שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

איפה אתם צדים את הטרף שלכם?

pizzaslut
לפני 4 חודשים • 20 בדצמ׳ 2023

איפה אתם צדים את הטרף שלכם?

pizzaslut • 20 בדצמ׳ 2023
אין יערות בישראל, וגם כשיש זה מקום ציבורי ועלולים להיות אנשים בלתי מעורבים וזה כאילו לא מגניב. אז איפה אמורים לעשות Primal play?
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 20 בדצמ׳ 2023
דורסים אותו
    התגובה האהובה בשרשור
Master Bruce

Re: איפה אתם צדים את הטרף שלכם?

Master Bruce • 20 בדצמ׳ 2023
pizzaslut כתב/ה:
אין יערות בישראל, וגם כשיש זה מקום ציבורי ועלולים להיות אנשים בלתי מעורבים וזה כאילו לא מגניב. אז איפה אמורים לעשות Primal play?

כשיודעים איך לחפש, אין שום בעיה למצוא מקומות מתאימים. אני מעדיף לא לפרט לזרים מסיבות שאני חושב שהן ברורות, אבל אני יכול שבהחלט יש לי איפה להנות מהפטיש הספציפי הזה.
שקנאי
שקנאי • 20 בדצמ׳ 2023
בפארק בריטניה, באזור שמסביב למצפה משואה, הוכשר על ידי קק"ל שטח במיוחד לשימוש הזה.
Master Bruce
שקנאי כתב/ה:
בפארק בריטניה, באזור שמסביב למצפה משואה, הוכשר על ידי קק"ל שטח במיוחד לשימוש הזה.

ממתי קק"ל מתעסקים ב primal play?
שקנאי
שקנאי • 20 בדצמ׳ 2023
Master Bruce כתב/ה:
שקנאי כתב/ה:

ברור, כבר שנים שהם מטפחים את הקהילה:

מתוך אתר האינטרנט שלהם:

"קרן קימת לישראל רואה ביערות משאב חברתי חשוב. נאמנה לגישתה זו פותחת קק"ל את היערות לציבור ומפתחת בהם תשתית לתיירות אקולוגית ולבילוי בחיק הטבע.

קק"ל הכשירה ביערותיה כאלף חניוני נופש, הקולטים במהלך השנה מיליוני מבקרים. קק"ל מסמנת ביערות שבילי טיול ברגל ובאופניים, בונה מצפורי נוף, מכשירה פינות נסתרות לסשנים בדסמים, מעודדת צילום תמונות ארוטיות של נשים וגברים, מטפחת אתרי מורשת ומקימה רשת של אתרי צפרות ומסתורים לצפייה בעופות.

קק"ל מארגנת ואירועים וסיורים מודרכים כדי לקרב את הציבור בישראל לטבע. יערות קק"ל פתוחים לציבור ללא תשלום בכל ימות השבוע. בחלק מהיערות והחניונים מאשרת קק"ל ליחידים ולקבוצות לינה בשטח".
Master Bruce
שקנאי כתב/ה:
Master Bruce כתב/ה:
שקנאי כתב/ה:

ברור, כבר שנים שהם מטפחים את הקהילה:

מתוך אתר האינטרנט שלהם:

"קרן קימת לישראל רואה ביערות משאב חברתי חשוב. נאמנה לגישתה זו פותחת קק"ל את היערות לציבור ומפתחת בהם תשתית לתיירות אקולוגית ולבילוי בחיק הטבע.

קק"ל הכשירה ביערותיה כאלף חניוני נופש, הקולטים במהלך השנה מיליוני מבקרים. קק"ל מסמנת ביערות שבילי טיול ברגל ובאופניים, בונה מצפורי נוף, מכשירה פינות נסתרות לסשנים בדסמים, מעודדת צילום תמונות ארוטיות של נשים וגברים, מטפחת אתרי מורשת ומקימה רשת של אתרי צפרות ומסתורים לצפייה בעופות.

קק"ל מארגנת ואירועים וסיורים מודרכים כדי לקרב את הציבור בישראל לטבע. יערות קק"ל פתוחים לציבור ללא תשלום בכל ימות השבוע. בחלק מהיערות והחניונים מאשרת קק"ל ליחידים ולקבוצות לינה בשטח".

לולז, אנשים שלא טורחים להכנס לאתר של קק"ל עוד עלולים להאמין icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
מאלף פיות​(שולט)
מאלף פיות​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2023
אחד היתרונות הגדולים של רכיבת שטח באופניים היה תמיד להסתכל לצדדים ולחפש
לאט לאט אספתי לי שורה של מקומות שווים, נסתרים, מאפשרים
חלקם אירחו שורה של סשנים, בנו זכרונות
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 20 בדצמ׳ 2023
זה דוקא מאד מגניב . צריך לראות את המבט המשתאה וההלם.
קניון או חוף עדיפים עלי לעומת טבע מבודד שמאד מלחיץ ולא צפוי.
האנשה עצמית
האנשה עצמית • 20 בדצמ׳ 2023
פיינטבול נראה לי כמו סביבה מתאימה