סופשבוע נעים אורח/ת
עכשיו בכלוב

נאמנות ותשוקה

משתף אתכם במחשבות שלי, ברגשות, בתשוקות...
לפני 13 דקות. שישי, 13 בדצמבר 2019, בשעה 14:19

הריכוז שלי היום מוגבל. אולי זה האפור הנוראי הזה שבחוץ, אולי החשק להכנס לשמיכה ולא לצאת עד הקיץ, אולי סתם הגוף והנשמה שלי זקוקים למנוחה. המחשבות בראש טסות לכל עבר, למחוזות אחרים, החל מפחמימות מנחמות, נופים שהייתי רוצה להיות בהם ולפנטזיות מטונפות וחסרות פחדים או מעצורים. אני לא יודע להגיד מה יעשה לי יותר נעים עכשיו: איזה מאפה חם או גמירה עוצמתית.

מתחשק לי שתשבי בכסא ממול ואני כבר אוריד את הבגדים ואשאר רק בתחתונים, שאת קנית לי והיד תלטף את הזין שלי שרחוק כרגע מלהיות זקור. מתחשק לי לשמוע אותך מספרת לי פנטזיה שלך או חלום שחלמת, משהו שיעמיד לי את הזין ממש חזק.

מתחשק לי להרגיש את הזין שלי מתקשה ומותח את התחתון העדין. מתחשק לי להתמסר למגע של שניהם ביחד. מתחשק לי את הפלאג הגדול עכשיו, שירחיב וימלא אותי. שארגיש אותו בתוכי בכל תזוזה ויזכיר לי כמה אני רעבה לזין.

מתחשק לי לגנוח ושכולם ישמעו. מתחשק לי להתחנן שתסכימי שאגמור. מתחזק לי להרוס לעצמי את האורגזמה ולהישאר מיוחם ומורעב לעוד.

מתחשק לי לאסוף את השפיך עם היד וללקק הכל בתאווה. מתחשק לי שתראי אותי בשיא כניעותי. מתחשק לי להרגיש מושפל, צייתן, עלוב.. מתחשק לי שיעמוד לי שוב את הזין וכל מה שארצה באותו רגע זה לגמור שוב ולא להתחבא מעצמי.

מתחשק לי להרוויח עוד גמירה. תפסקי את הרגליים מולי, תרשי לי להתקרב שאוכל להריח את החרמנות שלך ולראות את הרטיבות נוזלת ממך. תרשי לי אותך, תשתמשי בפנים שלי כדי לגמור בשנייה . תרשי לעצמך להתפוצץ לי על הפנים ולהציף אותי בך, להציף אותי בתשוקה שלך. תרשי לי לשתות אותך, לינוק אותך כמו נרקומן. תרשי לי לספק את עצמי דרכך.

לפני שעתיים. שישי, 13 בדצמבר 2019, בשעה 12:08

 

 

 

 

לפני יום. חמישי, 12 בדצמבר 2019, בשעה 08:15

 

 

מתחשק לי להלביש לך את הזין הגדול והיפה שלך

מתחשק לי שהזין שלך יהיה גדול משלי

מתחשק לי לקנא בזין שלך

מתחשק לי לרדת על הברכיים ולהתמסר לגוף שלך

מתחשק לי שתרגישי שהזין הוא חלק ממך

מתחשק לי להרגיש את גבריותך עמוק בגרון שלי

תלמדי אותי למצוץ 

תלמדי אותי לקבל אותך עמוק לגרון בלי להיחנק

תלמדי אותי להתמסר לזין שלך

 

מתחשק לי שתזייני אותי

שתבעלי אותי

שתשתמי בי כרצונך

מתחשק לי להרגיש אותך עמוק בתוכי

כובשת את הגוף והנשמה שלי

מתחשק לי להכנע לך ללא קרב

להכנע מתוך אהבה 

 

