לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

נאמנות ותשוקה

משתף אתכם במחשבות שלי, ברגשות, בתשוקות...
לפני 16 שעות. 22 בספט׳ 2020, 6:52

עוד בוקר הגיע עלינו לטובה, אני מתעורר ורואה שהיא ערה ושקועה בנייד. המציאות מאפשרת לנו לקום קצת יותר מאוחר ולהתחיל את היום בלי לחץ של עבודה (העבודה תחכה קצת גם ככה שנינו עובדים מהבית) מבט אחד מספיק כדי לעורר את החרמנות שלי, מבט אחד על השד וישבן שבצבצו מהשמיכה. אני הולך להשתין ומסתכל על עצמי במראה ודיי מבסוט מהתחתונים הצבעוניות שאני לובש. אני חוזר למיטה עירום ונמצד אליה. מגע חלש של הזין בה שלא תרגיש יותר מדי. מחבק אותה, מנשק לה את הגב ומזמין אותה להסתובב אליי. מתחילה שיחה על האתמול, שיחה של שגרה ואני מניח את היד על השד הקרוב והיא מזיזה לי את היד. אני מנסה לא לקחת את זה ברצינות. "עדיין כואב לי", היא מתנצלת.. מחזור ארור שכמותך, לא יכולת להקדים בכמה ימים או לאחר בכמה ימים?!

היא מבקשת שאמרח לה קרם גוף ואני מורח בכיף גדול. מעסה מכל הלב את הגב, תחת, רגליים... שנינו יודעים לאן זה יוביל בסוף אבל אני מורח את הזמן ומורח עוד קרם... התחת הגדול שלה דורש זין, זה ברור כשמש... אני מעסה לה את התחת ומפסק אותו עד החור שלה נפער. כאן כבר הסבלנות שלי נגמרת ואצבע אחת מגששת ומחליקה לתוכה. היא אוהבת בתחת, היא צריכה בתחת ואני דיי נכשל בתפקידי... האצבע מסתובב בתוכה וסוחטת ממנה גניחות נעימות כאלה. אני מוסיף אצבע גם לכוס ומזיין אותה בשני החורים, מרגיש את האצבעות נוגעות זו בזו והיא נטרפת. "אני רעבה לזין בתחת, תזיין אותי", היא אומרת-פוקדת בטון המלחיץ הזה. 

אני מבקש שהיא תשכב על הגב (זאת התנוחה היחידה שאני מצליח לחדור לתחת הדורש שלה). אני מעביר את הזין שלי עליה והיא מטילה פצצת אטום "כל מי שזיין אותי, רצה קודם את התחת שלי". המילים שלה מעמידות לי את הזין ממש חזק. "את בטח רעבה לזין", אני אומר בעודי מצמיד את הזין לחור שלה, "אני מתגעגעת להזדיין", היא עונה שניה לפני שהזין שלי מרחיב אותה וחודר לתוכה. היא מתרגשת מהחדירה והלב שלי פועם כמו משוגע. "אני רוצה שתזדייני", אני אומר ומביט לה בעיניים ומרגיש שהדם שלי בוער. אני נעצר ונותן לתשוקה הזאת קצת להירגע. "אל תפסיק דידלו, אני רוצה שתמלא אותי", היא אומרת, "אני רוצה שתרגיש אותי מלאה בזרע כאילו חזרתי עכשיו מזיון".

"מתחשק לי שתראה אותי פעורה ונוטפת אחרי שגבר עם זין ענקי זיין אותי", היא מוסיפה ואני מרגיש כמו הר געש שעוד רגע יתפרץ... "אני רוצה שתטעם אותי ואותו ביחד ושזה יעמיד לך את הזין הקטן שלך וכשתזיין אותי כמו חיה, אתה תרגיש כמה הוא פתח אותי", היא מוסיפה ואני לא יודע אם היא מתכוונת לזה או שסתם רוצה להטריף אותי.."את חייבת זין, אהבה שלי, את חייבת זין של גבר אמיתי", אני מדרבן אותה ומרוקן את הביצים שלי בתוכה.

אני עוצם חזק את העיניים ועוצר את הבכי שמתקרב כמו שיטפון בערבה. היא מחזיקה לי את הראש מורם, מלטפת בעדינות. אני פוקח את. עיניים והיא שם מולי, מחייכת, "אני אוהבת אותך בעלי היקר, אוהבת אותך יותר מהכל"...

