שבת שלום אורח/ת
עכשיו בכלוב

מהו עבד מין ?

דני בוי
לפני 19 שנים • 14 באפר׳ 2005

מהו עבד מין ?

דני בוי • 14 באפר׳ 2005
האם עבד מין זהו מושג שמסכימים עליו כולם כמעין מוסכמה קהילתית כזו או שמפורש בעיני המתבונן/ת בצורה אינדיבידואלית.

מין זה הרי קיום יחסי מין מלאים (חדירת גבר לאישה) או אוראליים/אנאליים (גבר לאישה או הפוך) לפי ההגדרה היבשה כמדומני ויתקנו אותי אם אני טועה, אזי האם זה אומר שכשמלכה חודרת לעבד אנאלית הוא נחשב באמת עבד מין ? האם ללקק את פי הטבעת של המלכה גם מחשיב את העבד כעבד מין ? ומה לגבי פייס סיטינג בערום בלי ליקוק ? אם המלכה מורה לעבד להחדיר לה אצבעות למקומות שונים, איך זה נחשב ?

ובעצם מבחינת ראייה כללית, האם עצם העובדה שעבד מקבל גירוי מיני מליקוק כף רגל, או נעל או לקבל הצלפות וכאב מהמלכה לא הופך אותו בעצם לעבד מין ?

מלכות בתשלום לדוגמא נוהגות לומר מראש באם הן מקבלות עבדי מין או לא, מה זה בעצם אומר, מלכה אחת שמבחינתה ליקוק פי הטבעת שלה ייחשב בעיניה כשליטה מינית ואילו בעיני האחרת הדבר לא ייחשב מכיוון שאין פה סקס? icon_rolleyes.gif
אין ספק שזה עלול לבלבל במידה ועולם המושגים בבדס"מ מתפרש אצל כל אחד ואחת אחרת, במידה ויש אחידות ותאימות בהגדרות המושגים כמו לדוגמא כולם יודעים שביזאר קל מכיל שתן וביזאר קשה צואה, אזי אולי הכל ייראה פחות מבלבל ומטעה.
*queencie*
*queencie* • 14 באפר׳ 2005
הגבול הוא מאוד אפור ולא ברור - מה שבעיניך הוא אקט מיני בעיני אחר יחשב כאקט משפיל שאינו מיני
לדעתי כל מה שגורם גירוי מיני אצל אחד הצדדים הוא בהוויתו מיני - ולכן גם הצלפות או השפלות - באם גורמות לך לגירוי - ייחשבו כאקט מיני.
לעומת זאת אחרים יאמרו שרק במקרה של חדירה - זה קשר מיני (אולי לכך התכוון ביל קלינטון באומרו על מוניקה לווינסקי I did not have sex with that woman )........
אם יש צורך בתיאום ציפיות בקשר בדס"מי - כמו גם בכל קשר, יש לברר היטב את כוונת המשוררים. לפרט את כל האפשרויות ולבחון האם נכללות או לא בהגדרתן כאקט או חלק מאקט מיני.
ואם תשאל את דעתי ........ it is all about sex icon_lol.gif
Olive

דעתי

Olive • 14 באפר׳ 2005
אם אני חייבים להבדיל, אני משער שמה שעושה עבד מין לכזהנ זה לא האקטים שהוא עושה אלא השימוש שעושה בו השולטת. כך שזה לא משנה מה נחשב או לא נחשב מין, אם המכה מפיקה מהעבד הנאה מינית אז אפשר לכנותו עבד מין.

היא יכולה לגרום לו ללקק לה, לספק אותה בעזרת חדירה, להחליט מתי, איך ואם הוא יגמור או אפילו בזה שהוא יחדור אליה אנאלית, היא שולטת ולא זקוקה להגדרות לגבי מה עושה לה טוב.

בכל מקרה הנושא נראה לי חשוב מספיק ואני לוקח על עצמי לנסות לחקור אותו בעבורך.
כשאשוב, אכתוב דו"ח מפורט בנושא, אם אשוב...
דני בוי

Re: דעתי

דני בוי • 14 באפר׳ 2005
Olive כתב/ה:
בכל מקרה הנושא נראה לי חשוב מספיק ואני לוקח על עצמי לנסות לחקור אותו בעבורך.
כשאשוב, אכתוב דו"ח מפורט בנושא, אם אשוב...