מתחשק לי להרגיש אותך חודרת ומפמפמת בתוכי

חזק ועמוק

מתחשק לי להרגיש כמו אישה שמאבדת את בתוליה

מתחשק לי לשחרר את הגבריות ולהתמסר לנשיות שבי

מתחשק לי שתזייני אותי

מתחשק לי לגמור מהזין שלך, בלי לגעת בזין שלי

 

לפני יום. רביעי, 11 בדצמבר 2019, בשעה 19:13

 

 

 

 

 

לפני יומיים. רביעי, 11 בדצמבר 2019, בשעה 09:11

 

לפני 3 ימים. שלישי, 10 בדצמבר 2019, בשעה 11:49

הרצון להיות בין רגליה, לטעום אותה ולענג אותה בו זמנית, חזק ממני, לרוב גם חזק מהצורך להיות בתוכה ולגמור כמו שגבר אמור לרצות כאינסטינקט גברי בסיסי.. לפעמים זה מרגיש לי מוזר, לפעמים אפילו מביך אותי אבל כשאני מתמסר לטעם ולריח שלה, אני יודע שזה המקום שלי וזה מה שהכי מתאים לי !

 

 

 

 

 

 

לפני 3 ימים. שלישי, 10 בדצמבר 2019, בשעה 05:06

הגשם התחיל ואולי זאת סתם סיבה להישאר בשמיכה איתך, לנצל עוד כמה דקות של הביחד הזה בלי ילדים, ולבינתים גם בלי טלפונים מהעבודה. אני אוהב להתחבק איתך אחרי שהזדיינו, במיוחד שהזיון עבר את בקרת האיכות המאוד קפדנית שלי. במידה ונכשלתי בתפקיד, אני אעדיף להתקפל כעובר ולתפוס כמה שפחות מקום ביקום המשותף והכללי, להיעלם לתוך המזרן, מתחת לכרית, להיעלם עד שתשכחי, עד שאני אצליח להעלים את האכזבה שלי ממני, אבל היום, אני רוצה אותך קרוב, אני צריך אותך קרוב, למלא את הנשמה שלי בך, למלא את החלל שהחרמנות השאירה בחום ובאהבה שלך.

היא מסתכלת עליי עמוק בעיניים ומחייכת, אני מלטף לה את הגב עם יד אחת והשניה אוחזת את אחד מישבניה, מרגיש כאילו היא מטעינה לי את הגוף והנפש מחדש. היד שלה אוחזת את הביצים שלי שעדיין מלאות כאילו לא גמרתי לפני כמה דקות, הזין שלי מכווץ אבל בידיים שלה הוא מושלם. כשהיד שלה עוברת על החור שלי, אני פולט גניחה, שהפתיעה אפילו אותי, אז היא ממשיכה להטריף אותי ולהוציא אותי מהמקום הבטוח שלי. היא יודעת שאני מת לקבל בתחת אבל מתבייש כלכך, אז היא שלחה אותי להביא את הפלאגים, היא מקבלת את הקטן בקלות, אחרי ליקוק עדין ונעים ואני מחדיר לעצמי את הגדול שלא מתקשה למצוא את מקומו. עכשיו אני מרגיש הרבה יותר טוב.

היא מתיישבת מול המראה ומסמנת לי להיצמד אליה מאחור. אני עוטף אותה בידיים שלי ולש את השדיים הגדולים שלה. אנחנו גוף אחד עכשיו, תשוקה אחת, אהבה אחת. ביחד אנחנו הכי מושלמים, הכי יפים, הכי חרמנים. אני מלטף את הבטן שלה שהיא כלכך שונאת ולכמה דקות, הכל נעלם והיא נותנת לעצמה קצת שקט ולראות אותה דרך המשקפיים שלי... "תשכב", היא פוקדת, מילה אחת ברורה מספיקה בשבילי כדי להבין את מקומי ואני נשכב ומוכן שתשתמשי בי בדיוק כמו שאת רוצה. היא מוצצת לי את הזין ומרטיבה אותו, למרות שהיא לא באמת צריכה, היא פשוט מתגעגעת למצוץ זין, ואני אף פעם לא הרגשתי נוח עם זה, אף פעם לא הרגשתי שמגיע לי.

