שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

השפלה

masoul
לפני 3 חודשים • 24 בינו׳ 2024
masoul • 24 בינו׳ 2024
Prunus כתב/ה:
masoul כתב/ה:
השאלות שלך רחבות מידי, כוללניות מידי, ובשביל לענות עליהן צריך ספר, ולא הודעה בפורום,
לכן, אם תחדדי את השאלות קצת, ותמקדי אותן קצת, אפשר יהיה לענות הרבה יותר, והרבה יותר עמוק.

ולצאת בלי כלום אי אפשר.

.

ברור לי שאין נוסחת קסם או משהו שיתאים לכולם ככלל. עיניין אותי לדעת מה רלוונטי באופן אישי למי שרוצה להגיב. כמו למשל כשציינת שמילים משפיעות עליך יותר מדברים פיזיים, אבל גם נתת דוגמה חיצונית שלא נוגעת אליך. מעניין מה המילים שיגרמו לך להרגיש מושפל ואיזה תוכן של מילים ירד לך לפסים כל כך אישיים עד שלא תוכל לעמוד בזה (למשל אם מישהי שאתה ממש אוהב תתוודה בפניך שהאהבה ביניכם לא הדדית וכל היחסים שלכם רק משרתים אינטרס מסוים שברגע שלא ימומש לא יהיה לה צורך בך יותר. דוגמה נוספת, להפיץ מידע מאוד אישי לגביך ששיתפת רק אותה). אולי זאת באמת שאלה ישירה מידי אם ציפיתי לסובייקטיביות.

למה את חושבת שהדוגמא החיצונית ( אין לי מושג למה את מתכוונת, אלא אם כן את מתכוונת לזה שאני לא איינשטיין, ואם זו הכוונה שלך, את טועה כמובן, אמא שלי אמרה לי שאני כן איינשטיין, ואמא אף פעם לא משקרת ) לא נוגעת אלי?
ברור שהדוגמאות נוגעות אלי, גם אם שם המשפחה שלי הוא לא איינשטיין.

ושוב, התשובות הן כלכך אינדוודואליות, שאני לא חושב שאת יכולה ללמוד מהן משהו.
הדוגמא שלך, משהי שאני ממש אוהב, אבל תגיד לי שהיא לא אוהבת אותי.
אני לא יודע אם יש כאן השפלה, בוודאי יש כאן כאב ובוודאי יש כאן דחיה ( שאגב, גם דחיה זה חלק ממזוכיזם נפשי והרבה מאיתנו
מפיקים הנאה מינית ורגשית מדחיה, ראי ערך קוקולד לדוגמא )
אם אפשר לעשות לזה המרה רגשית להשפלה? אולי. לא יודע.

ספציפית, אם מישהו פעם יבקש ממני לתת דוגמא לכאב רגשי או השפלה או משהו דומה שלא הצלחתי לעמוד בה,
הדוגמא תהיה מעולמות הקוקולד, עם שולטת שהלכה רחוק מידי מהר מידי מוקדם מידי, ואני קצת התפרקתי מזה,
הגבתי חריף ובעטתי.
זה עוזר לך הדוגמא הזו? זה מקדם אותך במשהו?

או שולטת אחרת, שחשפה אותי בהפתעה לפני חברה שלה, כולל תתפשט ותראה לה.
זה קצת חצה גבולות זה קצת הפתיע זה קצת הלך רחוק מידי. אבל עמדתי בזה בגבורה,
ולא רק זאת אף זאת, הפקתי מזה יופי של השפלה והנאה מזוכיסטית, (לדעתי החברה עדיין בטראומה)
אבל שוב, מה לך יש ללמוד מזה? מה זה מלמד חוץ מאשר על האנשים הספציפים בסיטואציה הספציפית?
לדעתי כלום, אם אני טועה אשמח לשמוע.

לגבי מה שבלו קולר אמרה.
לא רק שאני לא מסכים איתה, אלא אני גם מתנגד בכל תוקף.

