סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

שיחה על למה נשים בשנת 2023 איבדו את חוש ההומור

Aristotle​(נשלט)
לפני 6 חודשים • 13 בנוב׳ 2023
Aristotle​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2023
לאחר קריאה דקדקנית של השרשור ודיונים ארוכים בנושא(עם עצמי) החלטתי שלא לאפס את המונה בשלב הנוכחי.

לפרטים נוספים על המונה:
https://thecage.co.il/blog/userblog.php?blog_id=142904&postid=1475985
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 13 בנוב׳ 2023
Aristotle כתב/ה:
לאחר קריאה דקדקנית של השרשור ודיונים ארוכים בנושא(עם עצמי) החלטתי שלא לאפס את המונה בשלב הנוכחי.

לפרטים נוספים על המונה:

לא צחקתי
Aristotle​(נשלט)
Aristotle​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
Aristotle כתב/ה:

לפרטים נוספים על המונה:

לא צחקתי

המונה הוא עסק רציני מאוד.
הלב לא משקר​(נשלט)
הלב לא משקר​(נשלט) • 13 בנוב׳ 2023
Fashion kitty כתב/ה:
אפשר לשאול את זה הפוך: למה גברים בשנת 2023 הפסיקו להיות מצחיקים?

אפשר גם לומר שלא איבדנו את חוש ההומור, אלא הדברים שמצחיקים אותנו השתנו או שפחות מאתנו מרגישות צורך להעמיד פנים שמשהו מצחיק אותנו כשהוא פשוט לא.

מה שאני כן יודע שפעם נשים היו יותר כיפיות,
היום אתן רואות המון, טיפת תמימות אין לכן, אתן חוות מעט במציאות, הרבה ברשתות וברגע שאישה חווה משהו פעם אחת (דעתי האישית לפחות מההבנה שלי)
אז...ברגע שאישה חווה משהו פעם אחת , היא מוצאת מגננה כלשהי לא להתרגש ממנה, בעיקר ע"י גברים ,
ומישהו רשם כאן מאוד נכון, נשים היום אתן פשוט לא צריכות גבר היום באמת, החיים השתנו לגמרי...

משפט כזה: "כלבים ונשים מתקבלים ללא תנאים,
גברים מתקבלים אך ורק עם תנאים"
ותגיעו לנקודה של המשפט, בבקשה אל תהיו חכמולוגיות זה דיון רציני😉
הלב לא משקר​(נשלט)
פרלין כתב/ה:
על איזה פעם אתה מדבר? אתה בן 27!

זה מספיק זמן בשביל לדבר על פעם, 27 אבל זוכר כל דבר שקיים, הזיכרון שלי חזק ותמיד הייתי סקרן לגלות דברים ,
ולא משנה מה יגידו לי ומי יגיד מה , נשים מתנהגות ומתנהלות שונה לגמרי.
Bluecollar​(שולטת)
רק אני רק איתי כתב/ה:
Fashion kitty כתב/ה:
אפשר לשאול את זה הפוך: למה גברים בשנת 2023 הפסיקו להיות מצחיקים?

אפשר גם לומר שלא איבדנו את חוש ההומור, אלא הדברים שמצחיקים אותנו השתנו או שפחות מאתנו מרגישות צורך להעמיד פנים שמשהו מצחיק אותנו כשהוא פשוט לא.

מה שאני כן יודע שפעם נשים היו יותר כיפיות,
היום אתן רואות המון, טיפת תמימות אין לכן, אתן חוות מעט במציאות, הרבה ברשתות וברגע שאישה חווה משהו פעם אחת (דעתי האישית לפחות מההבנה שלי)
אז...ברגע שאישה חווה משהו פעם אחת , היא מוצאת מגננה כלשהי לא להתרגש ממנה, בעיקר ע"י גברים ,
ומישהו רשם כאן מאוד נכון, נשים היום אתן פשוט לא צריכות גבר היום באמת, החיים השתנו לגמרי...