כשהיא עולה עליי ואני מרגיש את כולה עלי, אני מרגיש בגן עדן. התחושה הזאת שלהרגיש את כולה ולהיות בתוכה, מרגישה לי כמו בית. אני אוחז את המותניים שלה, בדיוק בצמיג הזה שהיית מתה להעלים אותו, אבל בשבילי הוא שיא היופי, הוא שיא הרגש והחיבור. היא רוכבת עליי ואני מניע את האגן, להגיע עמוק יותר לתוכך, לגעת עמוק יותר בנשמה שלך. אני מביט בה מלמטה, מתמסר לתחושת הגוף שלה ולתשוקה שלה. היא כלכך יפה, היא כלכך סקסית כשהיא מיוחמת, רעבה לזין ולא חושבת על כלום מלבד להגיע לסיפוק, כאן ועכשיו ושכל השכונה תשמע. היא רועדת וזועקת ואני מרגיש את זה מגיע בסערה סוחפת מזו שמתרחשת בחוץ... 

היא גומרת חזק כשהיא רוכבת עליי, לרוב זה נגמר בבכי, אבל הפעם הבכי היה אחר, עוצמתי בהרבה מהרגיל, עוצמתי ממה שלימדתי את עצמי לקבל באהבה ובלי פחד. היא רוצה לקום ממני ואני לא נותן לה. היא צריכה להוציא את הכל החוצה, לרוקן את הכל מהנשמה שלה.. כל מגע קטן, כל תזוזה שלי מעבירה בה זרמים וסוחטת עוד קצת בכי, עוד קצת דמעות של שמחה. "רק אתה יודע לגעת בי ככה, רק אתה יודע לזיין אותי ככה" היא חצי אומרת-חצי בוכה והמילים נכנסות ללב ולנשמה שלי.

אני לא זוכר איך גמרתי אח"כ, זה כנראה לא כלכך חשוב...

לפני 4 ימים. שני, 9 בדצמבר 2019, בשעה 08:27

"מתחשק לך חיבוק?", שולח לה הודעה קצרה, רגע לפני שאני מתניע את האוטו. "מחכה לך", היא עונה ואני יוצא לדרך ורק מדמיין את כל בדרכים שאני יכול לבקש לאונן מולה ולפרוק ממני את החרמנות הזאת. שונא להרגיש שזה כל מה שיש לי בראש, שונא את עצמי שאני לא מצליח לדבר, לבקש, להתחנן, כמו שהיא ביקשה מיליון פעמים וכמו שהבטחתי מיליון פעמים.

אין פקקים ואולי זו תחילתה של קארמה טובה ובראש אני מתאמן על מה להגיד לה, איך להזכיר לה שאני יודע שהבטחתי, אבל אני צריך לפעמים עזרה, צריך את הרגשת הביטחון הזאת שהיא רוצה אותי בכלל, שיש לה חשק להיות רק לקצת מלכה שלי, שהיא מבינה שכל מה שאני צריך זה לתת לה אותי, להעריץ אותה ואת הגוף המושלם שלה. רק תני לי סימן ואני אעשה הכל, רק סימן קטן.

בין לבין אני מדמיין את עצמי יורד לרגליה בזמן שהיא עונה למיילים, או שוכבת בספה, גם כשהיא עומדת ליד השיש ומכינה קפה, אבל האמת שכבר ימים שאני משתוקק לאונן מולה במקלחת, לא יודע למה, אבל האקט הכי מחרמן אותי בטירוף... לרדת על הברכיים ולאונן מולה בכניעות מלאה. להביט לה בעיניים ולאונן מהר. לבקש רשות כמובן לפני שאני גומר ולהסתכל לה בעיניים כשאני מכוסה בזרע ואז היא פשוט תסתובב ותמשיך להתקלח ואני אשאר מבוייש עוד דקה ואקום לנקות את עצמי ולחבק את הבושה הזאת עד שהיא תעלם.