ההשפלה חייבת להיות אמיתית. המילים חייבות להיות אמיתיות.
אם תגידי לנשלט יש לך זין קטן, ואחרי הסשן או לפני הסשן תגידי לו תדע לך שאני סתם אומרת,
זה משחק, זה לא באמת, לא הפקת כלום, הנשלט לא יחווה השפלה, אלא יחווה משחק. זה חסר ערך בדסמי,
זה חסר ערך רגשי, זה חסר ערך לחלוטין. בעיני.

אי אפשר לעשות תאום ציפיות להשפלה.
אפשר אולי להגיד בזה אל תיגע, זה חזק לי מידי אז בבקשה אל תדבר על זה.
אבל אם היא אומרת שהוא גמד, או עם זין קטן, או מריח לא טוב. זה חייב להיות אמיתי.
ואם הוא לא יכול לשאת את החום, שלא יכנס למטבח, כמו שאומרים.

אי אפשר להשפיל בשין קוף רייש.
אי אפשר להגיד אחרי זה, הכל צחוקים, לא באמת התכוונתי.
זה מוזיל לחלוטין גם את הנשלט וגם את השולטת שלו.
ושובר אמון.

ניר משקף את זה נפלא, את המתח בין מה שהוא יכול לשאת מבלי להפגע,
לבין מה שמחרמן אותו באמת.
רק כשזה פוגע, רק כשזה אסור, זה באמת באמת נוגע בנו קשות, עמוקות, חדות.
רק זה באמת מספק את הצרכים המזוכיסטים שלנו.
Bluecollar​(שולטת)
Bluecollar​(שולטת) • 24 בינו׳ 2024
[quote="masoul"]
Prunus כתב/ה:
masoul כתב/ה:
השאלות שלך רחבות מידי, כוללניות מידי, ובשביל לענות עליהן צריך ספר, ולא הודעה בפורום,
לכן, אם תחדדי את השאלות קצת, ותמקדי אותן קצת, אפשר יהיה לענות הרבה יותר, והרבה יותר עמוק.

ולצאת בלי כלום אי אפשר.

.

ברור לי שאין נוסחת קסם או משהו שיתאים לכולם ככלל. עיניין אותי לדעת מה רלוונטי באופן אישי למי שרוצה להגיב. כמו למשל כשציינת שמילים משפיעות עליך יותר מדברים פיזיים, אבל גם נתת דוגמה חיצונית שלא נוגעת אליך. מעניין מה המילים שיגרמו לך להרגיש מושפל ואיזה תוכן של מילים ירד לך לפסים כל כך אישיים עד שלא תוכל לעמוד בזה (למשל אם מישהי שאתה ממש אוהב תתוודה בפניך שהאהבה ביניכם לא הדדית וכל היחסים שלכם רק משרתים אינטרס מסוים שברגע שלא ימומש לא יהיה לה צורך בך יותר. דוגמה נוספת, להפיץ מידע מאוד אישי לגביך ששיתפת רק אותה). אולי זאת באמת שאלה ישירה מידי אם ציפיתי לסובייקטיביות.

למה את חושבת שהדוגמא החיצונית ( אין לי מושג למה את מתכוונת, אלא אם כן את מתכוונת לזה שאני לא איינשטיין, ואם זו הכוונה שלך, את טועה כמובן, אמא שלי אמרה לי שאני כן איינשטיין, ואמא אף פעם לא משקרת ) לא נוגעת אלי?
ברור שהדוגמאות נוגעות אלי, גם אם שם המשפחה שלי הוא לא איינשטיין.

ושוב, התשובות הן כלכך אינדוודואליות, שאני לא חושב שאת יכולה ללמוד מהן משהו.
הדוגמא שלך, משהי שאני ממש אוהב, אבל תגיד לי שהיא לא אוהבת אותי.
אני לא יודע אם יש כאן השפלה, בוודאי יש כאן כאב ובוודאי יש כאן דחיה ( שאגב, גם דחיה זה חלק ממזוכיזם נפשי והרבה מאיתנו
מפיקים הנאה מינית ורגשית מדחיה, ראי ערך קוקולד לדוגמא )
אם אפשר לעשות לזה המרה רגשית להשפלה? אולי. לא יודע.

