לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

מיומנה של מלכה

מחשבות, פנטזיות, חוויות נעימות ופ(ח)ות נעימות
לפני שבוע. 12 בינו׳ 2021, 23:10

לפעמים אני מרגישה שהבלוג פה הוא כמו יומן אישי בסרטים ישנים..

 

יומני היקר שלום, 

היום הייתי עצבנית. היום הייתי חרמנית. היום הייתי בעננים. כיף לי, רע לי, טוב לי, מדהים לי. איזה אושר! העולם מסריח. כואב לי. בא לי למות. 

מצבי רוח טיפוסיים שכאלה... אני מניחה שלחיות זה לחוות את כל קשת הרגשות והתחושות. 

 

אניווי.. אני כבר ארבעה ימים עם כאבי גב וכואבים לי קצת המפרקים. אני מרגישה ממש זקנה... אם לא הייתה עכשיו קורונה ושיט כנראה הייתי דוחפת את עצמי לעשות פילאטיס שלא אתנוון ואדאג לגב המתוק שלי. נראה לי אני צריכה לחפש לעצמי איזה מעסה טובה שתעסה לי (כמעט) כל שריר אפשרי בגוף ותזיז לי קצת את המפרקים. 

בחודשיים האחרונים נתתי צ'אנס לבערך חמישה נשלטים מטומטמים. מלבד אחד, אף אחד לא מצא חן בעיניי בכלל. אחד מהם היה מתוק להפליא אבל כמו לרבים סתומים ועלובים פה, יש לו את מחלת ההיעלמות. נותן את כל כולו ואז נעלם לכמה ימים... יש גבול לכל תעלול. לא מתאים לי השיט הזה... אני שולטת שמחפשת כלבלב שירות. אני יודעת מה אני רוצה. אני בשלה מאוד עם הרצונות שלי והיכולת שלי להיות בקשר משמעותי עם כלבלב.. אין לי כוחות לכל העלובים פה שמשחקים משחקים עם עצמם ואוכלים על עצמם סרטים. שחיים חיים וניליים ובסתר הם יודעים שהם נשלטים בכל טיפת גופם ונפשם אבל הם לא שלמים עם זה. ואז קורה מצב שהם סופר לא יציבים ויום אחד הם מחוייבים עד כלות ויום אחר הם זוחלים חזרה למערה של אפלטון. אין לי עצבים לתהליך הגילוי ותהליך ההשלמה של כל אחד שחושב פה שהוא נשלט. 

למזלי הרב, בן זוגי השני מתוק מתוק מתוק ובלי להתכוון הפך להיות הכלבלב הכי חמוד ביקום. כל היום מרים לי וסוגד לי. מצחיק אותי ומשעשע אותי. לפעמים צריך להרגיע אותו קצת מרוב שהוא נלהב אבל הוא כזה מתוק שאפשר לסלוח לו. כל פעם שאני באה אליו הוא דואג לנקות את הדירה כדי שלא יהיו לי תלונות, להכין לי דברים טעימים, להעיר אותי בעיסוים ולאהוב אותי בצורה די מוטרפת. חוץ מזה הוא די מכור אליי ולגוף שלי אבל זו בעיה אחרת. הוא משתדל למצוא אובייקט מעבר כדי להרגיע את עצמו עד שהוא יראה אותי שוב. 

אני חושבת שהחיים ה"נורמליים" די משעממים. כיף לי שיש לי בן זוג שהוא כל כך לא נורמטיבי. שלא חי לפי איזה תכתיבים מסויימים ושהקשר שלנו הוא לגמרי איזור שאפשר להתנהג בו כמו שבא לנו ולא על פי איזה תכתיבים חברתיים שחיצוניים לנו. היחידה שמכתיבה את החוקים בקשר שלנו זו אני ובגלל שהוא עו"ד הוא צריך להיות אזרח שומר חוק של השולטת האהובה שלו. 

 

זהו לבינתיים יומני היקר, 

 

נ.ב 

"עוד לא תמה תקוונתנו, התקווה בת שנות אלפיים" עדיין מחפשת כלבלב שירות על פי כל מה שרשום בפוסט:

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=1076470&blog_id=113824

ולשאלת רבים פה... זה לא קשה למצוא מישהו שרוצה לשרת. זה קשה למצוא מישהו שגם ירצה להיות כלבלב שירות וגם ימצא חן בעיניי ויעמוד בסטנדרטים שלי ככלבלב. 

