בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

* זו לא אוטוביוגרפיה

** וגם לא שירה
לפני 11 שעות. 24 במאי 2020, 18:37

אני מרגיש צורך להתנצל, לפני שאני ניגש לחטט שוב בקרביים של הילדה שקצת מתה לפני שבאמת נולדה, כי בכל זאת, לא בכל יום פוגשים תופעה כזו. היא לא הייתה תוצר של כוונה או של שאיפה, אבל גם לא הייתה בדיחה פרטית. היו לה חיים משלה, לפחות בראש של ההורים המדומים שלה, והייתה לה השפעה על אנשים חיים (שוב, ההורים המדומים שלה). וקראו לה נעמי.    

נעמי נהגה לצוץ במקומות שגם ילדים שכבר נולדו לא אמורים לצוץ בהם. למשל, באמצע זיון, או סצנה סדיסטית. תאר לך מה נעמי הייתה אומרת על זה, או על זה. או תאר לך מה נעמי הייתה אומרת אם הייתה יודעת שאבא שלה עשה כזה דבר עם / ל / מאחורי הגב של אימא שלה. וגם, השם שלה היה עולה, ללא כל קשר לסיטואציה שחווינו באותו רגע, כאילו מישהו פתאום נזכר בחיות שלה, שעוד לא הפציעה, והיה חייב לעצור הכל ולדבר עליה.  

אני לא יודע אם זה העצים את הקשר בינינו, או הפך אותו לפסיכי. אבל החיים הם מה שהם, ומרגע שהיא צצה, אתה לא יכול להתכחש יותר לבת שלא הייתה קיימת, כמו שאתה לא יכול להתכחש לבת שכן הייתה קיימת אבל בטרגדיה נוראית היא כבר לא. ובעצם אני כן יודע, זה כן העצים את הקשר בינינו וכן הפך אותו לפסיכי. ואלה שניים מתוך חמשת הדברים שאני מחפש בקשר זוגי סוטה.  

***

אני נוטה לשכוח לפעמים דברים, אחרי שחולף זמן מאז שהם הכו לי בפעם האחרונה בפנים, והמחשבה שיום אחד אני אשכח את השם של הילדה הדמיונית שלי, צורבת לי עמוק בבטן.

לפני 17 שעות. 24 במאי 2020, 12:59

אחרי שהייתי יורד מעליה, ונשכב לצידה, ובזמן ששנינו עדיין בשאריות ההתנשפות שלנו, היא הייתה חופנת אותי לתוך החזה הגדול שלה, מחדירה אצבע לכוס, ונותנת לי ללקק ממנה את הזרע שלי שהיה בתוכה. היא הייתה יסודית, בריטואל הזה שלה, ואני הייתי מעמיד פנים שאני כועס עליה, כי זה מקטין את הסיכוי שהבת שלנו תיוולד מהזיון הזה.

וזה לא עזר שבכלל לא התכוונו להביא בת (או בן) לעולם, אחד עם השנייה. עדיין, בחרנו לה שם, וחלקנו בה, ולפעמים לפני או אחרי סקס היינו מתווכחים על החינוך העתידי שלה. וכשהמחזור שלה התעכב פעם אחת, ואז הופיע, ושמחתי, היא נעלבה בשם הבת שלא תיוולד לנו לעולם.

וכשנפרדנו, אפילו שהיא לא נולדה בכלל, היא קצת מתה יחד איתנו.   

לפני יום. 24 במאי 2020, 0:02

אני אוהב לספר שרחרחתי לה את התחת, עוד לפני שנפגשנו בכלל. קבענו לפגישת היכרות בבית קפה בפלורנטין. כשסיימנו, ליוויתי אותה לרכב שלה, והסתבר שחניתי בצמוד אליה, בדיוק מאחורי המכונית שלה. זה אמנם לא הרגיש חי כמו אותן פעמים שבהן הסנפתי לה את התחת מקרוב, בהמשך, אבל כן היה לזה ריח של זוגיות קרמתית. המכוניות הצמודות שלנו חנו בפתח של חנות חיות, שבקושי שמנו לב אליה באותו יום, אבל כמה שבועות אחרי כן היא קנתה לי בה את הקולר שאיתו קלרה אותי, להיות שלה.