גם אני חושב שהנושא חשוב ואף יותר מכך, מעניין ואולי איפשהו יעשה סדר לבלבול ולבלאגן, אני חושב שהבלבול הזה גורם גם ללא מעט אכזבות ותככים בין סאבים לדומיות כתוצאה מראייה שונה של הבדס"מ ומושגים כגון אלו ושיחות תאום ציפיות לא תמיד מתקיימות ואם כן לא בצורה טובה, לא כולם ישר ממהרים לדבר על מין וכל מה שסובב את זה, מלכה מסויימת לא תדבר על דברים מיניים עם עבד חדש כדי שלא תיצור לעצמה רושם זנותי ועבד כלשהו עלול לא למהר להכנס לנושא המיני מתוך כבוד אליה.

אתה מוזמן לחקור את העניין ומוזמן גם לחזור, לקבוע לך מועד אחרון להגשת הדו"ח ? icon_cool.gif
אנדרפוט
אנדרפוט • 14 באפר׳ 2005
עבד מין זוהי המצאה של הבדסמ הישראלי, באנגלית זה פשוט מישהו שמזיינים אותו או אותה.

בהקשר של מלכות מקצועיות נראה לי שזה מדבר על אברי-מין. עבד-מין זה אומר שיש נגיעה באברי המין של המלכה - אצבע, לשון וכו"
Demi
Demi • 14 באפר׳ 2005
ציטוט: מהו עבד מין ?

מה זה משנה?

מה הוא דניאל!
זה מה שחשוב icon_razz.gif
דני בוי
דני בוי • 14 באפר׳ 2005
Demi כתב/ה:
ציטוט: מהו עבד מין ?

מה זה משנה?

מה הוא דניאל!
זה מה שחשוב icon_razz.gif

פסיכודמי, לא העניין פה לדעת מי ומה אני, את זה פחות או יותר אני יודע, אבל עם כל זה שאני יודע מי ומה אני צצים לפעמים שאלות לא ברורות או מסקרנות.

למה שלא תתייחס לנושא דמי ונשמע את דעתך המלומדת או שלנושא הזה אין לך תשובות ? icon_cool.gif
Demi
Demi • 14 באפר׳ 2005
יש לי תשובות אבל למה לי להסתבך בהגדרות?

מאז שהגעתי לתובנה שכל זה מעניין את הביצה השמאלית שלי גם שיניתי את הסטטוס שלי ל - ונילה קינקי, עכשיו כשאני ונילה קינקי יש לי לגיטימציה להביט על כל עולם השליטה מהצד ולהנות, גם יש לי "הכשרה" לעשות מה שבא לי בלי להתחייב לכלום.

הרבה יותר טוב - תאמין לי.

icon_smile.gif
מיתוסית​(שולטת)
מיתוסית​(שולטת) • 14 באפר׳ 2005
אני מסכימה עם דעתו של אוליב.
בעיניי עבד מין זה עבד שנועד לשימושיה המיניים של המלכה וזה בכלל לא משנה ממה הוא מתגרה הרי ממילא הוא מתגרה מכל העסק, אחרת הוא לא היה כאן, הלא כן?!
אז אם מגרה אותו שאעמיד אותו בפינה 4 שעות, זה הופך אותו לעבד מין?
ממש לא.

והרי פעמים רבות מין הוא חלק מסשן או בכלל לא.
במידה וזה חלק מהסשן, אני לא חושבת שהוא נחשב לנטו עבד מין אבל אם כל הסשן זה סיפוק צרכיה המיניים שלה מלכה למשל ללא כאב, אז הוא עשוי להיחשב כעבד מין.
מצד שני הוא יכול לרשום את זה כחלק מהנתונים שלו ומהדברים שהוא נמשך אליהם...

אצל מלכות בתשלום אני לא חושבת שיש עבדי מין כי מלכתחילה הסשן מתקיים למען הנאת הסאבים בלבד (או במקרים מסויימים בעיקר) ואינם כוללים כל אקט מיני שהוא ואני מתכוונת למיני של ממש שכולל את איברי המין.
מוש​(נשלט){k}
לפני 19 שנים • 17 באפר׳ 2005
מוש​(נשלט){k} • 17 באפר׳ 2005
אני אישית חושב שהנושא לא חשוב כלל ולכן בחרתי להגיב (שהרי לנושאים חשובים אני כבר מזמן מזמן לא מתייחס)

כולם עבדי מין!!!

הנה, נפתרה הבעיה, דניאל, על שם מי לרשום את החשבונית?

ברכות

cow.gif

נ.ב.
זה ברור למה נכון? כי אין לי ממש כוח להסביר...