XOXO Vanan Duchess

 

לפני 3 שבועות. 30 בדצמ׳ 2020, 23:12

אני לא ישנה מספיק במהלך השבוע מה שגורם לי להיות עצבנית. 

חוסר הצדק מביא לי עצבים. והיום קרו כמה דברים מאוד מעצבנים ולא צודקים. 

בעלי הדירה שלי עצבנו אותי כי הם לא דואגים לדברים. 

ולסיום נשפך לי קארי בכל המטבח 😤

 

וואלה, מנקה קבוע בבית יכול מאוד להקל עליי כי כל השבוע אני מוצאת עת עצמי מתעסקת בלארגן את הבית ובסופש לנקות וממש אין לי זמן פנוי לזה ובכל זאת אני עושה את זה כי אני לא יכולה לסבול לכלוך. 

 

וברור שקל להשיג סתם מישהו שיבוא לנקות חד פעמי אבל לא רוצה. לא שווה את הטרחה והוצאת האנרגיה וההיכרות והזמן שלי. אני מוכנה לתת הזדמנות רק למי שיתאים לתנאים... 

 

והשותף שלי גם תקוע לי בבית בערבים כי סגר וקורונה וזה... 

 

בתמונה החלום שלי..... 

 

 

 

לפני חודש. 19 בדצמ׳ 2020, 23:34

לפני כמה ימים הלכתי לעשות פדיקור אצל מישהי חדשה שאני לא מכירה ליד הבית. היא עובדת במכון עם עוד מישהי שעושה מניקור. 

הראשונה טיפלה ברגליים שלי והשניה טיפלה בלקוחה אחרת. שלושתן בנות ארבעים פלוס, נשואות עם מספר ילדים ומכירות אחת את השניה מילדות. כל הזמן הזה הן קישקשו על החיים ועל זה שאין מה לעשות אבל הן מעדיפות את הבנים שלהם על פני הבנות (אוי אלוהים..). 

ההיא הסתכלה עליי בחשדנות ושאלה אם יש לי ילדים. עניתי לה שלא, שאני פחות בקטע.. מה זאת אומרת? זאת אומרת שאני פחות בקטע של ילדים. לא רוצה להביא ילדים.. החברה שלה אמרה שיש כאלו, שהראו כאלו בטלוויזיה (שזה קרע אותי מצחוק כי ברור לי שהיא דיברה על התכנית סליחה על השאלה) אז את החלק הזה הן יחסית קיבלו. אבל אז היא שאלה אם יש לי חבר ואני התלבטת אם לספר את האמת ולהגיד שיש לי שניים או להגיד לה כן ולסגור את הפינה.. היססתי קצת ואמרתי לה שכן אבל זה קצת מורכב כי יש לי שני בני זוג. כאן היא הייתה בהלם...

מה זאת אומרת??

זאת אומרת שיש לי שני בני זוג...

ושניהם יודעים אחד על השני?

כן ברור.. 

מה ואת... עם שניהם? 

כן.. שוכבת עם שניהם.. 

והם יודעים? 

כן ברור.... גם הם יכולים לשכב עם אחרות 

ואז היא ביטלה אותי בהינף יד ואמרה אההה אז אתם יזיזים...

אמרתי לה שלא.. לא יזיזים, בני זוג.. 

אבל היא כבר הכניסה את המידע הזה לקופסה שהתאימה לה בראש שלה וככה היה לה יותר קל לקבל את הדברים... 

אני רק תוהה לעצמי מה היה קורה אם הייתי מספרת על הכלבלבים והמשרתים והנהגים והמנקים שהיו לי. זה היה יכול להיות קורע 

 

 

 

לפני חודש. 11 בדצמ׳ 2020, 0:05

מדהים איך דברים משתנים ברגע. רק כתבתי פה איך אין לי חשק מיני כבר תקופה ויום למחרת הכל השתנה...

בעיקר הייתי מאוד עצבנית אבל הייתי עם בן זוגי השני שבאופן מאוד לא ברור נהנה לראות אותי כועסת ונהנה להיות שק החבטות שלי לכל התסכולים שלי ולחוסר שעות השינה... 

אז הייתי אצלו והוצאתי עליו את כל העצבים שלי בזמן שהוא מפנק אותי ביום כיף במחלקה הסגורה בבית שלו. הזמין לנו סושי וקינוח שוקולד מדהים. 