בלוק משם היה Airbnb שגילינו בשלב מאוחר, והיא אהבה לזיין אותי בו, על מיטה צווחנית. אני זוכר את הפעם הראשונה. חנינו אחד אחרי השנייה, הפעם במכוון, ליד דלת מתכת גדולה שמאחוריה הסתתר חדר ארוך עם גלריה מעליו, שאליה עלו מדרגות עץ חורקות. היא מזיינת אותי על המיטה שבגלריה, ואני מפשק את עצמי על הגב, ממשש את הקולר שעל הצוואר שלי, נזכר בפעם ההיא שאני והמכונית שלי רחרחנו אותן מאחורה אפילו בלי לדעת שאלה הן, ומחייך. היא שואלת על מה אני מחייך, ואני קודם כל מקיף אותה עם הרגליים ודוחק אותה עם כפות רגליי עמוק יותר לתוכי, ואז עונה שלפעמים הגורל פשוט משעשע.

***

אהבתי את קולות הסקוויק סקוויק שהמיטה הזו היתה משמיעה תמיד, ואת האנחות שלה שהיו מאפילות עליהם, ושבכל פעם מחדש הייתי מתקשה להאמין איך אני גורם לה אותן, כשהזין או האצבעות או הלשון שלי בכלל לא נמצאים בתוכה, ולא אמרתי לה, אבל אני יודע שהיא ידעה מתוך עצמה, שלפעמים הגורל הוא לא רק משעשע, אלא גם בלתי נתפס. אני יודע, כי גם אחרי שהכל קרס ונגמר והושחר, והחיוכים נגנזו, עדיין היינו שנינו כחולמים, ואסירי תודה. 

לפני יומיים. 22 במאי 2020, 17:30

האהבה שלה הרגישה לי כמו גשם אחרי חמסין ארוך.

ברגע הראשון שמחתי אינסטינקטיבית על הרענון הרטוב, אחרי יובש אינסופי שאפף אותי, 

כשהטיפות שהיא הטיחה בי התעבו, הרגשתי שהן מלאות באבק שריחף אצלה באוויר הרבה זמן, 

וכשהיא התגברה סביבי, ונרטבתי כולי מהאהבה שלה, בחזה מתחת לחולצה, ובתוך התחתונים,

לא יכולתי שלא להישטף יחד איתה, ומצאתי את עצמי יושב על המדרכה בגשם, מצחקק לעצמי בצחוק שגורם לאנשים זרים להרים גבה,

ולחלקם אפילו לעבור למדרכה ממול.   

לפני 3 ימים. 21 במאי 2020, 14:39

היא אהבה למשש את הזמן בידיים. למתוח אותו או לנגוס בו.

הייתה תקופה שהיא הקציבה למפגשים שלנו לא יותר מרבע שעה. אני רוצה שנעשה את אותם הדברים שעשינו תמיד, רק מהר יותר, אמרה. משכתי בכתפיי, זה היה לגמרי שלה, המשחק הזה בזמן, וגם אני הייתי שלה. במשך כמה חודשים לא נפגשנו ליותר מ-15 דקות ברציפות. לפעמים היו לנו ארבעה מפגשים ביום, ולפעמים אחד בשבוע. היא הייתה מחויכת מזה, אז גם אני. בסך הכל, היא ידעה לסחוט אותי היטב ברבע שעה, ושנינו גם ידענו לגמור בזמן כזה, אם כי לא גם וגם.   

פעם אחת, שניות אחרי שנכנסתי לחדר וסגרתי את הדלת, היא חבטה בי מאחור בהפתעה עם חפץ קהה, ואז התיישבה לידי וחיכתה בסבלנות עד שההכרה שלי תחזור. כשהתעוררתי, הראתה לי איזו שלולית יפה וסימטרית נזלה מהקרקפת שלי בזמן שהייתי מעורפל. ואז הסתכלה על השעון ונאנחה. לקח לך המון זמן להתעורר כמו שצריך, לא נותר לנו הרבה זמן, קצת פחות מדקה. אז עכשיו לקק את הדם מהרצפה במהירות, וצא. 

