בוקר טוב אורח/ת
עכשיו בכלוב

WANDERING THOUGHTS OF MY MIND

== Results from bdsmtest.org ==
100% Brat
100% Switch
100% Primal (Prey)
100% Degrader
100% Rigger
100% Sadist
100% Rope bunny
100% Primal (Hunter)
100% Non-monogamist
93% Daddy/Mommy
91% Voyeur
90% Submissive
86% Experimentalist
86% Dominant
81% Masochist
80% Boy/Girl
75% Owner
75% Pet
66% Degradee
60% Ageplayer
52% Master/Mistress
49% Vanilla
44% Exhibitionist
37% Slave
לפני חודש. 27 באפר׳ 2020, 23:18

חזרתי עכשיו אחריי שעה וחצי של טיולים עם הכלבים פיץ ניגשת אליי ואומרת לי אמא רק שתדע שאני יודעת שיש לך חצי לב מאוד טוב ויפה וחצי לב אפל….

אני עונה באמת ואיך הגעת למסקנה הזאת?….

פיץ עונה לי… פעם כשהייתי ילדה קטנה וקמתי באמצע הלילה ראיתי שרבת וצעקת על אבא…. וגם עליי בשנים האחרונות צעקת כבר איזה שלוש פעמים וזה ממש לא יפה.....

אני מהרהרת לרגע ואומרת לה רגע אבל את מרביצה לי כמעט כל יום… צועקת עליי… נושכת אותי… ולא מקשיבה לי אז מה זה אומר שגם לך יש לב אפל….

פיץ חושבת על זה לרגע ועונה לי… אמא לי יש לב אפל קצת כי אני פושטקה קטנה…. לך יש יותר גדול את פושטקה גדולה יותר.

 

אני מגדלת מפלצת....איזה מזל שהיא יצא לי כזאת חמודה....גאון של אמא.

------------------------------------------------------------------------------------------------------
מה הדבר שהכי מפריע לי בקורונה במדינה שלנו?

זה שהיא לא הרגה מספיק דפארים.

כי אני מבינה שאין תרופה לטמטום אבל קיביניפאקינג מאט לפחות שיהיה פתרון חיסול ממוקד יותר.

אם במקרה הווירוס הזה הוא באמת תוצר פיתוח של הנדסה גנטית קשקוש כלשהו, אנא פעם הבאה אני מוכנה לתרום את הידע וניסיון חיי לשיפור הגזע האנושי בחיסול ממוקד יותר.

 

לפני חודש. 15 באפר׳ 2020, 16:22

אחת הראיונות הטובים ביותר ששמעתי על חיי הנישואין.

אחלה גבר, צודק לגמריי בכל מה שהוא אומר.

 

לפני חודש. 8 באפר׳ 2020, 14:09

 

כי אחריי שהוא קרא את הפוסט הקודם שלי היה לו רק 3 דברים להגיד:

1.     אני מעצבן אותך? ....באמת?

2.     נמאס לי שהילדים כל הזמן בבית. זה משגע אותי.

3.     חייבים לעשות לך קצת דקדוק בכתיבה.

אני חושבת שזה נורא חשוב שהגבר מתמקד רק בדברים ה"באמת" חשובים.

בגלל זה כנראה גברים זה עם פשוט יותר.

לפני חודש. 7 באפר׳ 2020, 22:54

יש היום הרבה אנשים שנורא מתמרמרים על ביבי בגלל העוצר לחג.

לפניי שאני אמשיך אני אעצור רגע ואומר שאני לא חובבת ביבי, זה לא פוסט פוליטי, גם לא הצבעתי לו בבחירות לא האלו ולא בקודמות. אין לי צל של ספק שמדובר בנחש ערמומי ומניפולטיבי ביותר ועוד הרבה מעבר. העניין הוא שאני בטור בנאדם לא מאמינה בזה שאנשים באמת הגונים מגיעים לפוליטיקה ואם הם עשו את הטעות הזאת הם לרוב לא שורדים שם הרבה. כן אני יודעת עכשיו כל אחד קופץ עם האמונות שלו ב"צדיק" שלו וכו'. לא מעניין. כמו שסיפורי שמפניה ורודה ושוקולדים לא מזיזים לי בשיט. למה?