ואיך אני הראתי לו את הערכתי הגדולה לזה שהוא מטפל בי יפה? הרבצתי לו קצת.. נתתי לו סטירות, מכות לביצים ולזין. מסכני... 

אבל עצם זה שהוא היה שם וספג את כל החרא שלי ואפילו נהנה מכל העניין גרם לליבידו שלי להתעורר פתאום! ואז באופן מפתיע אחרי פאקינג חודשיים פתאום התחשק לי לעשות סקס! 

ואם זה לא מספיק בערב ישנתי עם בן זוגי הראשון ושכבתי גם איתו! מאיפה כל האש הזאת צצה פתאום? חשבתי שהיא נעלמה... חששתי שהיא לא תחזור... 

ולמה פתאום היה לי חשק מיני גם עם בן זוגי הראשון? בגלל התגלגלות של ערב מדהים ומפתיע! 

חזרתי הביתה לארוחת ערב עם השותף שלי, חבר שלו ובן הזוג שלי. שלושתם היו במטבח והכינו את הארוחה ודאגו לדברים בזמן שאני הלכתי להתבודד עם עצמי בחדר כי לא הרגשתי טוב ולא היה לי כוח לכלום. וממש נהנתי מהסיטואציה שבה שלושה גברים נמצאים אצלי בבית והם דואגים להכל בזמן שאני שוכבת במיטה... הם מכינים את הארוחה ודואגים לי לתה עד שהכל יהיה מוכן... אחרי זה כבר לקחתי כדור והרגשתי טוב יותר אבל עדיין הייתי עצבנית (מה קורה עם העצבים שלי לאחרונה... אני כמו תינוק, אם אני עייפה או רעבה או לא מסופקת אני כועסת) אז הוצאתי את כל העצבים שלי על חבר של השותף שלי שהוא גם נשלט (וכל הנוכחים מודעים לזה)... נתתי לו קצת סטירות וסתמתי לו את הפה. מסכן הוצאתי עליו הכל... ואני יודעת שהוא נהנה שמאפרים אותו ולי התחשק לשחק איתו אז הצעתי לשותף שלי שנאפר את חבר שלו (כי תאכלס השותף שלי הוא היחיד שעומד בדרך לזה שזה יקרה כי הוא יכול להיות מובך מסיטואציות כאלו). ובאופן מפתיע השותף שלי אמר יאללה וזרם! אז זרמתי גם ואיפרתי את חבר שלו... וכל זה קורה בזמן שכולנו יושבים בסלון. בן הזוג שלי נונשלנט לחלוטין והשותף שלי כבר הבין שאני והחבר שלו מוזרים. אז איפרתי אותו ממש יפה והוא שיא הנהנה אבל פחד להראות את ההתלהבות שלו ליד השותף שלי. בסוף שמתי לו פאה והיא הייתה סופר יפה! ואז לבשנו כולנו פאות ועשינו לנו ערב בנות. 

מדהים איך דברים משתנים בשניה ובאיזה קלות אני מצליחה לגרום לדברים מוזרים לקרות בכזו נונשלנטיות... 

ובגלל שהחבר ההוא של השותף כל כך זרם איתי והתמסר והיה הבובה שלי, אני נדלקתי בטירוף ונהייתי חרמנית! ובן הזוג שלי זכה להנות מזה :) 

 

קיצר היו לי יומיים מדהימים וחזר לי החשק המיני בזכות זה שבשני המקרים הרגשתי שמתמסרים אליי ודואגים לי ונותנים לי להוציא את התסכולים שלי. 

 

מתוקים כל הגברים בחיי... איכשהו אני מוקפת בהמון גברים ואף אחד מהם הוא לא "הגבר הקלאסי" הדוש עם כל האגו והכבוד. וכמה אני נהנת מזה... 

גברים יכולים להיות כאלו חמודים כשמוציאים מהם את כל האגו הנפוח והכוחנות... כמה רוך ומתיקות יש בהם. 

לפני חודש. 8 בדצמ׳ 2020, 23:08

החשק המיני שלי די הלך לאיבוד בחודשיים האחרונים. כל השגרה הלחוצה שנוצרה לי גורמת לי לחוסר שעות שינה ולזה שאין לי זמן לעצמי. אני נהיית עצבנית ואני מרגישה שהפיוז שלי קצר יותר... 

