לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיומנה של מלכה

מחשבות, פנטזיות, חוויות נעימות ופ(ח)ות נעימות
לפני שבוע. שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:35

לפני שבוע הייתי במסיבת פמדום הראשונה שלי והיה ממש כיף!

אמנם רוב הנשלטים היו מבוגרים ולא מושכים לטעמי, אבל עדיין ממש נהנתי. 

המטרה הראשונה שבשבילה באתי הייתה להכיר מלכות אחרות ואכן שמחתי להכיר שם שולטות מקסימות שעם אחת מהן היה לי חיבור ממש מעולה. שיחקנו יחד עם אחד הנשלטים במסיבה, השתעשענו איתו והתעללנו בו קצת. למלכה המהממת הזאת קוראים lady cbt והיא הפכה להיות אחות על מלא. היה נשלט מעפן אחד במסיבה שאפילו לא שווה לספר עליו כי לא מגיעה לו במה אבל סך הכל הייתה אווירה מעולה! הכלבלבים הסתובבו להם עם קולר ורצועה על ארבע במועדון. הרגיש לי בבית להיות במקום שכולם בו בדסמים וכולם בו מתחלקים לשולטות ונשלטים בלי שום עוררין על החלוקה. בהמשך השבוע ארגנו לנו מפגש מלכות וזכיתי להכיר טוב יותר עוד מלכות פה מהכלוב ורק התאהבתי בהן יותר. עוד אחות על מלא שהכרתי היא מלכה בשם המהפכה הפמיניסטית שהיא מהממת ברמות ואני, היא וlady cbt הולכות להיפגש יחד במסיבת פמדום הקרובה במוצ"ש בעוד שבוע מהיום ולהשתעשע ולשחק יחד בצעצועים הנשלטים שלנו. פשוט חלום. 

אז מה בעצם אני אומרת פה? 

א. ממש שמחתי להכיר מלכות אחרות וגיליתי נשים מקסימות, חזקות, מצחיקות, סקסיות ומעניינות! שמחה שאנחנו יוצרות פה אחוות נשים

ב. אני לגמרי בעד לחזק את הליינים של מסיבות פמדום וככל שאכיר יותר את הנוכחים ותהיה אווירה אינטימית ונעימה כך יהיה כיף יותר 

ג. לגמרי יש קריאה לנשלטים צעירים וחתיכים להגיע גם למסיבות פמדום. אין מספיק נשלטים צעירים. כנראה שזה קשור לזה שלוקח לכם יותר שנים להבשיל ולהרגיש בנוח עם מי שאתם גם בפומבי. אז אני לגמרי קוראת לכם, נשלטים צעירים, לבוא למסיבה הקרובה במוצ"ש (פרטים אצל דורה פה בכלוב). אבל! רק אם אתם נשלטים ממושמעים ואתם מבינים את מקומכם ולא תבואו בניסיון לשלוט על מלכות מלמטה ולצפות מאיתנו להגשים לכם פנטזיות... אתם באים כדי לשרת אותנו ולא להפך.. אז לא להתבלבל כי משום מה הנשלטים הצעירים הם הנשלטים החצופים יותר שלא מבינים את מקומם- וכאלה אני ממש לא אוהבת.... 

 

אז נתראה בקרוב :) 

לפני שבוע. שבת, 7 בדצמבר 2019, בשעה 20:23

אחרי אינספור שיחות עם דברנים גדולים פה בכלוב ולא מעט אכזבות סוף כל סוף נמצא עבד ראוי שכל רצונו הוא להיות עבד שלי ולהיות שם בשבילי, המלכה שלו. 

העבד אוהב שקוראים לו עבד ואוהב שיש לו מלכה להשתחוות אליה. העבד הוכיח לי נאמנות והוכיח שכל רצונו הוא לעשות לי טוב ושהוא לא מנסה לשלוט מלמטה במלכה שלו...

אין לי שום קשר מיני עם העבד. אני גם לא רוצה שום קשר מיני או סשנים איתו. כל מה שאני רוצה הוא שינקה לי את הבית, יקפיץ אותי למקומות ויעשה איתי סידורים. 

אתמול היה מבחן התוצאה. האם יעמוד בכל הדיבורים שלו ויראה לי שאכן הוא עבד נאמן. ואכן, הוא הגיע אליי הביתה וניקה לי את הבית מכל הלב וגרם לי להיות שמחה ומאושרת. נתתי לו גם את הפאות הצבעוניות שלי שאני אוהבת ללכת איתן למסיבות ונתתי לו לסדר לי אותן בבית שלו כדי שתהיה לי אחת מוכנה למסיבה הבאה. השבוע הוא יבוא איתי לקנות נעליים ואתמול והיום הוא הקפיץ אותי לכל מיני מקומות שהייתי צריכה. מכיוון והייתי מרוצה מהעבודה שלו נתתי לו את הזכות לנשק לי את הרגליים, לעשות לי מסאג' ברגליים ולשים את הרגליים שלי על הפרצוף שלו. 

win- win 

כל אחד וההעדפות שלו... מה שבטוח שזה העבד הראשון שאשכרה משרת אותי מכל הלב מבלי ניסיון לשלוט מלטה או לעשות עליי מניפולציות כדי להרוויח משהו בתמורה ושבאמת כל רצונו הוא לעשות טוב למלכה ושהוא מאושר כשהוא רואה את המלכה שלו מרוצה ומאושרת. 

