אחר צהריים טובים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נאמנות ותשוקה

משתף אתכם במחשבות שלי, ברגשות, בתשוקות...
לפני 8 שעות. 22 בספט׳ 2021, 8:27

 

 

מועדים לשמחה, חברים וחברות, תאחלו לי חופשה מהנה במיוחד ואשתדל להציץ מדי פעם, לבדוק לשלומכם. 💚💜💙❤️🧡💛

לפני 20 שעות. 21 בספט׳ 2021, 20:06

בונדי הזכיר לי, לפני כמה ימים, שעוד מעט תחזור עונת הגרביונים ואני חולה על גרביונים, זה אולי הטריגר שהתחיל אצלי את המשיכה ללבני נשים. אז באווירת החג, הפוסט הנ"ל מוקדש לכל חובבות וחובבי הגרביונים. מאחל לעצמי ללבוש יותר השנה כי זה נעים וסקסי ברמות קשות

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני יום. 21 בספט׳ 2021, 6:22

 

אני אוהב להרגיש אותי נוטף ורטוב

אוהב את הטעם

אוהב למרוח על השפתיים

ומה אתכם?

לפני יום. 20 בספט׳ 2021, 17:42

ארבעת ה"מינים" שלי

 

 

 

 

 

חג שמח, חברים וחברות. תבלו בסוכה, בבית, בחיק הטבע. תתפנקו, תפנקו, תאהבו, תחשקו, תזדיינו, תשלטו, תתמסרו, תעשו אהבה, תהיו אנשים טובים.

 

לפני יומיים. 20 בספט׳ 2021, 12:13

 

 

לפני 3 ימים. 19 בספט׳ 2021, 15:05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לפני 3 ימים. 19 בספט׳ 2021, 8:59

אני מתעורר קצת לפני השעור והזין שלי קשה אבל ממש קשה. אחרי ארבעה ימי בוקסר (בכל זאת, יום כיפור, ושישי-שבת של בניית סוכה ומפגש משפחתי) ושישה ימי התנזרות, זה כנראה מובן. אני לא יכול להתאפק ומלטף את הזין שלי מבעד לתחרה הכחולה. אני מחזיק את עצמי לא לגנוח ולהתפתל יותר מדי, שהיא לא תתעורר. אני קרוב, ממש קרוב, אבל לא מרשה לעצמי. 

היא מתעוררת עם חיוך על הפנים, נשיקה, חיבוק. אני מניח את היד שלה על הזין שלי. "אתה כלכך קשה, דילדו", היא לוחשת. "לא גמרתי מאז..." אני לוחש לה, היא מופתעת ומרוצה בו זמנית. "אז הדילדו שלי חייב לגמור עכשיו". אני משפשף את הזין ומספר לה כמה אני צריך אותה, כמה אני צריך את הכניעות וההתמסרות הזאת והיא מתנצלת שלא יצא לנו בימים האחרונים לתת ביטוי לתשוקות שלנו.

פתאום אני מפסיק ומנתק מגע עם הזין שלי שכבר נוטף ומרטיב את התחתונים. אני מתכנס לתוך עצמי ולא מסוגל להמשיך. "מה קרה, דילדו?", היא שואלת ומוסיפה "הדילדו הכנוע שלי, צריך לגמור עכשיו כי ביקשתי". אני לא יודע מה להגיד ומחבק אותה. "נכון שאתה מיוחם עליי?", היא שואלת. ואני עונה מיד "כן" ואז מוסיף "אני מיוחם עליך כל הזמן, אני רוצה אותך, צריך אותך, צריך להיות שלך, כנוע, מושפל, סוטה". 

"אני אוהבת אותך, דילדו, אוהבת שאתה כנוע וסוטה, אוהבת שאתה מיוחם עליי ורוצה לשרת אותי ואני רוצה אותך כל הזמן, רוצה אותך סוטה מתמיד, עכשיו כדי שתגמור בשבילי ומהר", היא אומרת ואני מתעורר לחיים. הזין שלי מזדקר ואני משפשף אותו. היא מביטה בי ואני רוצה את זה בעיניים שלה, בחיוך שלה, את האהבה הבלתי נגמרת הזאת, את התשוקה.

אני מתחיל לרעוד כולי ואז מתפוצץ בתוך התחתונים. זרע חם וסמיך מכסה אותי. אני ממשיך לרעוד מעוצמת האורגזמה גם אחרי שסיימתי לפרוק. היא מחבקת אותי ואני מרגיש כלכך אהוב ומוגן. אין בכי הפעם רק שחרור כלכך עוצמתי

לפני 4 ימים. 18 בספט׳ 2021, 8:48

 

 

 

 

לפני 5 ימים. 17 בספט׳ 2021, 13:44

 

 

 

 

 

שוב פעם יום שישי והשעות האלה בצהריים, שכאילו העולם נעצר והלך לנוח, הן השעות הכי נעימות לתת למחשבות להשתחרר קצת ולזרום...

יש מישהו שעוקב אחרי הבלוג שלי כבר מלא מלא זמן. מדי פעם הוא כותב לי בפרטי כמה שהפוסטים שלי מגרים אותי והתמונות שאני מעלה מעמידות לו את הזין וגורמות לו לאונן ולגמור פעם אחר פעם. ואני מתרגש מזה, כל פעם מחדש, יש מישהו היי שם שאשכרה קורא אותי ומתחרמן ממני, נותן לעצמו לצלול לשלל התמונות שאני בוחר עם פינצטה ונהנה מכל הזימה הזאת. אז תודה רבה, ידידי היקר. זה לא מובן מאליו.

 

 

 

 

אז שוב יום שישי, יש ריח של בית, הסירים על האש, הילדים משחקים ועוד מעט גם תבנה כאן סוכה. יש לי מלא מחשבות של זימה בראש ולכם?! מה אתם עושים עכשיו? יש תוכניות לשבת? תנצלו את הזמן הזה להיות עם האנשים שאתם אוהבים, תאכלו טוב, תשמחו, תצחקו, תעלו זכרונות שנשכחו, תגידו תודה על כל מה שיש, תעשו אהבה, תזדיינו... העיקר שתשמרו על עצמיכם

 

 

 

 

 

 

שבת שלום

לפני 5 ימים. 17 בספט׳ 2021, 7:36