זה מאוד פשוט. מדובר במגפה עולמית שלמזלנו וכן למזלנו תוקפת בעיקר את החלשים בריאותית והזקנים. עובדתית עד היום שום ילד ואני לא מתכוונת לבן 25 שעשה 10 שנים במינימום סמים ועישן סיגריות( ש"אין" לו שום רקע רפואי), ילד לא חלה בה באמת. רק לידע כללי כדיי לקבוע שאין שום רקע באמת צריכים לעשות נתיחה פתולוגית אחריי המוות מה שבמדינה שלנו לא קורה בטח לא בגלל המצב הדתי שבה.

לחשוב שרק בגלל שביקשו להסתובב עם מסכה או לא לעשות סדר מורחב אנשים יכבדו זאת במדינה שלנו, זאת נאיביות שאפילו לילדה בת ה 6 שלי כבר אין. אז למה סגר? בגלל איך שאנשים מתנהגים. במדינה שיש בה תרבות צריך פחות חוקים ופיקוח. במדינה שלנו תרבות זאת מילה גסה וחוקים הם בגדר המלצה.

תסתכלו עם איך באיטליה שורפים גופות ברחוב בגלל שפשוט אין כבר איפה ואיך לקבור, איך דברים הרבה יותר נוראיים מסגר לחג קוראים בשאר העולם שהייה שענן מאוד בנוגע למגפה. בחיאת רבקום.

אז למה למזלנו? כי תחשבו אם זאת הייתה מגפה שתוקפת דווקא את הילדים, לא את הזקנים והחולים, את החמודים והקטנטנים שלכם. את הדור המשך המיוחל שלנו.

היו כבר כמה כאלו מגפות בעבר. היו תקופות בהיסטוריה ש 70% מהילדים לא היו מגיעים לגיל 6 בגלל מחלות זיהומיות וכו. תחשבו איך הפרספקטיבה שלכם הייתה נראית אז? משפחה ישראלית ממוצעת זה 3 ילדים?

אופס עכשיו יש לכם 70% לעבד במקרה הטוב מתוכם 2 ובפחות טוב את כל השלושה. עכשיו אתם לכיוון הארבעים שלכם במקרה הטוב, במקרה פחות טוב כבר עברתם אותו. אני אחסוך לכם הסבר על מה זה כשמתים לך 3 ילדים ואת כבר קצת מתחילה להיות זקנה ללדת. איך זה מרגיש בטור סבתא שאופס בכמה חודשים נמחקו לך 5 נכדים בגלל הוירוס. תעצרו ותחשבו על זה לרגע ותבינו שזה מזל גדול שהחרא הזה תוקף לא את דור העתיד של האנושות. 

אני לא כותבת את הפוסט הזה כי המצב שלי דבש. גם אני תקועה כמו כולם בבית. הבעל מעצבן אותי, הילדים משגעים אותי אין לי רגע אחד של לבד ואפילו הכלבים האהובים שלי מעלים לי את הסעיף. הא וכן אני עוד רגע מובטלת בדיוק כמו חצי מדינה, אז כן זה גם דופק לי את הקריירה והפרנסה. אם כל זה לא מספיק אני לא בדיוק אם השנה וילדים לא היו חלום חיי, בטח שלא במשרה מלאה/ אני גם בגמילה מאלכוהול בטור נסיון לשיפור הגוף שלי. להמשיך ? יש לי עוד כמה.

אולי זה בגלל שאני רוסיה שגדלה בהתגלמות החינוך הרוסי הסאדיסטי והנטול רחמים או סתם כי ...תירוץ פסיכולוגי כלשהו. בעיניי מר ביבי, שהוא דרק רציני עדין מדיי..כן כן ..עדין מדיי. למה?