מאוד מקווה שכך זה גם ימשיך והעבד לא יאכזב... אם ימשיך ככה, אמשיך לאפשר לו להשתחוות אליי ולפאר אותי. לתת לו להרגיש שיש לו מלכה שהוא יכול להעריץ. 

 

עבד טוב= מלכה מרוצה- תזכרו את זה עבדים וכלבלבים ותפסיקו לנסות לשלוט מלמטה ולהיות לא ממושמעים. זה כל כך טרן אוף. 

 

לפני שבועיים. רביעי, 27 בנובמבר 2019, בשעה 01:12

היה היה פעם איש חרמן שאהב לקבל בתחת. מהיום הראשון שבו ניסה בפעם הראשונה לקבל בתחת הוא כבר ממש אהב את זה וכבר נכנסו לשם 6 אצבעות! זה היה היעוד של החור שלו- לקבל דברים... אחרי הפעם הראשונה שזיינו אותו בתחת הוא התאהב ובזמן קצר מאוד הפך להיות מכור לדבר. הוא דחף לתחת שלו כל דבר שרק יכל לחשוב עליו. לרוב היה מדובר בירקות כמו מלפפון, גזר, עגבניה, קישוא וחציל ולפעמים כשלא היה לו מה לדחוף דחף לשם פחיות שתיה וכל דבר שרק מצא. היה דוחף פחית שתיה ויושב איתה בתחת בזמן הנסיעה לעבודה. כל הזמן היה מרחיב את החור, כל פעם שובר שיאים חדשים. כל היום בעבודה היה יושב וחושב רק על זה... בכל פעם שהיה דוחף דברים לתחת הוא היה מצלם את החור שלו וכשהיה מדבר עם מלכות היה שולח את התמונות בלי הודעה מוקדמת. הוא היה כל כך מיוחם שהוא פשוט לא ראה בעיניים ואפילו פגע בנשים אחרות בדרך. כשהיה בקשר, הוא הסתיר את זה מבת זוגתו ויום אחד היא תפסה אותו כשהוא נרדם על הספה עם חציל בתחת ומשם הדברים התדרדרו ונגמרו ברע. אותו מכור, ראה בבלוג שלי שאני מפנטזת לעשות לנשלט fisting בפומבי אז הוא ישר שלח הודעה שזה החלום שלו. בעבר כבר דיברתי איתו ואני זוכרת שחסמתי אותו כי היה יותר מידי לחוץ... שלח מלא תמונות גסות בלי רשות והראה לי כמה החור שלו פתוח. אבל מכיוון וזו הייתה פנטזיה לא ממומשת הרשתי לו לדבר איתי וקבענו שניפגש יום לפני המסיבה לבדוק כימיה. ואכן נפגשנו.. הוא הגיע מוכן אחרי חוקן ופתוח במידה הנכונה (אשכרה הייתי צריכה להגיד לו לא להגיע פתוח מידי). מכיוון והוא מכור שמזיין את עצמו עם ירקות הוא הביא איתו ירקות לסשן במקום צעצועי מין. הוא ידע שלמסיבה יצטרך להביא צעצועי מין לפי רשימה שהכנתי לו כי במסיבה התכוונתי לחדור אליו עם דילדויים גדולים וצעצועים אנאליים אחרים. 

כשנפגשנו, הוא חיכה לי ערום על ארבע לבקשתי עם התחת לכיוון הדלת. נכנסתי, הסתובבתי קצת סביבו ובחנתי אותו. פיסקתי לו את הטוסיק והסתכלתי על החור היפה שלו. שמתי לו הרבה חומר סיכה ודחפתי לשם קישוא.. כבר חדרתי להרבה בחורים בחיי אבל חדרתי עם אצבעות או עם הסטרפאון הקטן שלי כי כולם בכיינים... הפעם זו הייתה הפעם הראשונה שבאמת מימשתי פנטזיה ופתחתי אותו ממש... הכנסתי לשם מלפפון גדול, קישוא גדול, את כל הפיסט שלי ואת כל כף הרגל שלי! זה היה תענוג... זה חירמן אותי בטירוף ונהנתי ממש... נהנתי לראות איך המלפפון נכנס ויוצא ממנו. איך החור נפתח ונסגר. זה היה מהמם... אין ספק שזה עשה לי תאבון לעוד חדירות כאלו... ואז אחרי הסשן הבחור פשוט נעלם... הטלפון שלו היה כבוי במשך כמעט יומיים. כאילו בלעה אותו האדמה. מיותר לציין שלמסיבה הוא לא הגיע. אני לעומת זאת כן הגעתי למסיבה (שעליה אכתוב פוסט נפרד) ושם יצא לי להכיר מלכות מקסימות שחלק מהן מכירות את האפס הזה. מסתבר שהוא נוטה לעשות את זה. לדבר ואז להיעלם. הוא גם אמר לאחת המלכות שהוא נשוי (מה שממש לא אמר לי). בקיצור גבר שקרן להפליא... אם תשאלו אותי הוא כנראה גם לא התכוון להיות פומבי כמו שהתחנן אליי ופשוט אמר לי את זה רק כדי לזכות לפגישה איתי בשביל שאפתח אותו כמו שהוא אוהב.. פשוט ג'אנקי... 

