ערב טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נאמנות ותשוקה

משתף אתכם במחשבות שלי, ברגשות, בתשוקות...
לפני שעתיים. 25 במאי 2020, 17:21

אתה יכול להתחיל את העבודה החשובה באמת

 

לפני יום. 24 במאי 2020, 19:28

בחלק גדול מתחומי חיינו אני המוביל, הפעיל, זה שקם מוקדם ומתקתק את כל ההכנות לילדים לגן ולבי"ס או לטיול של שבת, אני זה שאחראי על שוק וסופר, חלק גדול מהבישולים, מקלחות לילדים, חלק מהבישולים, השקיית עציצים, הורדת זבל... אבל לפעמים, מתחשק לי לשחרר הכל ולתת לך להוביל

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני יום. 24 במאי 2020, 9:02

אני נצמד אליה, מכורבל, נושם בכבדות והיא מתעוררת ומרגישה מיד במצוקה. "מה קרה?" היא שואלת ואני מנסה לענות אבל הפה של יבש... אני מרטיב את הגרון עם רוק ואז אני מצליח להוציא את המילה "סליחה" מהפה. "על מה סליחה?", היא שואלת בתדהמה. "השתפשפתי בך מקודם, סליחה... סליחה שלא ביקשתי רשות", אני עונה בקול חנוק ומשפיל את המבט כדי למנוע כל קשר עין.

"גמרת?", היא לא שואלת ואני לא יודע אם היא כועסת, מרחמת או סתם מתוסכלת... "לא ! מה פתאום, לא ביקשתי רשות", אני עונה ומרגיש כלכך אשם.

"למה לא גמרת? אתה יודע שאני מרשה לך", היא מנסה לדובב. "אני לא יכול לגמור לבד או בלי רשות", אני עונה ויודע שהיא לא תבין את הרצון הזה לתת לה אותי בצורה הכי טוטאלית שאפשר.

 

"מי אני?" היא שואלת.

"אישתי", אני עונה.

"תנסה שוב", היא עונה ואני חוזר על אותה תשובה ויודע שהיא רוצה לשמוע תשובה אחרת.

"את המלכה שלי", אני עונה

"מה אתה?" ,היא שואלת

"אני הגבר הכנוע והמושפל שלך", אני עונה

"כל הכבוד ! ואם אני אומרת שאתה יכול לגמור, אז אתה גומר ולא מתבייש", היא נוזפת בי, אבל אולי זה רק אצלי בראש.

 

"אני אוהבת אותך, אני אוהבת שאתה מרשה לעצמך להיות כזה כנוע, אני אוהבת שאתה לא מתבייש להיות מה שעושה לך טוב, בבקשה אל תשכח את זה" היא אומרת וזה מרגיש שכל מילה ומילה יוצאת לה עמוק מהנשמה והקול אצלי בראש אומר שהיא צריכה גבר שידפוק לה את הצורה ולא ישתפשף בה בעליבות.

עמוק בלב, אני יודע כמה אהבה יש לנו (למרות שלפעמים אני גורם לה לבכות כי עם כל התיאום שנוצר בינינו אחרי כל השנים האלה, נותרו אנשים כלכך שונים בדברים מסויימים), אני יודע שאף אחד לא יכול לאהוב אותה כמוני, אף אחד לא יידאג לה כמוני, אבל לא יעזור בית דין, אני יודע שחסר לה משהו שאני לא מסוגל להעניק לה.

היא מחבקת אותה חזק, מלטפת את הראש ולא משחררת עד שהשעון מעורר מזכיר לנו שחייבים לצאת מהמיטה

לפני יומיים. 23 במאי 2020, 7:59

אני רוצה לראות אותך מאונן, היא אמרה, אבל תספר לי פנטזיה סוטה, כזאת שתרטיב אותי ותחרמן אותך יותר מתמיד. אני רוצה לשמוע אותך מדבר מטונף. אני רוצה לשמוע אותך אומר שאתה כזה סיסי כנוע שרעב לזין. אני רוצה שתגיד בכל רם שאני מעמידה לך הזין ומה היית רוצה לעשות לי ובמקום זה תמשיך לאונן כי זה מה שמגיע לך היום. אני רוצה לשמוע את הפנטזיות הכי סוטות שלך, את אלה שאתה מתבייש לחשוב, אז היום תגיד אותן בקול, היום אתה תהייה גאה בכל סטיה וסטיה שלך, בכל פנטזיה סוטה שלך, אתה תהייה גאה במי שאתה וכדי מאוד שתבקש רשות לגמור... 

