשר יועד כולו לאנשי "המוסד", הוקדש ברובו, למרות התנגדות נמרצת של הגופים המארחים לאלמנטים החשובים ביותר של קיומנו הדל: אוכל, בשר (הרבה בשר!!!) אלכוהול, קשירות והצלפות.

בשעה היעודה, התקבצו להם האורחים, האש הוצתה, האורות עומעמו ומכיוונים שונים נשמעו והתערבבו להם קישקושי כוסות, קולות בליסה של נתחי בשר צלויים, וקולות ברורים של הצלפות וקולות הנאה.

מפאת חיסיון המעורבים לא נציין כאן אירועים כגון טקס קילור הדדי שהוצג למול האורחים, קשירה וחיבור בארבע הגפיים של דומית והסאב שלה לסשן מהנה של דיגדוגים, ובלי להיכנס לפרטים, רק נציין כוסות שבורות, וחיתולים שהוחלפו בנסיבות שונות...

בקיצור, ערב מהנה לכל הדעות, כן ירבו, ואת שאר הפרטים נשאיר למשתתפים השונים.....
Tamashi Nawa​(שולט)

תיקון טעות השם המחבר

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 במרץ 2004
ההודעה הקודמת שפתחה את הפורום נכתבה בטעות תחת השם של קארינה המקסימה במקום בשמי שלי
זכויות היוצרים שמורות לי.....
Black Roses
Black Roses • 18 במרץ 2004
היה ערב מהמוצלחים ביותר icon_razz.gif
רק חבל שאני לא יכולה בקושי לשבת icon_wink.gif
קארינה סוריי על הכוס שנשברה icon_rolleyes.gif
שי מצאת את יעודך לחיים.......(רמז:בשר)
אוהבת את כולכם......פאם icon_twisted.gif
Tamashi Nawa​(שולט)

עידכון חשוב מהערב האלטרנטיבי

Tamashi Nawa​(שולט) • 18 במרץ 2004
יולנדה התעוררה!!!!!
המלכה קארינה​(שולטת)
לפני 20 שנים • 19 במרץ 2004
עכשיו זו אני כותבת - בקושי התעוררתי ......... עייפה........... היה לנו ערב מדהיםםםםם,
מי היה מאמין - כמה בשר יכול להיות בבית אחד ??? (ואני צמחונית מושבעת) , אני אכלתי צ'יפס,
כמה שתיה, אבסולוט-רדבול - הצילו........... כמה טעים............... כמו כל פעם - היה לי כייף עם כל הממלכה הכחולה שלי ועוד חברים יקרים שהיו איתנו ....... אביס חברי היקר תיאר מה קרה פה......
פאם - הרסת לי סט כוסות (שי קנה !!!) כמה שאת סאבבית עם הדום המקסים שלך ...., יולנדה - אין עליך גם אני אחרי האבקות שעברת הייתי נרדמת תוך שניה... (תעשי חיים בסופ"ש...), אנה ופרודו שמחה שהספקתם להגיע .... אני ואהובי עשינו טקסון קילור הדדי והענקנו אחד לשני את הקולרים המדהימים ששי הכין לנו..... חכו חכו תראו אותם במועדון...... טוב אני חייבת לסיים - מי שיראה איך הבית נראה ...... צריך להחזיר את הבית לחיים......

תודה לכל חבריי היקרים שהיו פה (לא מזכירה את כולם עכשיו) אוהבת אתכם !!!!!!!!!!!

שיהיה לכולנו סופ"ש מקסים וכחול.......
TV_Eye​(שולט)
TV_Eye​(שולט) • 19 במרץ 2004
המממ השעה עכשיו רבע לעשר בבוקר
אני התעוררתי היא עוד ישנה
התחת שלה עדיין כואב והאמת גם היד שלי
אני חייב להגיד שאני "טורף" מאמין בבשר כדרך חיים
אבל אתמול הגעתי למצב שראיתי בשר ואמרתי די!!!!!
היה ערב נהדר כ"חדש" שם אני חייב להודות שהכרתי הרבה אנשים מדהימים באמת
שיהיה לי כבוד ליקרא להם חברים
טוב אני אקליד את השלום בשקט בשביל לא להעיר את פאם הישנה
אז בוקר נהדר להתחלה של יום שישי נהדר

תהנו כול החברים החדשים שלי והישנים כאחד
icon_cool.gif
ים_yam​(לא בעסק)

בבקשה לשידור חוזר...

ים_yam​(לא בעסק) • 19 במרץ 2004
לכל מי שלא יכלו להגיע מסיבות אלו או אחרות (לא, לא הייתי בפאם דום אפילו - הייתי בצפון בחיק משפחתי הונילית, אח שלי בא לביקור מולדת מהוואי ובת דודתי חוגגת 20 אביבים אז בלב כואב וישבנים נטולי כחולים וסגולים נשארתי בחיק המשפחה. מזל שסבתא מורידה לי כאפות בתחת כדי שלא אשכח לגמרי את חברי המבלים אי שם במרכז)