לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

Sanctuary

Glitch
לפני שבועיים • 29 באפר׳ 2024

Sanctuary

Glitch • 29 באפר׳ 2024
המלצת צפייה: סרט חלומי ומטלטל 🖤
סקרנית מסוקסת
לפני שבועיים • 30 באפר׳ 2024
סקרנית מסוקסת • 30 באפר׳ 2024
אם זה בדסמי ממליצה על sense8 אמלה האורגיות
Glitch
Glitch • 30 באפר׳ 2024
סקרנית מסוקסת כתב/ה:
אם זה בדסמי ממליצה על sense8 אמלה האורגיות

אני ממליצה כאן על סרט בדס"מ חד פעמי על יחסי שליטה, השפלות, מערכת יחסים מנטלית, חולנית, מפחידה, אלימה ומרגשת ואת מדברת איתי על אורגיות...?
נשמה, קצת נימוסים
    התגובה האהובה בשרשור
Hendeix​(שולט)
Hendeix​(שולט) • 30 באפר׳ 2024
איפה את רואה את הסרטים ?
הוא​(שולט)
הוא​(שולט) • 30 באפר׳ 2024
https://youtu.be/EaMahhnZMog?si=wlqlBsvwDldQU0XE

ראיתי את הטריילר
(פאםדומ לא מענין משחק לא משו)

זה אולי שיעור טוב לכלובנים שחושבים שלהחצין את הכלובנות
זו מצוה כמו סוג של ג'יהאד. ויש לזה מחירים שלא תמיד ניתן לשלם.
יש כאן אגב כמה שיכולים לכתוב תסריט על מה קרה כשהחצינו.
Glitch
Glitch • 30 באפר׳ 2024
הוא כתב/ה:
https://youtu.be/EaMahhnZMog?si=wlqlBsvwDldQU0XE

ראיתי את הטריילר
(פאםדומ לא מענין משחק לא משו)

זה אולי שיעור טוב לכלובנים שחושבים שלהחצין את הכלובנות
זו מצוה כמו סוג של ג'יהאד. ויש לזה מחירים שלא תמיד ניתן לשלם.
יש כאן אגב כמה שיכולים לכתוב תסריט על מה קרה כשהחצינו.

צריך להיות דביל אמיתי כדי לשפוט סרט לפי טריילר של 90 שניות.

לתגובה שמעלייך- אני מורידה סרטים. ולמי שאשכרה רוצה לצפות ולהתרגש: יש שם חלוקת תפקידים של "פמדום" בתשלום, אבל זו רק המסגרת לא המהות. גם לא המחיר שאפשר לשלם על אאוטינג. המהות היא הקשר.
הוא​(שולט)
לפני שבועיים • 1 במאי 2024
הוא​(שולט) • 1 במאי 2024
לא חייבים לצפות בסרט שלם אם טריילר לא מרשים , אני מקוה שאת מרגישה עם עצמך קצת יותר טוב עכשו כי נראה שאת ככ מסכנה כשמתנגדים לדעתך זה דורך לך על איזה פרונקל מוגלתי שלא נוקז כבר שנים. לכי טפלי בעצמך.
Glitch
Glitch • 1 במאי 2024
הוא כתב/ה:
לא חייבים לצפות בסרט שלם אם טריילר לא מרשים , אני מקוה שאת מרגישה עם עצמך קצת יותר טוב עכשו כי נראה שאת ככ מסכנה כשמתנגדים לדעתך זה דורך לך על איזה פרונקל מוגלתי שלא נוקז כבר שנים. לכי טפלי בעצמך.

אני יודעת שאתה בומר ואצלכם ללכת טיפול זה עלבון רציני, הייתי מציעה שתיישם את עצתך כי אני כבר מיישמת אותה.
מה שמפריע לי הוא שכתבתי המלצה על סרט שריגש אותי בתקווה שאחרים יהנו ממנו גם, ואתה לעומת זאת כתבת עליו ביקורת בלי לצפות בו.
ומאחר שאין לך מושג על הסרט, כתבת על דברים שהם לא העיקר בו ומהווים מסגרת עליתית, דברים שנראה שאתה סולד מהם אפריוריות (פמדום ואאוטינג) מספיק כדי לבוא לספר לנו.
לא אמרתי שאתה חייב לאהוב את הסרט או לצפות בו, או לאהוב אאוטינג או פמדום או סרט עם שני שחקנים בחדר סגור, אבל עדיין דבילי לבקר סרט ולחרוץ על הדרך אפילו את המשחק, בלי לצפות בו.
אבל שמע הוא, יכול להיות שאתה מבקר כל כך כשרוני שאתה לא צריך אשכרה לצפות בסרט שאתה מבקר. מציעה שתפתח פינה חדשה בשרשור משלך, עם המלצות כאלה, בטוחה שזה יתפוס. על הדרך תעזוב את האחד שלי.
somonetwelve
somonetwelve • 1 במאי 2024
ועדיין לא הבנתי למה קראת לו דביל.
איך דביל מתקשר להפקת לקחים מהירה. לראות שונה משלך. לדעה שונה משלך. לעולם אחר לגמרי ממי שאת.

מעניין שכל מי שלא את- דביל.