ספציפית, אם מישהו פעם יבקש ממני לתת דוגמא לכאב רגשי או השפלה או משהו דומה שלא הצלחתי לעמוד בה,
הדוגמא תהיה מעולמות הקוקולד, עם שולטת שהלכה רחוק מידי מהר מידי מוקדם מידי, ואני קצת התפרקתי מזה,
הגבתי חריף ובעטתי.
זה עוזר לך הדוגמא הזו? זה מקדם אותך במשהו?

או שולטת אחרת, שחשפה אותי בהפתעה לפני חברה שלה, כולל תתפשט ותראה לה.
זה קצת חצה גבולות זה קצת הפתיע זה קצת הלך רחוק מידי. אבל עמדתי בזה בגבורה,
ולא רק זאת אף זאת, הפקתי מזה יופי של השפלה והנאה מזוכיסטית, (לדעתי החברה עדיין בטראומה)
אבל שוב, מה לך יש ללמוד מזה? מה זה מלמד חוץ מאשר על האנשים הספציפים בסיטואציה הספציפית?
לדעתי כלום, אם אני טועה אשמח לשמוע.

לגבי מה שבלו קולר אמרה.
לא רק שאני לא מסכים איתה, אלא אני גם מתנגד בכל תוקף.

אם תגידי לנשלט יש לך זין קטן, ואחרי הסשן או לפני הסשן תגידי לו תדע לך שאני סתם אומרת,
זה משחק, זה לא באמת, לא הפקת כלום, הנשלט לא יחווה השפלה, אלא יחווה משחק. זה חסר ערך בדסמי,
זה חסר ערך רגשי, זה חסר ערך לחלוטין. בעיני.

אי אפשר לעשות תאום ציפיות להשפלה.
אפשר אולי להגיד בזה אל תיגע, זה חזק לי מידי אז בבקשה אל תדבר על זה.
אבל אם היא אומרת שהוא גמד, או עם זין קטן, או מריח לא טוב. זה חייב להיות אמיתי.
ואם הוא לא יכול לשאת את החום, שלא יכנס למטבח, כמו שאומרים.

אי אפשר להשפיל בשין קוף רייש.
אי אפשר להגיד אחרי זה, הכל צחוקים, לא באמת התכוונתי.
זה מוזיל לחלוטין גם את הנשלט וגם את השולטת שלו.
ושובר אמון.

ניר משקף את זה נפלא, את המתח בין מה שהוא יכול לשאת מבלי להפגע,
לבין מה שמחרמן אותו באמת.
רק כשזה פוגע, רק כשזה אסור, זה באמת באמת נוגע בנו קשות, עמוקות, חדות.
רק זה באמת מספק את הצרכים המזוכיסטים שלנו.[/quote

אין כמו להיות מוחלט
]
dorisraelian
dorisraelian • 24 בינו׳ 2024
דיון מעניין - כנראה שכמו הרבה דברים, גם זה אישי ותלוי קשר.
StreetCat

Re: השפלה

StreetCat • 24 בינו׳ 2024
Prunus כתב/ה:
השפלה זה משהו שלא כולם מתחברים אליו "לשם ההשפלה". משום מה יש לי צורך להרגיש את זה. אבל אני חושבת שפרקטיקות כאלה אמורות להיות בקונטקסט ובהתאמה לנקודות התורפה האישיות. כך למשל מילים פוגעניות או פעולות שעל פניו יכולות להיחשב למשפילות יכולות לחלוף על פניי כשזה לא נעשה על ידי האדם הנכון ובהקשר המתאים. אשמח לדעת:
על איזה צורך ההשפלות עונות בעינכן/ם (למה לרצות להרגיש ככה)?
מה הפרקטיקות שמשפילות אתכן/ם? ולמה?
האם ומה הגבול לגבי זה? כלומר, מה נחשב למשפיל באופן לא מתקבל על הדעת?
איך חקרתן/ם את זה כדי להגיע למצב של מודעות עצמית גבוהה המאפשרת לתת מענה לשאלות הקודמות?

