בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

קונפליקט פנימי מול חדירה כשולטת

Bluecollar​(שולטת)
לפני שבועיים • 21 באפר׳ 2024
Bluecollar​(שולטת) • 21 באפר׳ 2024
זה לא דיון על פגינג.
זה דיון על חדירה לשולטת
FootJunky
FootJunky • 21 באפר׳ 2024
Mommy Dom כתב/ה:
חייבת להגיב ולומר שהשרשור הזה גרם לי לחשוב הרבה על הדברים וגם סיקרו אותי מאוד לקרוא את הדעות השונות.
לעניין החדירה. אני חושבת שרק גבר שבטוח בגבריות שלו יכול לרצות להשתוקק להנות ולהתחרמן מחדירה אנאלית. יש לאסף יצחקי הסטנדאפיסט קטע שלם בהופעה שלו על כמה שגברים מפחדים שאישה תכניס להם אצבע לפי הטבעת. אני חושבת שגברים מפחדים להנות מזה. בגלל שהם חושבים שזה יהפוך אותם להיות הומוסקסואליים. אבל זה שגבר נהנה מחדירה אנאלית זה דרך הטבע. יש הרבה נקודות עונג שם לגברים. זה יכול להעצים את הגמירה הגברית מאןד. זה שגבר נהנה מכך לא הופך את זב שפתאום יעמוד לו הזין מגבר. או שיפסיק להימשך לנשים. אבל התבניות החברתיות בחברה שלנו כל כך עמוקות שזה עדיין עניין שגברים מאוד מפחדים ממנו. רבים מהגברים יגידו שהגבול שלהם זה שיגעו להם בישבן.
לדעתי זו גישה מאוד טיפשית ומיותרת. זה כמו שאישה לא תרצה גירוי בדגדגן כדי שהיא לא תהנה מכך ותכריח את עצמך לגמור רק מחדירה של איבר מין זכרי.
זו משנתי האישית לגבי חדירה אנאלית.
אני בכלל לא במקום של לקרוא לאיבר של הנשלט שלי דגדגן או דברים בסגנון. ״אתה לא ראוי לזיין אישה וכו״. אני מרגישה שהמקום השולט שבתוכי נהנה מלעשות בדיוק מה שבא לי ומה שאני נהנית ממנו, להשתמש בנשלט בכל דרך שאחפוץ, אם אני פחות נהנית מחדירה אני אעדיף שהוא ירד לי או יאונן לי, אם בא לי לרדת לו כי זה מחרמן אותי. אני אעשה את זה. אני לא אוהבת את התבניות של ״שולטת צריכה להיות…״ .
לקרוא לגבר זונה כי הוא נהנה מחדירה אנאלית או נהנה להיות מנויש זה מחרמן כי אנחנו רגילים לחשוב על זנות כצורה אחרת לגמרי. גבר מנויש שיכול להרגיש גבר גם כשהוא לובש חוטיני או גרביונים זה מחרמן ומדליק אותי מאוד. דווקא בגלל שהוא יודע מי שהוא בחיי היום יום ובמיטב הוא יכול להיות מי שהוא רוצה להיות וללבוש מה שבא לו ולהיחדר ולהיקשר וכו וכו זה ״השפלה״ שהיא מעצימה. אני יכול להיות גבר גם בחוטיני. אני יכול להיות נשי. אני יכול להיות זנותי. כי אני לא רק מה שהחברה דורשת ממני להיות.
אין דבר יותר מעצים מזה לדעתי.

תגובה מקסימה בעיני. תודה.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2024
Bluecollar כתב/ה:
אני לא מבינה.
הדיון הוא לא על ניוש או על פגינג וכמה הוא משפיל. הדיון הוא על האם חדירה של נשלט לאישה מוריד היררכייה.
האם זה שייך למקום שהוא יותר אינטימי.... יותר ונילי... יותר רומנטי
.. יותר אנא ערף.
האם חדירה לשולטת זה משהו שיוצר דיסוננס?

עבורי כן, לא שאני מעוניינת שזה ייצור, פשוט משהו ששמתי לב שאני חווה בחיים שלי, מעין רתיעה מכך
לא כי זה ונילי בעיני
פרלין​(נשלטת){ש}
פרלין​(נשלטת){ש} • 21 באפר׳ 2024
ואם הגבר קשור? ואת רוכבת עליו? ואוסרת עליו לגמור?
אז מה אם הזין שלו בתוכך? את מכתיבה את הקצב ואת מידת ההנאה שלו ומידת ההנאה שלך. שזה הכי חשוב.

