לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הצטרפו אלינו לכלוב - הבית של קהילת הבדסם (סאדו מזוכיזם) בישראל

הכניסה מגיל 18 ומעלה


הרשמה חינם

פורום

מגזין

מי שמסתכל בעיון, ולא בטוח שמישהו מעוניין לעשות זאת, יכול לראות הבעת אי נוחות גדולה על פני הכלבה-אישה. האם זה מפני שכואב לה (ישבנה האדום מספר שבהחלט ייתכן שזו הסיבה), או שירכיה כואבות מההליכה על ארבעותיה? ייתכן שהיא סתם מרגישה מושפלת מהמעמד בו היא עירומה על ארבע למרגלות גבירתה הלבושה.
מאז הפעם האחרונה בה היתה בסטודיו של דניאל, חשבה הלנה שכל האוירה שהיתה אצלו וכל מה שראתה שם וחוותה היה כמו חלום לא מפוענח. למרות זאת היא גילתה שזה מעסיק אותה יותר ממה שרצתה לחשוב. אנסטסיה ודניאל המשיכו לרקד בראשה, והיא הופתעה לגלות שהיא חושבת על כל אחד מהם בנפרד...
השעה הייתה שבע בערב, הוא התקשר. ביקש שאגיע לגני יהושע על שפת הירקון, בדיוק בשבע ושלושים. נתן הוראות ביגוד, מיקום מדויק לחניית הרכב, וניתק את השיחה...
אחרי שסיימה לגזור לי את הבגדים בלי טיפת רחמים, היא חילצה את הקרעים מגופי כך שנשארתי לשכב שם עירומה, קשורה, חייבת לשירותים, עם גרון צורב, דמעות חנוקות, קפואה מקור, רעבה, צמאה, והכי נורא - כל כך מושפלת.
הזכרונות מציפים אותי ברגעים הכי לא צפויים. חוויות ההווה משתלבות, משקפות ומעצימות את חוויות העבר, כמו קליידוסקופ של ניצנוצים צבעוניים שמשקף את חלומותינו המשותפים על גבי מראת המציאות. ולמרות שזו שונה מכפי שקיוויתי, האוויר שממלא את ריאותיי עם כל שאיפה אינו חותך בהן עוד, אלא זורם בנינוחות פנימה עד שחזי מרגיש כאילו מלא, כמעט כמו פעם, כמעט כמו אז.

הבליינים

הקלטות חדשות

טלי35​(שולטת)
לפני יום
TheElement​(שולט)
לפני 4 ימים

לוחות