מה אני אגיד לכם? חסרים נשלטים איכותיים.. אנאליים, מסורים, אמינים וחתיכים... לא בכיינים שלא יאה להם לנקות למלכה את הבית, לא שקרנים חצופים ולא עלק נשלטים שמנסים לשלוט מלמטה. 

 

עדכונים לכל המודאגים ששלחו לי הודעות:

הוא יצר קשר אחרי כמה ימים והוא לא התנגד להעלאת התמונה. לא אתפלא אם זה גם מחרמן אותו. מצד שני, אולי הוא לא יאהב את הפוסט הזה אבל על הזין שלי. הוא יצא לא בסדר... וחוץ מזה לא חשפתי את הניק שלו או את השם שלו.. 

ואיך שכחתי... מוסיפה תמונה: 

 

 

 

 

 

 

 

לפני שבועיים. רביעי, 27 בנובמבר 2019, בשעה 00:45

אז לכל אלו שטורחים לשלוח לי הודעות כמו "את באמת לא מודעת לעצמך? באמת נראה לך שעם פרופיל כזה תמצאי זוגיות?" אז:

א. לכו להזדיין (מאחלת לכם סקס ממש מעפן) 

ב. מה זה עניינכם? 

ג. די נשבר לי מהפטריארכיה... לא מצליחה להבין למה לאנשים כל כך קשה לקבל שיש אנשים שמחפשים זוגיות אלטרנטיבית ושלא כולם מחפשים זוגיות ונילית ומונוגמית. מה קרה? קשה לכם לקבל את זה שאישה רוצה זוגיות אבל עדיין רוצה להזדיין עם כמה גברים? קשה לכם לקבל את זה שאישה יכולה להיות עולם ומלואו? קשה לכם לקבל שיש דבר כזה פוליאמוריה או יחסים פתוחים וזה יכול לעבוד נפלא? אז אתם תעשו מה שאתם רוצים אבל אל תבלבלו לי את השכל שזה לא אפשרי למצוא זוגיות כזו. אין ספק שזה יותר קשה למצוא זוגיות כזו אבל כן אחד למאה אלף גברים נמצא גבר מפותח יותר שיכול לקבל ולאהוב את זה שבת הזוג שלו היא אישה מינית ופתוחה. מה עדיף? להיות כמו הגברים העלובים שכותבים לי ומעבירים עליי ביקורת כשהם בעצמם משקרים לאישה שלהם כל יום ובוגדים בה מאחורי הגב... בעיניי זה מזעזע. 

 

 

 

לפני 3 שבועות. שלישי, 19 בנובמבר 2019, בשעה 21:55

אז אחת הפנטזיות הלא ממומשות שלי היא להיות עם שני גברים. שכולנו נהיה אחד עם השניה והשלישי... ולא, לא פורסד בי. אני רוצה שכל הצדדים יהיו מעוניינים בסקס, שכולם יחשקו אחד בשניה ושתהיה אינטימיות בין כולם. 

פנטזיה אחרת שלי היא להיות מוקפת בלפחות ארבעה גברים חתיכים שישרתו אותי כל היום. שינקו לי, יבשלו לי, יעשו לי מסאג'ים, ילקקו לי את הכוס, יעשו לי ביד, יזיינו אותי כשאני גומרת ומשפריצה עליהם. שילכו אחריי בבית על ארבע עד שזה יעצבן אותי ואגיד להם לקום. 

ועכשיו לפנטזיה שיותר קרובה למציאות ועם זאת לא ממש הולכת להתממש בשבת הקרובה... במוצש הקרוב יש מסיבת פמדום ואני הולכת עם נשלט שלי שלצערי הוא לא אנאלי... מאז שאני יודעת שאני הולכת למסיבה התעורר אצלי חשק עז לחדור למישהו אנאלית באופן פומבי במסיבה... אולי אפילו לעשות לו fisting 

אז אלו הפנטזיות שלי בימים האחרונים... now you know

 

https://www.pornhub.com/view_video.php?viewkey=ph5d5be3998c3c1

 

 

