בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

WTF

אם על קור רוחך תוכל לשמור

בעת שכל הסובבים אותך את ראשם איבדו

ומאשימים הם אותך באובדנואם בעצמך להאמין תוכל

כשאחרים מפקפקים ביכולתך

ובה בעת אל ספקותיהם לתת את דעתךאם כח בנפשך תמצא

באורך רוח לצפות

וזאת מבלי להתעייף, להישבר, רק לקוותואם בתבונה תנהג

שבוי ברגשי שנאתך לא תהיה

מדבר שקר תרחק

ויוהרה הלאה ממך תהאאם לחלום תדע

אך לחלום עבד לא תהיה

לחשוב ולהרהר מותר ואף נעים

אך זכור שמטרה אינה מקדשת אמצעים

וכשכשלון או תהילה בדרכך תפגוש

אליהם במידה שווה תנהגאם את האמת אותה דיברת

מסולפת בידי אחרים שמעת

ואת אשר לו הקדשת מפעל חיים

ראית כיצד נשבר לרסיסים

ועל אף זאת תוכל להתחיל מבראשיתאם את זכיותיך בחיים

לערמה אחת תוכל להערים

לסכן הכל ולהפסיד

ושוב גם הפעם להתחיל מבראשית

ובשארית כוחות נפש וגוף

במאמץ נוסף לגייס לב, שריר ומיתר

לשרתך לאחר שכוחם כבר נגמר

וכך להתחזק כשבך מאום כבר לא נותר

לבד מרצון קורא: "החזק עוד מעמד"אם בין פשוטי עם תהלך

מבלי לגרוע קומתך

ובין מלכים תסב

מבלי לשנות מהותךואם לא יוכלו בך

צר או ידיד לפגוע

ויתחשבו בך

אך לא מעבר לערכךאם את כל אלה תזכור ואחריהם תנהר

לך מלוא תבל וכל שבתוכה יהא

ואף יותר מכך בני

כי אז בן אדם תהיה"IF" מאת רודיארד קיפלינג
לפני שנה. ראשון, 9 בדצמבר 2018, בשעה 16:51

אמש ידעתי אשה והאשה ידעה אותי,

כבשתי את גופה והיא את דעתי.

אך כל שאני חפץ בו עתה,

הוא שלא תוכל להוציאני מדעתה.

ימים ידברו וימים יגידו  דברם,

ואני אשקוט אך השקט בתוכי ירעם.  

במי מאיתנו היא תבחר?

מי משנינו יפול כאן חלל?

ומי יהיה זה שיזכה בשלל?

לפני שנתיים. שני, 20 בנובמבר 2017, בשעה 12:38

חזרתי... חלש אופי שכמותי :-)

לפני 3 שנים. שישי, 21 באוקטובר 2016, בשעה 00:19

אינני כוכב רוק ולכן חסכי ממני את הערצתך!

לעומת זאת אהיה אסיר תודה להערכתך אותי בשל מה שאני גורם לך להרגיש.

 

לפני 3 שנים. חמישי, 25 באוגוסט 2016, בשעה 16:58

אינני נביא

אינני פסיכיאטר

אינני פסיכולוג

   אם יש לך משהו להגיד תגידי!!!

לפני 4 שנים. רביעי, 23 בספטמבר 2015, בשעה 05:22

 

 לטעמי הקשר בין שני בני אדם בעולם ה-BDSM אינו שונה בבסיסו מקשר בין שני בני אדם בעולם הוונילי. בשני המקרים זהו קשר של ברית או הסכם בין שניים שמתקיים מתוך רצון ובחירה חופשית של שני הצדדים. 

אך בעוד שבקשר וונילי הצדדים "כבולים" כביכול במוסכמות חבריתיות, אמות "מוסר" והתנהגות שהחברה הוונילית משיתה עליהם, הרי שבעולם הBDSM אנו מקבלים לגיטמציה ונפרשת לפנינו פלטפורמה המאפשרת לנו להביא את האני האמיתי, העמוק והשונה לתוך הקשר, שאילו היינו מיישמים  במסגרת החברה הוונילית, היינו מנודים ונחשבים כלא נורמלים.

