ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מאיזה כינוי אפשר להבין את כל ההגדרה שאפרט ?

טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022

מאיזה כינוי אפשר להבין את כל ההגדרה שאפרט ?

טרנסית עם זין זעיר • 7 בדצמ׳ 2022
אני מבקש ממכם רעיונות לכינויים (עם מקסימום 3 עד 5 מילים, אבל רצוי צמד מילים) שמהכינוים האלה אפשר להבין שגבר שמכונה בכינוי הזה, הוא למעשה מוגדר בהגדרה הבאה:
גבר לא מושך בגלל שיש לו חוסר יכולת לחדור לאישה עקב שילוב של זין קטן ואימפוטנציה (לא עומד לו) עני ולוזר בחייו. גבר זה נמשך מינית ורומנטית לנשים, מקנא בגברים שיש להן זין גדול, ובגלל שהוא מכוער (נשי) אז אוהב להוציא את התסכול שלו בכך שגברים סטרייטים נשואים עם זין גדול פוגשים אותו עובר ברחוב, מוודאים שאף אחד לא רואה ואז הם מנדנדים את הזין הגדול שלהם כאשר הוא עובר ברחוב כי עומד להם לזיין אותו, עומדים, ומבקשים ממנו למצוץ להם, גומרים ובורחים מהזירה. הוא מת על זה. נשים מרגישות עליו שהוא סטרייט ושכל הגברים שפוגשים אותו הם סטרייטים ויודעות שגם בני הזוג שלהן כאשר הן ייראו אותו עובר ברחוב אז גם יישאפו בחופזה לבדוק שאף אחד לא מסתכל, ירמזו לו עם האצבע לבוא לשבת מול הזין שלהם בפינה ולמצוץ להם והחיוך שלו של זנזונת מתבגרת עם שכל של נערה מתבגרת והוא אוהב את זה בעצמו.
נשים רווקות שמחפשות סטוצים, הן כולן יודעות את כל זה (שגברים דווקא סטרייטים שואפים שימצוץ להם), יודעות שהוא סטרייט, יודעות שרק גברים סטרייטים נמשכים שהוא ימצוץ להם, והן כולן שואפות לשוחח איתו על הזין הקטן שלו ולהתגרות מהשיחה שבה הן שואלות אותו שאלות מכוונות לספר להן עד כמה הוא לוזר "איזה גובה אתה?, יש לך זין גדול או קטן ? למה אתה עדיין בתול ? למה אף אחת לא רצתה לשכב איתך? וכל מיני שאלות מכוונות כדי להסתכל עליו מספר על עצמו ותוך כדי הן מאוננות בהנאה מהסבל שעולה מהדברים שהוא מספר על עצמו (מהתקיעות שלו בחיים), שהוא לוזר, לא התקדם, הפסיד דברים (בבורסה), שכולם שונאים אותו, שרוצים להרביץ לו וכן הלאה (הן ישאלו אותו שאלות מכוונות והוא כמובן יפתח את השיחה שרוצים להרביץ לו כדי שהיא תתגרה מזה). אבל הוא לא נשלט. כלומר, או ואבוי לגבר או לאישה שינסו לתת לו סטירה, לבקש ממנו להוריד מכנסיים, לדבר אליו לא יפה, להתחצף אליו, לא להגיד תודה, לא להיות מנומס. דהיינו הוא שולט שדורש כבוד של שולט. אוהב נשים שמנפחות בלון מחשיבות שנשים נותנות לזין גדול ולגבר מוצלח כדי לנפח בלון את החסרונות שלו (גבר לא מושך עם זין קטן וחסר שימוש, שמוצץ ושצריך למצוץ כחלק מזה שהן צריכות לנפח בלון את חסרונותיו). לא אוהב נשים שישעממו אותו מבחינה זו שיגידו לו "זין גדול לא מושך אותי". אוהב את הנשים שמבינות את הפטיש שלו דהיינו שישמיעו לו את מה שהוא רוצה לשמוע "הכי חשוב לי זין גדול בגבר, והסיבה שאין לך חברה היא בגלל שלכל הנשים זין גדול הוא הדבר הכי חשוב, אבל אף אחת לא תעיז להגיד את האמת הזאת, אז תדע לך שהסיבה שאתה אף פעם לא הצלחת להשיג חברה היא בגלל שהזין שלך קטן ובגלל שאתה מכוער כי אתה נמוך ונשי". שיבינו שזה מה שהוא רוצה להכיר באישה והשליטה שלו בנשים (גם אקראיות) היא לגרום להן לחשוב כך עליו ולבטא את זה עליו כדי להיעלב מהן, לחזור לעצמו משיחה איתן עם תחושה ואמונה מוחלטת שהוא פשוט מכוער, ועם הרס לביטחון העצמי שלו כבן אדם (לחזור מדוכא).