ראיתי עכשיו כמה פרקים של הסדרה "נורמלי" של ליאור דיין, הבן של אסי דיין. זה קצת דיגדג לי... בשנים האחרונות אני מחפשת את האיזון שלי, את המקום הרגוע יותר, השלם.. ופתאום לצפות בסדרה על מחלקה פסיכאטרית סגורה עשה לי חשק לחפש הרפתקאות. דחף לימים שחיפשתי ריגושים. שהכרתי אנשים הזויים. שעשיתי דברים לא הכי חכמים רק בשביל החוויה.. 

אני לא באמת רוצה לחזור לימים האלו אבל אולי פתאום יש בי געגוע לתחושת החיות הזאת. ליצירתיות. לעוצמות המטורפות... ללבידו שלי שהלך לאיבוד לאחרונה! (הלו?? איפה אתה?) 

לאיזון יש המון פלוסים אבל לפעמים יש לי קצת געגוע לטירוף, לטרלול, ללעשות בלגן בשביל שיהיה מעניין... 

לפעמים יש בי פנטזיות על מחלקה סגורה אבל זה רק כי אני עושה לזה רומנטיזציה.. כי בואו נהיה ריאליים מחלקה פסיכאטרית סגורה היא ממש לא שיא הכיף.. אבל באידיאל.. איזה כיף זה לצאת לחופשה של חודש בלי טלפונים, בלי מיילים, בלי לחץ וסתם לחיות ברגע... לדעת שמישהו אחר דואג לך ואין לך שום אחריות על הכתפיים. ללכת כל היום לטיפולים והפעלות. גינון טיפולי, ריפוי בעיסוק, פסיכולוגית, טיפול בתנועה.. אולי זה בעצם קצת כמו לחזור לגן ילדים... 

למי יש כוח לחיים העמוסים והלחוצים האלה? נראה לי הכי כיף בגן ילדים או בפנסיה. מקנאה בכל הזקנים העשירים האלו שיושבים בדיור מוגן קלאב מד שלהם ועוברים מהרצאה, לבריכה, למשחק קלפים ותרפיה באומנות. חלום... אז למה רק בפנסיה? למה אני לא איזה אישה עשירה שיכולה להיות בפעילויות כאלו כל יום בלי קשר לכסף? 

 

כוסשלירבאק החיים האלו... לפעמים אין לי כוחות למירוץ הזה. לאן כולם רצים? 

 

אובייקטיבית אין לי מה להתלונן... יש לי חברות אהובות ושני בני זוג מדהימים אבל השגרה העמוסה הזאת מוציאה אותי מפרופורציות ואני לא מצליחה להנות מכל הדברים הנפלאים שיש לי. 

 

בקיצור, נראה לי אני צריכה לישון ואז אולי משהו בקלבסה שלי יסתדר 

לפני חודשיים. 23 בנוב׳ 2020, 22:37

אז בעקבות המודעה שפרסמתי בבלוג על חיפוש אחר כלבלב שירות שיהיה מינימום ברמה של הכלבלב הקודם שלי שאני מאוד אוהבת, 

פנו אליי מספר לא מבוטל של נשלטים. או לפחות כאלו שמכנים את עצמם ככאלו. יאמר לזכות רובם שהם ניסו להשקיע... ניסו לכתוב, להציג את עצמם...

מלבד אחד, אף אחד לא הרשים אותי ביכולת ביטוי וביכולת להראות לי דרך כתיבה מי הם ולהציג את עצמם באופן אישי. 

וגם אותו אחד שכתב הודעה למופת הצליח להרוס את זה בהמשך עם הודעה זוועתית כשהיה תחת השפעה של כדורי שינה. כמה אדיוט אתה יכול להיות? 

ואז התחלתי לדבר עם מישהו אחר וגם הוא אכזב בגדול... 

השיחה התחילה בסדר גמור והמשיכה מצויין והוא אפילו שלח תמונות... אבל מה.. לא מוכן להגיד מה השם שלו! אפילו רק שם פרטי... 


בחייאת! מה זה הפרנואידיות הזאת? 

אני מבינה שיש חשש להיחשף והאמת שהחשש גם מוצדק כי גם גברים ונשים חוו חוויות נוראיות מכל מיני אנשים פה באתר. כל כך הרבה שקרים, חוסר אמון ואפילו הונאות וסחיטות... אנשים שהתחילו להתכתב ושלחו תמונות אישיות ואחר כך סחטו אותם. זה נורא... אני רק מדמיינת את עצמי במצב דומה ומתכווצת. אני לא יודעת מה להגיד... איך אנשים מרגישים בנוח עם עצמם כשהם חודרים ככה לאנשים אחרים לפרטיות וממוטטים להם את האמון בבני אדם? 