וכעת בואו וננסה להבין את אותה מהות  בדסמית. בגדול, קשר BDSM הוא קשר סאדו מאזוכיסטי כשאחד הצדדים הוא סדיסט-"השולט" או "השולטת" והצד השני הוא המאזוכיסט- "הנשלט" או "הנשלטת". ישנם כמובן אפשרויות נוספות כמו חילופי תפקידים וכן מנעד רחב בתוך ההגדרה עצמה, אך הרשו לי להתמקד בפוסט הנוכחי במושגים "שולט" ו"נשלטת" ולנסות להבין ולהגדיר את משמעות המושגים הללו ותפקידם בקשר שבינו לבינה.

שניה לפני: - על המושגים "שליטה" ו"אילוף" ועל ההבדל ביניהם.

אילוף

 אילוף, במקרה הטוב (ולטעמי -הרע והבלתי מוסרי) מיועד לבעלי חיים - נ ק ו ד ה. בני אדם אינם מיועדים ואינם ניתנים לאילוף אלא אם כן אנו מבקשים להעבירם שטיפת מוח ואז מה שאנו בעצם עושים, הוא לקחת אדם, לרוקן אותו מעצם הווייתו ואישיותו וליצור לנו אדם חדש שונה לחלוטין לכל דבר וענין. לחידוד הרעיון- כשאתה מאלף אריה, נמר, דב וכו', אתה הופך אותו בעצם ליצור "אחר" שנמצא בדיסוננס משווע לעצם הוויתו ומהות בריאתו ע"י הטבע.

שליטה

המשמעות הפילוסופית של המושג שליטה היא "להיות בקונטרול", כלומר ליצור מצב בו אנו שולטים על מהלך העניינים, נמצאים בבקרה עליהם, מנהלים ומכוונים אותם לפי מיטב הבנתנו. מכאן ברור שאיננו מנסים לשנות את מהותו של זה שנמצא בשליטתנו אלא יוצרים את התנאים שיאפשרו לנו לכוונו ולנהלו למיטב הבנתנו ובכך להביאו למצב של מימוש האני השלם והעמוק שלו כפי שאנו מבינים אותו. 

 

בעולם הBDSM, כשאנו מדברים על "שולט",  אנו מדברים, ראשית כל, על אדם שיש בו את האלמנט הסדיסטי (במנעד כזה או אחר), שהרי אלמנט זה חיוני כדי להביא לידי ביטוי את הצורך המאזוכיסטי של  הצד השני במשוואה-"הנשלטת". אם לא תתקיים תכונת הסאדיזם אצל השולט, הוא לא יוכל למלא את תפקידו בצורה הטובה ביותר ולא ניתן יהיה להסתיר את "הזיוף" לאורך זמן. מעבר להיותו סדיסט, ואני מדגיש- במנעד כזה או אחר, חייב השולט להיות קשוב לצורכי הנשלטת שלו, ללמוד אותה היטב ולהבין מה היא הדרך הנכונה והטובה ביותר להביאה למימוש "האני" שלה. דבר אחד בטוח- הוא לא יצליח בזה אם יבוא ממקום של כוחניות אלא רק ממקום של עוצמה פנימית ושל כבוד והערכה לנשלטת שלו. רק כך יזכה באמונה ובהערכתה שלה  כלפיו (דבר שהוא חיוני להצלחת שניהם). בואו נזכור- שליטה, במשמעותה העמוקה, מקבלים ולא לוקחים.