אני לא פמדומיסטית אבל מהתבוננות מושכלת מהצד תמיד נראה לי שהמהפכה (אפילו הפמיניסטית) הגדולה של הפמדום זאת ההפיכה של ההנאה והגמירה הגברית לשולית. בעיקר כשבסקס ונילי זה עדיין הסיפור הגדול. עדיין במרכז הבמה.
כלומר לא העניין הפיזי של הזין של מי נמצא איפה, אלא ההנאה של מי חשובה יותר.
bondman​(נשלט){FLR}
bondman​(נשלט){FLR} • 21 באפר׳ 2024
אני אישית זן מיוחד שלא אוהב שמוצצים לו ולא אוהב לחדור.
אבל אם שולטת תרצה שאחדור אליה וגינלית או אנאלית. או למצוץ לי.
אעשה כמצוותה וזה לא יוריד לי ממנה בכלום.

למרות שבתוך תוכי הייתי מעדיף שאת התשוקות הללו היא היתה מגשימה עם גבר אחר כשאני הקוקהולד שלה.
אבל היא המחליטה מה טוב לה ומה לא.
Bluecollar​(שולטת)
Sunna סאנה כתב/ה:
Bluecollar כתב/ה:
אני לא מבינה.
הדיון הוא לא על ניוש או על פגינג וכמה הוא משפיל. הדיון הוא על האם חדירה של נשלט לאישה מוריד היררכייה.
האם זה שייך למקום שהוא יותר אינטימי.... יותר ונילי... יותר רומנטי
.. יותר אנא ערף.
האם חדירה לשולטת זה משהו שיוצר דיסוננס?

עבורי כן, לא שאני מעוניינת שזה ייצור, פשוט משהו ששמתי לב שאני חווה בחיים שלי, מעין רתיעה מכך
לא כי זה ונילי בעיני

אז בואו נחזיר את הדיון לשם.
הרבה שולטות מפרידות בין בדסמ לרגש /סקס/זוגיות.
מבחינתן זה עונה על הצורך בסדיזם, שליטה חילופי כוחות ואין שם משהו שהוא רך ואינטימי.
*קשה לי להסביר כי אני לא בצד הזה*

חלק מהראייה היא שצריך להפריד את הבדסמ שיש בו היררכייה ועוד מהתפיסה הוונילית השוויונית שלנו.
לא הכל קשור לסקס וניתן לעשות הפרדה.
במבחינת רבות סקס זה רק חלק מזוגיות ולא חלק מאינטראקציה בדסמית.
חלק מקיימות קשר ונילי לצד קשר בדסמי.
זה נפוץ יותר בפמדום.
אני מעולם לא ראיתי בחדירה משהו שלוקח ממני את הכוח. תמיד ראיתי את עצמי כאחראית לעונג שלי וקבלתו מהצד השני כמובילה.
לרוב אני לא מתחברת או אוהבת לזה שהגבר מזיז את האישה כראות עיניו.

במאמר מוסגר אגיד, שכרגע אין לי זמן לנהל קשרים רבים, לכן אני מעוניינת ב כל בבן אדם אחד: בדסמ, סקס, רגש

גם פגינג קשור בהנאה המנטלית שלי ולא בנשלט
Bluecollar​(שולטת)
גם מציצה. אני לא רואה בזה משהו משפיל, אני פשוט לא אוהבת את זה ומבחינתי אני לא במקום מרצה וסקס קשור לעונג שלי
FootJunky
FootJunky • 21 באפר׳ 2024
ArchAngel כתב/ה:

יש פעמים שנשים גבוהות מאוד או שריריות מאוד מרגישות חוסר ביטחון בשל כך, אפילו שאלו מאפיינים גבריים, או בעצם בדיוק בגלל שאלו מאפיינים גבריים וחברתית מאפיין גברי נועד לגברים, ורק אז הוא לא נחווה משפיל "כי זה סדר הדברים".
כשהמאפיין הגברי על אישה אז החברה מתייחסת לזה כמשהו מגוחך לעיתים קרובות מאוד, וזה בהחלט חומר לסשן השפלות, רק כמה שולטים יתלהבו מזה בדיוק?