לפני חודש. שבת, 9 בנובמבר 2019, בשעה 20:41

אז אם אחרוץ את הדין בפזיזות, לא נראה שהעניינים עם הבחור החמוד הולכים למקום שאני רוצה. באמת שכבר המון זמן שמישהו לא מצא חן בעיניי ככה וחבל לי אבל אי אפשר להכריח דברים לקרות והחלטתי לשחרר את זה... אני צריכה גבר שיתן לי להרגיש מלכה, שידע לחזר אחריי שארגיש ממנו שהוא נלהב ממני, חושק בי, מתעניין בי... לצערי, אני לא מרגישה את זה איתו.. כשאנחנו יחד מאוד נעים לי איתו אבל זהו... הוא לא שולח הודעות, הוא לא מראה התעניינות ולא מרעיף עליי מחמאות... אולי זה קשור לאישיות שלו, אולי זה קשור למצב הנפשי שלו ואולי זה פשוט קשור לזה שהוא לא מספיק עף עליי וזה בסדר... אלו החיים. מגיע לי גבר שיעוף עליי ויבין מה יש לו בידיים... יש לי כל כך הרבה להעניק אבל כמו שיש לי לתת ככה מגיע לי לקבל. מגיע לי בחור שימשוך אותי, שיעניין אותי, שיהיה לי נעים איתו, שיפרגן, שירעיף עליי חום ויתן לי לחוש ביטחון איתו. 

קצת מבאס שזה לא הדדי איתו אבל ממשיכה לזרום ולהיות בתנועה... 

יצא לי לדבר היום עם מספר בחורים אחרים. אחד מהם היה כל כך וורבלי. ממש נדלקתי מהמילים שלו. הטקסט שלו כביכול היה יומיומי אבל ארג בתוכו בעדינות רומנטיקה. זה ממש עשה לי את זה ויכולתי לראות שאני מדברת עם גבר ברמה שלי. גבר עם חכמה, עומק ורגישות. לצערי כשהחלפנו תמונות ראיתי שאני פחות נמשכת אליו למרות שהוא נראה אחלה... אבל מה אני יכולה לעשות? משיכה היא לא דבר רציונלי... 

גבר אחר נשמע מתוק וגם החלפנו תמונות וקבענו לדבר מאוחר יותר בטלפון.. נראה תוך כדי שיחה מה רמת החיבור הראשונית. 

ועם גבר אחר אני עוד צריכה להחליף תמונות ולהמשיך לדבר כדי לראות מה החיבור... 

 

אני עייפה מכל זה... אין לי כוח להיכרויות האלה. כל מה שאני רוצה וצמאה אליו זה אהבה. אהבה טהורה, אמיתית, כנה. קשר ארוך ובטוח שמבוסס על חברות, על הבנה ובין היתר ישלב בתוכו מיניות נפלאה ופתוחה. 

 

כל הסיפור הזה עם הבחור המקסים קצת ביאס אותי ביומיים האחרונים אז החלטתי לשים לעצמי מוסיקה, להדליק נרות, לשים שמן אקליפטוס במבער ולאונן עם הצעצוע החדש שלי.

 

עצמתי עיניים, אוננתי, התענגתי, אהבתי את עצמי והתנחמתי...

 

מייחלת שהאהבה עליה אני חולמת תגיע בקרוב... 

 

 

מצורפת תמונה של הצעצוע החמוד שלי שמעוצב כמו היפופוטם ומענג את נקודת הג'י... 

 

לפני חודש. רביעי, 6 בנובמבר 2019, בשעה 23:32

אז מה היה לנו מאז הפעם האחרונה שכתבתי? 

בפעם האחרונה שלי בסיני הכרתי בחור מתוק, היה לנו ערב רומנטי בו כל התפאורה הייתה מושלמת אבל דווקא המגע היה כל כך לא מה שרציתי... הירח היה ירח מלא, הערב היה ממש נעים, השרב בדיוק נשבר והרוח ממש ליטפה אותי, ישבנו על השל שלו ממש קרוב לקו המים והקשבנו לגלים... היה מושלם. הבחור הוא בחור מצרי מתוק, קסם של בחור אבל לצערי לא יודע לגעת בבחורה. הוא פשוט נגע בי רק בציצי, בכוס ובתחת. לא ליטף.. היה חדור מטרה רק ל"נקודות האסטרטגיות". זה ממש עצבן אותי ולא היה לי נעים אז הפסקתי את זה ועל הדרך הסברתי לו כמה פעמים שככה לא נוגעים בבחורה... בניגוד לגברים חראות, במקרה הזה אני לא מרגישה שהוא מניאק אלא פשוט נטול ניסיון או ידע בנושא... מקווה שהוא יחשף לנשים נוספות שילמדו אותו איך להתנהג... 