כל המחשבות נעלמות כשאני נכנס הביתה וחיוך ענק נפרס על פניה כשהיא רואה אותי. "אתה חוזר לעבודה או נשאר?", בטח נשאר, אם היית יודעת מה עובר לי בראש... היא בדרך לתלות כביסה ואני לוקח את הגיגית ממנה. "אני תולה כביסה ואת הולכת להתקלח", אומר בצורה שלא ניתן לסרב.. תולה את הכביסה ושומע את זרם המים ואני מדמיין בדיוק מה יקרה עוד כמה דקות ורק מקווה שאגיע בזמן... תולה את הכביסה מהר וכבר מתחיל להתפשט והמים מפסיקים לזרום ואני כבר עם תכמית חלופית בראש ועוד אחת לכל מקרה.

היא יוצאת עטופה במגבת ואני מחבק אותה מאחור, מסניף אותה, מנשק אותה, מלטף אותה, היא אומרת משהו על החרמנות שלי, לא זוכר מה זה היה אבל אני זוכר שנעלבתי מזה ורציתי ללכת רחוק וכבר הייתי בתנועה אל מחוץ לחדר שהיא שאלה "לאן אתה חושב שאתה הולך?, חשבתי שאתה אמור לחכות לי במיטה", היא בולע את הרוק ולא אומר כלום, מסתובב ונכנס למיטה.

היא מתכרבלת בתוכי ולוחשת "אני מתגעגעת לאצבעות שלך בתוכי, תאונן לי כמו שרק אתה יודע ואני ארשה לך לגמור", זה כמו חלום שמתגשם... אצבע אחת מחליקה כבר אל המקדש שבין רגליה ומיד סוחט ממנה קולות של עונג. אני מרגיש אותה מבפנים, מרגיש במקום שלי, מרגיש את הגוף שלך רפוי ומתמסר למגע שלי, מרגיש את הרטיבות שלה מציפה אותה ואותי, "אני רוצה זין" היא צועקת וכל השכונה שומעת אבל אני רוצה שתגמרי על הפנים שלי אבל מסתפק על היד ואת נותנת לי אותך כי אף אחד לא יודע לגעת בך כמוני אף אחד לא יודע לאהוב אותך כמוני ואף אחד לא יכול להתמסר אליך כמוני.

את מסדירה את הנשימה אחרי הגמירה והאצבעות שלי עדיין בתוכך, "עכשיו תן לי זין", היא פוקדת ואני במצב רוח נועז, "את תקבלי זין אחרי שאני אקבל את מה שאני צריך", אני אומר בלי בושה ויונק את המיצים שלה מהיד שלי. היא לא עונה רק מפסקת רגליים ובעצם נותנת את אישורה. אני מעביר ליקוק יסודי, רק בשביל להרטיב את הפנים שלי ולהסניף אותה. ליקוק מתמסר ופתאום הכל מושלם, הריח וטעם שלה הם הסם הכי ממכר שיש. אני שותה אותה בהתרגשות ואני מלטפת לי את הראש. אני מנשק את החור שלה, עושה איתו אהבה ומרגיש אותו נפתח לקראתי, מלקק עמוק ועובר לשפתיים המטריפות שכלכך התגעגעתי, מנשקת אותן, יונק אותן, מלקק אותן, מתעלס עם הלשון שלי איתה והיא תופסת לי את הראש ומאוננת איתי ככה, חזק בבלי בושה, אני נותן לה שליטה מוחלטת על הגוף שלי, נושם דרכה ואותה ושותה כל טיפה וטיפה שנוטפת ממנה.