והייתה תקופה בלתי נסבלת שבה כל מפגש היה נמשך שעות על גבי שעות, עד שלא יכולתי יותר. כל פעם מחדש, הגיעה שעה שבה כאב לי החזה, וכאבו הפטמות, והזין, ורק רציתי שלא לראות אותה יותר, לכמה דקות, או ימים, כדי שאוכל לחזור לנשום סדיר. אבל היא לא ידעה לשבת מולי בחיבוק ידיים. הגוף שלי תמיד בער לה בעצמות, ובקצה של האצבעות.

פעם אחת, שניות אחרי שנכנסתי לחדר וסגרתי את הדלת, היא חבטה בי מאחור בהפתעה עם חפץ קהה, ואז התיישבה לידי וחיכתה בסבלנות עד שההכרה שלי תחזור. כשהתעוררתי, היא הגישה לי כוס מים קרים, וכשסיימתי, שוחחנו על כל מיני דברים, ואז היא חבטה בי שוב, בהפתעה. ולאחר מכן, שוב, ושוב. בשלב מסוים, כשהשלולית המתעבה הקיפה את כולי, היא נאנחה ואמרה שלקח לי המון זמן לדמם כמו שצריך, ועכשיו כבר אין זמן וחייבים לרוץ לחדר מיון. אז היא הרימה אותי מהרצפה במהירות, ויצאנו. 

לפני 5 ימים. 19 במאי 2020, 18:18

יש לה בסלון ספה, שמכתיבה למי שיושבת עליה תנוחה מוגדרת.

כשהיא עליה, ואני למרגלותיהן, עם ראש בין הרגליים שלה, משורטטים לי קווי גזרה מדויקים.

ובכלל, 

אם אני ממהר מדי עם הלשון, זה מקפיץ אותה,

ואם אני מרפרף מדי, זה גורם לה לצחקק. 

ואם אני מדייק לאורך זמן, אי אפשר לטעות ולחשוב שאני לא, כי זו עובדה שצועקת את עצמה. 

***

יש לנו שפה משלנו, לדגדגן שלה ולי. היא קצת דומה לשפת מורס.

למשל; צחקוק - דיוק - קפיצה, זה אומר שהלשון שלי זקוקה לכיול, וכנראה שלא אכלתי או שתיתי מספיק במהלך היום.     

למשל; צחקוק - דיוק - צחקוק, זה אומר שנורא נורא התגעגעתי אליה, או לכוס שלה, וסביר שלשניהם.   

למשל; דיוק - דיוק - דיוק, זה אומר שמישהו נורא תכליתי היום, ואולי יש אירוע ספורט שהוא ממהר לראות בטלוויזיה.    

למשל; קפיצה - קפיצה - קפיצה, זה אומר הראש שלי לגמרי במקום אחר, וסביר שעוד רגע היא תסגור עליי את השער.   

לפני שבוע. 17 במאי 2020, 16:08

הייתה לה יציבה זקורה. זקורה מדי, לטעמי. כמו של כאלה שיוצאים מגדרם כדי לא להיתפס עם גב כפוף, ממניעים זרים. מצד שני, כשאת בת של גנרל במדינה טוטליטרית, זה אולי מתבקש. את סוג של סלבריטי, שאם הוא מזייף מדיחים אותו, ולא רק מתכנית טלוויזיה. הבעיה שעם היציבה הזקורה שלה, החזה שלה, שגם ככה היא מתוח, בלט בצורה מלאכותית, והתחת שלה, שגם בלי עזרים טכניים היה עגלגל אך מחוטב, נראה מתאמץ להרשים יתר על המידה. 