כי כדיי למזער את ההתפרצות וכל הנלווה לכך צריך לעשות סגר מלא לפחות של חודשיים כדיי שזה לא יתפשט כמו אש בשדה קוצים...לא לערב חג...מלא חודשיים. אני מכירה את מערכת הבריאות שלנו מקרוב, גוף ראשון ותאמינו לי שזה לא פיקניק אתם רוצים אני אצרף לכם הסברים של אנשים הרבה יותר בחירים ממני שיסבירו מה הבעיה בכמות פסיכית של מונשמים כשזה מגפה עולמית ופשוט אין מאיפה ואיך להשיג ציוד. איך זה שהצוות שחוק וקורס ופשוט לא רואים את האור שבקצה של המנהרה.

אז הנה גם אני כתבתי פוסט קורונה, וזה בסדר תכתבו לי איחוליי חרא כמה שאתם רוצים בפרטי. בשמי אני רק אייחל לכולנו שפאקינג תסתכלו על התמונה הקצת יותר רחבה ופחות תהיו מרוכזים בתחת העצמי שלכם ובמסכנות שלכם. תנשקו את הילדים שלכם בשמי (גם אם הרגע כתבתם לי חרא של תגובה או הודעה מגעילה בפרטי. לא נורא הביציות שלי מספיק גדולות ואני אתמודד עם כך)  ותעשו קצת חשבון נפש בין אם אתם סובלים מיותר מדיי ביחד לבין אם אתם סובלים מבדידות בחג.

 

 

 

 

לפני חודשיים. 26 במרץ 2020, 17:21

שלום למועדון היקר שלי :)

אני מבינה שעקב  המצב העגום שכולנו שרויים בו יש אנשים שמאוד משעמם להם בחיים.

זה יכול להסביר את המבול צפיות בבלוג ופניות מוזרות שאני מקבלת בלי שכתבתי ולו פוסט אחד בחודש האחרון.

אני מבינה שקשה לכם, ולרוב אני מנומסת ועונה בפרטי, אבל כיוון שלי באופן אישי ממש לא משעמם וגם כי אף אחד מכם לא השקיע בי בשום פנייה באמת מעניינת, החלטתי לענות לכם קולקטיבית.

לתרום את חלקי למדע :) אז הנה המלצותיי לכל אלו שמחפשים את עצמם.

להלן שלוש ספרים מצוינים על מיניות גברית. אני קראתי ועדיין קוראת את שלושתם.

זה לא פורנו להביא עליו ביד, זה גברים אנושיים בשר ודם שמדברים על המיניות שלהם. כולל הסברים וטיפים מהמומחה בתחום.

They are shining light on who you may be are.

בחיאת רבקום תעשו עם עצמכם משהו מועיל בזמן הזה. תודה :)

 

https://www.e-vrit.co.il/Product/13865/%D7%9C%D7%90%D7%94%D7%95%D7%91_%D7%91%D7%9E%D7%90%D7%94_%D7%94_21_?gclid=EAIaIQobChMIo-rfrre46AIVAcreCh0kUABZEAQYASABEgIc1vD_BwE

 

https://www.e-vrit.co.il/Product/16816/%D7%9E%D7%AA%D7%A2%D7%95%D7%A8%D7%A8%D7%99%D7%9D?gclid=EAIaIQobChMImYPxvLe46AIVCFXTCh0Kng2kEAQYASABEgLp1vD_BwE

 

https://www.e-vrit.co.il/Product/16886/%D7%96%D7%A7%D7%95%D7%A4%D7%99%D7%9D_%D7%92%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%9E%D7%93%D7%91%D7%A8%D7%99%D7%9D_%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA?gclid=EAIaIQobChMI87i7x7e46AIVj0TTCh3Ssg4AEAQYASABEgK9J_D_BwE

 

וכן עדיין יש סניפים פתוחים שניתן לקנות בהם פיזית או דיגיטאלית מהבית. בלי תירוצים :)

 

לפני 3 חודשים. 29 בפבר׳ 2020, 19:33

פעם לפניי איזה 13+ שנה יצאתי לדייט עם מישהו שאמר לי שאין דבר כזה אנשים קטנים. זה בראש שלך :)

אני חייכתי ועניתי מאוד בפשטות.