 

 

לפני 3 ימים. 22 במאי 2020, 16:51

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

שבת שלום

לפני 3 ימים. 22 במאי 2020, 6:49

אני אוהב את ירושלים, את הטירוף שיש בעיר הזאת, את ההיסטוריה, את ריחות הבישולים, את האוויר האחר שלה שמרגישים אותו כבר בעליות בקסטל, "אוויר הרים צלול כיין" שנכנס ישר לנשמה. נזכרתי לאחרונה בחופשה משפחתית בירושלים. טיילנו בערב, בעיר העתיקה, האורות הצבעוניים והאוויר הנעים נתנו הרגשה של חו"ל. היו רגעים קסומים באלה, שרנו כולנו ביחד את "אני עומד על החומה"..

ואז נגמרו לילדים הכוחות וחזרנו למלון והם נרדמו תוך שניה לשינה עמוקה ואח"כ היא הזמינה אותי להתקלח איתה במקלחת הענקית שהיתה לנו בחדר. היינו צמודים זה לזה, מלטפים אחד את השני ובלי לחשוב יותר מדי, ירדתי על הברכיים וליטפתי את הרגליים שלה, היא נהנתה מהמגע ומתשומת הלב והרשתה לעצמה להישען על הקיר ולפנות לי מספיק מקום כדי להכניס את הראש בין רגליה ולקקק לה את הכוס ומשם גם אל בין ישבניה. לכמה רגעים המחשבות שלי הפסיקו ונתתי לה את כולי, התמסרתי לגוף ולנשמה שלה. לכמה רגעים היא היתה רק שלי ואני... אני תמיד רק שלה.

היא הובילה אותי למיטה, השכחבה אותי ומיד עלתה לרכב עליי... היא היתה רטובה ומיוחמת מזה הרבה מאוד זמן, היה לי ברור שזה לא בגללי אבל לא נתתי לעצמי לשקוע לזה... היא אחזה במסגרת המתכתית של המיטה ורכבה עליי בטירוף מוחלט. היא גמרה אבל לא הפסיקה, היא רצתה עוד והמשיכה לרכב עליי. זאת התנוחה שהיא הכי אוהבת כי ככה היא מצליחה לקבל אותי עמוק מהרגיל ולהרגיש אותי יותר בתוכה. אני אוהב שהיא רוכבת עליי כי זה הכי כיף להרגיש אותה ככה והיא יכולה להשתמש בי כראות עיניה.

הגמירה השניה הגיעה ואחריה, הגיעה הגמירה שלי ואיתה חזרו גם המחשבות. בבוקר הילדים התעוררו מוקדם מהמתוכנן והיא הציעה שהם יראו טלוויזיה ואנחנו נמשיך להתפנק במיטה. זה לא קורה אצלינו בדרך כלל אז מאוד הופתעתי מההצעה שלה. היא נעלה את הדלת וחזרה למיטה. "אני רעבה לזין", היא מודיעה לי ומיד אוחזת בזין שלי ומעמידה אותו. "תשכב", היא פוקדת ועולה עליי, רוכבת בלי לדפוק חשבון ואני מרגיש אותה נוזלת עליי, מרגיש את החרמנות שלה מתפרצת ממנה כמו סערה. אני מרגיש חפץ עכשיו, חפץ שכל מטרתו להרגיע את החרמנות שלה ולספק אותה, כאן ועכשיו, לרגע אני מרגיש מושפל ועלוב כלכך שמישהו אחר מחרמן אותה ואני רק הדילדו שהיא משתמשת בו כדי לגמור ואז אני נוזף בעצמי, הרי זה בדיוק מה שפינטזתי כלכך הרבה שנים, אז מה הבעיה שלי ?! תגיד תודה ותעשה שהיא תגמור, אידיוט. המחשבה הזאת רצה לי בראש בלופ וככל שהיא חופרת לי בנשמה, ככה היא מטריפה אותי ומעמידה לי את הזין חזק יותר. היא מרגישה אותי קשה מתמיד, מעניין מה היא חושבת עכשיו, אולי זה אני שחושב כלכך הרבה במקום פשוט לזיין ?! 