למזלי הרב לא חוויתי את זה. חוויתי חוויות לא נעימות כאלו ואחרות אבל לא חוויתי סחיטה או הונאה. 

אבל... בעקבות הדברים האלו ובגלל שאנשים לפעמים חיים חיים כפולים (שזה נורא בעיניי), נוצרים מצבים בלתי נסבלים שבהם גם אם אני כבר מדברת עם אנשים הם כל כך פרנואידים בשביל להיחשף... מבחינתם לא להיחשף אומר שהם שומרים על עצמם לא להיפגע. הצד השני של המטבע הזה זה שהם גם לא מאפשרים לעצמם ליצור קשר אמיתי כמו שהם באמת היו רוצים. אין סיכוי ליצור קשר אמיתי מבלי להיחשף!! זה נכון לקשרים בדסמים וזה נכון לגבי קשרים ונילים/ חבריים/ רומנטים. 

אתם הורסים לעצמכם את הסיכוי לחוות קשר! להיות נשלט של שולטת באמת... חלק מהזמן אני מניחה שאתם בכלל לא יודעים שאתם הורסים לעצמכם ולא מבינים למה אף שולטת לא רוצה לדבר איתכם. למה אתם חסומים. 

יש לי המון המון המון כלים ומיומנויות ללמד בנוגע לתקשורת, יצירת קשר ויצירת אינטימיות.

ואז חשבתי לעצמי... אני מגיעה מעולם החינוך וההדרכה, למה שלא אעשה סדנת חינוך לנשלטים בנושא? כמו כל סדנה אחרת שמלמדת כלים- ללמד כלים שקשורים בתקשורת בינאישית בדגש על יצירת קשר בין נשלט-שולטת.

איך לדבר עם שולטת חדשה, איך לשמור על עצמי בתור נשלט בתוך הקשר הזה, למה חשוב לשים לב, איך ליצור ולשמור על קשר בריא. 

 

אני בהחלט חושבת על זה ברצינות... 

אז מי בעניין? 

 

 

 

 

לפני חודשיים. 11 בנוב׳ 2020, 22:27

אז עד שנגיע לשנה הבאה בירושלים הבנויה או במציאות שלי- שנה הבאה בארמון ובממלכה,

אני רוצה כלבלב שירות קבוע, עניו ונאמן. 

כנראה שרוב רובכם לא יתאימו לתפקיד. זה לחפש מחט בערמת שחת. 

מה אני מחפשת בכלבלב שירות:

א. כנות, פתיחות ואמון- מאסט מאסט מאסט. אין מקום לשקרנים או לדיסקרטים לחוצים (כמובן שלא חושפת מידע מזהה על הכלבלבים שלי ללא אישור אבל אין מקום לחוסר שיתוף פעולה שנובע מפראנואידיות יתר). 

ב. נאמנות וקביעות- קשר יציב לטווח ארוך (אין מקום לחוויה חד פעמית או קצרה או יום כן-יום לא. ובטח ובטח שאין מקום למאונני מקלדת או לאנשים שמתחייבים ואז נעלמים. אין אופציה כזו!). 

ג. נשלט למטרות שירותיות בלבד- הקשר לא יכלול מיניות. אחרי היכרות אולי אתן לכם לעשות לי מסאג' ברגליים אז אם זה מיני עבורכם לבריאות, הרווחתם אבל לא תקבלו יותר מזה (אלא אם כן ארצה יותר מזה אבל הסיכויים נמוכים מאוד אז ממש לא לבנות על זה, זה לא קיים בחוזה). 

ד. זמינות של פעמיים בשבוע למטרות: הסעות (פעם בשבוע בחמישי בבוקר חובה), קניות לבית פעם בשבוע ואולי בהמשך כשנכיר יותר ואם יהיה לי זמן פנוי והשותף לא יהיה בבית אז גם ניקיון ומטלות בית שונות. 

ה. שהכלבלב ימצא חן בעיניי כאדם, שיהיה לי נעים בחברתו ושהנוכחות שלו תשרה עליי רוגע. לא צריכה מישהו שיאכל לי את הראש וישאב ממני אנרגיות... חשוב שיהיה לי מעניין לדבר איתו, שאעריך אותו כאדם ושארגיש איתו בנוח. כמובן שחשוב שתהיה לו אינטיליגנציה רגשית גבוהה. 