האם יש הגדרה כזאת שכל פעם שאישה רוצה להיפגש פגישת סטוץ עם גבר אז היא מתקשרת לבחור הזה (שמחפש הגדרה) ומתגרה מינית לקבל חדירה מגברים, בזמן שאותו לוזר (שמחפש הגדרה) מלקק לה ומוצץ לגברים שחודרים לה בזמן שהם חודרים לה) ? איזה כינויים מתמצתים את כל ההגדרה הזאת במשולב ?
טרנסית עם זין זעיר
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022
טרנסית עם זין זעיר • 7 בדצמ׳ 2022
פרלין כתב/ה:
לא קראתי הכל, אבל מה דעתך על: אימפוטנט זעיר-זין?
אימפוטנט לא בהכרח אדם שזוגות מצרפים אותו כדי לאונן בפה שלו אחד על השניה (בן הזוג ובת זוגו) כי אפילו הכינוי "אינטרסקס" לא נותן לזוגות את התיאום ציפיות שאפשר לצפות ממנו. אבל, בואי נחשוב על מילה נוספת שתבוא אחרי המילה "אימפוטנט" שזוגות (גבר ואישה סטרייטים) יבינו למה לצפות ( תיאום ציפיות מראש שלא יוריד בגדים ורק ילקק להם בזמן שהם מקיימים יחסים). המילה שתתווסף למילה אימפוטנט צריכה לגרום לזוגות לתיאום ציפיות שהבחור הזה לא מוריד בגדים (לא מביאים אותו לסיפוק) ורק מלקק להם את איברי המין בזמן שהם מקיימים יחסי מין כאשר הוא מתגרה מאוד מהאישה ככל שהיא גורמת לו להאמין שכל אישה בעולם אוהבת גדול ושהסיבה לכל כישלונתיו היא בגלל שהוא מכוער מבחינה זו שהוא לא מספיק גברי ושהסיבה העיקרית שהוא לא מספיק גברי היא בגלל שאין לו זין גדול. ככל שאישה מנפחת (באשליה) את הרעיון שכל אישה בעולם אוהבת גדול ופוסלת גברים רק על סמך גודל הזין, אז כך יש לו (לבחור שמחפש הגדרה) יותר גירוי והנאה ומשיכה אליה. משיכה אליה הוא תנאי הכרחי לסשן והתנאי למשיכה של הבחור לאישה הוא שהיא באמת מצליחה לטעת בו אמונה שכל אישה בעולם פוסלת אותו בגלל שיש לו קטן ושזין גדול הוא הדבר היחיד שחשוב לה ולכל אישה (גם אם היא לא באמת מאמינה בזה) פשוט אמנות של אשליה שככל שהייא מצליחה לגרום אצלו לאמונה כזאת אז הוא נמשך אליה יותר.
נזמית לופתת
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022
נזמית לופתת • 7 בדצמ׳ 2022
גם לא קראתי הכל, מה לגבי וויברטור אנושי?
ארגמןן​(אחרת)
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022
ארגמןן​(אחרת) • 7 בדצמ׳ 2022
לדעתי כדיי לקלוע לכינוי יותר מדוייק אתה צריך לפרט יותר.
    התגובה האהובה בשרשור
הלן הדובה
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022
הלן הדובה • 7 בדצמ׳ 2022
סיסי
מל(ק)ה​(שולטת)
לפני שנה • 7 בדצמ׳ 2022
מל(ק)ה​(שולטת) • 7 בדצמ׳ 2022
חחחחח איזה פוסט מעולה.
זה מדליק אותך הפוסטים האלו והתגובות נכון?

אני רוצה גם!!!
קוקהולד לוזר.
Into​(נשלטת)
לפני שנה • 23 באפר׳ 2023
Into​(נשלטת) • 23 באפר׳ 2023
יש לי!
"צריך טיפול"
"Sir Needs-help-alot"
"מופרע אישיותית"
"תסביך קטנות"
"אימפוטנט"
"זעיר וטמיר"