הזוג הנשוי עליו סיפרתי פה בעבר... זוג מקסים, אנשים מהממים אבל אני לא נמשכת אליהם (אולי קצת לאישה) ולכן השארתי את זה רק ברמה הוירטואלית. מסתבר שכל ההיכרות איתי שינתה להם את חיי המין במאה שמונים מעלות. יצא לי להגיד לאישה שאני מרגישה שכל הסיטואציה נלקחה מאיזה סדרה שנכתבה לנטפליקס בה בחורה צעירה נכנסת לחייהם של זוג נשוי ועושה להם בלגן בחיים. בגדול, יצאו מזה דברים טובים. האישה נתנה דרור ליצר המיני שלה והתחילה להנות יותר ובעלה נהנה מהפתיחות החדשה והקינקית שנוצרה. אני לעומת זאת מאסתי בשיחות איתם, הרגשתי שאמנם הם מקסימים אליי אבל בסופו של דבר אני משחקת פה תפקיד מאוד ספציפי בו הם מדברים איתי רק כשהם חרמנים ורק על סקס ובכל פעם מצפים ממני להיות במצברוח לזה.. זה התחיל לעצבן אותי אז החלטתי לחתוך את זה.. עדיין אני יודעת להגיד שהם מקסימים אבל זה פשוט לא בשבילי. מה שכן אין ספק שזה הרים את רמת הנרקיסיזם שלי לגבהים חדשים. הם משחקים משחקי תפקידים במיטה ומגלמים אותי... הם נהנים לדמיין שהם אני וזה עוזר להם להשתחרר ולפנטז. זה די משעשע אותי. 

 

ניקח חודש אחורה למעבר דירה. היה נשלט שעזר לי להעביר ארגזים ועבד קשה מאוד בשבילי. הוא ידע שהוא בא באופן אפלטוני לחלוטין והוא היה קסם של בחור. ממש התרשמתי ממנו לטובה והרגשתי שהוא לא מנסה לעשות עליי שום מניפולציות כדי להשיג ממני דברים שמראש אמרתי לו שלא יקרו. הוא סחב כל כך הרבה ארגזים, זה היה צהרים והיה חם ועברתי לדירה בקומה שלישית בלי מעלית. בסוף היום החולצה שלו הייתה סחוטה מזיעה. בגלל שאני מלכה מתחשבת גם אני סחבתי ארגזים ;) אבל הוא סחב את הכבדים וסחב יותר.. בסוף היום ישבנו, קשקשנו והכרנו קצת. הוא שאל עליי ובין היתר על נושא הבדסמ ואני שאלתי עליו והתעניינתי מה כל כך מושך אותו בלעזור לבחורה ככה מבלי לקבל כל תמורה? הוא אמר שברור שהיה רוצה יותר מזה אבל יודע לכבד את הגבולות וגם רק לעזור ולשרת מלכה זה משהו שמספק אותו. כל כך הערכתי אותו שיצא ממני פרץ של רצון לתת לו פרס. הוא סיפר לי לפני כן שהוא מאוד אוהב כפות רגליים. הפתעתי אותו ואמרתי לו לשבת על הרצפה ונתתי לו להתענג על הרגליים שלי איך שבא לו. לגעת, ללקק, למצוץ.. הוא הופתע מהמחווה ומאוד נהנה. כמה ימים אחר כך הוא הגיע לנקות לי את הארונות מאבק. שניה לפני שהוא הלך אמרתי לו לרדת על ארבע, הורדתי לו את התחתונים והמכנסיים עד הברכיים והפלקתי לו. היה משהו מאוד מחרמן בכל הסיטואציה, במיוחד בגלל שהוא בחור מאוד גבוה ובעל נוכחות. הדירה הייתה ריקה. אמרתי לו להתפשט ולזחול לחדר השני כשאני מסתכלת עליו משועשעת. אמרתי לו לזחול למקלחת ולחכות לי כשהוא יושב בתוך המקלחת. התפשטתי, עמדתי מעליו, הוא עשה לי ביד ואני הייתי עם המג'יק וונד. נהנתי בטירוף. מידי פעם ירקתי עליו כשהוא אומר לי "תודה מלכתי". בסוף גמרתי עליו בכמויות משוגעות כשכולו רטוב לגמרי מכל המיצים שלי. זו הייתה סיטואציה חדשה עבורי. בחיים לא יצא לי לחוות משהו מיני כזה בלי אינטימיות. בלי נשיקות, חיבוקים או קרבה. היה משהו מאוד מוזר בכל הסיטואציה ועם זאת מאוד טבעי. משהו בו הוציא את זה ממני. הוא שידר לי משהו כל כך נינוח עם הסיטואציה שבכל פעם זה עלה שלב. אחרי זה התקלחנו וכל אחד המשיך לדרכו. לי כל העניין היה חדש ודאגתי לשאול איך היה לו והוא אמר לי שהוא מאוד נהנה. התכתבנו בקטנה פה ושם אחר כך אבל חוץ מזה לא יצא לנו להיפגש. לא הרגשתי שיש שם משהו מעבר אבל זו הייתה חוויה מעניינת. 