וכעת  משהו על הנשלטת:

 כן כן (וזו לחלוטין דעתי האישית והסובייקטיבית בלבד)האשה היא יצור מיוחד במינו. אם נניח לרגע שישנו מכנה משותף די רחב באופן החשיבה של המוח הגברי,היא תיתפס בעיננו לרוב כקריזיונרית , מתפזרת סדרתית, מניפולטיבית לא קטנה, לא סגורה על עצמה ועוד כל מיני תכונות "מוזרות" שלא אפרט כאן. א ב ל בשורה התחתונה  -  בעיני היא היצור הכי מופלא שברא הטבע, יהלום נא שאם רק נדע ללטשו ברוב תבונה וחכמה מובטח לנו אושר עילאי מאין כמוהו. אני מדגיש ללטשה, לא חלילה להפוך אותה למשהו אחר (ראה "אילוף"). 

ולסיכום

זכות כל אחד ואחת כאן לא להסכים ולקבל את דבריי כתורה מסיני, שנאמר כבר 70 פנים לתורה:-), אבל כל שאמרתי כאן מגיע ממקום של נסיון חיים לא מועט ושל חיטוט מתמיד בנפש האדם. 

נתראה בהמשך:-)

לפני 4 שנים. שישי, 21 באוגוסט 2015, בשעה 15:40

יצא לי לקרוא כאן לאחרונה פוסטים המתארים התנהלות של פניית כמה מגברברי הכלוב לנשים כאן ונשארתי בפה פעור (האמת שלא הייתי אמור להיות כזה מופתע לאור מה שאני רואה מידי פעם בכללי). מכל מקום לא יכולתי שלא להזכר בסיפור (בדיחה) ששמעתי לפני המון שנים.

ומעשה שהיה כך היה:

 במאורת חתולים היה חתול אחד שבכל ערב היה נעמד לו אל מול מראה שבורה, מתלקק ומתגנדר לו, עוזב את המאורה ושב אליה רק לקראת שעות הבוקר המוקדמות.

באותה מאורה ממש חי לו גם גור חתולים סקרן אשר החליט לברר את העניין. הוא פנה אל החתול ושאל אותו מה פשר ההתגנדרות וההיעלמות שלו עד אור הבוקר. הביט  החתול בגור וענה לו: "אני סקס מניאק ואני יוצא כל ערב לצוד ולדפוק ". קח אותי איתך ביקש הגור, אני ממש משתעמם כאן מחוסר מעש.  עזוב ענה לו החתול, כשתגדל ותתבגר אולי אקח אותך איתי. הגור העקשן לא הרפה, נדנד ונדנד עד  שהחתול נכנע והסכים לבקשתו. וכך למחרת, עמדו שניהם אל מול המראה, מתלקקים ומתגנדרים להם ויצאו את המאורה. 

לאחר כ-10 דק' של שוטטות, כשבחוץ אלוהים ישמור -  קור כלבים, גשם זלעפות ושניהם רטובים עד לשד עצמותיהם, פונה הגור לחתול ואומר: " שמע חתול, נמאס לי,  בוא נדפוק עוד דקה או שתיים ונחזור למאורה ". סוף סיפור.

אז לכל הגברברים:

 לפני שאתם פונים למי מנשות הכלוב, כדאי שתעשו שיעורי בית ( מומלץ בחום לקרוא את פרופיל הנמענת והבלוג שלה,אם ישנו ) ותלמדו את נשוא " הטרף ". בהתנהלותכם הנוכחית הנכם מצטיירים כ "גורי חתולים" ובודאי לא כגברים אמינים ומיומנים המבינים את הכלל הבסיסי כ"כ : " שליטה מגיעה מעוצמה ולא מכוח" ( את ההבדל בין שני המונחים חפשו במילון ). עוצמה תשיגו רק ממקום של כבוד והערכה כלפיכם וכדי לזכות באלו, התחילו בכך שפניתכם  תבוא ממקום של כבוד והערכה  לזו שאליה אתם פונים.

הבהרה:

כל הנאמר למעלה נאמר מתוך איכפתיות וחיבה ולא ממקום של התנשאות חלילה.