זה בדיוק העניין... "סדר הדברים"....
וגם הדיון של "אם אני שולטת איך אני אתן לנשלט לזיין אותי" הוא חלק מזה...
זה מזכיר לי שיר אלטרנטיבי לא מוכר של מדונה:

Girls can wear jeans
And cut their hair short
Wear shirts and boots
Cause it's OK to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
.Cause you think that being a girl is degrading

וזה כל הסיפור... בין אם זה חדירה של נשלט לשולטת, חדירה של שולטת לנשלט או חדירה בין גייז אקטיבי לפסיבי.
גם בגייז, אקטיבים שווים יותר מפסיבים.
Sunna סאנה​(שולטת)
Sunna סאנה​(שולטת) • 21 באפר׳ 2024
FootJunky כתב/ה:
ArchAngel כתב/ה:

יש פעמים שנשים גבוהות מאוד או שריריות מאוד מרגישות חוסר ביטחון בשל כך, אפילו שאלו מאפיינים גבריים, או בעצם בדיוק בגלל שאלו מאפיינים גבריים וחברתית מאפיין גברי נועד לגברים, ורק אז הוא לא נחווה משפיל "כי זה סדר הדברים".
כשהמאפיין הגברי על אישה אז החברה מתייחסת לזה כמשהו מגוחך לעיתים קרובות מאוד, וזה בהחלט חומר לסשן השפלות, רק כמה שולטים יתלהבו מזה בדיוק?

זה בדיוק העניין... "סדר הדברים"....
וגם הדיון של "אם אני שולטת איך אני אתן לנשלט לזיין אותי" הוא חלק מזה...
זה מזכיר לי שיר אלטרנטיבי לא מוכר של מדונה:

Girls can wear jeans
And cut their hair short
Wear shirts and boots
Cause it's OK to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
.Cause you think that being a girl is degrading

וזה כל הסיפור... בין אם זה חדירה של נשלט לשולטת, חדירה של שולטת לנשלט או חדירה בין גייז אקטיבי לפסיבי.
גם בגייז, אקטיבים שווים יותר מפסיבים.

מאוד מדויק
וכן בדיוק, אני מודעת לכך שזה ממש קשור למיזוגניה מופנמת שהתחברה יחד עם העובדה שחדירה זה פשוט לא משהו שאני הכי מנוסה בו אז גם יש מניעה כלשהי, אבל זה באמת בעיקר מיזוגניה מופנמת
ArchAngel​(שולטת)
ArchAngel​(שולטת) • 21 באפר׳ 2024
פרלין כתב/ה:

אני לא פמדומיסטית אבל מהתבוננות מושכלת מהצד תמיד נראה לי שהמהפכה (אפילו הפמיניסטית) הגדולה של הפמדום זאת ההפיכה של ההנאה והגמירה הגברית לשולית. בעיקר כשבסקס ונילי זה עדיין הסיפור הגדול. עדיין במרכז הבמה.
כלומר לא העניין הפיזי של הזין של מי נמצא איפה, אלא ההנאה של מי חשובה יותר.

ולי זה נראה, לפחות בחלק מן הפעמים, שזה עדיין המשך ישיר להבניה החברתית הזו שברגע שהגבר גומר "נגמרת החגיגה".
אני רואה לפעמים ממש רתיעה מהמחשבה שגבר יגמור כי אז הוא יאבד עניין, לעומת נשלטת שזה רק יחזק אצלה את הצורך להתמסר לשולט.
זה נראה שבדר"כ כששולט מונע מהנשלטת גמירה זה בשביל לבנות בה ציפייה לאחת חזקה יותר אחר כך, בעוד עבור שולטות זאת דרך להבטיח שהוא ישאר בעניין. כאילו הכל תלוי בתשוקתו, וברגע שיגיע לסיפוקו הן יכולות לשכוח מהתמסרות או אפילו ליחס, שהוא אשכרה פשוט יכול להיעלם.
פחות נתקלתי בכאלו שמתארות שמניעת גמירה כמחרמנת אותן כשל עצמה אלא לרוב הסבירו שזה אמצעי לגרום לו "להיות יותר צייתן ולרצות אותי".

הגישה שלי היא אחרת לזה, אני לא אומרת שהיא יותר נכונה, לכל אחד עובד משהו אחר וכו'...
אותי פשוט בכנות מחרמן להביא גבר לגמירה, עד תחושה של "אובדן שליטה" על עצמו, בטח כשזו גמירה שדורשת יותר אינטימיות והתמסרות כמו חדירה אליו.
"הדרופ של אחרי" שמדברות עליו לא קרה לי מעולם. קרה לי מה שקורה לשולטים מול נשלטות, שאותם באמת מחרמן לראות אותן גומרות "עד שמאבדות שליטה" וזה מסב להם סיפוק בפני עצמו. ואז הוא שם באפיסת כוחות מגמירה עוצמתית וכל מה שבא לו זה שאמשיך לכרבל אותו, והוא מחפש את קרבתי בזמן שמעכל את החוויה, וכבר בא לו על הסיבוב הבא.