*** 

הזדיינו והיא רכבה עלי, עם היציבה הזקורה שלה. אמרתי לה שגבר עם בטחון עצמי רעוע יותר משלי, עוד היה מפתח מזה פוביה, והיה מוטרד שהזין שלו זקור פחות מהיציבה שלה, אבל לא היה לה חוש הומור. היא לא הבינה על איזו יציבה זקורה אני מדבר, והוסיפה שגברים שלא עומד להם איתה במיטה, מושלכים לצינוק. אמרתי לה שתשאל כל אחד והוא יגיד לה שהחזה והתחת שלה בולטים באופן מופגן, גם בסקס, והוספתי שלרוב הגברים דיבורים על צינוק מיד מגמדים את הזין. היא ענתה שאין לה את מי לשאול על עצמה, כי כולם מתחנפים אליה, ושאני הראשון שמדבר איתה בסקס, ולכן גם הראשון ששמע על הצינוק לפני שהושלך אליו.

רציתי להציע לה שנחליף תנוחה לדוגי, כי הסתקרנתי לדעת איך היא תשמר את הזקירות הזו עם גב קעור, ולבקש ממנה שתשבע שמעולם לא דיברו איתה בסקס, כי סקס זו חוויה זוגית למען השם, אבל חששתי לגורלי. בזמן שגמרתי בתוכה, לא לפני שביקשתי רשות בנימוס, חשבתי לעצמי שבחורות יפות כמוה לא זקוקות ליציבה זקורה שכזו, אבל הרגשתי שאני סתם קטנוני. אם זה הפגם היחיד שהצלחתי למצוא בה, כנראה שהיא קרובה לשלמות ויזואלית. 

שכחתי לומר, היא אמרה בזמן שקמה מעליי, שגם את אלה שעומד להם אני משליכה לצינוק. אבל למה? שאלתי, ונראה לי שלא הייתה לה תשובה טובה לתת לי, או שלפחות לא התחשק לה לספק לי אחת, כי היא התרוממה מהמיטה ללא מילה, בזקירות קומה מרשימה, ויצאה מהחדר בדממה. 

***

בצינוק פגשתי לא מעט מאהבים שלה. למעשה, כל מי שנכלא בצינוק היה כזה. עברתי ביניהם ושאלתי אותם, אחד אחד, אם היציבה הזקורה שלה נראתה להם מוזרה, אבל כנראה שהם היו עסוקים יותר במר גורלם. רובם לא טרחו לענות, ולאלו שענו לא היה מושג על מה אני מדבר. ומסתבר שבאמת אף אחד מהם לא חשב על להחליף איתה מילה במהלך הסקס. חלק חששו ממנה וחלק פשוט היו מגורים מדי.

עם השנים התחלתי לתהות אם בכלל דמיינתי את היציבה הזקורה שלה, אבל אז נזכרתי בחבר טוב שלי, שהיה מהמר גרוע. יום אחד הוא הפסיד את כל הונו, וביקש ממני הלוואה שידעתי שהוא לא יוכל להחזיר. וכשהגיע מועד הפירעון, הוא הציע כחלופה לתשלום, לדאוג לי לזיון חד פעמי ושלא מהעולם הזה, עם מישהי שאני בדיוק הטעם שלה. אני לא יכול לגלות לך עם מי, הוא אמר. תן לי רמז, ביקשתי, והוא חשב וחשב, ובסוף הדבר היחיד שעלה לו בראש היה, שאת הבחורה הזו קשה מאוד לכופף.   

 

לפני שבוע. 16 במאי 2020, 18:46

במשך שנים היו לי חלומות בדסמיים על לוליינים בקרקס נודד. 

לפעמים היו לי לולייניות חברות, שבימי שישי היו יושבות ומספרות לי הכל על המעללים שלהן, גבוה על החבל, אחרי שאורות הבמה כבו, עם הלוליינים הזכרים, או עם מאלף האריות שהיה אמיץ מספיק כדי להתנודד בין שמיים וארץ, רק כדי לזכות בפיסה מהגוף השמימי שלהן, או עם השימפנזים שהפנים שלהם נותרו צבועים בצבעי ליצן גם בין ההופעות.  