לפני 4 ימים. 21 במאי 2020, 12:10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 4 ימים. 21 במאי 2020, 8:01

אני חצי מתעורר כשהידיים שלה מלטפות לי את החזה ומשם יורדות אל בין רגליי. הזין שלי רפוי ובהתחלה היא מלטפת אותו וכשהוא לא מתעורר לחיים, היא מתחילה לאונן לי עם שתי אצבעות, אני נאנח קלות מבלי ממש להתכוון. לוקחות כמה דקות עד שאני מזדקר בשבילה. 

פעם כשהיינו צעירים ורווקים, היא היתה מעירה אותי על בסיס קבוע באמצע הלילה, מעמידה לי את הזין, עולה לרכב, גומרת וחוזרת לישון. זה תמיד הטריף לי את המוח להרגיש כמו חפץ שהיא משתמשת הרבה לפני שהיא התחילה לקרוא לי דילדו. בחלק מהמקרים אני לא זוכר את כל מה שהיה, אני אפילו לא זוכר אם גמרתי או לא.

מעולם לא שאלתי אותה למה היא התעוררה באמצע הלילה מיוחמת ורעבה לזין אבל תכלס לא ממש היה אכפת לי, כי הרגשתי טוב, הרגשתי שהיא השתמשה בי כמו שתמיד חלמתי הרבה לפני שידעתי משהו על שליטה.

הזין שלי ביד שלה והוא קשה ומגורה מרגיש שהגמירה תגיע תוך דקה או שתיים. "אתה רוצה לגמור עכשיו או לנסות לספק אותי?", היא שואלת וכמה שממש מתחשק לי שהיא תאונן לי, אני מעדיף לנסות לספק אותה. היא עולה עליי ומחדירה אותי לתוכה. אני מרכיש את כובד משקלה עליי. זאת התנוחה האהובה עליי, לא בגלל העובדה שככה אני מצליח להיות הכי עמוק בתוכה, אלא בגלל שככה אני מרגיש את כולה, מרגיש שלה. מנקודת המבט הזאת, היא פשוט הכי סקסית, הכי נשית, הכי מחרמנת.

היא רוכבת עליי ואני חושף את שדיה הגדולים ולש אותן עם כל הלב, בדיוק כמו שהיא אוהבת. "תגמור איתי ביחד", היא מבקשת וממשיכה לרכב עליי ואני מרגיש כמו צעצוע המין שלה שהיא משתמשת בו כרצונה. ברגע הזה, אני מרגיש אושר מיוחד, הגשמה של הייעוד שלי.

היא גומרת ומיד אחריה אני מבקש רשות לגמור ורק לאחר שהיא מאשרת, אני מרשה לעצמי להתפוצץ בתוכה. היא נשארת עליי ולשם שינוי אני מרגיש ראוי לה, מרגיש מספיק טוב בשבילה, מרגיש שאף אחד אחר לא יכול לענג אותה ככה.

 

לפני 5 ימים. 20 במאי 2020, 12:24

תאונני לי ככה, בדיוק ככה ותגרמי לי להרגיש עוד יותר שלך

 

 

 

לפני 5 ימים. 20 במאי 2020, 8:16

גם אחרי כל השנים האלה ביחד, ישנם רגעים שמתחת לפני השטח, הכל בוער וגועש ולא בגלל שקרה משהו חריג, לפעמים זה פשוט ככה ולפעמים זאת מילה לא במקום, אולי חוסר רגישות לשניה, אולי בכלל זה חוסר ביטחון של אחד שמתנגש בחוסר הביטחון של השני ?! 

גם אחרי כל השנים האלה ביחד, שלמדנו להכיר אחד ת'שני עד לרמת תקשורת ללא מילים, טלפתיה שמפתיעה אותנו כל פעם מחדש, ישנם רגעים שהלוחות הטקטונים שלנו מתנגשים זה בזה ויוצרים התפרצות של רגשות.

אז למדנו לא ללכת לישון כועסים, לדבר, להוציא הכל החוצה ולסיים את היום עם חיוך וחיבוק... עכשיו כבר בוקר והחיבוק הראשון היה גדול במיוחד, סימן שעברנו את זה (עד הפעם הבאה), אז שיהיה לכולנו יום נפלא ונעים, למרות שלל הסיבות שיכולות להרוס לנו את המצב רוח...