 

שבוע אחר כך הכרתי נשלט חמוד. לא חושבת שאנחנו מתאימים להיות בני זוג וכידוע למי שקורא אותי אני מחפשת זוגיות (כשבינתיים בדרך קורות עוד חוויות). התחלנו את הפגישה הראשונה עם סושי איכותי ויין טוב שזו דרך מצויינת לפנק אותי. תוך כדי הפגישה קלטתי שאני לא מרגישה שיש פה חיבור מטורף. היה חיבור מספיק כדי שיהיה לי נעים איתו ואני חושבת שגם לו איתי אבל לא משהו שאמרתי "ואוו, איך אנחנו מתאימים". המשכנו להיפגש מספר פעמים. הסקס היה מעולה ממש. ממש אהבתי את המגע שלו. ממש אהבתי את איך שהוא אכל לי את הכוס מכל הלב. נהנתי לגמור עליו ונהנתי מכמה שהוא נהנה שאני גומרת עליו. הוא ניקה לי פעמיים את הבית, עשה לי פדיקור, עזר לי לבשל ועוד ועוד. הוא היה כל כך נאמן אליי שזה ממש עשה לי את זה. את כל מה שציינתי הוא עשה בפעם הראשונה עבור המלכה שלו. מצד אחד הוא כל כך רצה לרצות אותי אבל בדיעבד גיליתי שהיה לו קשה לנקות עבור מישהו אחר את הבית, במיוחד כשהוא יודע שהשותף שלי נמצא בחדר השני. בפעם האחרונה שנפגשנו, שלחתי לו הודעה שאני לבד בבית והדלת פתוחה. ציינתי שבכניסה לדירה מחכה לו חוטיני ורוד, קולר וקערת מים למקרה שיהיה צמא. הוא נכנס לדירה. אני ישבתי בסלון והבטתי בו. הוא ידע מה הוא צריך לעשות. בלי לדבר הוא התפשט מולי, החליף לחוטיני, שם את הקולר וירד על ארבע. שאלתי אותו אם הוא צמא והוא אמר שכן. ביקשתי ממנו לשתות מקערת המים שלו ונהנתי להסתכל עליו. ביקשתי ממנו ללכת על ארבע הלוך חזור ולקשקש בזנב. ממש נהנתי לתת דרור לעצמי לשחק איתו קצת והרגשתי שהוא הנשלט הנכון לעשות את זה איתו כי הוא כל כך נאמן ומתוק. לצערי, באותו הערב הוא הרגיש שזה היה יותר מידי בשבילו. ובכלל, הוא מלא בסתירות פנימיות (שזה לגיטימי, הוא עוד לומד להכיר את עצמו, אבל עדיין זה קצת מעצבן). מצד אחד הוא מפנטז לראות אותי שוכבת עם גבר אחר ומצד שני כשאני מספרת לו כשאני יוצאת לדייטים עם גברים אחרים זה גורם לו להרגיש רע. שיקפתי לו את זה. אמרתי לו שאני משתפת אותו בהכל מתוך ידיעה שאנחנו שנינו מסכימים שאנחנו לא מתאימים להיות בני זוג ובנוסף הפנטזיה שלו זה לראות אותי עם גבר אחר, אז אני מרשה לעצמי להיות מאוד פתוחה איתו בנוגע לגברים אחרים. עם זאת, השיתוף הזה עשה לו ממש רע אבל הוא הבין וראה את הסתירה שאני מדברת עליה. מאז לא נפגשנו יותר. הבנתי שלדבר איתי עושה לו רע ומבלבל אותו אז החלטתי לכבד את הגבולות שלו ולהתרחק כדי שהוא יוכל להגן על עצמו... 

 

חוץ מזה, היה גבר נוסף שדיברתי איתו לפני כמה חודשים. בהתחלה הוא מאוד מצא חן בעיניי. הוא בעניין של צדק חברתי ולומד משפטים כדי לקדם זכויות אזרח- מה שמאוד עושה לי את זה בגברים- איכפתיות ורגישות לבני אדם. התחלנו לדבר ובאיזשהו שלב הבנתי שהוא לא אל-הורי והוא העביר עליי ביקורת וניסה לחנך אותי על העובדה שאני ישר מכוונת לזוגיות ושאני מהתחלה מאוד ממוקדת בנוגע לנושא האל-הורות. מי אתה שתחליט בשבילי מה חשוב לי ובאיזה דרך אני מעוניינת לעשות את זה? הוא דיבר בצורה סופר פטרונית ומעצבנת ועוד הוסיף משפט בלתי נסבל "מה את רוצה? הכרנו בכלוב במטרה מסויימת". סליחה... מה איכפת לי שמדובר באתר שעוסק בסקס. כל אחד יעשה פה מה שבא לו... אני כותבת על סקס, אני מבטאת פה את המיניות שלי אבל בסופו של יום אני מאוד ברורה ותקשורתית ורושמת בצורה מאוד ברורה מה באתי לחפש ואם לא מתאים לך אתה מוזמן להתחפף ולא לחנך אותי ולקבוע לי עובדות בשטח. אם קראת את הפרופיל שלי ובחרת להתעלם שהדגשתי שאני מחפשת זוגיות ואז לכעוס עליי שאני מאמתת אותך עם זה אז "ביי ביי". העניין הוא שהבחור ערבי ובנוסף צעיר ממני בארבע שנים (נתתי לו צ'אנס מיוחד למרות גילו הצעיר כי הרגשתי שהוא מאוד בוגר). אני התעניינתי בו מהתחלה בגלל מי שהוא והתעצבנתי עליו וחתכתי ממנו עוד לפני שנפגשנו בגלל מי שהוא. מעולם לא ייחסתי חשיבות לכך שהוא ערבי. אבל החצוף הקטן הזה החליט לעשות את המניפולציות של החיים שלו עליי וזה כבר ממש ממש הרתיח אותי. 