ו. מישהו שקורא את הבלוג שלי בקביעות ועוקב אחריי. מבין איך חיי היומיום שלי נראים, מצליח להכיר אותי דרך המילים הכתובות ולהבין עם מי יש לו עסק. מישהו שלא אצטרך להסביר לו כל דבר מאה פעם.

אז ברור לי! ש99 אחוז מהאנשים פה לא רלוונטים אליי ולא ממש איכפת לי. מעדיפה לחיות בלי כלבלב מאשר לתת צ'אנס לסתומים שלא יודעים לקרוא מה אני מחפשת. 
אין לי סבלנות לאנשים ששולחים לי פה הודעות בלי לקרוא אותי או שקוראים אותי ויש להם בעיה בהבנת הנקרא ושולחים לי הודעות לא מושקעות או הודעות בהן הם מרוכזים בחרמנות שלהם- זה מטריף אותי! מי שאל אתכם על הזין שלכם או על העדפות שלכם במיטה??? סתומים!

מעטים הכלבלבים שיהיו מסופקים מלשרת אותי ללא קשר מיני וזה בסדר. אתם יכולים להמשיך להנות מרק לקרוא את הבלוג שלי.

אלו מכם שכן מכירים את עצמם ויודעים שהם יפיקו הנאה מלהקל עליי את החיים, להנעים את זמני, לגרום לי לחייך ולשמח אותי- זו ההזדמנות שלכם! אם אתם יכולים לעמוד בכל הדרישות שרשמתי למעלה אתם מוזמנים להגיש הודעת מועמדות ראויה (לא בצ'אט). 

הודעות מועמדות יענו אך ורק אם הן יהיו ראויות (יש לכם הוראות מדוייקות בפרופיל שלי למה הודעה כזו צריכה לכלול ומהי הודעת היכרות ראויה). עניתי לא מעט פעמים להודעות מושקעות שנשלחו אליי גם אם הנשלט לא התאים לי מתוך כבוד לאדם שישב וכתב והשקיע (לא הודעות העתק הדבק). אני מתעלמת מהודעות שאין בהן את כל מה שביקשתי- אם אתם לא מבינים הוראות ברורות זו כבר בעיה שלכם. 

 

בקיצור... נראה לי שיקח זמן לא מבוטל עד שאמצא את הכלבלב הראוי אז עד שזה יקרה אקח נשימה בתוך כל השגרה החדשה והמטורפת שנוצרה לי בחיים ואחכה בסבלנות עד שיגיע המועמד הראוי... 

 

בהצלחה לי ולעבד המתוק שיגיע בזמן הנכון :) 

 

 

 

 

לפני חודשיים. 3 בנוב׳ 2020, 22:20

מה אני אגיד לכם... 
עבר שבוע מאז שהכלבלב שלי לא איתי ואני כבר מתגעגעת. אבל יותר מזה שאני מתגעגעת אליו כי הוא כזה מתוק וקסם, קשה לי לקבל את העובדה שאני צריכה להחליף עכשיו מצעים לעצמי, לעשות קניות לבית, כביסות ולנקות אבק. החיים ללא כלבלב צמוד הם הרבה פחות מפנקים....

השגרה שלי נהיית עמוסה יותר, מה שאומר שגם אין לי כוח לעשות את כל המטלות האלו של היומיום. בא לי כבר לגור בארמון עם מלא עבדים שישרתו אותי וידאגו למטלות הבית: כביסות, נקיונות, בישולים בריאים וטעימים, הסעות, קניות, עיסויים, פדיקור (אף פדיקוריסטית לא פנויה בשבילי כי עכשיו אישרו להן לחזור לעבוד ויש מלא תור!!! חצופות). חבל שאי אפשר גם שיעשו בשבילי ספורט- הם יזיעו ואני אתחזק ואתחטב. 

 

בקיצור בא לי לגור בארמון. אני לא חושבת שבן זוגי עוד שם מבחינה מנטלית אבל בן זוגי השני שהוא גם הכלבה המתוקה שלי בהחלט זורם על זה :) לאט, לאט... יום יבוא ואחיה בארמון שכזה. 

 

אז מי כאן היה רוצה וגם מוכן מנטאלית! להיות משרת קבוע בארמון שלי? זה דורש מחוייבות ברמה גבוהה. אין דבר כזה לבוא לקצת ואז ללכת. זו משרה לטווח הארוך... 

