לילה טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

הפעם הראשונה שלה

חברה טובה שלי, בחורה מאוד איכותית סקסית שאוהבת סקס ושליטה, ביקשה ממני שאקח אותה למסיבה (מסיבת סווינגרס), שהיא מעולם לא חוותה והיא רוצה להיות במסיבה כזו..

קבענו בחמישי יוצאים למסיבה. כבר מהדרך היא מספרת לי כמה היא מתרגשת, וכמה היא מחכה לזה כבר, גם שהגענו למסיבה היא לא הפסיקה להתרגש, כמו ילד שלקחו אותו לגן שעשועים.

התישבנו שתינו עישנו וצחקנו, לא רציתי להלחיץ אותה (בכל זאת פעם ראשונה שלה)... ואז פגשתי שם כמה חברים וותיקים ושתינו עוד כוסית ועוד סיגרייה... ואז היא לוחשת לי "מתי נכנסים לחדר?"

כמובן שחייכתי ואמרתי לה עוד כמה דקות נכנס, קודם נסיים את השתייה והסיגריה.

אחרי שסיימנו לשתות, אמרתי לה בואי נעשה סיבוב, נטייל קצת בחדרים, נראה קצת אומנות, זה כמו לטייל במוזיאון לראות כל מיני יצירות, ואז לבחור את מה שאהבת ושם להתעכב..

אז טיילנו בחדרים נכנסנו והסתכלנו ואז המשכנו לעוד חדר ועוד חדר, הגענו לחדר הגדול, ושם התעכבנו, היה שם נוח למדי, חדר גדול מרווח ונכנסנו לאוירה.

כתבתי שהיא אוהבת מאוד סקס, לא הספקתי לסובב את הראש והזין שלי כבר היה לה בתוך הפה, והיא יודעת למצוץ בתשוקה גדולה והערצה לזין. תוך כדי שאני מסתכל במתרחש מסביב...

השכבתי אותה על הגב, שהרגליים שלה פסוקות עם שמלה בלי תחתונים, והדבר הראשון שעשיתי זה לגרום לה להשפריץ... והיא אוהבת להשפריץ. אין דבר יותר סקסי מזה.

אחרי שהיא כבר הייתה כל כך רטובה, סובבתי אותה על ארבע והתחלנו להזדיין. היא אוהבת חזק, סוער, פראי. כוחני, אין אצלה פחות מזה. ותוך כדי מלטפים אותה ומענגים אותה ומתרשמים מהשדיים הגדולים שלה.

באמצע הזיון משכתי אותה בשיער, לחשתי לה באוזן.. "קדימה, יוצאים לשתות ולעשן"... הרגשתי שאנחנו צריכים הפסקה, צמאים ויבשים... כמובן, אמרה.

הסתדרנו ויצאנו לשתות ולעשן, רציתי להחזיר אותה קצת לפוקוס ולראות שהיא בסדר... והחיוך השובבי שלה הסביר הכל.

אחרי ששתינו והחזרנו נוזלים לגוף, שוב חזרנו לחדר, עם סיבוב יצירות ושוב חזרנו לחדר הגדול ושם המשכנו מהנקודה שהפסקנו.... ואז התחלנו להזדיין כאילו לא עשינו סקס תקופה ארוכה. וכשהיא בדוגי ניגשת אליה בחורה, מתנשקת איתה, מלטפת אותה ומלקקת אותה, וגם הבן זוג שלה מצטרף אליה, וגם הוא מפנק אותה, וזה היה כיף ומחרמן לראות אותה מתענגת ולהזכר שזה הפעם הראשונה שלה.
לפני יום. שלישי, 20 באוגוסט 2019, בשעה 13:25

תחשבי שוב...

 

נכון שהיית רווקה אמרו לך תתחתני, תהי נסיכה, תהי מלכה!

הם רק לא אמרו לך שזה יהיה ליום אחד..

 

:)

 

לפני יום. שלישי, 20 באוגוסט 2019, בשעה 11:41

פיסטינג

 לפני יומיים. שני, 19 באוגוסט 2019, בשעה 19:08

נראה לי שהוא לא יודע

 

לפני 3 ימים. שני, 19 באוגוסט 2019, בשעה 01:24

כל מילה מיותרת 

 

לפני 5 ימים. שישי, 16 באוגוסט 2019, בשעה 15:53

שבת שלום 

 

לפני שבוע. חמישי, 15 באוגוסט 2019, בשעה 00:07

 

בואי

 

:)

לפני שבוע. שלישי, 13 באוגוסט 2019, בשעה 16:45

לפי סקר שנעשה בתקופה האחרונה

הסתבר שרוב הזוגות מתגרשים בגלל ויכוחים על דת.

 

האישה חושבת שהיא אלוהים והגבר לא מסכים....

 

 

 

 

 

 

לפני שבוע. שלישי, 13 באוגוסט 2019, בשעה 02:26

לפני שבוע. שישי, 9 באוגוסט 2019, בשעה 18:50

לפני שבוע. חמישי, 8 באוגוסט 2019, בשעה 23:47