בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצטרפו אלינו לכלוב - הבית של קהילת הבדסם (סאדו מזוכיזם) בישראל

הכניסה מגיל 18 ומעלה


הרשמה חינם

פורום

מגזין

היא ביקשה את אלוהים ולבסוף הרגישה מאוד קרובה אליו. בכאביה היתה נתונה לשליטתי המוחלטת למרות שהממוקצעות בגופה היתה קשה ומיגעת עד מאוד.
היום גם מפריזים בערכו של הסטוץ וגם לא מעריכים אותו מספיק. אבל זה סטוץ אחר. זה סטוץ בין מאסטר מנוסה לבין שפחה בשנות השלושים המוקדמות לחייה, אישה שידעה לשמור את עצמה ולשמר את עצמה באותה נשימה.
"את נמצאת במתקן לאילוף והכשרת שפחות," אמר הגבר בקולו השקט והקר, "ובשבועיים הקרובים תעברי את סדרת האילוף שלנו, עד שתהפכי לשפחה מושלמת. אמנם היית רגילה עד היום לנהל אחרים, לתת פקודות ולקבל שרותים, אך זו בעצם גם הסיבה שאת פה..."
הסטודיו של דניאל היה בעיר התחתית בקומה העליונה של בית דירות ישן. היא עלתה במדרגות העץ החורקות והגיעה לחדר גדול, אפלולי במקצת. דניאל ישב על שרפרף, מצייר. הפלג העליון של גופו היה חשוף ועורו הבהיר בולט באור המנורה...
יצאנו מהפאב השכונתי הקטן והמקסים ונכנסנו אל הרכב שלו, החדש והכסוף. ממש גולדן בוי, הילד הזה. כשאני שולחת את היד בכוונה לסגור את דלת המכונית, אני מסובבת את הגוף כך שמכנסי הג'ינס הנמוכים שלי חושפים את חלקו העליון של החוטיני שלי. אני יודעת שהוא יבחין, ואני צודקת...

הבליינים

הקלטות חדשות

Wolfbody​(שולט)
לפני 4 ימים
Boi Toi
לפני 6 ימים

לוחות