יש שתי אפשרויות למה שבנאדם בגיל 40 יחשוב כך:

הראשונה זה שהחיים שלך היו דבש. היית מוקף באנשים טובים, גדלת במשפחה טובה, דאגו לך, הגנו עלייך ולא פגשת יותר מדיי חרא בדרך. גם כשמישהו ניסה רק קצת לחרבן עליך אימוש דאגה לסדר לך את הפרספקטיבה כדיי שתרגיש טוב עם עצמך. כן אישית פגשתי כמה כאלו והם גם בגיל 40+ עדיין מוקפים בכל הטוב הזה.

שניה, אתה פשוט אחד כזה בעצמך, רק שאתה לא מסתכל מספיק בראי, בוחר לא לראות באמת.

הנה עברו להם 13+ שנה, ואני עדיין פוגשת משניי הסוגים.

בכנות אני לא יודעת אם לקנא בסוג הראשון? או לרחם עליו. איך זה מרגיש כשאתה חוטף חרא פעם ראשונה בחיים בגיל 50? מה לעשות אימוש ואבוש צריכים מתישהו למות בכל זאת? פתאום מישהו מפסיק להפיק לך את החיים. איך זה שפתאום בגיל 50 יש לך חוויות טראומה ראשונה כי החיים הפסיקו להסתדר לך, כי מישהו הפסיק לסדר לך אותם? ועכשיו אף אחד לא יגן עליך מפניי החרא של הקיום.

הסוג השני לא מעניין באמת. למה? כי נרקיסיסטים ופסיכופתים וכו' נולדים, חיים ומתים חארות. רק התפאורה מסביב קצת משתנה. זה תמיד לא בגללם זה בגללכם.

זה הכל אצלכם בראש :) הם לגמרי בסדר.

לפני 3 חודשים. 27 בפבר׳ 2020, 16:58

אני יושבת בבית קפה, הפסקה קצרה....התנכתה מתודית איך שהמרצה שלי נהג להגיד.

מתיישבות ליידי זוג אימהות צעירות אחרי ה 30 ולפניי ה 40 שלהן. מתיישבות ממש קרוב אליי במרחק של איזה בקושי 30 ס"מ. אני כמובן שומעת מצוין את השיחה שלהן כי הן גם לא ממש משתדלות להנמיך את הווליום. זה הזן הזה שאמהות היא תמצית הקיום שלהן.

המבוגרת יותר מבניהן, האימוש המנוסה כביכול היא אמה לבת 10 וקטנצ'יק. הצעירה יותר אמא לשתי בנות אחת בערך בגיל שלי והשנייה לא ברור מהשיחה בת כמה היא. הצעירה נשמעת מתוסכלת מזה שהגדולה שלה עושה לה את המוות וכל הזמן בוחנת ודוחפת גבולות. המבוגרת יותר כמובן מרגישה שהיא אמא מנוסה ויודעת בדיוק מה ואיך לעשות, מתרברבת בטיפים לגידול ילדים. הצעירה מספרת לה שהיא והילדה רבו השבוע והיא ברגע של עצבים אמרה לה " חכי חכי כשאת תהייה אימה ...." והיא מרגישה חרה עם זה. מאז הילדה ברוגז אתה ולא רוצה לחלוק.

המבוגרת כמובן ישר רצה להרגיע אותה ולהסביר לה שזה לגמרי בסדר, גם היא עושה את זה לא מעט ואין שום בעיה עם זה שהילדה תזכור שיום אחד גם לה זה יהיה קשה. היא רואה אותי מכייחת ומתוך שכנוע עצמי = אגו מכניסה אותי בעל הדרך לשיחה. " מה לא נכון?"

אני – " האמת שלא, ואני לא מחייכת כי אני מסכימה איתך, אל תתבלבלי. אני אספר לך סיפור אישי קטן. אני גדלתי אצל אמא שכל הילדות והבגרות שלי אמרה לי חכי חכי כשאת תהייה גדולה, את יותר מדיי פסיכית שום גבר נורמאלי לא יתחתן אתך...את יותר מדיי קשה מה את חושבת שיצא ממך משהו טוב יותר?....היא תמיד דאגה להזכיר לי שאני לא יגיע רחוק יותר ממנה. "

שתיהן לרגע המומות. הן כמובן לא ציפו לתשובה הזאת.