הידיים שחה משחררות את הראש שלי ואני מביט בה מסדרת את הנשימה, נרגעת אחרי גמירה נוספת. כשהיא פותחת את העיניים, היא חושפת חיוך ענקי , "עכשיו את יכולה לקבל זין", אני אומר וחודר לתוכה. הזין שלי קשה כלכך ומחליק לתוכה... אני בתוכה, עמוק, צמוד ומרגיש איך אנחנו גוף אחד עכשיו, נשמה אחת... אני מזיין אותה כמו חיה, חזק ועמוק כמו שהיא אוהבת, חייתי ולא מבוייש, הידיים שלה מלטפות אותי ורואים את האור בעיניים שלה. יותר מדי ימים בלי גמירה ואני מרגיש שזה מתקרב ואין סיכוי שאני גומר עכשיו, עוד לא... הזין שלי מחליק החוצה מרוב רטיבות וזאת הזדמנות מצויינת להפסקה ולהסתכל על היופי הזה. הכוס שלה נפוח ומבריק והזין שלי לרגע נראה כלכך יפה.

"תשפשף את הדגדגן שלך על שלי", היא מבקשת ואני ממש לא יכול לסרב, מרגש אותי שהיא מבקשת ואני משתפשף על הדגדגן שלה.. אני מרגיש את הבערה בתוכי מתעצמת, מרגיש את התשוקה האלוהית הזאת, מרגיש כמה טוב זה עושה לה ולי, להיות שלה ככה, לתת לה אותי, לגרום לה להשתמש בי בלי פחד. "את מרשה לי לגרום", אני מבקש מבעוד מועד והיא מאשרת. מגביר את עומצת ומהירות ההשתפשפות ואז זה מגיע באותות ובמופתים גדולים ואני פורק עליה את כל המטען שהצטבר בתוכי. היא מסמנת לי לבוא לחיבוק וממש לא אכפת לי מכל הזרע הזה שהולך להמרח עליי.. חיבוק, זה כל מה שאני צריך עכשיו

 

 

לפני 5 ימים. ראשון, 8 בדצמבר 2019, בשעה 07:42

*  הטקסט הנ"ל נכתב במקביל ובהמשך לפוסט "געגוע". אלה המילים הכי קשות שזכור לי שכתבתי. הרשתי לעצמי לתת לידיים להקליד בלי הפסקה, בלי לחשוב פעמיים, בלי תיקונים. סוג של פורקן. סליחה על הבלאגן, סליחה אם אני לא הכי מובן. זה הפוסט הכבד האחרון להפעם, תודה לכל מי שדאג, חיזק ועטף אותי במלא חום ואהבה. תודה לכל מי שגרם לי להרגיש בבית. *

 

 

מתחשק לי שתכאיבי לי אבל לא כאב פיזי. סף הכאב שלי דיי גבוה ואני אסבול בשקט שלא תראי שכואב ושאני סובל. מתחשק לי שתורידי אותי נמוך, שתפרקי אותי לגורמים, אבל אח"כ תרכיבי מחדש, כמו שרק את יודעת.

מתחשק לי לרדת נמוך, אבל ממש נמוך, לתחתית הנשמה. מתחשק לי שתגעי במקומות הכי כואבים בנשמה שלי, בפצעים הכי מדממים. תגעי בנקודות התורפה שלי, אלה שיכאיבו לי ויפרקו אותי. הנקודות הכי חלשות וכואבות שלי. מתחשק לי שתגעי בי עמוק, תגרמי לי להתמודד עם הצדדים האפלים שלי, עם הפחדים, עם התשוקות הכי סוטות והכי מטונפות.

