סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שטלה על מתחלפים

Hazel​(אחר)
לפני 8 חודשים • 29 באוג׳ 2023
Hazel​(אחר) • 29 באוג׳ 2023
נכון בונילה יש את הדו מיניים שקוראים להם הומואים? (כמו פרדי מרקורי).
אז בבדסמ יש את המתחלפים.
כלומר השולטים לא מעוניינים בהם וגם הנשלטים לא ממש.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
אפשר לערוך הודעות במשך זמן קצר כלשהו אחרי שנכתבו. אולי שעה? אולי פחות. לא בטוחה.

בכל אופן אני אתחיל בתשובה הקבועה שלי - אם רוצים להבין סוג אנשים מסויים אז עדיף לשאול את אותם האנשים, במקום לשאול אנשים אחרים מה הם חושבים עליהם. לדבר עם, ולא על.
icon_smile.gif

אז בתור מתחלפת;
אני מניחה שזה אינדיווידואלי. על עצמי אני לא מרגישה שיש הבדל מהותי. כלומר, כשאני במיינד סט של שולטת אז אני לגמרי שם. כשאני במיינד סט של נשלטת אז אני לגמרי שם. וגם, אני מגדירה את עצמי מתחלפת, ולא "נשלטת שהיא לפעמים גם שולטת", שזה משהו אחר בעיני. אני נשלטת בתדירות גבוהה יותר, אבל התדירות לא משפיעה על מכלול הצרכים.

ההבדל היחיד שאני אולי מוצאת, הוא שבתור שולטת יש לי מידה של הזדהות עם הנשלט - כי אני עושה לו דברים שבזמן אחר אולי הוא עשה לי. וזה מקל עלי לתאר לעצמי מה עובר עליו. ומקל עלי לקרוא אותו. שזה נחמד. אבל לא נראה לי שזה הכרחי, אפשר להיות אמפתיים גם בלי זה. אני רואה בזה שדרוג. בונוס.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2023
אין הבדל. לא בתרחיש שהצגת, תחת שליטה.
אם כבר, בזמן שליטה, מתחלפים יהיו יותר יעילים מאלו עם קוטב אחד בלבד. יותר יכולת לאמפתיה ולהבנת ההשלכה של כל פעולה שלך. מי שמעולם לא חטף, יודע פחות טוב איך להחטיף.
קטלב​(מתחלף)
קטלב​(מתחלף) • 29 באוג׳ 2023
יולי Yuli כתב/ה:

אני מניחה שזה אינדיווידואלי. על עצמי אני לא מרגישה שיש הבדל מהותי. כלומר, כשאני במיינד סט של שולטת אז אני לגמרי שם. כשאני במיינד סט של נשלטת אז אני לגמרי שם. וגם, אני מגדירה את עצמי מתחלפת, ולא "נשלטת שהיא לפעמים גם שולטת", שזה משהו אחר בעיני. אני נשלטת בתדירות גבוהה יותר, אבל התדירות לא משפיעה על מכלול הצרכים.

המילה מתחלף\ת היא מלכתחילה בעייתית. אני כל הזמן גם וגם. אני לא משתנה. רק מחצין חלקים שונים ממני בהתאם לסיטואציה.
יולי Yuli​(לא בעסק){טדי}
לפני 8 חודשים • 30 באוג׳ 2023
זה נכון, אבל המילה לא מרגישה לי בעייתית. כי אני באמת לגמרי שם, בראש. אני לא שולטת ונשלטת בו זמנית, אני יכולה להיות בכל אחד מהקצוות אבל לא בשניהם בו זמנית. נראה לי.

אולי אני כן יכולה? לא יודעת. עדיין חושבת על זה. אבל זה שאני יכולה בזמן נתון להיות בקצה ספציפי, זה בטוח.

באופן כללי אין לנו הרבה מילים. הכל זה שולט/נשלט. כאשר בתכלס יש הרבה ניואנסים והרבה צורות.