לפני יום. 21 בספט׳ 2020, 10:20

 

 

לפני יום. 21 בספט׳ 2020, 6:58

 

 

 

 

לפני יומיים. 20 בספט׳ 2020, 8:15

"אני הולכת להתקלח", היא אומרת ואני מסיים לסדר את המטבח, כאילו לא התקיימה כאן ארוחת חג... אנחנו נפרדים בנשיקה היא נכנסת למקלחת ואני נשכב על המיטה. מעבר לקיר אפשר לשמוע את זרם השתן שיוצא ממנה ואני יכול רק לדמיין את עצמי שוכב תחתיה ונשטף בהתרגשות.

דלת המקלחת נפתחת והמים זורמים. היד נכנסת לתחתונים ומרגישה את הביצים הכבדות שלי, מלאות בתשוקה שהחלטתי לנצור בי ולשמור אותה בשבילה, עד אשר יעבור זעם התקופה... אני חושב שלא הזדיינו איזה עשרה ימים מאז שנכנסנו לבידוד משפחתי נוסף. יש משהו מגרה בתחושה הזאת של ביצים כבדות שלא מגע מטריפה ומציפה לי את הגוף והנפש בצמרמורת נעימה כזאת.

המים ממשיכים לזרום ואני מתחיל לחשוב בחוצפה, שמגיע לי להכנס עכשיו למקלחת ולאונן מולה ולהרגיע את החרמנות שלי, לעת עתה... אני ממשיך לשכב ולחשוב מחשבות. בלי לשים לב התחתונים נזרקים לרצפה, אני קם והזין שלי עדיין רפוי. אני דופק על הדלת ונכנס (כדי לא להבהיל אותה), היא פותחת את דלת המקלחת ומחייכת אליי. "זה יהיה לך נעים", היא אומרת ומוציאה נוזל לא מזוהה משפורפרת ומורחת על הזין שלי. (זה באמת היה נעים... )

פעם הייתי יכול לאונן שעות, להגיע לנקודת האל חזור ולעצור, פעם אחר פעם, אבל מולה, זה סיפור אחר לגמרי. הריגוש כלכך חזק, אולי זאת האינטימיות שבשיאה, אולי תחושת ההשפלה והאפסות, אבל מה זה משנה ?! איתה זה פשוט בלתי נשלט תוך דקה, שתיים אולי שלוש, אני מגיע לנקודה שכבר אי אפשר להילחם בה ואני מתפוצץ מולה ופולט את התשוקה שלי לכף ידי. אולי יום אחד, אני אלמד להיות דילדו טוב ואבלע את כל הזרע מהיד ?!, אולי אני צריך רק איזו דחיפה קטנה ממנה ?!

היא מתסכלת עליי, מחייכת מלטפת את הפנים שלי. "תודה שבאת, דילדו" היא לוחשת "תודה שאת מרשה לי ", אני לוחש בביישנות.

אח"כ במיטה, אחרי שהיא נרדמה, אני נותן למחשבות להתרוצץ והיד אוחזת שוב את הביצים והן כבדות וקשות, אפילו יותר ממקודם.

לפני 3 ימים. 19 בספט׳ 2020, 8:10

מודה אני
לפניך ולך
על כל החסד והאמת והטובה והרעה והטובה
שעשית עמדי
ועם ביתי
ועם קרובי וידידי ועם בני עמי
ועם ארצי, ועם כל העולם והאדם
אשר בראת.

בלאט, חרש חרש
אט אט, טופפות
עתידות עתידות לקראתנו,
ואת מחייכת אלי מתוך השינה.
יהיה לנו טוב, טוב מטוב, טוב מאוד,
זה מתחיל כבר בבוקר בבוקר
את צוחקת אלי
מתוך מתוך השינה.

(מאיר אריאל)

 

לפני 3 ימים. 19 בספט׳ 2020, 0:31

אתמול הגיע שואב האבק החדש, משוכלל כזה שגם שותף, אתם יודעים, מכשיר לעצלנים כזה... פעם לא הייתי כזה עצלן והייתי שוטף את הבית כמו שסבתא שלי לימדה אותי (לטאטא, רטוב עם הרבה סבון, אח"כ רק מים ולקינוח סמרטוט יבש), אבל השילוב של ילדחם, עבודה, זוגיות, נטפליקס ולימודים דיי גמרו אותי. זאת אחת הסיבות משלוש הסיבות בערך שגורמות לנו לריב, אז היא הזמינה את המכשיר הזה.