מתחשק לי להרגיש מושפל ועלוב, כנוע, כעפר לרגלייך. מתחשק לי שתראי לי כמה אני שלך ונתון לך בגוף ובנפש. תראי לי איך את שולטת בכל איבר בגופי ובכל חלק בנשמה שלי. מתחשק לי שתשתמשי בי לפי רצונך, בלי שום התחשבות ברצונותיי. מתחשק לי שתחשבי רק עליך ואני אשרת אותך כמתבקש. מתחשק לי שתרצי להשתמש בי להנאתך האישית והבלעדית. תשתמשי בגוף שלי, תשתמשי בנשמה שלי, תשתמשי בתשוקות שלי, בחרמנות שלי, תשתמשי בכל מה שיש בי כדי לספק אותך, תשתמשי בי כדי לגרום לך לאהוב את עצמך, תשתמשי בי ותלמדי אותי לאהוב את עצמי כמו שאני אוהב אותך. תכאיבי לי עד שאגיע נמוך יותר ממה שאני חושב שאני מסוגל, תכאיבי לי שאלמד לא לפחד להתמודד עם עצמי, עם האיש הזה שמתחבא בי ומפחד כלכך לצאת.

מתחשק לי שתגידי שאת רעבה לזין של גבר אמיתי. זין גדול, עבה, בעל ורידים בולטים ולא דגדגן של סיסי. תגידי לי שמתחשק לך למצוץ זין שימלא לך את הגרון ולא סתם אפשר לספור את הפעמים שמצצת לי על כף יד אחת. מתחשק לי שתראי לי תמונות של מועמדים ואני אעזור לך לבחור. מתחשק לי לקנא בך שיש לך כזה מבחר של גברים שמיוחמים עליך. מתחשק לי לקנא בזין של גבר אחר, גבר אמיתי. מתחשק לי ללקק אותך כשאת מתחרמנת עם גבר אחר. מתחשק לי שהוא יידע שבעלך הסיסי המושפל יורד לך עכשיו שהזין העלוב שלו עומד קשה רק מלדעת שאת רוצה גבר אחר.

מתחשק לי להישאר מיוחם ולא להגיע לפורקן וסיפוק כי לא מגיע לי. תסבירי לי שאם אהייה מספיק טוב, אז אולי תרשי לי לאונן או להשתפשף עליך ואם ממש אהייה טוב, אז גם תרשי לי לגמור אבל בתמורה לגמירה, אצטרך לנקות ממך את כל הזרע שייצא ממני. את הרי יודעת כמה אני מתחרמן מלחשוב על ללקק ממך זרע. זה יכול להיות הזרע שלי או של גבר אחר... למה זה כלכך מטריף אותי, למה?! .

מתחשק לי שתעטפי אותי בריח וטעם שלך. מתחשק לי שתרוקני אותך עליי ובתוכי.. תשרי אותי בך שאקבל את הריח והטעם שלך ואהייה חלק ממך, שאהייה הכי קרוב אליך, שאהייה פחות אני ויותר את.

מתחשק לי שתגרמי לי להתחנן, שארד על ברכיי ואתחנן אליך, תגרמי לי לבכות, לצעוק, לאבד את הקול, להגיע לאובדן כוחות, אפסות כללית. מתחשק לי לאבד את עצמי לחלוטין ולהיות הצל שלך, רק לקצת, עד שהכל יחזור למקום ואחזור לעצמי. מתחשק לי להיות כדף ריק ביד היוצר, תעשי בי כרצונך, תשתמשי בי. מתחשק לי להיות כעלה נידף ברוח, רק קצת בלי לחשוב, בלי להרגיש, בלי לנשום, בלי לקבל החלטות, רק להיות שלך, להיות חלק ממך.

מתחשק לי שתסחטי לי את הנשמה עד שלא ישאר בה כלום, תפרקי אותי לגורמים, תפרקי הכל, ואז תרכיבי אותי מחדש כמו שאת רוצה, לא אכפת לי, רק תרצי אותי. מתחשק לי שתכאיבי לי יותר שאת אוהבת אותי ואת אוהבת אותי יותר מכל אישה שאהבה גבר, את אוהבת אותי יותר מהכל, את אוהבת אותי יותר משאני אוהב אותך.