אענה מהצד המשפיל -
זה אזור מאוד רגיש ומאוד עדין

כן, חייב להכיר מקרוב את הבנאדם
ויש בזה סיכון מאוד גבוה, יש אזורים של השפלה שאפשר להוריד למטה את הבנאדם, להוריד באמת, וזה משפיל באמת.
אבל אח"כ צריך גם להרים אותו באפטרקייר.
זה לא חייב להיות בגישה של - הכל היה משחק וזה שקר.
אני אישית דואגת להרים דווקא בנקודת החוזק של הנשלט שלי, ולא איפה שהשפלתי.
כי איפה שהשפלתי - בד"כ אלו יהיו נק' אמיתות בפני עצמן.
שגם אחרי הסשן עוד כואב לו לדבר על זה שהשפלתי אותו שם, ואני רואה את הכאב שעובר בעיניים.
לעיתים, ייתכן והן היו נגיעות קטנות של השפלה ולא לעומק, ואז כן אפשר להרים אותן חזרה, ולא דרך נק' החוזק.
אבל זה יהיה הדרגתי וחלק מהסשן כמעבר לאפטרקייר.

אני אישית נמנעת מלהשפיל בצורה " אגרסיבית" יותר מידי, כזו שאין באמת דרך חזור ממנה.
השפלה כזו שכל אחד מהצדדים יקבל את הסיפוק הסאדיסטי או המזוכיסטי שלו ברמה גבוהה מאוד.
אבל המחיר, יהיה פירוק וסיום הקשר.
זה לפחות המחיר שאני שילמתי כשעשיתי זאת
זה לא היה משחק, וזה לא היה בתוך הגבולות, כי קשה להגדיר מה כן להשפיל ומה לא.
כי איך הוא יכל לדעת שאכיר אותו כ"כ טוב שאזהה את הנק' שקשות לו בחיים? שאכיר את החולשות שכל אחד שרוצה שיחבקו אותו שם, או לפחות ייתנו לו מקום לשתף
ואחרי שהרגיש בטוח לשתף ולספר לי - דווקא שם לשבור וללחוץ?
מחרמן? כן. מאוד. אני לא עצרתי מרוב שזה העיף אותי.
והוא נדלק מזה בטירוף.
אבל המחיר היה איבוד הקשר.
וזה מחיר שאני לא מוכנה לשלם עם כל אחד.

וכמובן, מדברת פה רק עלי ועל הגישה שלי לבדסמ ולקשרים הבדסמים שלי
bondman​(נשלט){FLR}
לפני 3 חודשים • 25 בינו׳ 2024
bondman​(נשלט){FLR} • 25 בינו׳ 2024
כמה נקודות שלי לנושא:

אני אוהב השפלות במיוחד כי השפלה מעיפה אותי מהר מאוד לסאב ספייס.

השפלה חייבת לבוא אך ורק בתוך ההקשר של ה BRSM.

רצוי מאוד אפטר קייר אחרי השפלה, אם כי אישית מבחינתי במידה וההשפלה היתה בהקשר הנכון, עבורי זאת לא חובה.

כמו בכל דבר אחר ביחסי השליטה, מילת ביטחון ושולטת בעלת אנטלגנציה רגשית זה מאסט.

ולסיכום, השפלה לאחד יכולה להיות מעצים אורגזמה לשני…
icon_smile.gif
Discipline
Discipline • 25 בינו׳ 2024
אני אוהב להביט לה ישר בעיניים ודרכם עמוק לנשמה ולומר לה את האמת העירומה.

את יודעת למה את כאן מולי על הברכיים ? את יודעת למה את תעשי כל, אבל כל מה שאומר לך ? גם אם זה כואב וגם אם זה משפיל, גם אם לא בא לך באותו הרגע וגם אם זה לא נעים ?