בזמן שהילדים ראו סרט והיא שכבה במיטה ושחקה בטלפון, החלטתי לנסות את המכשיר הזה שאולי יהפוך את הבית שלנו מדגם עירוני של מדבר סהרה לבית חם ונעים שעומדים לחגוג בו את השנה החדשה.

אז מפה לשם, המחשבות התרוצצו בין פנטזיות סוטות במיוחד ומלא נוזלי גוף עד שנעצרו בתמונה הזאת

 

 

חזרתי איזה שלושה עשורים אחורה, לתמימות של נער, שלא ממש מתחבר מוזיקאלית לקווין אבל צופה בתשוקה בקליפים שלהם, במיוחד בזה... לא מעט פעמים, כשנגמר השיר, הלכתי לשירותים ואוננתי את עצמי, זאת היתה תקופה שהתנזרתי מללבוש לבני נשים בסתר, לא היו הזדמנויות והיה גם פחד (לאחר פעם אחת שכמעט נתפסתי על חם) וגם בושה... אז למרות שהייתי לבוש בבגדי בית כאלה עם כתמים של בישולים, במחשבות שלי הייתי המחליף של פרדי, עם הביריות, העקבים ושואב האבק...

לפני 4 ימים. 18 בספט׳ 2020, 16:32

הסירים מוכנים, נשאר רק לשטוף להתקלח ואפשר להתחיל את ארוחת החג. אז בגלל המצב, זה רק ארבעתינו ואולי זה כלכך נורא, אפילו ממש סבבה כי אני אוהב את המשפחה הקטנה שלי.

גם אתם, קוראי היקרים והיקרות, גם אתם משפחה שלי וזאת הזדמנות נפלא להודות לכל מי שקרא אותי, הסתכל בתמונות, עשה לייק, כתב תגובה או שלח הודעה (נשים יקרות זה תקף גם לכן). תודה מעומק הלב לכל מי ששיתף מעצמו ולימד אותי, גרם לי לחשוב, ריגש, חירמן... תודה לכם ולכן שגרמתם לי להרגיש כאן בבית, שגרמתם לי להרגיש בטוח לחשוף, להיחשף ולשתף אתכם במחשבות בחוויות שלי.

אני מאחל לכולם בריאות, קודם כל בריאות ! מאחל לכל אחד ואחת להגשים השנה לפחות חלום אחד, יש יכול להיות לבקר במקום מסוים, להשלים תואר, לקבל משרה, לזכות במדליה... כל מה שתחלמו. מאחל לכל אחד ואחת למצוא את המקום הכי נכון להם, את המקום שיגרום להם להרגיש בטוחים.מאחל לכל אחד ואחת ממכם למצוא נחמה ותרופה לכאבים, למלא את החלל החסר בחום ובאהבה.  מאחל לכם להתנסות, לחוות ולהנות מכל רגע ולהיות מאושרים.

אני מאחל לעצמי להמשיך את מה שהתחלנו, להמשיך לאהוב, לחשוק, להשתוקק... מאחל לעצמי להיות בעל אבא, חבר, דילדו, סיסי, עבד, כנוע יותר טוב... שיפור מתמיד כזה. מאחל לעצמי לפגוש על אמת כמה וכמה אנשים מכאן כאלה שנגעו לי בלב ועשו נעים ובתקווה יעשו נעים גם במקומות אחרים וכאלה שרק נתפנק על איזה קפה, מאפה ושיחה עמוקה כזאת שעושה חם ונעים על הלב

אוהב אותכם מלא כגרגרי הרימון

לפני 5 ימים. 17 בספט׳ 2020, 7:47

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עם ריח של אקונומיקה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל אחד והפטיש שלו

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

🙊      🙉      🙈

לפני 6 ימים. 16 בספט׳ 2020, 15:06

עוד שעה יתחיל המבחן, נגמר לי החשק ללמוד כבר ממזמן, אני מקווה שיהיה לי חשק וסבלנות להעביר אותו בכיף ובציון מעולה כמובן.

הרבה מחשבות מחרמנות אותי בימים האחרונים, בעיקר על דברים שהייתי רוצה שיקרו ממש עכשיו, אבל יצטרכו לחכות לימים נטולי וירוס רשע

 

 

 

 

 

לפני 6 ימים. 16 בספט׳ 2020, 13:26