כמה שבועות אחר כך הוא שוב דיבר איתי באתר. עניתי לו. הוא התנצל על ההתנהגות שלו ואמר שהבין שטעה ורצה צ'אנס נוסף. אמרתי לו שהוא יצטרך לזכות באמון שלי מחדש כי כרגע אני לא ממש שם... הוא אמר שהוא מוכן לעבוד קשה בשביל זה. תוך יומיים הוא שם לב שאני לא הכי מתעניינת בו. אמרתי לו שזה נכון ושלא יצפה למשהו אחר כי הוא פגע באמון שלי ואין בי דחף להתעניין בו. יום אחרי זה החלטתי עם עצמי שזה מיותר ותאכלס כבר לא כזה בא לי עליו אז אמרתי לו יפה שזה לא מתאים לי ושאני מרגישה שזה לא זורם. ואז הוא התחיל!! הוא התחיל להתעצבן עליי שאני לא רוצה אותו בגלל שהוא ערבי. שאני גזענית. שיש לי רק פנטזיה להיות עם ערבים אבל כשזה קורה במציאות אני סתם גזענית ולא נותנת לזה צ'אנס. הוא עלה לי על כל העצבים האפשריים. מי אתה בכלל יא חתיכת אפס שתחליט בשבילי דברים עלובים שכאלה? התעניינתי בך מהתחלה כאדם. אחר כך עצבנת אותי אותי בתור גבר מפגר והחלטתי שלא מתאים לי ועכשיו אתה טוען שאני דוחה אותך בגלל שאתה ערבי? מה הקשר... תקבל את זה שאמרתי לא. לא זה לא. גם יהודים מקבלים ממני לא. מה זה בכלל קשור להיותך ערבי? אין לי שום פנטזיה להיות עם ערבים... אם יזדמן לי להימשך או להתאהב בבחור ערבי אז זה יקרה וזה לא יהווה עניין בשבילי אבל אין לי פנטזיה כוללת להיות עם ערבים... מה זו ההכללה הילדותית והמפגרת הזאת? הוא התנהג בצורה פטרונית, קבע עליי עובדות לא נכונות, השתמש במניפולציות אינסופיות וסחט אותי רגשית. השתמש בביטויים של "אני לא מבין למה את מתעצבנת ככה. את שיפוטית ולא יציבה". זכותי לשנות את דעתי. לא זרם לי ולא רציתי להיפגש ואז התחלת לדבר בצורה מסריחה ואתה לא מבין למה אני עצבנית?? אלוהים ישמור... גברים הם עם של מטומטמים ואני בטוחה שזה שהוא בן 25 גם קשור לרמה הכל כך נמוכה שלו בין היתר... ברור שזה יותר קשור לאישיות שלו מאשר לגיל אבל גם הגיל משחק פה תפקיד. יש גברים (לפחות הטובים והרגישים שביניהם) שלומדים עם השנים לשים לב לפרטים הקטנים ולשנות את ההתנהגות שלהם שהתבססה על התרבות הפטריארכלית המסריחה. ואם כבר מדברים על גברים מניפולטיבים, היה לי גם כמה דייטים עם בחור מאוד כריזמטי לא מזמן. היה לנו חיבור משוגע אמה מה הבחור לא שפוי בשום צורה. היו לו התפרצויות משוגעות של זעם ושנאה עצמית. הוא היה סופר לא יציב. בדייט השלישי כבר לקחתי את הרגליים שלי וקטעתי את זה בגסות כדי שלא אמצא את עצמי שוב בקשר מתעלל. למזלי, היה לי רק קשר אחד כזה בחיים. אבל הייתי מספיק חזקה לשים לזה קאט על ההתחלה כדי שלא אמצא את עצמי שוב במערכת יחסים עם גבר שמתעלל בי נפשית... 

 

והנה, תודה לאל (או לאלה או לאללה או ליקום), העולם מזמן לי גם דברים טובים... הכרתי בחור קסום ומתוק. נפגשנו כבר שלוש פעמים וכל מה שיש לי להגיד זה טפו טפו חמסה חמסה ושניתן לזמן לעשות את שלו. בינתיים יש חיבור מעולה וממש נעים לי איתו. שלא לדבר שבפעם הראשונה שהוא נכנס לחדר נהיה לי חם מכמה שהוא חתיך. אנחנו מתכרבלים ומתלטפים. יש משהו ממש רומנטי באיך שהדברים מתקדמים לאט (באופן יחסי אליי). הוא רגיש ועדין ואני סקרנית להכיר עוד ממנו... 

