אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

חשמל וחשמולים

HackOne
לפני 4 חודשים • 22 בדצמ׳ 2023

חשמל וחשמולים

HackOne • 22 בדצמ׳ 2023
איך מתחילים? כללי בטיחות? מילות ביטחון תוך כדי חשמול? חוויות טובות ורעות?
אני אשמח לשמוע את חוכמת ההמונים

ושלעד המצבר ברכב יהיה מלא
נימרייה​(שולטת)
נימרייה​(שולטת) • 22 בדצמ׳ 2023
אני ממש אוהבת אז כמה דברים כללים שאני ממליצה:

אישית אני אוהבת את הערכות חשמל שמוכרים בחנויות סקס שופ, הן בטוחות והעוצמה שלהן נחשבת לא גבוהה גם במקסימום שלהן. לדעתי הן מספיקות בעעקר להתחלה וכל מי שסף הכאב שלו ממוצע ומטה.
מילת ביטחון - כמו בכל סשן או אקט של שליטה, לתאם מילת ביטחון או סימן ביטחון ברור וחד משמעי (למקרה שאי אפשר לדבר).

טיפ אחרון, כמו בכל דבר צעצוע חדש, מאוד מפתע לנסות פעם ראשונה בסשן של חוסר אונים וקבל חוויה מטורפת אבל לא כדי. לא לכולם נעים חשמל ולא כולם מגיב אליו נעים, מציעה קודפ לשבת באווירה רגועה בלי קשירות ולנסות על עוצמה חלשה על איזורים נייטרליים הזרוע, פנים הזרוע, ירכיים. לוןדא שהנשלט יכול להוריד אץ זה מעצמו והוא רואה את העוצמה וסוגי הפולסים. אחרי שמוודאים שזה משהו שהוא בסדר ממליצה לנסות עדיין באווירה נונשלט על הביצים הזין והפטמות, שם הרגישות גבוהה. אם כל אלו בעוצמות נמוכות עברו בהצלחה בכיף תתרפע על סשן עם חוסר אונים וחשמל שמחזקים ובודקים את סף הכאב שלך
    התגובה האהובה בשרשור
petka11​(שולט)
petka11​(שולט) • 22 בדצמ׳ 2023
יש מערכות ESTIM לתענוג.

יש אפילו סרטי פורנו של שעה פלוס, אוסף של סרטונים, עם קובץ MP3 מיוחד שעושה חשמול במקביל, בצורה מטורפת.

יש פה מלא:
estimhero.com
janebo​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 23 בדצמ׳ 2023
janebo​(שולטת) • 23 בדצמ׳ 2023
אני אישית משתמשת בטיזר
במקרים של מזוכיסט קשה (כלומר שלא מתרשם מכאב) חישמול בביצים אוצבקצה ה-ז עושה את העבודה (;
האנשה עצמית
לפני 4 חודשים • 23 בדצמ׳ 2023
האנשה עצמית • 23 בדצמ׳ 2023
טייזר של ממש ?
או משהו ליד ...?
מעניין.

janebo כתב/ה:
אני אישית משתמשת בטיזר
במקרים של מזוכיסט קשה (כלומר שלא מתרשם מכאב) חישמול בביצים אוצבקצה ה-ז עושה את העבודה (;
מזוכיזט
לפני 4 חודשים • 27 בדצמ׳ 2023
מזוכיזט • 27 בדצמ׳ 2023
janebo כתב/ה:
אני אישית משתמשת בטיזר

אני מת לחוות דבר כזה
Ronnie sm​(שולט)
לפני 4 חודשים • 28 בדצמ׳ 2023
Ronnie sm​(שולט) • 28 בדצמ׳ 2023
מזוכיזט כתב/ה:
janebo כתב/ה:
אני אישית משתמשת בטיזר

אני מת לחוות דבר כזה

בקרוב (;
Bluecollar​(שולטת)
לפני 4 חודשים • 28 בדצמ׳ 2023
Bluecollar​(שולטת) • 28 בדצמ׳ 2023
יש לי קולר חשמלי שכיף להצמיד אותו לכל מיני מקומות בגוף ושוט מחשמל שעושה עבודה טובה וגם נוח ביד.
בסשן הראשון שעשיתי הנשלט בא בעצמו עם קולר משלו שמיועד לבני אדם ואפליקציה לשליטה דרך הסלולארי ןהדליק אותי על זה.
שמעתי שיש קצת סכנה בקולר המיועד לכלבים אז שמתי בצד.
למרות שניסיתי על עצמי
שולט בכבוד​(שולט)
לפני 4 חודשים • 29 בדצמ׳ 2023
שולט בכבוד​(שולט) • 29 בדצמ׳ 2023
יש טנס שקונים בקופת חולים. צעצוע חמוד ונושך. אם מרטיבים את העור הרמה הופכת לעכזרית. ואפשר גם להקפיץ איתו. תוך כדי עבודה מנתקים את המגע ואחרי זמן מה מחברים שוב ממש מקפיץ את הסבית.
מוני אמר​(שולט)
לפני 4 חודשים • 30 בדצמ׳ 2023

את עדיין חושבת שיש בקולר לכלבים סכנה?

מוני אמר​(שולט) • 30 בדצמ׳ 2023
Bluecollar כתב/ה:
יש לי קולר חשמלי שכיף להצמיד אותו לכל מיני מקומות בגוף ושוט מחשמל שעושה עבודה טובה וגם נוח ביד.
בסשן הראשון שעשיתי הנשלט בא בעצמו עם קולר משלו שמיועד לבני אדם ואפליקציה לשליטה דרך הסלולארי ןהדליק אותי על זה.
שמעתי שיש קצת סכנה בקולר המיועד לכלבים אז שמתי בצד.
למרות שניסיתי על עצמי

עדיין חושבת כך?

יש לי קולר לכלבים שאני שם על העבד, אבל אני קשוב לשמוע גם מניסיונם של אחרים, כי הנושא רגיש.