אני – " הנה אני בת 36 אמא ל 2, כבר מזמן עקפתי אותה בכל היבט אפשרי בחיים אבל זה לא מה שמשנה. לי ולה אין שום קשר אמתי באמת. כן אנחנו מסתדרות. אנחנו נפגשות בערך פעם בחודש. אבל היא לא חסרה לי, אני לא מתגעגעת אליה ויותר מכך אני יודעת שאין לי שום סיבה בעולם לחלוק אתה דבר."

הצעירה לרגע נאנחת ואומרת "אוי..." בפרצוף עצוב.

הגיע המלצר ובדיוק שילמתי לו.

אני – " לסיום אני רק אומר לך דבר קטן וזה אל תהייה בת זונה לילדים שלך. כי מה שאת אומרת להם בזה שזה מי שאני ומכם לא יצא הרבה יותר מזה. את אולי צודקת הרגע, למרות שגם זה לא נכון, אבל את מפסידה הרבה יותר בהמשך. את רוצה איתן קשר כשיגדלו? תתמודדי. הא וכן אני יודעת שזאת לא התשובה שציפיתן לקבל, אבל אלו הם החיים"

כן יצאתי בת זונה, ואתם יודעים מה? אני ממש מרגישה טוב עם זה. למה?

כי אני מעדיפה להיות בתזונה לבניי גילי על פניי להיות בתזונה מצלקת לילדים שלי. בינינו מה אכפת לי יש עוד זוג אימהות ששונאות אותי :) פאק איט.

הא וזה שאני מכייחת ממש לא אומר שאני בעדכם, אל תתבלבלו.

לפני 3 חודשים. 26 בפבר׳ 2020, 18:14

 

איזה ילדים אריסטוקרטים אני מגדלת שאלוהים יעזור לי.

פיץ ופוץ חוזרים איתי ביחד רעבים הביתה.  הילדים שלי כל הזמן מורעבים....צוות רעבי.

פיץ – "אמא אפשר בבקשה נקניק חזיר ותותים? פליז...פליז...פליז.."

אני מכייחת וחושבת לעצמי מזל שבגיל שש היא עדיין לא מבקשת קוויאר וקוניאק לארוחת ערב.

 

לפני 3 חודשים. 6 בפבר׳ 2020, 13:47

למה גברים אוהבים כלבים? כי הם רוצים יצור כנוע, מתמסר שירצה כל הזמן לרצות אותם.

למה נשים אוהבות חתולים? כי הן נמשכות למניאק כריזמטי שבעיקר מרוכז ושקוע בתחת של עצמו ולא שם עליהן יותר מדיי זיין.

למה נשים אוהבות כלבים? כי הם כנראה נשואות לחתול בתפקיד הבעל. צריך משהו בחיים לאזן בו ולהשלים את הצורך בחום ואהבה מכלב.

למה גברים אוהבים חתולים? למה? .....כי חופשי זה לגמרי לבד, אבל זה נחמד שיש לך שוטף לדירה כמוך ששקוע בעיקר בתחת של עצמו ולא מתנגד שתזיין חצי מדינה בדרך לפנסיה.

אז אנא מכם אם הגעתם לגיל 40+ בלי שום רקורד של מערכת יחסים רצינית כלשהי של למעלה משנתיים, או שאתם נרקיסיסטיים, או שאתן פמיניסטיות רדיקאליות או שאתם סתם גרושים וממורמרים על כל העולם ואשתו....תעשו לעצמכן ולאנושות טובה...פאקינג תאמצו חתול. זה באמת הכי טוב לכולם :)

לפני 6 חודשים. 28 בנוב׳ 2019, 17:41

לאלו שטרם קראו זה פרק א' - 

https://thecage.co.il/blog/userblog.php?postid=910969&blog_id=41039

 

היא מסבירה את זה מצוין. למה הפמניזם המודרני לא טוב לאף אחד מאיתנו, לא לגברים ולא לנשים?

היא אישה שגדלה בדור שני של פמניזם שזה שנות השבעים :)