 

עד כאן להפעם... לילה נפלא 

לפני חודש. ראשון, 20 באוקטובר 2019, בשעה 00:13

אממ.... אני מתה על צעצועים... בא לי לקנות כל כך הרבה צעצועים חדשים...

 

בא לי מג'יק וונד חדש שבלי ספק זה המוצר האהוב עליי. הוא איתי בכל סקס... 

בא לי סטרפאון חדש, גדול יותר מקדימה ושהפעם גם תהיה לו חדירה אליי. כזה שירטוט בתוכי בזמן שאני מזיינת את הגבר שלי. 

בא לי ויברטור גדול יחסית שיעסה אותי מבפנים. 

בא לי זנבות אנאליים, לראות איך גבר סקסי הולך בשבילי על ארבע ומתהדר בזנב מרשים לכבודי.

בא לי ערכת שליטה כזו עם אזיקים, קולר, גאג, שוט וכו'...

ולאחרונה גם שמעתי על הסטיספייר שאני מתה לנסות... גירוי של הדגדגן בעזרת גלי יניקה ללא מגע... נשמע מעניין 

 

אז שאלה לי אליכן נשים יקרות, וגם אליכם גברים... 

איפה אתם קונים את הצעצועים שלכם? לפי מה אתן בוחרות? איפה יש גם מחיר טוב וגם איכות טובה? 

מנסיוני האישי, כבר קניתי מג'יק וונד חדש והתבאסתי על עוצמת הרטט שלו... אז בכל הקשור לרטט וכו' חשוב לי לבוא להרגיש בעצמי בשטח, אבל.. על איזה צעצועים אתםן ממליצות שאפשר לקנות גם בלי לבדוק בחנות.. האם יצא לכם לקנות באיביי ודומיו? 

תודה חמודימות :) 

 

לפני חודשיים. שבת, 12 באוקטובר 2019, בשעה 17:04

שוב ירדתי אל סיני הקסומה. מזג האוויר מושלם. 

יפה, שקט ונעים פה. זקוקה לזמן לנקות הראש. 

זקוקה לזמן עם עצמי. 

היום הראשון היה בעיקר מסע של הגעה. עליתי על טרמפ בארבע לפנות בוקר עם זוג חמוד (הייתי ילדה טובה ולא עשיתי בלגן 😉). לא ישנתי כל הלילה. הגעתי לגבול, עברתי את הגבול, ישבתי עם החברים המקומיים שלי שנכנסו לי ללב. אכלתי משהו ונרדמתי לשעתיים-שלוש. 

יושבת עכשיו מחוץ לחושה שלי, עם ספר ביד, עם מחברת לכתוב מחשבות אבל ההשתוקקות לקשר מושכת אותי דווקא לפה. שוב, מנסה להסיח את דעתי מעצמי על ידי תשומת לב מבחוץ. 

היו לי חודשים מלאים בחוויות אבל ממש עייפתי מחוויות ריקות. משתוקקת לזוגיות עם אדם בראש שלי. לחברות עמוקה עם מישהו עם ראש פתוח בטירוף, מיניות משוגעת והשקפות עולם כמו שלי. נמאס לי ש97 אחוז מהאוכלוסיה לא רלוונטית עבורי כי אני אלהורית וכולם רוצים זוגיות כדי להביא יחד ילדים. 

מזמנת לעצמי את האחד שיהיה בראש שלי. מעניין, יצירתי, חם, אוהב, רגיש. שמאלני, אלהורית, פמיניסט, קינקי עם רצון למערכת יחסים אחת מרכזית אבל פתוחה. שימשוך אותי.

שישב פה לצידי בסיני, יהנה איתי מהרוח המלטפת, מהמדבר, מהים. 

שנתחבק, נתלטף, נדבר, נאהב. שנשחק ונחקור יחד את העולם. 

 

עוצמת את העיניים ומפנטזת שמלטפים אותי באהבה. 

 מיאו 🐈

 

 

לפני חודשיים. רביעי, 9 באוקטובר 2019, בשעה 02:22

כל היום סבלתי מבחילות, לחץ בחזה וכאבי גב. 

באופן מודע אין משהו ספציפי שאני מאוד חרדה ממנו אבל כנראה שמשהו יושב עליי והגוף שלי מתכווץ, נסגר וכואב. 

אני שוכבת עכשיו במיטה ומקשיבה לשיר קסום. אחד מהשירים האהובים עליי. שיר מורכב, מלא פרטים עם מנגינה שממש נכנסת לי לגוף... כל כך הרבה עצב, בדידות, חוסר שייכות ועם זאת כל כך הרבה קסם, ייחודיות, עומק, צבעוניות. 

נותנת לצלילים לחדור אליי ולרוח של המאוורר תקרה ללטף אותי. מדמיינת שאני שוכבת בלילה בלב שטח פתוח וירוק מתחת לשמיים מלאי כוכבים. נושמת אוויר נקי שממלא אותי באנרגיות טובות.

לילה טוב

(למי שלא מכיר/ה השיר נכתב על הצייר וינסט ואן גוך ועל הציור שלו starry night).