שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

בית שחי

המכשפה בג'ינס​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 14 בדצמ׳ 2023

בית שחי

אז מסתבר שבכל גיל ובכל ותק אפשר ללמוד להינות מטריקים חדשים.
לאחרונה יצאתי עם קינקסטר גבוה ובסיטואציה די נונשלנטית (החלפתי חולצה) הוא ליקק לי את בית השחי.
(אין לי שערות הו הוכחדו בלייזר לפני 100 שנה). הלשון שלו הייתה כוחנית וזה הרגיש כמו מסג' רטוב.
ממש אהבתי. זו הייתה הפעם הראשונה שלי.
הריחו לי את בעבר את בית השחי אבל לא הרגשתי כלום וזה לא גרם לי עונג.
הפעם זה כן.
מה איתכם? איך אתם עם בתי שחי?

(זו לא הזמנה ללקק לי את בית השחי! אני מחפשת גבר מדויק. הפרטים בפרופיל.)
    התגובה האהובה בשרשור
--Nir--
--Nir-- • 14 בדצמ׳ 2023
פטיש שצץ אצלי ממש בשנים האחרונות.
לפני כן לא שמתי לב לאיזור הזה בגוף האשה, מאז אני לא מצליח להתעלם ממנו.

התרשמתי לצערי שנשים לרוב נרתעות ממגע שם.
Boy Toy
Boy Toy • 14 בדצמ׳ 2023
זה נהדר..אני מת על זה.
הכי כיף כשזה נקי לחלוטין משאריות של דאודורנט ואז מקבלים את מלוא הארומה הטבעית שהולכת ומתעצמת ככל שעוברות השעות.
אם זה תלוי בי, אני קודם אתענג על ההסנפה לכמה דקות ארוכות וטובות ורק אחר כך אתחיל ללקק מכיוון שברגע שהליקוקים מתחילים, עוצמת הריח פוחתת משמעותית אבל אז גם מגיע העונג בטעם שמציף ומשתלט את חלל הפה.
לסיכום, אם אני מקבל איתות שזה בא בטוב לצד השני - אני לגמרי עף על זה icon_smile.gif
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 14 בדצמ׳ 2023
פטיש חזק שלי.

יצא לי לא מעט
להסניף
ללקק
לצלול שם.

עדיף מישהי שלא מגלחת בית שחי
אם כי נדיר למצוא.

וכמובן שסוטה שכמותי מעדיף ריח טבעי ללא דאודורנט.
StreetCat
StreetCat • 14 בדצמ׳ 2023
אוהבת מאוד לקבל (מוזר להשתמש במונח לקבל פה, אבל זה הכי קרוב שמצאתי)
לא מכל אחת/ד, אבל כשזה כן זה מדהים.

בגלל זה יוצא לי סופשים שלמים לא לשים דאורדורנט בכלל, אבל בגלל שאני בטטה עצלנית אין יותר מידי הזעה.
davy jones​(אחר){אהבת חינם}
הפטיש של חיי.
מריח או לא מריח , טבעי
עם שיער או בלי
זה תמיד מדהים
עושה לי את זה בטירוף.
אם יש חיבור לריח אז בכלל...
זכה הבחור
Into​(נשלטת)
Into​(נשלטת) • 14 בדצמ׳ 2023
לא
פויה!
otterU​(נשלט)
otterU​(נשלט) • 14 בדצמ׳ 2023
חתיכת דבר זה בית שחי!
עוד לפני שמלקקים, לפני שמסניפים - רק להסתכל עליו כשהיא מרימה את היד לחצי גובה: המבנה מדהים!
עם או ללא שערות, הכל הולך - אבל דאודורנט זה ביג נו נו icon_smile.gif
Shish​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 15 בדצמ׳ 2023
Shish​(שולטת) • 15 בדצמ׳ 2023
במשך שנים לא הקדשתי לזה מחשבה, אבל מהרגע שהסיטו את תשומת ליבי לעניין זה התחבר מושלם והתווסף לכל שאר הריחות שאני לא אוהבת להצטרך להסוות. מצד שני, מעטות הפעמים שאני מצליחה לגייס מספיק ניחוח, ואני צריכה ממש להשקיע (גם ברגליים דרך אגב...) בשביל זה. להימנע ממקלחת ודאודורנט באקלים של הארץ זה לא פשוט כמו שזה נשמע! אז בדיעבד יצא שאני זו שמתאמצת בשביל שהטינופת יהיה מרוצה. אירוניה במיטבה. לסיכום, אני ממש אוהבת את תחושת הקבלה המוחלטת על כל מה שמגיע איתי, והריח הוא חלק משמעותי. כתבתי על זה לא מעט. זה נעים לי פיזית ומנטאלית. להרגיש את הרעד של הגירוי שלו עושה לי דברים.
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 4 חודשים • 15 בדצמ׳ 2023
bondman​(נשלט){FLR} • 15 בדצמ׳ 2023
Shish כתב/ה:
במשך שנים לא הקדשתי לזה מחשבה, אבל מהרגע שהסיטו את תשומת ליבי לעניין זה התחבר מושלם והתווסף לכל שאר הריחות שאני לא אוהבת להצטרך להסוות. מצד שני, מעטות הפעמים שאני מצליחה לגייס מספיק ניחוח, ואני צריכה ממש להשקיע (גם ברגליים דרך אגב...) בשביל זה. להימנע ממקלחת ודאודורנט באקלים של הארץ זה לא פשוט כמו שזה נשמע! אז בדיעבד יצא שאני זו שמתאמצת בשביל שהטינופת יהיה מרוצה. אירוניה במיטבה. לסיכום, אני ממש אוהבת את תחושת הקבלה המוחלטת על כל מה שמגיע איתי, והריח הוא חלק משמעותי. כתבתי על זה לא מעט. זה נעים לי פיזית ומנטאלית. להרגיש את הרעד של הגירוי שלו עושה לי דברים.

את מקסימה.
אני חייב לציין כמה נעים היה לי לקרוא את מה שכתבת.
המאמץ שציינת הוא נתינה מהלב.
מזכיר לי שבעבר היה לי קשר עם מלכה שכשהייתי מודיע לה שאני מגיע, נגיד עוד שעתיים, היתה בקיץ לובשת בבית מגפי פלסטיק כי ידעה שאני אוהב כפות רגליים מזיעות ומריחות. אותו הדבר עם בית השחי.
icon_smile.gif