משפט כזה: "כלבים ונשים מתקבלים ללא תנאים,
גברים מתקבלים אך ורק עם תנאים"
ותגיעו לנקודה של המשפט, בבקשה אל תהיו חכמולוגיות זה דיון רציני😉

את התמימות שלי לא איבדתי בפעם אחת. את היכולות לשים גבול רכשתי עם השנים. התפקיד שלי הוא לא להיות פיה קסומה וקלילה אני לא כיפית וזורמת. אני לא צריכה להיות כיפית וזורמת התפקיד שלי הוא לא למלא את העולם בחיוכים שלי. כן, נשים למדו לשים גבול וכן, אם תקראו פוסטים, תראו שחווינו לא מעט אכזבות עד שאיבדנו את התמימות.
מהניסיון שלי יש מספר פעמים שאנשים זוכים להחלקה של הדברים ולמספר פעמים בהן הוצב גבול והם לא עמדו בו.
Bluecollar​(שולטת)

מחזקת

פרלין כתב/ה:
GlamFetishDom כתב/ה:
נשים לא צריכות היום גברים ולכן הן לא צריכות להתאמץ להפגין התנהגויות שעשויות לגרום לקרבה בינן לבין גבר פוטנציאלי. נשים היום זקוקות לדברים מסוימים, אבל הן לא צריכות גבר באופן כללי. כשהיא צוחקת מהבדיחה שלך היא בעצם אומרת שבא לה להמשיך לדבר איתך כרגע ושיש מצב שמשהו יתפתח. אבל בגלל שהן לא צריכות אותנו יותר האבולוציה שלהן השתנתה באופן כזה שעכשיו הן גם לא צריכות את חוש ההומור או את היכולת להבין או אפילו לרצות לשמוע גבר שמנסה להצחיק אותן. בקרוב הן גם יתחילו להיוולד בלי ביציות מה שיביא להיעלמותם של השדיים. אבולוציה, זה הכל...

זה לא כאילו מישהו בעולם צוחק לפי תוכנית מוכנה מראש. אם זה מצחיק, צוחקות. לא מצחיק, לא צוחקות.

אני שמתי לב שמי שמאשים אחרים בחוסר חוש הומור הוא בדרך כלל או מנסה להעליב ומסווה את זה רע בהומור, או לא מצחיק.

מדויקת
הלב לא משקר​(נשלט)
פרלין כתב/ה:
אני מושכת את עצמי מהדיון… אין לי מושג איך נשים בגילך מתנהגות.

האמת שאת די צודקת,
הדיון הזה יותר על עד גילאי ה 30
ומעטות הבוגרות (שאני מת על בוגרות יותר)
כי האגו עם השנים נעלם ואתן יודעות מה אתן רוצות יותר,
ופחות משחקות על סתם , משחקות איפה שכיך לכן ואיפה שאתן רוצות וגם קיים הרגש, אני מחזק את האמירה שלך.

אבל נשים בגילי איך מתנהגות....?
חחח אפשר להגיד שזה סוג של "בועה", "לפי העדר" ,
פחד, מגננות, יש כאלה שיבינו ויש כאלה שלא..
אין מה לעשות, באהבה צריך שניים מדי פעם נפגעים ,
כולנו נכוונו המון ונשרפנו באהבה, אבל נשים של היום בדרך כלל שליליות מהפחד וגורמות לגבר לאבד את עצמו, עד כמה אגו הוא יוריד? עד כמה הוא ישפיל את עצמו? כאילו....מה נהיה? זה הורס ולא תקין לפי דעתי בעליל וצריך מישהי שממש ממש מבינה ויודעת להתנסח נכון ויודעת להחדיר משהו לחשיבה או שאין לי מושג מה אבל מה שאני אומר זה לא סתם, אני בטוח שעוד המון גברים יכולים להסכים עם זה,
בוגרות מעל 35 זו אהבה גם בלי אהבה.