את תעשי הכל, כי את נזקקת. את נזקקת לתשומת הלב שלי, לידיעה שאני האדם היחיד בעולם שרואה אותך עמוק פנימה ומקבל אותך בדיוק כמו שאת.
מקבל אותך על כל השריטות, על כל החרדות, הפגיעות, הקשיים והבדידות שהעולם הקר והמנוכר הזה הכניס בך. מקבל אותך על כל הפנטזיות הרטובות והמלוכלכות שלך.
את נזקקת לי, כי אני הגבר היחיד בעולם שלך שלא מפחד מהריקנות שיש לך בפנים, מהנזקקות העמוקה שלך, מהצורך הכל כך חזק שלך למישהו חזק ודומיננטי שישמור, יעטוף ויוביל אותך ויראה את הילדונת הקטנה, הרגישה והכל כך פגיעה שבך ויאפשר לה לצאת החוצה בלי חשש ולהיות פשוט, היא.

היא תסתכל עליי במבט נדהם, משפילה מבט ובולעת את הרוק. לא כי קיללתי אותה, לא כי קראתי לה זונה או כלבה. היא משפילה מבט ומזילה דמעה שמגיעה עמוק מהלב, כי היא יודעת שזו האמת העירומה וזו היא.
עפר ואפר לרגליה​(נשלט){המלכה ליסה}
אני אישית, מתחבר מאוד להשפלה קיצונית ככל שתהיה בגזרת הבדס"מ כמובן.
יש בזה משהו מאוד עוצמתי ומעצים את החוויה.
אחת ההשפלות שהכי עוצמתית מבחינתי, זה הקוקהולדיות.
אבל כמובן מתחבר להשפלות על כלל מרכיביה וגווניה.. (האפורים 😉).
אוי לבושה
אוי לבושה • 25 בינו׳ 2024
מבחינת הצורך, הייתי אומר שמנטלית זה כמו מצב שלוחצים אותך לפינה, וזה מענג, הנאה מחוסר ערך. יש שיגידו שזה אף מועיל שלוחצים אותך לפינה.

כשאתה יודע שאתה לא באמת חסר ערך אבל מכיר את התחושה, זה המקור שנותן לתת מודע ולעונג לפרוץ.

פסיכולוגיה הפוך על הפוך לדעתי.
deepThinker
deepThinker • 25 בינו׳ 2024
ציטוט:

זה חסר ערך רגשי, זה חסר ערך לחלוטין. בעיני

אני לא מסכים עם הקביעה הזו שלך, זה לא חסר ערך בכלל לשחק. ממשחק יש הרבה מאוד הנאה ורגשות אמיתיים, ולהגיד שזה לא משחק זה קצת לשקר. בסוף כולנו נכנסים לדמויות כלשהן ומגשימים או שוברים נרטיבים מסוימים ועל הדרך נוגעים בנקודות רגישות.

אם השולטת יודעת מה היא עושה ומי עומד מולה, היא תדע להכניס מישהו למיינדפאק הזה ולרעוד, גם אם היא תגיד לו שעכשיו משחקים.
בעיני משחק הוא אמיתי לא פחות.

אנשים משחקים במחשב, רואים סרט, רואים הצגה בקולנוע, האם הם פחות מתרגשים? לא בוכים? פחות מתחברים לדמויות?

אם הינו משפילים ופוגעים באמת אף אחד לא היה נהנה.
masoul
לפני 3 חודשים • 26 בינו׳ 2024
masoul • 26 בינו׳ 2024
nothingspace כתב/ה:
ציטוט:

זה חסר ערך רגשי, זה חסר ערך לחלוטין. בעיני

אני לא מסכים עם הקביעה הזו שלך, זה לא חסר ערך בכלל לשחק. ממשחק יש הרבה מאוד הנאה ורגשות אמיתיים, ולהגיד שזה לא משחק זה קצת לשקר. בסוף כולנו נכנסים לדמויות כלשהן ומגשימים או שוברים נרטיבים מסוימים ועל הדרך נוגעים בנקודות רגישות.

אם השולטת יודעת מה היא עושה ומי עומד מולה, היא תדע להכניס מישהו למיינדפאק הזה ולרעוד, גם אם היא תגיד לו שעכשיו משחקים.
בעיני משחק הוא אמיתי לא פחות.