לפעמים אני הייתי זה שקעקע להן על השדיים את השם של מנהל הקרקס, בזמן שאני תלוי הפוך עם רגליים על הטרפז, ביד אחת אוחז אקדח קעקועים וביד שנייה מונע מהן ליפול מטה, אבל אחרי שפעם אחת מישהי צרחה מכאב ובטעות שמטתי אותה, ונשברו לה כל הגפיים, עברתי לתפקיד של זה שמצלם את הסצנה מלמטה.  

ולפעמים אני עצמי הייתי מלכת הלוליינית, שכל העובדים בקרקס, עד אחרון פועלי הבמה, היו מוכנים להסתכן בנפילה חופשית כדי לזכות בה, או לחולל אותה, או להותיר בה מזכרות צבעוניות, ובימי שישי יתר הלולייניות היו יושבות ומקשיבות לסיפורי הגבורה שלי, בזמן שהייתי מציגה להן חלק מהמזכרות שנחרטו או קועקעו על הגוף שלי. 

ובכל פעם שהיינו אמורים לעבור ממדינה למדינה, בלילה שלפני, מאוחר בלילה, היינו עושים מעשה אחד שנחשב ללא חוקי במדינה שאנחנו עומדים לעזוב, על החציר מול הכלוב של האריות, כי אחרת כל העניין של הנדודים היה די מטופש.  

בוקר אחד התעוררתי שטוף זיעה באמת, עם כתם רטיבות שהתפשט לכל רוחב הסדין הזוגי, ומאז לא חזרו אלי החלומות האלה יותר. אבל מי יודע, אולי יום אחד שוב אחזור לחלום על לוליינים. ובלי שום קשר, כשאפרוש לפנסיה, אני מתכוון לקנות קרוון ולנדוד איתו בין כל הארצות, ובכל פעם לפני שאעבור ממדינה למדינה, אני אעשה מעשה אחד שנחשב ללא חוקי במדינה שאני עומד לעזוב. ואולי זה יקרה אז. 

לפני שבוע. 13 במאי 2020, 14:52

פעם מזמן, יצר איתי קשר מישהו שרצה לשלוט בי, ותוך כדי היכרות ראשונית דיברנו על כל מיני נושאים, 

ובסוף התברר שיש לנו תחומי עניין משותפים, ומכרים משותפים, ותחביב משותף, 

ובמקום שהוא ישלוט בי, נוצרה בינינו חברות,

ואז יום אחד רבנו, ריב מכוער, שדי היה ברור שיסיים את החברות הזאת. 

 

לאחר שבוע של נתק, הוא שאל אם אני רוצה שהוא ישלוט בי,   

ובהתחלה חשבתי לסרב, כי הנחתי שהוא בטח פגוע וכועס עליי, וזה ישפיע, 

אבל בסוף לא עמדתי בפיתוי והסכמתי, כי הוא בטח פגוע וכועס עליי, וזה ישפיע,

אני Sucker של סיבות לא נכונות. 

  

 

לפני שבוע. 12 במאי 2020, 16:45

כשהייתי נורא מתגעגע, ומציף אותה בתקשורת אלקטרונית מכל הסוגים,

שהייתה מאוד משעשעת, כי אני יודע לשעשע, אבל גם מצריכה קשב והשקעה מהצד השני,

אבל לה לא היו זמן או חשק להתעסק איתי,

היא הייתה מזמנת אותי אליה הביתה,

כי רק שם הייתי יכול באמת להרגיש שייך בלי להוציא מילה מהפה או מהאצבעות, 

וליתר בטחון היא הייתה שולפת דילדו ממגירת הדילדוז המפורסמת שלה, בצבע שתואם את הצורך הזמני שלי,

וסותמת לי איתו את הפה, ואז עוזבת אותי לנפשי,

ואחרי כמה שעות של ביחד לחוד, הייתי נטען לגמרי, ומסוגל ללכת הביתה בלי להתבונן בסלולרי אפילו פעם אחת,

ושולח לה הודעת טקסט, ראשונה, רק למחרת בבוקר.