 

אני רוצה משרתים!!! אבל אין לי כוח להיכרות חדשה ואין לי כוח להשקיע אנרגיה בעוד קשר (כאילו לא חסרים לי קשרים לתחזק)......... אין לי כוח לכל הבלבלני שכל שמבזבזים לי את הזמן ובסוף אי אפשר לסמוך עליהם והם גם לא מספיק מוצאים חן בעיניי כבני אדם... 

 

לפני 3 חודשים. 25 באוק׳ 2020, 23:13

לאלו מכם שעוקבים, אני והכלבלב שמונה חודשים יחד ועכשיו הגיע הזמן שאשחרר אותו לחופשי לטובת מוסד אחר שיכבול אותו לשירותיו- הצבא. לאלו מכם שלא עוקבים, הגור שלי לא קטין, הוא כבר בן 21. הייתה לנו תקופה נפלאה ומפרה יחד. הוא למד מיומנויות שונות שיעזרו לו בהמשך כנשלט ואני הרווחתי כלבלב נאמן ששימח אותי, הרגיע אותי והקל עליי את החיים. החיים לא פעם כוללים מצבי רוח פחות טובים וחוויות לא נעימות אבל הצלחתי להקיף את עצמי בבני זוג, כלבלבים וחברות אהובות שירפדו אותי בהרבה אהבה. לכלבלב הנ"ל היה חלק גדול בהפיכת החיים שלי לנעימים וטובים :) 

שאלו אותי לא פעם למה להפסיק את הקשר? הוא רק מתגייס לצבא, הוא עדיין יהיה בסביבה. ועדיין, אני מרגישה שהגיע הזמן שאשחרר אותו לחופשי להכיר בנות בגילו ולהתגבר על הביישנות שלו. הוא כל כך צעיר שהייתי רוצה שיצבור עוד חוויות עם בנות ויחווה זוגיות אוהבת ואני חושבת שאם נמשיך את הקשר בינינו זה יתקע אותו והוא לא באמת ייצא מתוך אזור הנוחות כי טוב לו להיות הכלבלב שלי. אני צריכה לתת לו להתפתח.. אולי יום יבוא ועוד הרבה שנים הוא יחזור לשירותיי כשהוא במקום אחר בחיים שלו (וכנראה שגם אני). 

 

אז לכבוד מפגש הסיום שלנו, החלטתי לפנק את הכלבלב שלי בכל מיני דברים. בהתחלה נתתי לו משימות יומיומיות של לשטוף כלים, לעשות כביסה, לנקות אבק ולעשות לי פדיקור אבל אחר כך לבשתי שמלה שחורה וחגיגית לכבוד הפגישה המיוחדת שלנו ועשיתי איתו דברים שאף פעם לא עשינו יחד. שמתי לו את הקולר והרצועה שלו ונתתי לו לשתות מקערת המים שקניתי לו. אחר כך אמרתי לו לרדת לתחתונים, שמתי לו כיסוי עיניים וגאג בפה והעמדתי אותו על שש. נתתי לו לנשק לי את הרגליים ושרטתי לו קצת את הגב (תמונות למטה) ובשביל הכיף ליטפתי אותו עם מקל נוצות ומידי פעם בלי אזהרה הפלקתי לו עם הספנקר. מאוד כיף השילוב בין חוויה חושית מלטפת לבין כאב ללא אזהרה מראש. 

אני חושבת שהחמודי התרגש... 

 

לפני המפגש אמרתי לו שאני מרשה לו לשתף אותי בדברים שהוא היה רוצה שיהיו במפגש סיום שלנו אבל אני לא מבטיחה כלום וזה נתון לשיקול דעתי אם זה יקרה או לא. זרמתי איתו על הבקשה שלו למרוח את הרגליים שלי בשוקולד וללקק את הכל עד שהרגליים שלי יהיו נקיות. המתוקי ליקק וליקק וליקק עד שהן הבריקו. נראה לי שהדרך הטעימה ביותר עבור כלבלב לאכול שוקולד היא מהרגליים של מלכתו ;)

 

אחר כך ישבנו ודיברנו קצת וסיכמנו את החוויה שלנו בתוך הקשר הזה והחלפנו מתנות קטנות. הוא הכין לי משהו קטן אבל מאוד מדוייק שנגע לליבי ואני הכנתי לו מכתב המלצה לשולטת הבאה שהוא יכיר בעתיד :) 

היה מפגש כיף, מרגש ועצוב 

 

עוד שלושה ימים הוא מתגייס, איזה התרגשות! מקווה שבצבא הוא יפגוש איזה מפקדת חכמה, חזקה וטובה שהוא יוכל להיות עבד לרגליה ואולי אפילו להפוך להיות בן הזגו שלה (זה יהיה חלום אם זה יקרה לו).  

