שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

cuckold- דעתכן לגביי זה, ואיפה זה פוגש אתכן/ם בחייכן האישיים ובזוגיות בפרט

cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 10 בפבר׳ 2024

cuckold- דעתכן לגביי זה, ואיפה זה פוגש אתכן/ם בחייכן האישיים

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 10 בפבר׳ 2024
מי נמצא/ת(או שהייתן/ם בעבר)..בזוגיות קוקהולדית ויכול/ה ורוצה לשתף את ההתנהלות היומיומית,המשיכה ,הסיבה והצרכים הדו צדדיים כמובן..ואיך זה לידיי ביטוי בקשר הזוגי בינכם?...
Master Bruce
לפני 3 חודשים • 11 בפבר׳ 2024
Master Bruce • 11 בפבר׳ 2024
הכי קרוב שהיה לי: פעם הוזמנתי ע"י מישהו (שהכרתי אישית. ללא קשר לכלוב) שלא יכל היה לספק מינית את אשתו להיות איתה בזמן שהוא מסתכל. התברר שזה היה קטע שלהם. אמרתי לו שאני מוכן לשקול את זה רק אחרי שאכיר אותה. שיחה קצרה מאוחר יותר בפייסבוק הוחלט שגם אני וגם היא לא בקטע אחד של השני.
deepThinker
deepThinker • 11 בפבר׳ 2024
פוגש אותי ברמזור (במחשבות :p)
pain master
pain master • 11 בפבר׳ 2024
קהילת חילופי הזוגות בישראל תפסה תאוצה בשנים האחרונות ויצא לי פעמים רבות לפגוש במסיבות האלה גברים רבים שנהנו תוך אוננות בצפיה על בת הזוג עם גבר זר.
האם זה הגיע לרמה של קוקאולד בהגדרות המוחלטות לא יודע לומר, אבל זה קיים בשיראל ברמות שונות החל מצפיה בלבד וכלה בבן זוג נשלט.
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 12 בפבר׳ 2024
cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 12 בפבר׳ 2024
אכן זה קיים אצל זוגות רבים..ואף והרבה מעבר למה שרובנו חושבים..כולל נשלטות ומתחלפות שכמהות לבן זוג אוהב מכיל מחבק ונהנה מהנאתן..בעיקר לאחר שהן נשלטות ע"י גבר אחר..
בעיניי זה מתכון לזוגיות האידיאלית והמון נמשכים/ות לקשר פתוח ואוהב שכזה נטול מסכות מגננות בגידות ושקרים מיותרים...
כנועים שלו
כנועים שלו • 12 בפבר׳ 2024
לגמרי קיים,
אלו החיים שלנו ואנחנו חיים ככה שנים.
בעלי קוקהולד ונשלט שלי. ואנחנו נשלטים משויכים לשולט בקשר ארוך וטוטאלי.
זה לא סצנה בסרט פורנו זה החיים שלנו, זה השלם עבורנו.
זה קשר ייחודי ומדהים שמעניק וממלא צורך לכל אחד מהצדדים בו.
בעלי נהנה מהעונג שלי ומההשפלה שיש גבר חזק ועוצמתי שאני שייכת לו, שאנחנו שייכים לו.
הקוקהולד מעצים את תחושת הבעלות של השולט. ההתמסרות והכניעה שלו מייצרים בעלות חזקה יותר, תובענית יותר.
הוא בתחתית השרשרת, אבל לנוכחות שלו יש ערך רב.
הזוגיות והאהבה שלנו רק התחזקה, אנחנו מאוד אוהבים וזה קירב בינינו. משם זה גם התחיל, מאהבה ורצון לחוות עוד ביחד.
אני מאושרת לחיות את החלום שלי, בזכותם.
    התגובה האהובה בשרשור
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 12 בפבר׳ 2024
כנועים שלו כתב/ה:
לגמרי קיים,
בעלי נהנה מהעונג שלי ומההשפלה שיש גבר חזק ועוצמתי שאני שייכת לו, שאנחנו שייכים לו.
הקוקהולד מעצים את תחושת הבעלות של השולט. ההתמסרות והכניעה שלו מייצרים בעלות חזקה יותר, תובענית יותר.
הזוגיות והאהבה שלנו רק התחזקה, אנחנו מאוד אוהבים וזה קירב בינינו. משם זה גם התחיל, מאהבה ורצון לחוות עוד ביחד.

מרגש. איזה כייף. תהנו הרבה. 💚
cuckold אוהב שלך​(נשלט)
לפני 3 חודשים • 13 בפבר׳ 2024

כתבת מדוייק..נשמע כמו מתכון מנצח לזוגיות אידיאלית ומאושרת

cuckold אוהב שלך​(נשלט) • 13 בפבר׳ 2024
כנועים שלו כתב/ה:
לגמרי קיים,
pain master
לפני 3 חודשים • 13 בפבר׳ 2024
pain master • 13 בפבר׳ 2024
לדעתי האישית ומהכרות עם קהילת חילופי הזוגות מרביתם לא מודעים כלל לקטגוריות ולהגדרות השונות.
רבים מהזוגות בקהילה מצרפים גבר נוסף לשלישיה, בעיני מפגש כזה יכול להתפתח לגבר קוקאולד.