אנשים משחקים במחשב, רואים סרט, רואים הצגה בקולנוע, האם הם פחות מתרגשים? לא בוכים? פחות מתחברים לדמויות?

אם הינו משפילים ופוגעים באמת אף אחד לא היה נהנה.

אנסה לענות.

ודאי שלמשחק יש ערך ויש הנאה ויש יכולת להפעיל רגשות אמיתיים.
ולכן קיים עולם התאטרון, לכם תעשיית הסרטים היא תעשיה של הרבה מילארדים,
לכן שחקני הקולנוע הם אנשים עשירים מאד.
זה ברישא ועל זה אין חולק.

לגבי ההמשך שלך, ואני מצטט:
"להגיד שזה לא משחק זה קצת לשקר. בסוף כולנו נכנסים לדמויות כלשהן ומגשימים או שוברים נרטיבים מסוימים"

שאלה, האם לפרלין, שיתכן ( אני מקווה ) שאתה קורא אותה כאן, יש חזה ענק? או שזה דמות שהיא משחקת?
האם ההשלכות של החזה הענק שלה על המיניות שלה, על הדימוי העצמי והמיני שלה, זה משחק, או שזו היא.
ממש ולגמרי היא, האישיות שהפכה להיות במרוצת השנים?
וזו דוגמא אחת קטנה.

לא, זה לא משחק, זה מי שאנחנו, כל אחד והחלק שלו, אם זו זו עם החזה הענק או זה עם הזין הקטן או זו הגמדה או זה השמן מאד כל חייו,
או הגבוהה מידי ולכן גמלונית, או זו השטוחה מידי ולכן לא מספיק נשית, וכו' וכו'
זה מי שאנחנו זו לא הצגה וזו לא דמות שאנחנו לובשים במסגרת חיי המין שלנו.
זה באמת מי שאנחנו. ( וממילא אם זה לא היה מי שאנחנו לא היתה לנו סיבה להכנס לתפקיד ולמשחק כמו שאתה טוען )

והפוך.
ניקח כושי עם זין של 27 סנטימטר, ונעשה לו סשן השפלה של "יש לך זין פיצפון".
או ניקח אישה יפה באופן קיצוני, ונעשה לה סשן "את נורא מכוערת ואף אחד לא ירצה לגעת בך".
כמה אתה חושב שהם יצליחו להתחבר? כמה הם באמת יצליחו לחוות את ההשפלה? גם עם השולטת הכי מיינדפאק בעולם כלשונך הזהב?
האם לדעתך הכושי בסיפור שלנו יכול להאמין באמת ובתמים שיש לו זין פצפון ולכן לחוות השפלה? גם עם השולטת הכי טובה בעולם במיינדפאק?
האם האישה בסיפור שלנו תצליח להאמין לרגע אחד שהיא באמת מכוערת ולחוות את הכאב שבחוויה הזו? גם עם שולט אלוף עולם במיינדפאק?
מסופקני, מאד מאד מסופקני.

ולכן, כמו שכתבתי בפוסטים הקודמים שלי, זה חייב לשבת על דברים אמיתיים, וכן, זה כואב. מאד מאד כואב.
ובדויק מהסיבה הזו אנחנו עושים את זה, כי זה כואב, ואנחנו מזוכיסטים.

ובמקביל, אם זה שזה דווקא משחק ולא באמת, מאפשר לך לחוות השפלה, ממקום מוגן ושמור שלא משאיר עליך
שריטה בסוף המשחק, זה נפלא ותהנה. אשריך שאתה יכול להכנס לזה ככה.
אבל כמו שאתה אומר, דווקא זה שזה משחק מאפשר לך לא באמת לחוות את זה ולכן גם לא באמת להיכוות מזה.
מאפשר לך להתקרב לתנור להתחמם קצת, אבל בלי לקבל כוויה מהתנור.
ושוב, אם זו כוס התה שלך, נפלא, תהנה, בלי ציניות בכלל.

רובנו, מבקשים לחוות דברים אמיתיים, ולא משחק והצגה. רובנו. לא כולנו. וזה בסדר גמור.