 

ובינתיים, למה שלא אנצל את הבמה לטובת מצווה ושליש גן עדן? אם יש פה שולטת צעירה (אפשר גם מתחילה) שמחפשת זוגיות עם נשלט חכם מאוד, בוגר ועם אינטיליגנציה רגשית גבוהה- דברי איתי (או איתו ישירות דרך האתר- puppy jo) ואקשר ביניכם. הוא בהחלט יהיה בן זוג וכלבלב למופת!! כמובן שחשוב שתהיה שולטת חכמה, מעניינת, רגישה וטובת לב כי מגיע לו את הטוב ביותר. 

מצרפת לכםן את מכתב ההמלצה שהכנתי לו וכמה תמונות מהמפגש שלנו. תהנו! 

 

 

 

לפני 3 חודשים. 6 באוק׳ 2020, 23:13

היי חמודימות, 

 

קיבלתי הודעות חוזרות ונשנות לכתוב שוב בבלוג... האמת שהיו לי ימים לא קלים עם הרבה חרדות ולחצים בחזה. התקופה הזו עושה לי רע... המצב המדיני בקנטים וזה משפיע עליי בצורה משתקת. כל כך קשה לי שכולאים אותנו בבית ולוקחים מאיתנו את חופש התנועה ועושים הכל כדי לרמוס את הדמוקרטיה. ההנחיות בכלל לא ניתנות מתוך דאגה לציבור כמו מתוך אינטרס ברור למשטר אותנו ולשלוט עלינו כמו מריונטות. לצערי נבחרי הציבור שלנו הם פח אשפה. כל מה שאיכפת להם זה מהכיסא שלהם והם הדבר הכי צבוע שיש- מחוקקים חוק אחד לעם וחוק אחד לבעלי הכוח. האזרחים צריכים לשלם קנסות בעוד שהם עושים מה שבא להם.. פשוט משתינים עלינו (ולא בהסכמה וכו'..). 

עצוב לי על כל הזקנים והבודדים שיושבים לבד בבית ללא חברה, ללא שיח, ללא טיפול. על האלימות במשפחה שמתגברת בתקופה הזו.. על התקשורת דרך זום וצורות מדיה אחרות במקום מפגש אמיתי בין בני אדם. זה פשוט לא אותו הדבר... גם אם אני רואה ושומעת את האדם שמולי בשיחת וידיאו, זה לא נותן את אותו אפקט כמו שהוא לצידי... גם אם במפגש אמיתי לא מתקיים מגע עדיין הנוכחות הפיזית משפיעה המון... 

נולדנו יצורים חברתיים. אנחנו זקוקים לשיחה, לחברות, לתקשורת עם אחרות ואחרים. זה מפתח אותנו... ושלא לדבר על הצורך הפיזי שלנו.. כתינוקות מלטפים ומחבקים אותנו כל כך הרבה וכאנשים בוגרים רוב המגע שלנו זה עם בן או בת הזוג שלנו או בזמן מיניות. כולנו זקוקים לליטוף וחיבוק. זה מרגיע, זה מווסת, זה מנחם... יש לזה כוח עצום- בהרבה מהפעמים יותר משיחה. 

אז לא הכי כיף לי.. ועם זאת משתדלת להגיד תודה על מה שיש. הכלבה שלי הפכה לבן זוג נוסף בחיי אז כרגע מנהלת שתי מערכות יחסים רומנטיות ומרגישה מאוד אהובה והכלבלב המתוק מתגייס עוד מעט ולמזלי יש לו אישור של ע(ו)בד חיוני אז הוא בא לבקר אותי כשאני רוצה. עוד כמה ימים נעשה לנו מפגש פרידה חגיגי אחרי שמונה חודשים משמעותיים לשנינו.. הגור הקטן הזה שימח אותי המון בתקופה הזו והעלה המון חיוכים על פניי.. הוא בהחלט משמש כמודל מדהים לכלבלב מצטיין... 

 

זהו פחות או יותר.. לצערי אין לי משהו סקסי או מרים להגיד. רק שתנסו לשמור על עצמכםן שפויים... מקווה לעתיד טוב יותר מהתקופה הנוראית הזאת.